IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=yFzpAdNCpmM

    Ангелаки Гоцев: Льо Пен е заплаха за почти всички европейски лидери докопали се до властта.

    Интересно мнение на интересен човек познаващ много добре Франция...не е Барбаронът...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      БОРИСОВ БИЛ МНОГО УМЕН, ЗАЩОТО БИЛ...ПРОСТ...

      "Бойко Борисов е изключително сложен ум, който умее да се прави на прост, когато трябва..."
      Думи на политолога ли, антрополога ли Харалан Александров по БНТ, които чух току-що.
      Онемял съм.
      Да, има моменти, в които на човек хич не му се иска да е българин...
      Да си голям ум, защото си имал способността да се правиш на ...прост...Когато трябва, когато било нужно...
      Майко мила, докъде стигнахме в този живот на колене...
      Е, ама този слугинаж вече наистина ни взема за канарчета...И то от най-първобитен тип...
      Всъщност не сме ли наистина такива?
      Димо Райков
      Без никаква радост, се налага да се съглася с Харалан Александров. Може и да е простак Б Б но, доста е умен, щом язди държава, така или иначе. Прости са, които му се връзват.
      Last edited by Pyramid; 26.04.2017, 10:32.

      Коментар


      • БОРИСОВ БИЛ МНОГО УМЕН, ЗАЩОТО БИЛ...ПРОСТ...

        "Бойко Борисов е изключително сложен ум, който умее да се прави на прост, когато трябва..."
        Думи на политолога ли, антрополога ли Харалан Александров по БНТ, които чух току-що.
        Онемял съм.
        Да, има моменти, в които на човек хич не му се иска да е българин...
        Да си голям ум, защото си имал способността да се правиш на ...прост...Когато трябва, когато било нужно...
        Майко мила, докъде стигнахме в този живот на колене...
        Е, ама този слугинаж вече наистина ни взема за канарчета...И то от най-първобитен тип...
        Всъщност не сме ли наистина такива?
        Димо Райков

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Не разбирам какво ме питаш? Мен никой не ме е изнудвал. Имам земя и я давам на арендатори, но да ме изнудват?
          И кой е тоя Камен ку?
          Камен Балбузанов Куката уж страшилището на Плевен и региона.Нещо като чоков в Бяла слатина.Мен ми е чудно толкова ли са страхливи хората по тия земи? Ако мен ме изнудва някакъв селски тарикат сега нямаше да е арестуван....... На тоя май и ченгетата в Плевенско работят за него. Добре,че от София пращаме тежката артилерия малко да внесе ред. Адмирации за сега към волята.... дано не е някаква пушилка.

          Бойко ГЕРБ ако ме четете. Създайте специализирано звено от добре обучени анонимни спецчасти за борба срещу организираната престъпност и феодалите по региони. Разрешете най-накрая на полицията да използва сила както в САЩ. Може ли някаква си селска тъпа мутра да бяга със 100 км и да блъска коли? Полицията трябва да се научи да стреля първо, после да мисли за правата на хората. Това ще върне респекта към полицията.
          Това ще ви спечели множество гласове. Направите ли го ще ме спечелите и мен отново. Искаме да видим борба срещу селските мутри и феодали. Тежката организирана престъпност е друга бира и вие добре го знаете. Там каквото кажат от началството, но поне тия дребни тарикати по затворите. Кола за 700 000 а някой пита ли го от каде са му парите? Мисля,че на тоя и имуществото му трябва да се конфискува в полза на държавата.

