IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

    Нечистоплътно двуличие на арогантни, човекоомразни и сенчести социални инженери , чиито личности и действителни намерения са маскирани от уродлива комбинация на закона на омертата, болни амбиции за тотална, но прикрита доминация и лъжовни, но красиви слова.
    Както съм прогнозирал, ще я бъде. Има тепърва да върви търговията около нея и да се въртят интрижки.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Смъртността се качва защото средната възраст на населението се увеличава.
      Половината от младите са някъде по света , тук са родителите им които по законите на природата лека полека си заминават.....
      Изобщо не е ясно как въобще я връзват статистиката и съответните коефициенти като не е ясна базата, тоест колко в действителност е населението.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
        по всичко личи че британска ограничителна лента предпазва от нервнопаралитични субстанции


        Пак нещо не си разбрал правилно,Марков....Това е N-то поколение нервнопаралетичен газ, измайсторен в страховитите лаборатории на КГБ,дето... ,където и да го пуснеш,заема 1-2 м2,седи и не помръдва...Ни вятър му влияе ,ни нищо....Ех...,Марков,Маркоов....

        Коментар


        • по всичко личи че британска ограничителна лента предпазва от нервнопаралитични субстанции


          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • А това вече е върхът:



            Снимка от първите часове на разследването на отравянето на бившия шпионин Сергей Скрипал в Солзбъри

            Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/goreshtite-novi...ews586733.html
            На снимката виждаме двама души в изолиращи костюми за радиационна и химическа защита и изолиращи противогази. И още двама в костюми за биологична защита ("противочумни") и обикновени филтриращи противогази. И още трима без никакви средства за индивидуална защита. Ако действително този участък от местността е бил заразен с бойно фосфороорганично отровно вещество те вече трябва да се гърчат на земята, а си стоят като на парад...
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • А сега, става все по-хубаво :

              В британския парламент се разпространява информация, според която разследването за отравянето на Скрипал не потвърждава, че отровата "Новичок" е произведена в Русия, информират осведомителните агенции. Собствено разследване и резултатите от разговорите си със специалисти от лаборатория е публикува писателят, правозащитник и бивш британски дипломат Крейг Мъри. В статия публикувана на интернет страницата му той заявява, че експерти от лабораторията на британското Министерство на отбраната в Портън Даун са се съгласили само на формулировката "вещество от разновидност, разработвана в СССР". Мъри, като се позовава на експерти от лабораторията съобщава, че към типа "Новичок" се отнасят нервно-паралитични вещества, които може да бъдат произведени от общодостъпни компоненти като торове или инсектициди.

              Но реални химически оръжия от този тип никой не е произвеждал: в докладите, представяни от Организацията за забрана на химическите оръжия (ОЗХО), се е посочвало и по-рано, че "Новичок" всъщност си е останал на ниво научна разработка , и нито СССР, нито Русия са реализирали производството на токсични вещества от този тип.

              На страницата си в Twitter Мъри пише още, че "учените в Портън Даун не са могли да идентифицират нервнопаралитичен газ като субстанция, създадена в Русия, и са възмутени оказвания натиск върху тях." Статията на Мъри са разпространили на страниците си в социалните мрежи няколко депутати от британския парламент. Те съобщават, че изявленията на британския премиер Тереза Мей за руска следа в отравянето на Скрипал пораждат въпроси.

              След разпада на СССР , научния институт разработвал Новичок остава в Узбекистан и през 1999 година е утилизиран с помощта на САЩ , които са прибрали част от научната документация и част от научния екип в САЩ....
              В Киевски научен институт също е имало техническа документация за газа Новичок .......

              п.п.

              Аз все пак залагам на Хохлите прикривани от Краварите и Ингилизите ......с цел да злепоставят Русия.
              Last edited by markov; 18.03.2018, 10:42.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                Мисля, че това са последователите на Малтусианството /свещеникът Малтус/, според когото, ако не се ограничи броят на населението на планетата, човечеството го очаква демографска катастрофа, защото населението расте в геометрична прогресия, а средствата за неговото изхранване - в аритметична прогресия.

                Е, какъв по-"мек" начин от този - с различните /31 и повече!/ полове, които не са способни да създават свои деца... Така в световен машаб би се намалило населението.

