IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    На вчерашния ден преди 4 години беше изпълнен един световноизвестен хит.




    Този е по-известен.............

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение

      Чакай сега ... "Новичок" нали използва Путин и то само във Великобритания, за да омаломощи 2-ма човека? Асад няма ли да пусне някакъв друг, чисто негов много як газ, та да е ясно, че е той, а не Путин?... И защо още не го е пуснал, нали Ники Хейли каза, че това трябваше да стане преди месец?
      Какво казва политиката по този въпрос?
      А бе като обвиниха Русия за отравяне на британския шпионин Скрипал, само защото "Новичок" бил изобретен от руснаците, що не обвиниха Германия в използването на зарин в Сирия, ами обвиниха Асад? Заринът е немско изобретение.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
        На вчерашния ден преди 4 години беше изпълнен един световноизвестен хит.
        Чел ли си записки по българските въстания/ ти може да си чел записки по индианските въстания/? Има едно място където ЗС казва - когато юлара е сложен добре няма мърдане - те да си пеят- руснаците им взеха крим и донбас, а те пак да пеят. Всъщност и при нас е така- стачки манифестации, ама БХ вика- боли ме кура за вашите стачки

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Ще проверяват кандидатите за US виза и в социалните мрежи

          Федералните власти в САЩ предлагат да се събират данни за използваните самоличности в социалните мрежи на почти всеки, желаещ да влезе на американска територия. Мярката представлява сериозно увеличение на информацията, която се иска от кандидатите за виза за САЩ и е представена от Държавния департамент, предаде "Дарик", като цитира Ройтерс.
          Philip_J_Fry
          31 Март 2018 09:54
          Списък на посетените сайтове ще искат ли ?... Ами ако искат и всички никове от форумите.....

          "Изгорех" за "мечтаната виза'

          Поправям се. От днес само ще величая режима във "Вашингтон". Моля хорта във форума от Козяк или там другите НПО-та да дадът по един наръчник за възхвала на режима в САЩ ,че и ние да намaжем малко от рога на изобилието наречено "USA land of freedom-(my ass --- не се сдържах )"
          hahahaha
          Германия ще гони всички чужди граждани живеещи там и работещи срещу единството на ЕС. Тези хора са по същество руски агенти, заяви източник от службите за сигурност пожелал да остане анонимен.

          Ha-ha-ha-ha-haaaa!

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • На вчерашния ден преди 4 години беше изпълнен един световноизвестен хит.




            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение
              Абе понеже съм малко политически неграмотен и освен това времето хронично не ми достига, а тук сте все корифеи, та да питам:
              Преди около месец Ники Хейли оповести, че Асад възнамерява да използва химическо оръжие до няколко дни (т.е. пак преди около месец). Никъде не чух Асад да е обвинен, че го е ползвал. На какво се дължи това?
              Краварите подготвяха поредната инсценировка , ама тоя път Руснаците се бяха подготвили и снимаха със спътници цялата сцена - автобусите с масовката , ония белите каски - талибани дето се правят на медици , изобщо цял филм си сглобиха за лъжата.

              Също така Руснаците предупредиха много ясно че ако все пак има инсценировка и после някакви ракети уж за наказание , тоя път ще отговорят по корабите и подводниците дето си ги изстреляли......

              Та работата нещо поутихна....
              Last edited by markov; 31.03.2018, 14:06.
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение

                Чакай сега ... "Новичок" нали използва Путин и то само във Великобритания, за да омаломощи 2-ма човека? Асад няма ли да пусне някакъв друг, чисто негов много як газ, та да е ясно, че е той, а не Путин?... И защо още не го е пуснал, нали Ники Хейли каза, че това трябваше да стане преди месец?
                Какво казва политиката по този въпрос?
                А бе знам ли аз,какво казва политиката...На мен звездите ми говорят Ама ,що да си хаби Асад "неговия много як газ",като Путин лично може да му донесе две-три ботилчета от по-полярния Новичок...Нека да заложим на "традицията",дето му се вика...
                П.С.Написах "ботилчета",щото нямам никаква педстава,как ги разнасят наляво и надясно тея газове....
                П.С.Ники Хейли,не го/я знам кой/я е...Не е от наше село....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение

