IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
    Новата стара партия(ДПС) Има такъв народ
    https://www.actualno.com/society/otv...oDo1kODTV90uAI


    Уважаеми г-н Трифонов, Казвам се Иван М. Иванов и съм част от онези 60 човека, които създадоха инициативните комитети на нерегистрираната партия „Няма Такава Държава” и на вече регистрираната „Има Такъв Народ”. От Ноември 2015 г се включих, като доброволец в набирането на подписи за Референдума иницииран от Слави Трифонов, защото смятах и още смятам, че гражданите на България трябва да имат по-голямо влияние в управлението на Държавата ни.

    Уви! Оказа се, че веднага след официалната регистрацията на ПП ИТН станах излишен и недостоен да бъда областен координатор, като мотивите които г-ца Виктория Василева ми заяви бяха: 1. родителите ми не били от „СОЙ”, а на новия координатор били изтъкнати юрист и лекар? 2. Имало брожения срещу мен, но не от членовете и доброволците в партията, а от „разни други“ хора, включително и от Вашата сестра, която съм виждал един път в живота си и която също, като всички новопостъпили в партията след моето отстраняване НЕ Е допринесла с нищо за реализацията на Референдума в Плевен? След това бях учтиво помолен от г-ца Василева, цитирам: Да дам крачка назад, за да направя после две напред?

    1. Бях сменен от Вашата дясна ръка, Виктория Василева, а на мое място бе спуснат г-н Радостин Василев , което нямаше да е голяма драма, ако той беше поне някаква част от плевенската организация в последните 5 години или поне беше човек, който живее в Плевен? Уви! Този човек, както и 100% от хората, които той привлече в структурите на партията НЕ СА СИ МРЪДНАЛИ ПРЪСТА, нито за Референдума, нито за партията в нито един момент до нейната регистрация.

    2. Партията Ви в Плевен е превзета от най- големите нагаждачи, продажници, гъзолизци, интриганти и двуличници в града, а най- наглите от тях са в най- близкото обкръжение на Вашият нов Областен координатор и вече са си разпределили държавни постове в града! Бивши общински съветници, дилъри на гласове преминали и изгонени от различни политически партии, намериха своя пристан под крилото на новия областен координатор.

    Хубаво е да сте наясно, че трима от тях са тясно свързани с ДПС, двама са бивши общински съветници и Зам. Кметове с обществено доверие близко до нула, а съпруга и сина на координаторката Ви за Община Червен Бряг (която работи при Вашата сестра и успя да я убеди колко съм лош и как трябва да бъда сменен, защото казах, че докато аз съм Областен координатор, тя няма да бъде Общински Координатор за Червен Бряг) бяха в обща листа на местните избори преди 6 месеца с новия областен координатор на ДПС за Област Плевен, като дори синът беше кандидат за общински Кмет от същата листа! Там обвързаността е толкова силна и видима, че дори и слепите хора в общината я виждат.

    И така нататък
    Ми човека се е надал да стане депутат и не го огрява слънцето...Са се е разсърдил...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
      Новата стара партия(ДПС) Има такъв народ
      ...
      И така нататък
      "Партията" на шоумена е новият продукт на мишоците от ДС-червената мафия!

      Здраво са завзели властта от преди повече от 70 години.

      Лашате они сперанца,вои кентрате пише в при влизането в Дантевият ад!

      А кой наш "политик"беше казал "Работата ви прави свободни" Ама наивниците нямат умора....


      След 6-та минута ....

      Отказах интервю в тв на Слави....





      Нова надежда за България

      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • Новата стара партия(ДПС) Има такъв народ
        https://www.actualno.com/society/otv...oDo1kODTV90uAI


        Уважаеми г-н Трифонов, Казвам се Иван М. Иванов и съм част от онези 60 човека, които създадоха инициативните комитети на нерегистрираната партия „Няма Такава Държава” и на вече регистрираната „Има Такъв Народ”. От Ноември 2015 г се включих, като доброволец в набирането на подписи за Референдума иницииран от Слави Трифонов, защото смятах и още смятам, че гражданите на България трябва да имат по-голямо влияние в управлението на Държавата ни.

        Уви! Оказа се, че веднага след официалната регистрацията на ПП ИТН станах излишен и недостоен да бъда областен координатор, като мотивите които г-ца Виктория Василева ми заяви бяха: 1. родителите ми не били от „СОЙ”, а на новия координатор били изтъкнати юрист и лекар? 2. Имало брожения срещу мен, но не от членовете и доброволците в партията, а от „разни други“ хора, включително и от Вашата сестра, която съм виждал един път в живота си и която също, като всички новопостъпили в партията след моето отстраняване НЕ Е допринесла с нищо за реализацията на Референдума в Плевен? След това бях учтиво помолен от г-ца Василева, цитирам: Да дам крачка назад, за да направя после две напред?

        1. Бях сменен от Вашата дясна ръка, Виктория Василева, а на мое място бе спуснат г-н Радостин Василев , което нямаше да е голяма драма, ако той беше поне някаква част от плевенската организация в последните 5 години или поне беше човек, който живее в Плевен? Уви! Този човек, както и 100% от хората, които той привлече в структурите на партията НЕ СА СИ МРЪДНАЛИ ПРЪСТА, нито за Референдума, нито за партията в нито един момент до нейната регистрация.

