IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Мдаа , шапкарите / пенЦионираните / сте най принципните 'ора !
    Ако ще се обръщаш към тези общности, мен не ме намесвай, чалма червена...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

      Средният резултат от един IQ е 100 точки, ама за хора недостижими за твоите среди. С хора в диапазона 85-114 (тоест с два пъти по умни от теб) аз особена работа нямам. Когато махнах от познатите си всичко под 130, се родих.... Спри да ми пишеш, принципен човек съм.
      Мдаа , шапкарите / пенЦионираните / сте най принципните 'ора !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Средният резултат от един IQ е 100 точки. Повечето хора са в диапазона 85-114. Всеки резултат над 140 е считан за високо IQ. Резултат от над 160 е считан за гениално IQ.

        Kato гледам какви глупости пишеш едва ли достигаш и 70 точки
        Средният резултат от един IQ е 100 точки, ама за хора недостижими за твоите среди. С хора в диапазона 85-114 (тоест с два пъти по умни от теб) аз особена работа нямам. Когато махнах от познатите си всичко под 130, се родих.... Спри да ми пишеш, принципен човек съм.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от retro_69

          Иванеееее,Иване,глупаци има навсякъде....
          Иван е най добрият пример !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

            IQто ми е колкото е сборно на целия ти род барабар с теб естествено. Над 177, чалма червена...
            Над 177 !!! Колко фатмака се събрахте за туй АйКю ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

              IQто ми е колкото е сборно на целия ти род барабар с теб естествено. Над 177, чалма червена...
              Средният резултат от един IQ е 100 точки. Повечето хора са в диапазона 85-114. Всеки резултат над 140 е считан за високо IQ. Резултат от над 160 е считан за гениално IQ.

              Kato гледам какви глупости пишеш едва ли достигаш и 70 точки

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                Не става , щото твойто IQ най пасва на старшинската фуражка ...доказал си се Ентелектуално иляди пъти !
                IQто ми е колкото е сборно на целия ти род барабар с теб естествено. Над 177, чалма червена...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                  Що да не си ти такъв? Какво ми пречи, да те обявя за такъв????????
                  Не става , щото твойто IQ най пасва на старшинската фуражка ...доказал си се Ентелектуално иляди пъти !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                    "Този коментар от Имхотеп е изтрит от aleks262
                    Причина: Заяждане"


                    Ами баннете го бе , сто пъти забележки ... нали е ваш трол !
                    ?????????????????????????????????????????????????? ??????????

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Не , ти си мръсният непран две седмици фатмашки чорап ... аналфабет със зелена вратовръзка / с ластик / .
                      Що да не си ти такъв? Какво ми пречи, да те обявя за такъв????????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                        "Чорапа" майка ти ли е?
                        Не , ти си мръсният непран две седмици фатмашки чорап ... аналфабет със зелена вратовръзка / с ластик / .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Белене ше е идеалната почивна станция за такива като тебе и чорапа ...ти нема да пратиш никого , тебе ша та пратат там !
                          "Чорапа" майка ти ли е?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                            Ми "чети си повече в близ" бе вате.

                            Бекапе да иска "паметник" строен с парите на всички нас е не само нагло, а и престъпно.

                            Утре и националсоциалистите ще си поискат Цепелиненфелд в Нюрнберг да си провеждат местните сбирки.

                            А Белене не искат ли бекапе да "им се даде"? Или поне да ги пратим на екскурзия там.
                            Белене ше е идеалната почивна станция за такива като тебе и чорапа ...ти нема да пратиш никого , тебе ша та пратат там !

                            Коментар


                            • Kakлошо има в това да се поддържат паметниците чисти и в приветлив вид- това е паметник, не може да изтриеш 45 години от живота на един народ. върви до берлин , до париж, до москва, до лондон, навсякъде паметниците се поддържат, дори и да са на хора предизвикали национални катастрофи.За добро или за лошо обществото трябва да има паметник за това което е станало през даден период. Но щом имаш нещо то трябва да се поддържа чисто.

                              Коментар


                              • Ми "чети си повече в близ" бе вате.

                                Бекапе да иска "паметник" строен с парите на всички нас е не само нагло, а и престъпно.

                                Утре и националсоциалистите ще си поискат Цепелиненфелд в Нюрнберг да си провеждат местните сбирки.

                                А Белене не искат ли бекапе да "им се даде"? Или поне да ги пратим на екскурзия там.

                                Коментар

                                Working...
                                X