IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Явно си отскоро в този форум и не знаеш кой е Факи Марандев Имхотепов/Лясковски/?
    Е как кой? Един, дето не вдига самолета.

    - Да си поплачем заедно за него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      Виж сега... Малко е сложно за обяснение, защото има много гледни точки...

      1. Вярвам ти, че "героят" е в Калифорния. Да кажем, че този факт не подлежи на съмнение...
      2. От друга страна - аз в Калифорния не съм бил. Сигурно и това не е трудно да се докаже...
      3. Ако този "герой" неколкократно твърди, че съм на 70 и "съм с единия крак... знаеш къде" - това означава, че ме е виждал /някъде/...
      4. Ако аз не съм бил в Калифорния, значи, че той ме е виждал тук, т.е. - "героят" не е в Калифорния...

      5. По горната логика, предположих, че ме е виждал някъде /напр. - на Витоша/ и му предложих да се видим, за да изясним подробностите...
      6. Кои подробности? - би ме попитал ти...
      7. Съвсем повърхностно: след като "героят" неколкократно твърдеше, че съм на 70, аз почнах да мисля в тая посока...
      8. Първо - личната ми карта показва друго, но и - за всеки случай попитах майка ми, дали не познава един "младеж" от Калифорния, както и, че същият проявява интерес към възрастта ѝ...
      9. Второ - директно я попитах, дали е имала връзка с някого от Калифорния, който да може да ми бъде... баща...
      10. Ми, майка ми не очакваше подобни, директно зададени въпроси - разбира се и заяви, че никой не може да проявява интерес към възрастта на една дама и че това е израз на ниска култура /!/..., а после и се обърка при обясненията и въпросите ми...
      11. Успя да ми каже някои работи - за младежките си години, но те не са за тук... /цял роман!/...
      12. Не е ясно - "героят", дали ми е баща, или брат, но - ако е последното - възрастта му ще е някъде, над 55-57 години..., а ако ми е /доведен/ баща - сложи отгоре още поне 20 години... И едни снимки гледахме в едни албуми, но това са подробности от младежките години на майка ми...

      Разбираш, кои са причините, за да търся "изгубен" роднина, ако ще и в Калифорния да е установен, но логиката на събитията, до т. 4 от горният алгоритъм говори, че той може би не е в Калифорния... Материята е деликатна!
      Явно си отскоро в този форум и не знаеш кой е Факи Марандев Имхотепов/Лясковски/?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        факю нали е в калифорния, какво витошко лале, какъв маратон

        Виж сега... Малко е сложно за обяснение, защото има много гледни точки...

        1. Вярвам ти, че "героят" е в Калифорния. Да кажем, че този факт не подлежи на съмнение...
        2. От друга страна - аз в Калифорния не съм бил. Сигурно и това не е трудно да се докаже...
        3. Ако този "герой" неколкократно твърди, че съм на 70 и "съм с единия крак... знаеш къде" - това означава, че ме е виждал /някъде/...
        4. Ако аз не съм бил в Калифорния, значи, че той ме е виждал тук, т.е. - "героят" не е в Калифорния...

        5. По горната логика, предположих, че ме е виждал някъде /напр. - на Витоша/ и му предложих да се видим, за да изясним подробностите...
        6. Кои подробности? - би ме попитал ти...
        7. Съвсем повърхностно: след като "героят" неколкократно твърдеше, че съм на 70, аз почнах да мисля в тая посока...
        8. Първо - личната ми карта показва друго, но и - за всеки случай попитах майка ми, дали не познава един "младеж" от Калифорния, както и, че същият проявява интерес към възрастта ѝ...
        9. Второ - директно я попитах, дали е имала връзка с някого от Калифорния, който да може да ми бъде... баща...
        10. Ми, майка ми не очакваше подобни, директно зададени въпроси - разбира се и заяви, че никой не може да проявява интерес към възрастта на една дама и че това е израз на ниска култура /!/..., а после и се обърка при обясненията и въпросите ми...
        11. Успя да ми каже някои работи - за младежките си години, но те не са за тук... /цял роман!/...
        12. Не е ясно - "героят", дали ми е баща, или брат, но - ако е последното - възрастта му ще е някъде, над 55-57 години..., а ако ми е /доведен/ баща - сложи отгоре още поне 20 години... И едни снимки гледахме в едни албуми, но това са подробности от младежките години на майка ми...