          Между другото му гледах снимки на тоя с Кубрат Пулев. Банда смешни мутри. Нямам търпение на кобрата, Кличко или Джошуа да му разбие мутрата на парчета.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение

            Гигов ще ми отговориш ли на питанката?
            Не разбирам какво ме питаш? Мен никой не ме е изнудвал. Имам земя и я давам на арендатори, но да ме изнудват?
            И кой е тоя Камен ку?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
              Гигов кажи за Камен ку....ката какво се говори по вашият край. Изнудвал ли те е за земи? Ще влезне ли у затвору или Румен петков ще съдейства
              Гигов ще ми отговориш ли на питанката?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Шегаджия!
                Волен "патриота" дето работи на ползу роду.
                И Валерката честният бизнесме....
                Ша ма скъсаш от смях!
                Нека мине малко време!!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Патриотите са незаобиколим фактор,комисионната не играе.
                  Шегаджия!
                  Волен "патриота" дето работи на ползу роду.
                  И Валерката честният бизнесме....
                  Ша ма скъсаш от смях!
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                    Не знам за теб как е ,но мен ме кефи факта ,че патриотите влизат в управлението....преди критикуваха Бойко сега
                    и акъл ще му дават да върши добри нещица ей така за полза роду.
                    Щото не познаваш някои фун-кционери отблизо и делата им отвътре. Иначе предполагам си гнуслив.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Не знам за теб как е ,но мен ме кефи факта ,че патриотите влизат в управлението....преди критикуваха Бойко сега
                      и акъл ще му дават да върши добри нещица ей така за полза роду.
                      Poznawam няколко човека от тях точно и повярвай не е много добре че влязоха. Първа месторабота директор- https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98...BD%D0%BE%D0%B2


                      Има още един като него

                      Така че викаш бг над всичко господ да пази бг и си станал депутат
                      Last edited by v_tin; 25.04.2017, 21:17.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        хахаха, това ми напомня за вица за кого да се гласува- за бедния- ще почне да краде, за богатия- той е свикнал да краде, поне сме му свикнали и ние
                        Не знам за теб как е ,но мен ме кефи факта ,че патриотите влизат в управлението....преди критикуваха Бойко сега
                        и акъл ще му дават да върши добри нещица ей така за полза роду.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                          От къде го знаеш това? Дедо господ ли ти го нашепна?
                          Опциите са три. Стари F-16 от Португалия, стари F-16 от Италия и нови "Грипен" от Швеция. Решението ще се вземе от новото правителство в зависимост от това, от кого Боко Тиквата ще лапне най-голяма комсионна. А може и каквото Големият рижав брат от Фашингтон нареди.
                          Даже и Румен Радев знае - по добре нов Сааб отколкото стара Лада.
                          Где нет вопросов - всегда есть ответ.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Трудно ще се получи щото са трима и един друг се дебнат за полза роду.... но като цяло са за първа
                            употреба,което е добре щото гърбавите са секънд хенд.
                            хахаха, това ми напомня за вица за кого да се гласува- за бедния- ще почне да краде, за богатия- той е свикнал да краде, поне сме му свикнали и ние

                            Коментар


                            • http://www.blitz.bg/politika/div-ska...ews507484.html

                              След скандала обаче даде дори почивка, за да покани отново да се върнат на заседанието депутатите от БСП, за да си защитят предложението за замразяването на депутатските заплати. Те отказаха да се завърнат и ГЕРБ, Патриоти и ВОЛЯ отхвърлиха идеята, като приключиха набързо с правилника. Така, безпрецедентно, правилата за работа на 44 Народно събрание бяха приети на първото и единствено заседание на временната комисия.

                              Имах си аз псевдопатриотите и калинките от ВОЛЯ да замразят дупетатските си заплати.

                              Има слух,че марешки е влезнал в политиката за да вземе имунитет и тия които са му набрали да не рискуват с депутат от парламента. Само,че Марешки ще стои в тоя парламент само още макс 4 години, след това и аз нз. За него това беше целта не да управлява или да зависи нещо от него.


                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Аз се сещам за един около1,70 висок с голямо шкембе на когото мечтата е да е военен министър. Живее на народното събрание и най вероятно след тази сделка ще си купи още един апартамент там
                                Трудно ще се получи щото са трима и един друг се дебнат за полза роду.... но като цяло са за първа
                                употреба,което е добре щото гърбавите са секънд хенд.
                                Last edited by Grosss; 25.04.2017, 19:19.

                                Коментар

                                Working...
                                X