IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес има среща на говвноедите

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Не спят не спят.На Маранди му секнаха кинтата.Са ше запрат и многониковия айдиът
      Многониковия ша чука камъни да строй Белене докато си тананика интернационала.....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
        http://a-specto.bg/evropa-zhertva-30...vlnuva-rusiya/
        Европа жертва 30 милиарда евро, но това не вълнува Русия


        С въвеждането на санкциите експортът на ЕС в Русия е намалял с 30 млрд. евро. Най-пострадала е Германия. А Москва? Икономически Москва е толкова добре, колкото никога не е била.

        А пък Маранди две години / 2014 и 2015 нон стоп набиваше мантри , и центове естествено , за фалита на Русия .
        Ето пример за бадева профукани грантове ! Спят тия от Козяк !
        Не спят не спят.На Маранди му секнаха кинтата.Са ше запрат и многониковия айдиът

        Коментар


        • http://a-specto.bg/evropa-zhertva-30...vlnuva-rusiya/
          Европа жертва 30 милиарда евро, но това не вълнува Русия


          С въвеждането на санкциите експортът на ЕС в Русия е намалял с 30 млрд. евро. Най-пострадала е Германия. А Москва? Икономически Москва е толкова добре, колкото никога не е била.

          А пък Маранди две години / 2014 и 2015 нон стоп набиваше мантри , и центове естествено , за фалита на Русия .
          Ето пример за бадева профукани грантове ! Спят тия от Козяк !
          Last edited by majnata; 25.10.2017, 20:55.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            И кат подаде кво правим кого да турим?Курнелия ли?Не благодаря.Няма как да гласувам за една проста агресивна и нагла жена дет не мое да си затвори устата.Няма как да гласувам за простакел който иска да ми вдига данъците на мен жена ми децата ми за да раздава пари на хора които не желаят да работят.Достатъчно данъци плащам и нищо срещу тях.Няма как да гласувам за Миковци Герговци Бойчевци и Тасковци.Прости нагли и агресивни некадърници.Десните шороспии ги ненавиждам щото са по крадливи от другарите на кака Кури.Надутия пуяк ми е противен депесето пълна отврат.За кого?Кажи за кого

            Ше го търсите бай Тошо вие ...лошо било !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
              Ако не е влак ще е язовир . Всяка година трагедии и няма виновни . Хората мрът пред болниците . Ей тюмбел Тиква подавай си оставката . Този геноцид трябва да спре
              И кат подаде кво правим кого да турим?Курнелия ли?Не благодаря.Няма как да гласувам за една проста агресивна и нагла жена дет не мое да си затвори устата.Няма как да гласувам за простакел който иска да ми вдига данъците на мен жена ми децата ми за да раздава пари на хора които не желаят да работят.Достатъчно данъци плащам и нищо срещу тях.Няма как да гласувам за Миковци Герговци Бойчевци и Тасковци.Прости нагли и агресивни некадърници.Десните шороспии ги ненавиждам щото са по крадливи от другарите на кака Кури.Надутия пуяк ми е противен депесето пълна отврат.За кого?Кажи за кого

              Коментар


              • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение
                Так держать!,

                Русский коммунист - сейчас увидел ето... Источник неоспоримий!
                Що бе , ми то Блумбъргов го казва бе ... комунистът само написал.

                Коментар


                • йес сър / големи краварски брате /
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Так держать!,

                    Русский коммунист - сейчас увидел ето... Источник неоспоримий!
                    Last edited by rover; 25.10.2017, 19:51.
                    Партия была, есть и будет есть!

                    Коментар


                    • http://ruspravda.info/Ukraina-sdalas...itel-7473.html
                      Украина сдалась, Европа проиграла, Путин — победитель !

                      "Это говорит обозреватель компании «Блумберг», одной из ведущих поставщиков финансовой информации в мире .

                      То есть, по словам «Блумберг», победитель давит и давит из побежденных.

                      «Несмотря на рост уровня изоляции и экономические проблемы России, усугубляемые снижением цен на сырье, Путин до сих пор полностью контролирует ситуацию на Украине. Баррозу это понимает: забыв о своих многочисленных обещаниях не пересматривать торговый договор с Украиной в угоду России, в интервью Wall Street Journal на этой неделе он сказал, что предметные дискуссии по этому соглашению могут быть возобновлены. «Мы открыты, конструктивны и прагматичны», — сказал Баррозу.»

                      Санкции на Россию не оказали никакого влияния, более того, Россия давит еще и на ЕС."

                      Русский коммунист

                      Коментар


                      • Бойко каза бог да ги прости.
                        Last edited by RUBLA; 25.10.2017, 19:50.
                        Животът е огледало.....усмихвай се

                        Коментар


                        • Ако не е влак ще е язовир . Всяка година трагедии и няма виновни . Хората мрът пред болниците . Ей тюмбел Тиква подавай си оставката . Този геноцид трябва да спре
                          Last edited by RUBLA; 25.10.2017, 19:49.
                          Животът е огледало.....усмихвай се

                          Коментар


                          • Както пишат ... somebody?
                            Партия была, есть и будет есть!

                            Коментар


                            • Това е само едно добро начало. Но трябват и по-свежи идеи.
                              Last edited by rover; 25.10.2017, 18:50.
                              Партия была, есть и будет есть!

                              Коментар




                              • Така става ли ... Вярно, че кафявата гама ще им приляга по-добре, ама и контраст трябва да има
                                Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X