IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Назад си Имхотепчо врътна вече 6 броя .....на единия даже истината си беше признал, беше се писал траверс
    по-скоро на другите го е премълчал...
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ми не знам, аз само мени чух, че жално хленчи, като му кажат модераторите да не си пише и отговаря сам през различни никове

      аз повече от 2 не мога да ги докарам...
      Назад си Имхотепчо врътна вече 6 броя .....на единия даже истината си беше признал, беше се писал траверс
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Плъхов, за никовете питай Измамника - 4 ника, Марков - 4 ника, пауа грид - 5-6 ника, ръководителя на русофилска опг гигов - 2 ника... Мажната - засега два ника... Ватето не го споменавам щото няма толкоз акъл,

        Пък кой те знае и ти с колко ника пишеш
        ми не знам, аз само мени чух, че жално хленчи, като му кажат модераторите да не си пише и отговаря сам през различни никове

        аз повече от 2 не мога да ги докарам...
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


          всички никове ли сте собственици на тая фирма?
          Плъхов, за никовете питай Измамника - 4 ника, Марков - 4 ника, пауа грид - 5-6 ника, ръководителя на русофилска опг гигов - 2 ника... Мажната - засега два ника... Ватето не го споменавам щото няма толкоз акъл,

          Пък кой те знае и ти с колко ника пишеш
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            Ние собствениците на редовна българска фирма не сме на заплата. Работим за печалби.

            всички никове ли сте собственици на тая фирма?
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              А бе ти толкова късно не си се включвал, да не би да сте пред заплата
              Ние собствениците на редовна българска фирма не сме на заплата. Работим за печалби.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                Само че не е грозде...
                А бе ти толкова късно не си се включвал, да не би да сте пред заплата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Grozdeto е кисело, няма връщане назад
                  Само че не е грозде...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                    Голям праз Моста свързва Крим не с цивилизованата Европа, а с дивата еврАзия
                    Grozdeto е кисело, няма връщане назад

                    Коментар


                    • Новият политтермин нещо не им понасяет.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                        Голям праз Моста свързва Крим не с цивилизованата Европа, а с дивата еврАзия
                        моста свърза Крим със сънародниците им и това за тях е най-важното .....знам че за всички соросоиди думички като - народност, обич към родината , патриотизъм нищо не значи , но за тях не е така.
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                          Влез в Гугъл Земя и виж как върви строежът на моста. Снимката е от 2017та. Пътят и мостът до остров Тузла са готови. Половината от моста след Тузла е готов. А се виждат и опорите на отстрещната страна, откъм Керч. До една година мостът ще е готов. Въпреки квиченето на тролските прасета.
                          Голям праз Моста свързва Крим не с цивилизованата Европа, а с дивата еврАзия

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                            специално за барби :

                            Обвързването на Крим с Русия върви с пълна сила.

                            19-километров четирилентов мост за милиарди ще свързва полуострова с Русия,
                            Влез в Гугъл Земя и виж как върви строежът на моста. Снимката е от 2017та. Пътят и мостът до остров Тузла са готови. Половината от моста след Тузла е готов. А се виждат и опорите на отстрещната страна, откъм Керч. До една година мостът ще е готов. Въпреки квиченето на тролските прасета.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              Ето за кого е имало борш, стимул си е ....
                              На , да не плачеш за крим и руснаците https://www.youtube.com/watch?v=3dXPkt_o3fM Смотрел и плакал)Отрывок из корейского боевика! корейски рамбо

                              Коментар


                              • Vate ti dneс направи пачка.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X