IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • усмивки от не толко старите ленти ...

    "Днес модераторът XY изтри моя публикация цитат на stabwound по причина, че цитирам себе си"
    .. мени

    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

      Какви медикаменти уж взема редовно и какви познати да слуша?
      Длъжни ли сме, да следим проблемите ти в отношенията с хората?

      За системни офтопик подмятания кога ще го баннете вече???????????????
      нали ти казах няколко пъти да не ме заговаряш, когато не общувам с теб...
      или пак към теб съм се обърнал?!

      мултиакаунтинга последно за бан ли е или не?!?!
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Караш предимно капиталистическа кола, вражеска. Врагът ви срази с икономика. Ако си признаеш пред всички, че си обикновен лицемер, това не е проблем за мен. Но ако си привърженик на режима на Путин и на кагебейския му комунистически произход, си обикновен лицемер, подкрепяйки враговете. Какво стана с Поморие, няма ли да летуваш там, в капиталистически курорт, различен от този със столовая-та..?
        Аман от пещерен антикомунизъм ......ти няма ли да излезеш от бункера и да се огледаш че е 2017 и че СССР го няма , че комунизма в Русия и България го няма към 30 лета вече. Аман от болна седерастия и талибанщина.....нуждаеш се от лечение бе човече.

        п.п.
        Това за Поморие пък хич не ти хванах идеята какво искаш да кажеш.
        Но да 1-2 пъти годишно отсядам в Сънсет - https://www.sunsetresort.bg/ чух че го купили Китайци , ма сигурно щом не са Руснаци разрешаваш ?
        Last edited by markov; 19.07.2017, 15:17.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          първо се смях с глас... после ми стана неудобно... извинявай иване.
          и все пак, слушай познатите си и за медикаментите, като ти казват да ги взимаш редовно
          Какви медикаменти уж взема редовно и какви познати да слуша?
          Длъжни ли сме, да следим проблемите ти в отношенията с хората?

          За системни офтопик подмятания кога ще го баннете вече???????????????
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
            Според мен всеки нормален пълнолетен човек по света, който е образован, би трябвало да вярва, че американци са кацали на Луната, защото наистина американци са кацали на Луната. Всички мои познати също вярват, че американци са кацали на Луната, защото това е всеизвестен факт.

            .
            първо се смях с глас... после ми стана неудобно... извинявай иване.
            и все пак, слушай познатите си и за медикаментите, като ти казват да ги взимаш редовно
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

              Може ли аз?
              Ами да, иначе няма смислени отговори.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                Ми аз и на запад не ходя да почивам , Американска кола не съм карал , преди съм карал съм Руска и Европейска , сега карам Японска .....това голям проблем ли е за теб ? Ако трябва нещо да се поправя за в бъдеще ?
                Караш предимно капиталистическа кола, вражеска. Врагът ви срази с икономика. Ако си признаеш пред всички, че си обикновен лицемер, това не е проблем за мен. Но ако си привърженик на режима на Путин и на кагебейския му комунистически произход, си обикновен лицемер, подкрепяйки враговете. Какво стана с Поморие, няма ли да летуваш там, в капиталистически курорт, различен от този със столовая-та..?
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Кое е глупости?

                  Кой от 10те русолюба тук ще почива в Крим?

                  Кой кара руска кола?

                  Отговоретееее...
                  Ми аз и на запад не ходя да почивам , Американска кола не съм карал , преди съм карал съм Руска и Европейска , сега карам Японска .....това голям проблем ли е за теб ? Ако трябва нещо да се поправя за в бъдеще ?

                  Last edited by markov; 19.07.2017, 15:16.
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Руска кола???
                    Има, да.
                    Но разликата между истинска кола и руска кола е като между ....кока-кола и квас.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                      Може ли аз?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Кое е глупости?

                        Кой от 10те русолюба тук ще почива в Крим?

                        Кой кара руска кола?

                        Отговоретееее...
                        Може ли аз?
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Глупости. И чудесно го знаеш. Не можеш ни вкара под своя знаменател.
                          СОРИ ! :-)

                          ​​​​
                          ​​​​
                          Кое е глупости?

                          Кой от 10те русолюба тук ще почива в Крим?

                          Кой кара руска кола?

                          Отговоретееее...
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                            Истината е, че никой от русолюбите тук няма да извади касова бележка из кримская столовая... Само приказки, любовта ви свършва в представителствата на западните марки...
                            Глупости. И чудесно го знаеш. Не можеш ни вкара под своя знаменател.
                            СОРИ ! :-)

                            ​​​​
                            ​​​​

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                              ... Ако и да се притеснява от някого Маркоци, по-вероятно е не от други мурзилки, а от теб. Ти няма да ходиш, значи? Споко де.
                              Истината е, че никой от русолюбите тук няма да извади касова бележка из кримская столовая... Само приказки, любовта ви свършва в представителствата на западните марки...
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                                само да те не прередят в "столовая" за борша...
                                ... Ако и да се притеснява от някого Маркоци, по-вероятно е не от други мурзилки, а от теб. Ти няма да ходиш, значи? Споко де.

                                Коментар

                                Working...
                                X