IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Кеффф а барби? Изпадна ли в екстаз като прочете новината. Прочети индепендънт- за твое съжаление са между 20-25 човека руснаците- останалите- попадат в графата други, има си и звукови файлове но за твое съжаление няма превод от английски. Но какво да се прави, на война като на война. Официално руснаците ще си направят оглушки защото не е тяхна войска, неофициално очаквай калибрите по кюрдите и по краварите, ще има отново паднали хеликоптери в неназовани мисии
    Груз 21 не работи с оглушки. Какво значение има, официално или неофициално ще те гръмнат, щом те гръмват?
    Не се научихте рашънските комонета на стойност на човешкия живот!
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Все мировые СМИ и многочисленные источники в социальных сетях в последние дни сообщают о множестве погибших российских граждан, воюющих в Сирии – служащих ЧВК «Вагнер» и других, в результате боестолкновения с силами сирийской оппозиции при поддержке американской авиации и артиллерии.

      «Вашингтон пост» назвала это событие смертоносным столкновением между российскими и американскими силами.

      Между тем, со стороны российских официальных лиц поступают противоречивые комментарии, — от отрицания случившегося до циничных утверждений, что государство не несет ответственность за судьбу граждан, служащих по контракту в частных военных компаниях. Эти заявления особенно циничны в свете того факта, что, по многочисленным сообщениям СМИ, не опровергнутым официальными лицами, бойцы ЧВК «Вагнер» проходят тренировку на территории баз Вооруженных сил РФ, получают воинские награды в Кремле и являются по существу спецподразделениями российского военного ведомства. Это при том, что наёмничество и частные военные компании в России законодательно запрещены.

      ООН заявляет, что за первую неделю февраля в Сирии погибло до тысячи человек, в том числе – от ударов российской авиации несколько сотен мирных жителей. По этому поводу со стороны руководства страны так же нет комментариев.
      Кеффф а барби? Изпадна ли в екстаз като прочете новината. Прочети индепендънт- за твое съжаление са между 20-25 човека руснаците- останалите- попадат в графата други, има си и звукови файлове но за твое съжаление няма превод от английски. Но какво да се прави, на война като на война. Официално руснаците ще си направят оглушки защото не е тяхна войска, неофициално очаквай калибрите по кюрдите и по краварите, ще има отново паднали хеликоптери в неназовани мисии

      Коментар


      • Български исторически календар
        13 февруари 1925 г. · ·

        На 13 февруари 1925 година бойна група на БКП убива проф. Никола Милев - виден български историк, публицист, държавен деец, дипломат и участник в македонското революционно движение.

        The strongest stand last.

        Коментар


        • Все мировые СМИ и многочисленные источники в социальных сетях в последние дни сообщают о множестве погибших российских граждан, воюющих в Сирии – служащих ЧВК «Вагнер» и других, в результате боестолкновения с силами сирийской оппозиции при поддержке американской авиации и артиллерии.

          «Вашингтон пост» назвала это событие смертоносным столкновением между российскими и американскими силами.

          Между тем, со стороны российских официальных лиц поступают противоречивые комментарии, — от отрицания случившегося до циничных утверждений, что государство не несет ответственность за судьбу граждан, служащих по контракту в частных военных компаниях. Эти заявления особенно циничны в свете того факта, что, по многочисленным сообщениям СМИ, не опровергнутым официальными лицами, бойцы ЧВК «Вагнер» проходят тренировку на территории баз Вооруженных сил РФ, получают воинские награды в Кремле и являются по существу спецподразделениями российского военного ведомства. Это при том, что наёмничество и частные военные компании в России законодательно запрещены.

          ООН заявляет, что за первую неделю февраля в Сирии погибло до тысячи человек, в том числе – от ударов российской авиации несколько сотен мирных жителей. По этому поводу со стороны руководства страны так же нет комментариев.

          Коментар


          • Слабичък текст и то при положение, че темата е доста популярна и благодатна- https://en.wikipedia.org/wiki/Dark_triad

            Има материал и за форумците- "Internet trolls[edit]

            Main article: Troll (Internet)
            Recent studies have found that people who are identified as trolls tend to have dark personality traits and show signs of sadism, antisocial behavior, psychopathy, and Machiavellianism.[87][88][89] The 2013 case study suggested that there are a number of similarities between anti-social and flame trolling activities and the 2014 survey indicated that trolling is an Internet manifestation of everyday sadism. Both studies suggest that this trolling may be linked to bullying in both adolescents and adults."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              Много точно описание.За съжаление тия болни хора още от деца драпат да са нещо отрядни ръководители комсомолски секретари или както там днеска се наричат после драпат в студентските организации стават партийци и после тровят живота на другите хора.За тях е много важно да са началници.И аз имах такъв екземпляр за началник за радост само една година.Нещата стигнаха дотам че го изгоних от работното ми място и му забраних да ми дава акъл.Беше му казано в прав текст че това дето иска аз да го направя да си го прави той аз с простотии не се занимавам.Жалко същество 25г лапаше на стария началник....и после реши че е голяма работа.Мълчи гледа и се ослушва като свиня в теменужки и с писалката гледа да те закопае.Ама Господ си знае работата така се изгаври с него че чак ми стана жал.
              Това, което споделяш, ме кара да кажа и за още нещо, което си помислих, докато четях текста на Христова. "Лидери" има всякакви по рангове и области. От нейния текст аз останах с впечатление изначално, че тя говори предимно за тези, които са избрани, ерго тези от висок ранг. После прочетох пак, а пък твоя отговор вече окончателно ме кара да смятам, че става дума за по-широк кръг от лица - всички, които са се стремяли страстно и са постигнали някаква форма на власт над други човешки индивиди, подсъзнателно надявайки се или дори знаейки, че по този начин ще компенсират някакви липси и дефицити.
              Много интересно го беше формулирал и онзи мафиозо Рийна, който в известен смисъл влиза в някакъв потенциално възможен и задочен конфликт с Христова, който смислово беше казал нещо такова: Невероятно хубаво чувсто, като наркотик, много по-хубаво отколкото да .укаш.
              Сори, цитирам други хора, аз не ги разбирам тез неща, малък съм и неук

