IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Бог затова е сътворил нетя - да си общуват интровертите като нормални хора.
    Интровертите са не по-малко нормални от есктровертите. Освен ако не са залитнали в посока хикикомори.
    Last edited by tnm; 14.01.2021, 13:21.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      И продължава да твори интересни нещя, затва и съм фен и аз

      Ако "твори" хонорари - а ти си им фен - разбирам те...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        имам друга мисия

        Айде пак дивотии: "Имам мисия, но ще ти давам акъл, защото това искат от мен!"

        Много лесно те манипулират, щом не следваш мисията си, заради отвлечени (за теб) странични събития...

        Много противоречия намирам в думите ти. В тях прозират тези, които са ти чужди!

        Не ти преча: робувай на статуквото! Ще го отчетем като хонорувана твоя "мисия"....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          Бог затова е сътворил нетя - да си общуват интровертите като нормални хора.
          И продължава да твори интересни нещя, затва и съм фен и аз

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            ми затова де - интровертите предпочитаме да си седиме дома и си смятаме нещо си, чат пат пускаме по някой лаф, да не забравим и писмената реч, скучна работа, нищо по-различно от карантината, затова и не се чувстваме карантинирани, даже никак
            Бог затова е сътворил нетя - да си общуват интровертите като нормални хора.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

              хм ....интроверт си и бягаш далече от ширпотребата пък си тука у форума дет всички сме ширпотреба от масовото производство даже ОТК-то не ни е проверило за качеството ...............
              как ги съвместяваш тогаз тия неща ?
              ми затова де - интровертите предпочитаме да си седиме дома и си смятаме нещо си, чат пат пускаме по някой лаф, да не забравим и писмената реч, скучна работа, нищо по-различно от карантината, затова и не се чувстваме карантинирани, даже никак
              Last edited by precakanoto; 14.01.2021, 13:02.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

                Това е различно.

                Една мисия (в живота ти) - би те мотивирала и би те издигнала в собствените ти очи..., вероятно - и в нечии други очи...

                Това не е съвет, разбира се. Въпрос на лично тълкуване на нещата.
                имам друга мисия

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Интроверт съм и бягам от ширпотреба не ме влече егото
                  хм ....интроверт си и бягаш далече от ширпотребата пък си тука у форума дет всички сме ширпотреба от масовото производство даже ОТК-то не ни е проверило за качеството ...............
                  как ги съвместяваш тогаз тия неща ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Интроверт съм и бягам от ширпотреба не ме влече егото
                    Това е различно.

                    Една мисия (в живота ти) - би те мотивирала и би те издигнала в собствените ти очи..., вероятно - и в нечии други очи...

                    Това не е съвет, разбира се. Въпрос на лично тълкуване на нещата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      Твоят "житейски опит" - дали заслужава да бъда "наивен" към теб?

                      Защо не се кандидатираш, за да го разбереш?

                      Ако живееш с мисълта, че не си струва, защо се опитваш да ми даваш насока.... ?....

                      Интроверт съм и бягам от ширпотреба не ме влече егото
                      Last edited by precakanoto; 14.01.2021, 12:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        И аз ти си чудя колко си наивен към Слави, въпреки дългия житесйки опит.
                        Просто има такива случаи в природата, когато общото прави повече от сумата на отделните съставки.
                        Ама ти така или иначе не търсиш конструктивен разговор, та няма нужда да коментираш неща казани между единомислещи...

                        Твоят "житейски опит" - дали заслужава да бъда "наивен" към теб?

                        Защо не се кандидатираш, за да го разбереш?

                        Ако живееш с мисълта, че не си струва, защо се опитваш да ми даваш насока.... ?....

                        Коментар


                        • Поздрави за всички инвестирали в политиката политикани
                          Вижда се, че има и по-креативен матрял от великия Славун
                          https://www.youtube.com/watch?v=AYb_7QdR0qA

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Аз Славчо го гледам когато има какво да гледам и смятам че трябва да има инакомислие независимо дали ми харесва пари ще дам дори да не гледам
                            Нещо - видиш ми се леееко поомекнал! Не е типично за твоята (революционерска) натура!

                            "Учиндолския" - си заменил с нежно-гальовното "Славчо"...

                            Усещам как ще се биеш в гърдите - от кога го познаваш! "И виолата си ми даде да му понося до края на улицата" .... (бил е прегърнал гаджето си, а ти - зад тях - с виолата му....)...

                            От тогава още си усетил артистизма в душата му...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Хи хи хи че това за хвалба ли е

                              Не зная! Ти си "инвеститорът"!

                              Решението си е твое!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                                Тука трябва има една много важна запетая, след "майко".
                                Не става въпрос за правопис, а за друг смисъл.

                                Напълно подкрепям!

                                Аз, по-скоро, в подобни случаи поставям препинателния знак тире.

                                "....майко - юнашка!"

                                Важно е да се подчертае уникалната мисия на точно тоя тип майки. Не всяка майка може да извае този тип човек - юнака, български!

                                ....................

                                Така разсъждавам сега, но на времето ми беше много трудно, особено с една млада и нежна, току-що завършила - толкова ефирна и крехка даскалска в... Механото...

                                А ние си беЙме дългучи - неопитомени...

                                Ето я и аналогията: "дългуч - неопитомени"...

                                Коментар

                                Working...
                                X