IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
    Русия ако не започне да произвежда нещо различно от газ и оръжия е бита карта в дългосрочен план.
    Хаха... я сега ни светни в "дългосрочен" план какво се случва с америката ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Кратко и ясно за Русия
      Браво на Инвестор и Бойчо Попов за чудесната статия:
      Може ли Путин да се окаже агент на ЦРУ?

      https://www.investor.bg/analizi/91/a...258880/?page=2

      На Русия не и' трябват външни врагове, управляващите я винаги я съсипват
      Тъй кат гледам Путин не провежда Елциновата линия ...то затуй ти се отваря повечко работа... ама нищо , радвай се , щото ако беше още Елцин , щеше да разбереш де серат гладните ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Е и, какво е вашето компетентно мнение?Ако е от вашите що го анатемосвате човека?
        Прав си, него руснаците ще си го изхвърлят на боклука.
        Като Императора им, като Ленин, Молотов, Сталин, Хрущев, Косигин, Андропов, Черненко, Горбачев ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Кратко и ясно за Русия
          Браво на Инвестор и Бойчо Попов за чудесната статия:
          Може ли Путин да се окаже агент на ЦРУ?

          https://www.investor.bg/analizi/91/a...258880/?page=2
          Е и, какво е вашето компетентно мнение?Ако е от вашите що го анатемосвате човека?

          Коментар


          • Кратко и ясно за Русия
            Браво на Инвестор и Бойчо Попов за чудесната статия:
            Може ли Путин да се окаже агент на ЦРУ?

            https://www.investor.bg/analizi/91/a...258880/?page=2

            На Русия не и' трябват външни врагове, управляващите я винаги я съсипват
            Last edited by barbaron; 06.04.2018, 18:27.

            Коментар



            • Звучи като виц, ама не е . ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ, ЧЕ ЦЯЛОТО ПРАВИТЕЛСТВО Е НА СВОБОДА, НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ИСТЕРИЗИРА ТОЛКОВА БЯГСТВОТО НА ДВАМАТА ЗАТВОРНИЦИ

              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Гигов,модерната война винаги е била на Тихия Фронт!

                Като имаш повече време и си в разлука, си пускай "Седемнайсет мига от пролетта" и особено Втора серия мисля, в която Юстас( Щирлиц) рисува главните персонажи по новото задание от Центъра....
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                  Гигов, твърде много си се стресирал, ми се струва. Военната доктрина на Русия е отбранителна, а не нападателна. Руснаците никога не биха нападнали първи с ядрени оръжия, освен в 2 случая:
                  - ако някой използва срещу тях ядрени оръжия
                  - ако ги нападнат с конвенционални оръжия и съществуването на държавата е застрашено.
                  Може и да съм се стресирал, не знам. Въпреки че знам как да се справям със стреса. Все пак като курсант 4 години съм живял в стрес. Да не ти обяснявам какво е ежедневието на курсанта, постоянен стрес. По днешните разбирания естествено. Тогава за нас беше просто ежедневие.

                  Ама да се върна в политиката. Викаш няма кой да нападне Русия? И защо мислиш така? Постоянните нападки срещу нея какво са? Не са ли вербални нападения? Необоснованите с никакви доказателства за отровителство и гонене на дипломати какво са? Смехотворните обвинения за намеса на руснаците в изборите в САЩ и санкциите след това, включително гонене на дипломати и конфискация на дипломатически имоти какво са?
                  Какво е постоянното разширяване на НАТО в посока на Русия? Какво е инспирираният от САЩ преврат в Украйна, страна с огромно руско население? Какво е разполагането на системи за ПРО в близост до Русия, системи, които спокойно могат да изстрелват крилати ракети ядрено оръжие и да поразят цяла европейска Русия? Ако някой не дотам твой приятел строи в двора си до тебе бункер и го въоръжава с картечници и оръдия.... Какво ще си помислиш?
                  Ами подкрепата на САЩ и Запада на мюсулманските главорези и войната, която водят срещу съюзника ти и срещу теб, това какво е? Това си е неприкрита война срещу Русия.

                  Да припомня ли войната, която водеше САЩ и Запада срещу друг съюзник на Русия - Сърбия. Да, война. Щото бомбардировките са си война. Защото отцепването на територия и обявяването и за "независима" държава Косово, това какво е? Война и нищо друго. Всъщност точно войната на САЩ срещу съюзника на Русия отстрани оня пияница Елцин от властта и докара на власт Путин.
                  Така че ако САЩ не се оттеглят от Сирия, войната ми се струва неизбежна.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Не се тревожете,социализЪмЪт се завръща! Така казва новият пророк.....


                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      И кой ше я бие
                      Е как кой? Евросъюзът, които е купувач на руските ресурси.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Money Разгледай мнение
                        Русия ако не започне да произвежда нещо различно от газ и оръжия е бита карта в дългосрочен план.
                        И кой ше я бие

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                          Не съм много сигурен. Русите не ги устройва много сегашния финансов световен ред и ако продължават да дразнят мечката, може много да настраши перушината на лешояда.
                          Ако вярваме на Библията и Нострадамус бъдещата голяма война ще бъде пред портите на Ерусалим.
                          След това всички ще кандисат на тупаник и ще настъпи 1000 г мир.
                          Last edited by Grosss; 06.04.2018, 17:11.

                          Коментар


                          • Русия ако не започне да произвежда нещо различно от газ и оръжия е бита карта в дългосрочен план.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                              Докато Тръмп и Путин управляват няма такава опасност. Може да спиш спокойно.
                              Не съм много сигурен. Русите не ги устройва много сегашния финансов световен ред и ако продължават да дразнят мечката, може много да настраши перушината на лешояда.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Тая работа не е много сигурна, щото май Тошето за жълти стотинки им опростил дълговете. Разбира се, може да протестираме, че той техен агент и ни продал, ама може да не върже дикиш.
                                http://www.168chasa.bg/article/6458856

                                Коментар

                                Working...
                                X