IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Гласуването за "Изправи се -Мутри вън" нагледно ще покаже дали се търси някаква радикална промяна или всичко е пунта мара.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
      Изтрито е....

      .Ето....

      Вчера, 21:22


      Борисов брутално освиркан във Варна 14 февр.


      Актуално


      Днес Борисов бе брутално освиркан във Варна. В деня на влюбените се изпари народната любов към родния псевдо мачо. Повече от 6 месеца мутрата се крие и избягва публични срещи с граждани. Появява се само на предварително организирани събития, без достъп на външни лица, в стерилна обстановка, без да се уведомяват медии и партиен актив, за да не изтече информация и да се срещне с народната любов.




      https://radikal.ru/video/ah8K67QRe6D

      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

        Ot известните не остана никой- не помня добре, но веднъж гласувах за някаква партия- да бъде пролет или нещо такова с пролет в името. За нещо такова ли да гласуваме
        Гласувай за Възраждане, на копейкин партията.
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Ot известните не остана никой- не помня добре, но веднъж гласувах за някаква партия- да бъде пролет или нещо такова с пролет в името. За нещо такова ли да гласуваме
          Всичките революционери и недоволни които буниха София една година се събраха при Кюстендилската слива.Щом искаш промяна за тях гласувай.

          Коментар


          • https://www.facebook.com/grigor.zdra...3702216380515- БХ във варна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

              Ми аз няма да гласувам щото няма за кого едни и същи наглеци
              В политиката има моменти, когато се гласува с отвращение....
              Ти си ясен...Не веднъж те е трескало междуфазовото .....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                Аз пък се надявам президентът да възложи мандатите на ГЕРБ, БСП и ДПС. Да видим тогаз как ще лъснат нааканите задници на тия, които се кълнат, че няма да се коалират с тях.
                Тва е ясно по процедура..
                Както и да си правя сметката, няма коалиция, която да има сили за правителство....

                пп Изненади винаги са възможни....Аз се съмнявам, че Слави ще е трети......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                  Не, не препоръчвам да се гласува за Курнела. Лично аз НЯМА да гласувам за БСП точно заради Курнелата. Не и вярвам. Тази жена е лъжкиня, а аз не понасям лъжци.
                  Но няма да гласувам за някой, ако има вероятност той да направи коалиция с Тиквата. Така че Магарешки, Цвинокио, бургаския ненормалник са пълен АУТ. Христо Иванов и подобните десни "демократи" също. И Слави не ми вдъхва особено доверие, може да се отметне заради "национални" интереси.
                  За ГЕРБ и ДПС естествено и дума да не става.
                  Ot известните не остана никой- не помня добре, но веднъж гласувах за някаква партия- да бъде пролет или нещо такова с пролет в името. За нещо такова ли да гласуваме

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    +1
                    Всеки който не гласува, гласува за тиквата....

                    пп Аз си мисля, че няма да може да се състави правителство и президента ще състави служебно . Цел една - да извади на светло далаверите на тиквата...
                    След 8-10 месеца - нови избори и тогава каквото сабя покаже...
                    Аз пък се надявам президентът да възложи мандатите на ГЕРБ, БСП и ДПС. Да видим тогаз как ще лъснат нааканите задници на тия, които се кълнат, че няма да се коалират с тях.
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      Аз не разбрах гигов дали препоръчва да се гласува за курнела, но за който и да гласуваш сигурно ще бъде по добре от БХ. Най малкото заради мафиотския модел на сегашната държава
                      Не, не препоръчвам да се гласува за Курнела. Лично аз НЯМА да гласувам за БСП точно заради Курнелата. Не и вярвам. Тази жена е лъжкиня, а аз не понасям лъжци.
                      Но няма да гласувам за някой, ако има вероятност той да направи коалиция с Тиквата. Така че Магарешки, Цвинокио, бургаския ненормалник са пълен АУТ. Христо Иванов и подобните десни "демократи" също. И Слави не ми вдъхва особено доверие, може да се отметне заради "национални" интереси.
                      За ГЕРБ и ДПС естествено и дума да не става.
                      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        +1
                        Всеки който не гласува, гласува за тиквата....

                        пп Аз си мисля, че няма да може да се състави правителство и президента ще състави служебно . Цел една - да извади на светло далаверите на тиквата...
                        След 8-10 месеца - нови избори и тогава каквото сабя покаже...
                        Ми аз няма да гласувам щото няма за кого едни и същи наглеци

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Аз не разбрах гигов дали препоръчва да се гласува за курнела, но за който и да гласуваш сигурно ще бъде по добре от БХ. Най малкото заради мафиотския модел на сегашната държава
                          +1
                          Всеки който не гласува, гласува за тиквата....

                          пп Аз си мисля, че няма да може да се състави правителство и президента ще състави служебно . Цел една - да извади на светло далаверите на тиквата...
                          След 8-10 месеца - нови избори и тогава каквото сабя покаже...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                            Ристо шамандурата и Наско жабата са маргинали отсекъде..
                            Магарешки и релсата също- магарешки гледа да избяга от разследване, непосредствено преди изборите имаше проблеми във варна

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Гигов а за кого да гласуваме за Курнела ли?пенсионери които са много доволни от тия 50 кинта.Но аз питам за кого да гласувам и чакам отговор.И да ми кажеш с какво тоя дето ми го препоръчваш е по добър от Буци.
                              Аз не разбрах гигов дали препоръчва да се гласува за курнела, но за който и да гласуваш сигурно ще бъде по добре от БХ. Най малкото заради мафиотския модел на сегашната държава

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Абе що не чувам някои да иска да гласува за Цвъки бе ?
                                за цвъ цвъ :

                                https://zonanews.bg/bulgaria/za-prav...nost-dokumenti

                                Коментар

                                Working...
                                X