                Всъщност, не мисля, че ще намалее толкова много. По-скоро ще скочи броят на непризнаващите джендър-измишльотината... Повече ще се роят жълтите, изповядващите исляма и т.н....
                Изричаш на глас важи аспекти на демографската тема. Аз бях решил да си трая тук, но не мога да прескоча коментара ти.
                По моята субективта етика и логика, неизбежно се стига до много чувствителни моменти.
                Джендъризмът е конципиран от елементи на войнстващия феминизъм, някаква специфична етика на част от гей общността и социални теории на онези, които чрез много слабите токове директно си говорят с Бога (викат им кръгове от Силициевата долина). Тези последните всъщност по-скоро нямат нищо общо с Бога или поне с нашия Бог, по-близки са до гностицизма, но това вече е друга тема.
                Много сложен проблем.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                  ...........
                  Джендъризмът с нещо е полезен в проекциите им (на интернационала) за доминация чрез собственост, власт, но опаковано допълнително в някакъв емоционално-етичен целофан.

                  ..............

                  Мисля, че това са последователите на Малтусианството /свещеникът Малтус/, според когото, ако не се ограничи броят на населението на планетата, човечеството го очаква демографска катастрофа, защото населението расте в геометрична прогресия, а средствата за неговото изхранване - в аритметична прогресия.

                  Е, какъв по-"мек" начин от този - с различните /31 и повече!/ полове, които не са способни да създават свои деца... Така в световен машаб би се намалило населението.

                  Всъщност, не мисля, че ще намалее толкова много. По-скоро ще скочи броят на непризнаващите джендър-измишльотината... Повече ще се роят жълтите, изповядващите исляма и т.н....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                    много красноречиво в този абзац ....някакъв пълен нонсенс само в два реда от цялото празноговорене
                    Абсолютно перверзен волунтаризъм.

                    Съни, някъде по-назад си бях признал, че нямам сглобена в главата си една цялостна, непротиворечива теория, която би могла поне на думи да изясни, та било и за мое лично ползване, как така се случи, че очевидно много влиятелни в световен мащаб политически елити, прегърнаха джедъризма. Естествено - те не му вярват, но с нещо им върши работа.

                    Имам идеи, но те не работят при конвенционална човешка логика. Да не говорим, че и християнският мироглед и култура стават неприложими.
                    Принуден съм да правя разни допускания, но те ми се виждат напълно изкривени, чудовищни.
                    Какво точно са планирали не знам, но съм сигурен, че при правенето на разни времеви, социални модели, некъде нещо се къса.
                    Джендъризмът с нещо е полезен в проекциите им (на интернационала) за доминация чрез собственост, власт, но опаковано допълнително в някакъв емоционално-етичен целофан.

                    Не съм оригинален, казвал съм го, проблемът е мой, но най-добрите представители на днешните младежи ги намирам за невероятно информирани и интелигентни, обаче не съм сигурен, че са хомо сапиенс от моя вид. Или аз от техният?!

                    Със сигурност демографията в развития свят е една от множеството променливи в модела. Дори моного важна, но повече няма да кажа тук. Обществените отношения, включително междуполовите не са образцови, но ... стига.

                    И на мен ми направи впечатление цитираното от теб. Опитах да си представя, как би могло да с е възпитава или дори по-невинното и общото - д а се общува като родител с едно дете, в чиято глава от най-ранна възраст по всички възможни обществени канали започнат да с е наливат "божествени" послания - ти имаш право да пискаш всичко, ти право и възможност да бъдеш всичко, ти си Бог!

                    Вероятно много деца с огромен ентусиазъм ще посрещнат това. Отвратително добре е замислено.

                    Коментар


                    • Симпатизантите на Сорос ни проглушиха ушите за Руските войски в Германия , а тая история политкорпектно са я пропуснали :

                      Група униформени мъже изскачат от кола, сграбчват Ли и я вкарват в превозното средство.
                      Отдалечавайки се от мястото, на което е похитена, Ли не осъзнава, че повече никога няма да види семейството си.
                      По това време тя е само на 14 години, а истинският ѝ живот свършва завинаги. Ли е откарана в „станция за утеха“ - публичен дом, служещ за развлечение на японските войници в окупирания от Япония Китай.
                      Там младото момиче се превръща в една от десетките хиляди „жени за утеха“, принудени да проституират от Японската армия между 1932 и 1945 г.