                  Ще,ще!Изчакай още малко....Няма да се учудя,ако "използваният от него" газ ееее.......,неговото име ееееее..... - Новичоооооок...Дано съм лош пророк...Иначе може да стане грозно.....
                  Чакай сега ... "Новичок" нали използва Путин и то само във Великобритания, за да омаломощи 2-ма човека? Асад няма ли да пусне някакъв друг, чисто негов много як газ, та да е ясно, че е той, а не Путин?... И защо още не го е пуснал, нали Ники Хейли каза, че това трябваше да стане преди месец?
                  Какво казва политиката по този въпрос?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i4o_Pay Разгледай мнение
                    Абе понеже съм малко политически неграмотен и освен това времето хронично не ми достига, а тук сте все корифеи, та да питам:
                    Преди около месец Ники Хейли оповести, че Асад възнамерява да използва химическо оръжие до няколко дни (т.е. пак преди около месец). Никъде не чух Асад да е обвинен, че го е ползвал. На какво се дължи това?
                    Ще,ще!Изчакай още малко....Няма да се учудя,ако "използваният от него" газ ееее.......,неговото име ееееее..... - Новичоооооок...Дано съм лош пророк...Иначе може да стане грозно.....

                    Коментар


                    • Абе понеже съм малко политически неграмотен и освен това времето хронично не ми достига, а тук сте все корифеи, та да питам:
                      Преди около месец Ники Хейли оповести, че Асад възнамерява да използва химическо оръжие до няколко дни (т.е. пак преди около месец). Никъде не чух Асад да е обвинен, че го е ползвал. На какво се дължи това?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Повечето руски дипломати докладват където трябва Нищо не се е променило във великата държава.



                        Те и повечето американски дипломати докладват,където трябва...Или,ти какво си мислиш?!Че ми звънят на мен всяка вечер,да ме информират,как е протекъл денят им,а?!?

                        Коментар


                        • Ще проверяват кандидатите за US виза и в социалните мрежи

                          Федералните власти в САЩ предлагат да се събират данни за използваните самоличности в социалните мрежи на почти всеки, желаещ да влезе на американска територия. Мярката представлява сериозно увеличение на информацията, която се иска от кандидатите за виза за САЩ и е представена от Държавния департамент, предаде "Дарик", като цитира Ройтерс.
                          Philip_J_Fry
                          31 Март 2018 09:54
                          Списък на посетените сайтове ще искат ли ?... Ами ако искат и всички никове от форумите.....

                          "Изгорех" за "мечтаната виза'

                          Поправям се. От днес само ще величая режима във "Вашингтон". Моля хорта във форума от Козяк или там другите НПО-та да дадът по един наръчник за възхвала на режима в САЩ ,че и ние да намaжем малко от рога на изобилието наречено "USA land of freedom-(my ass --- не се сдържах )"
                          hahahaha

                          Коментар




                          • Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Повечето руски дипломати докладват където трябва Нищо не се е променило във великата държава.


                              Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              И два,за мен много важни цитата,от статията,която току-що постнах,щото постоянно хвърчат едни шпиони наляво и надясно:

                              "Те може да са напълно изрядни и да не са накърнили своя дипломатически статус. Може дори да се ползват с подчертано добри контакти и уважение в институциите на приемащата държава. Искането за отзоваване обаче е политически акт, чрез който се изразява суверенната воля на държавата и се дава отрицателна оценка за управлението и политиката на изпращащата държава. С други думи, не всеки дипломат, който бива отзован в резултат на шпионски скандал, примерно между САЩ и Русия, е таен агент. Отзоваването е санкция към държавата, а не толкова спрямо лицето."

                              Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/obshtestvo/bori...ews589992.html


                              "Няма посолство без дипломати с „пагони“ под белите ризи..."

                              Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/obshtestvo/bori...ews589992.html

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Как говориш от първо лице... Изумително!
                                На колко години си бил тогава? 15?
                                за съжаление на повече
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X