        Разбираш, кои са причините, за да търся "изгубен" роднина, ако ще и в Калифорния да е установен, но логиката на събитията, до т. 4 от горният алгоритъм говори, че той може би не е в Калифорния... Материята е деликатна!

        Коментар


        • ПОТРЕСАВАЩА СТАТИЯ ........... от 24 часа ................

          Ето как за тия нови "ценности" предаваш своята кръв, предаваш майка си, леля си и чичо си, предаваш своя род .............


          =======================================

          Хелена Дюк - американският Павлик Морозов

          https://www.24chasa.bg/novini/article/9411837

          Коментар



          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
            Барби, организирай по голяма групичка за дневални, да направят калабалък, белким чиляка успее да збяга от злите московски куманизи и льошия путин

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение


              Откъде ли е тази снимка
              Някъде им е свършила демокрацията за износ...

              Коментар




              • Откъде ли е тази снимка

                Коментар


                • Христо Иванов намекна коя е Мата Хари, снимала спалнята на премиера

                  И снимката на нова консулка на южна корея

                  Коментар


                  • Барби, организирай по голяма групичка за дневални, да направят калабалък, белким чиляка успее да збяга от злите московски куманизи и льошия путин

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      То, и народът си го е казал: "За тая работа - ред няма!"

                      Ако ти е сложно да го разбереш, това е Божа работа: не се знае, ти може да си с другия крак... знаеш къде...

                      ...................................

                      Днес се открива ски-сезонът на "Витошко лале". Па, обадИ се отнякъде, да се видим по на кафе, "младежо"!

                      На маратона на Витоша така и не се обади! Снимки поне от Черни връх да беше пуснал тук... Знаем, че си "младеж" и, че не си с единия крак... знаеш къде...
                      факю нали е в калифорния, какво витошко лале, какъв маратон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        То и на зелените чорапи им е най-добре при БХ ама срамежливо се дърпат.

                        Ако аз съм на мястото на БХ няма да участвам заедно с партията си в новите избори.Една победа на ГЕРП е кауза пердута,най-вероятно ще бъде
                        последвана от масово недоволство и размирици.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Еми на седемдесе години е, с единия крак... знаеш къде...

                          То, и народът си го е казал: "За тая работа - ред няма!"

                          Ако ти е сложно да го разбереш, това е Божа работа: не се знае, ти може да си с другия крак... знаеш къде...

                          ...................................

                          Днес се открива ски-сезонът на "Витошко лале". Па, обадИ се отнякъде, да се видим по на кафе, "младежо"!

                          На маратона на Витоша така и не се обади! Снимки поне от Черни връх да беше пуснал тук... Знаем, че си "младеж" и, че не си с единия крак... знаеш къде...

                          Коментар


                          • ОК, разбирам.

                            Бъдете здрави!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                              Не се сетих, че си фен на Светльо.

                              Ще ви вземат веднага в ГЕРБ, със Светльо. Губят им се много гласове, а на Светльо - предполагам и на теб - ще ви е все едно. При Боко ще бъдете най-добре.
                              То и на зелените чорапи им е най-добре при БХ ама срамежливо се дърпат.

                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение


                                Не се сетих, въпреки, че имам приятел, който е голям фен на Франк Синатра и все пак си умира от кеф да се забавлява с тая песен. (подозирам, че е istp)
                                Занеш ли какви им са типовете на Светльо и Славчо ?!

                                Не се сетих, че си фен на Светльо.

                                Ще ви вземат веднага в ГЕРБ, със Светльо. Губят им се много гласове, а на Светльо - предполагам и на теб - ще ви е все едно. При Боко ще бъдете най-добре.

                                Коментар

                                Working...
                                X