                      Японските военни публични домове стават по-разпространени след 1937 г.
                      и „Нанкинското клане“, известно още като „Изнасилването на Нанкин“.
                      На 13 декември 1937 г. японската армия започва военни действия в китайския град Нанкин, продължили шест седмици. В този период градът е разрушен, стотици хиляди са убити, а между 20 000 и 80 000 китайски жени са изнасилени от японските войници.
                      Масовите изнасилвания разтърсват света

                      Император Хирокито, притеснен за имиджа на Япония, създава тези легални „станции за утеха“ - военни публични домове, за да предотврати зверствата, да ограничи разпространяването на болести, предаващи се по полов път, и да предостави изолирана група от жени, които да удовлетворяват сексуалните желания на войниците.

                      „Назначаването“ на жени в тези бордеи ставало чрез отвличания или лъжливи обещания. В станциите попадат жени от цяла югозападна Азия, но мнозинството било от Корея и Китай.

                      Краят на Втората световна война не слага край на тази практика

                      Властите на САЩ разрешават тези бордеи да функционират и след войната, за да могат десетки хиляди американски военни също да правят секс с измъчените „жени за утеха“, съобщава „Асошиейтед прес“ през 2007 г.

                      Практиката е окончателно прекратена през 1946 г. от американския генерал Дъглас Макартър.


                      До този момент между 20 000 и 410 000 жени са насилствено вкарани в поне 125 публични домове "за утеха".

                      През 1993 г. от ООН съобщават, че до края на Втората световна война 90 процента от тези жени за утеха са загубили живота си. След войната голяма част умират от венерически болести, физическо изтощение и травми или се самоубиват.

                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        За пореден път европейската статистическа служба отчете най-висока смъртност в България от целия Европейски съюз. Според данните за 2015 г. смъртността у нас е била 1660 на 100 000 души. В ЕС средно показателят е бил 1036 починали на 100 000.

                        След България в класацията са Румъния - смъртност 1530 на 100 000, Унгария (1500) и Литва (1490), следват ги Латвия (1489), Хърватия (1430) и Словакия (1390). "Отличници" са Франция със смъртност 859 на 100 000 души, Испания (873), Италия (901), Швеция (927) и Люксембург (930).


                        Дааааааааааа май не е добре работата- положението от трагично става безнадеждно, може би трябва да се промени надписа по границите и на летището- вместодобре дошли да пише- надежда всяка тука оставете
                        След почти 10 години боковизъм и слугинаж на чужди интереси какво очакваш, да станеш като Япония ли?
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                          Да припомням ли, че ингилизките тузове сами наричат себе си "лордове", сиреч , "господари"? Изплъзва им се световната доминация, и рипат, като ужилени. Много по-страшни финансово и икономически, за тях е Китай, но, каканижат на Путин на чепа. Това, чест и достойнство, за тях са само парадни гиздила, не повече.
                          https://www.dailypost.co.uk/whats-on...war-3-14419073 Baba Vanga who predicted 9/11 said Putin's Russia will dominate the world

                          Коментар


                          • Да припомням ли, че ингилизките тузове сами наричат себе си "лордове", сиреч , "господари"? Изплъзва им се световната доминация, и рипат, като ужилени. Много по-страшни финансово и икономически, за тях е Китай, но, каканижат на Путин на чепа. Това, чест и достойнство, за тях са само парадни гиздила, не повече.

                            Коментар


                            • ТЕРЕЗА МЕЙ: „НЯМА МЯСТО ЗА ТЕЗИ ХОРА И ТЕХНИТЕ ПАРИ В НАШАТА СТРАНА“

                              Тази дали си вярва Какво ли ще стане ако си заминат няколко милиарда- спомняма си преди време около 120 милиона горещи пари събраха на среднощно заседание германското правителство и не ги пуснаха около седмица да си тръгнат, наглосаксите сигурно имат закон за национализация за такива случай

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Нечистоплътно двуличие на арогантни, човекоомразни и сенчести социални инженери , чиито личности и действителни намерения са маскирани от уродлива комбинация на закона на омертата, болни амбиции за тотална, но прикрита доминация и лъжовни, но красиви слова.
                                много красноречиво в този абзац ....някакъв пълен нонсенс само в два реда от цялото празноговорене
                                „Искаме да сме сигурни, че страните ще позволят на младите момчета и момичета да бъдат такива, каквито те сами решат. Не говорим за случаите, когато един мъж реши да бъде жена и да си смени пола, или обратното. Определено не става въпрос за това в Истанбулската конвенция. Ние не казваме, че ако един мъж иска да си смени пола – ние разрешаваме това. Смисълът е, че ако мечтаеш да бъдеш астронавт/ка, пожарникар/ка или каквото и да е, ти си свободен да го направиш“, обясни Какавиатос.

                                Коментар

                                Working...
                                X