        2. Партията Ви в Плевен е превзета от най- големите нагаждачи, продажници, гъзолизци, интриганти и двуличници в града, а най- наглите от тях са в най- близкото обкръжение на Вашият нов Областен координатор и вече са си разпределили държавни постове в града! Бивши общински съветници, дилъри на гласове преминали и изгонени от различни политически партии, намериха своя пристан под крилото на новия областен координатор.

        Хубаво е да сте наясно, че трима от тях са тясно свързани с ДПС, двама са бивши общински съветници и Зам. Кметове с обществено доверие близко до нула, а съпруга и сина на координаторката Ви за Община Червен Бряг (която работи при Вашата сестра и успя да я убеди колко съм лош и как трябва да бъда сменен, защото казах, че докато аз съм Областен координатор, тя няма да бъде Общински Координатор за Червен Бряг) бяха в обща листа на местните избори преди 6 месеца с новия областен координатор на ДПС за Област Плевен, като дори синът беше кандидат за общински Кмет от същата листа! Там обвързаността е толкова силна и видима, че дори и слепите хора в общината я виждат.

        И така нататък
        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Войната от 1877 г руснаците финансират с пари от продажбата на Аляска.


          Русская Аляска Продано! Тайна сделки Руската Аляска


          Това са свободни съчинения по "картинка"! Руснаците след 40 минута си казват истината.....










          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            E при нас го въведе първото правителство на бойко- цецо с голямото ухо е първият шеф , какво ми пускаш фалшиви новини
            Click image for larger version

Name:	146316163_246659927063062_5575572608831444396_n.jpg
Views:	3
Size:	37.0 КБ
ID:	3723870

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              wPolityce: Берлин или Париж ще бъдат европейски партньори на Москва, Брюксел изпадна от класацията

              23.02.2021 07:05
              • Сподели
              Няма причина Русия да преразгледа своя курс към ЕС, тъй като представителите на основните държави-членки след дипломатическото поражение на Борел не възнамеряват нито да отменят, нито да намаляват броя на своите „пътувания“ до Москва, пише полският публицист Марек Будзиш. На портала wPolityce той твърди, че днес Париж и Берлин се борят за мястото на основния представител на европейската външна политика спрямо Москва. Брюксел вече няма място там.
              Click image for larger version

Name:	148397772_10217890927136137_2929275315067920682_n.jpg
Views:	6
Size:	31.5 КБ
ID:	3723868

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
                https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/02...home_NaiNovoto
                Британската шпионска агенция въвежда широка употреба на изкуствен интелект
                E при нас го въведе първото правителство на бойко- цецо с голямото ухо е първият шеф , какво ми пускаш фалшиви новини

                Коментар


                • wPolityce: Берлин или Париж ще бъдат европейски партньори на Москва, Брюксел изпадна от класацията

                  23.02.2021 07:05
                  • Сподели
                  Няма причина Русия да преразгледа своя курс към ЕС, тъй като представителите на основните държави-членки след дипломатическото поражение на Борел не възнамеряват нито да отменят, нито да намаляват броя на своите „пътувания“ до Москва, пише полският публицист Марек Будзиш. На портала wPolityce той твърди, че днес Париж и Берлин се борят за мястото на основния представител на европейската външна политика спрямо Москва. Брюксел вече няма място там.

                  Коментар


                  • https://www.dnevnik.bg/sviat/2021/02...home_NaiNovoto
                    Британската шпионска агенция въвежда широка употреба на изкуствен интелект

                    Агенцията смята, че AI може да помогне за по-доброто идентифициране на източници на фалшиви новини или откриване на дълбоки фалшиви изображения, които обикновено идват от "nigeria with snow"-rossia

                    ХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХ
                    ХООХОХОХОХОХО

                    САМО ТАКА

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Зеленски и Дуда начертаха план срещу Северен поток-2
                      И лайв мотива на плана е:
                      Много искаме Руснаците да продължат да ни пълнят гушите докато ние продължаваме да ги плюем....
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Зеленски и Дуда начертаха план срещу Северен поток-2

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                          Как смяташ- дали канада иска за съсед говедарите- племе лъжливо и крадливо. Ами не ги искат, искат да ги видят малки и смазани, но за тяхно съжаление не се получава. Същото е с руснаците- в някакъв момент техните стремежи са съвпаднали с нашите и те са дошли да ни освободят. Много интересно защо не е дошъл 6 флот, а руснаците. В такъв момент се запитваш какво общо имаш с руснаците и какво общо имаш с говедарите
                          Е какво общо да има гейрасим с говедарника.......едва ли нещо друго освен 30-те сребърника от Козяк
                          Last edited by markov; 24.02.2021, 23:39.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                            То за тва Боинг се разпадат във въздуха хи хих их.Великите американци изнасят соя и прасета за комунистически Китай а внасят електроника и високи тхнологии.....
                            +1
                            Уцелил си десетката.
                            Last edited by X_Y; 25.02.2021, 08:45.
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • А бе защо не си ...
                              Last edited by X_Y; 25.02.2021, 08:42.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Войната от 1877 г руснаците финансират с пари от продажбата на Аляска.
                                брутално ЯКА сделка

                                Преди 150+ години руският цар продава Аляска на САЩ за смешната сума от 7,2 милиона долара !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                ХАХАХХАХАХХАХАХ
                                ХОХОХОХООХОХОХОХОХОХОХОХО

                                Коментар

                                Working...
                                X