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Един интересен и респектиращ текст. Формалният повод за неговата поява са пренията и общественото безпокойство, които бяха породени във връзка с натиска за ратифициране на ИК. Истината е, че текстът отива отвъд този хоризонт, далеч отвъд. Винаги съм заявявал, че харесвам и признавам словесността на Христова, но има нещо, което все пак ме смущава. Ако условно приемем, че става въпрос за изява в областта на художественото творчество, някаква форма на белетристика, то тогава всичко е блестящо, но на мен субективно този текст не ми звучи като белетристика, а по-дкоро като някакъв много амбициозен опит за анализ в областта на психология, философия и социология, та се чудех дали има някакви много сериозни основания за нейното видимо самочувствие, които просто не са ми известни?
                Е, винаги остава възможността да става дума за субективни и неангажиращи споделяния на един пределно начетен човек.
                Крайно положително е наличието на балансиран тон, без мачистки и феминистично-джендърски брътвежи.
                Тъмната страна – лидерите, сексът и смъртта
                Много точно описание.За съжаление тия болни хора още от деца драпат да са нещо отрядни ръководители комсомолски секретари или както там днеска се наричат после драпат в студентските организации стават партийци и после тровят живота на другите хора.За тях е много важно да са началници.И аз имах такъв екземпляр за началник за радост само една година.Нещата стигнаха дотам че го изгоних от работното ми място и му забраних да ми дава акъл.Беше му казано в прав текст че това дето иска аз да го направя да си го прави той аз с простотии не се занимавам.Жалко същество 25г лапаше на стария началник....и после реши че е голяма работа.Мълчи гледа и се ослушва като свиня в теменужки и с писалката гледа да те закопае.Ама Господ си знае работата така се изгаври с него че чак ми стана жал.

                Коментар


                • Един интересен и респектиращ текст. Формалният повод за неговата поява са пренията и общественото безпокойство, които бяха породени във връзка с натиска за ратифициране на ИК. Истината е, че текстът отива отвъд този хоризонт, далеч отвъд. Винаги съм заявявал, че харесвам и признавам словесността на Христова, но има нещо, което все пак ме смущава. Ако условно приемем, че става въпрос за изява в областта на художественото творчество, някаква форма на белетристика, то тогава всичко е блестящо, но на мен субективно този текст не ми звучи като белетристика, а по-скоро като някакъв много амбициозен опит за анализ в областта на психология, философия и социология, та се чудех дали има някакви много сериозни основания за нейното видимо самочувствие, които просто не са ми известни?
                  Е, винаги остава възможността да става дума за субективни и неангажиращи споделяния на един пределно начетен човек.
                  Крайно положително е наличието на балансиран тон, без мачистки и феминистично-джендърски брътвежи.
                  Тъмната страна – лидерите, сексът и смъртта
                  Last edited by nachev; 13.02.2018, 12:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Tomy Разгледай мнение
                    Войните на България 10 Февруари
                    "Ние мислехме че българите няма да стрелят по нас. Между това, обаче те се хвърлят като кучета, и проклятие: десет човека атакуват четиридесет.”

                    На снимката пленени руски войници от кампанията в Добруджа 1916


                    [ATTACH=CONFIG]n3297970[/ATTACH]
                    Малко късно осъзнаха кой трябва да им е съюзник на Балканите.

                    Коментар


                    • Сганчик, ти къде си сега в бг ии в странство- щото 2 пъти едно и също не говориш, амааааааааааааа ако си в бг, на трети март ще посрещнеш ли путин с китка шарена

                      Коментар


                      • Гледам един укроп се хвали че нарушили минските споразумения и навлезли в донбас, но за това е виновна русия. ИИИИИИИИ докъде я докараха със самолетчето дето укропите го свалиха

                        Коментар


                        • За мен добро, за теб...поредното на къра за някоя инфлейтнала копейка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ervenasgan Разгледай мнение
                            Абе изобщо всички мнооо ги е страх от руслямците.....затова ги избиват поголовно тия унтерменшени.
                            ООООО лъжко добриютро

                            Коментар


                            • Абе изобщо всички мнооо ги е страх от руслямците.....затова ги избиват поголовно тия унтерменшени.

                              Коментар


                              • Наритали пудела който си ядеше вратовръзките от страх от руснаците. Ко ши прай ся в жеч посполита, онези няма да се церемонят много дълго с него, при първия опит за самостоятелна изява ще яде бой

                                Коментар

                                Working...
                                X