IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Tatiana Christy

    Днес по изключение ми се наложи да се кача в такси, което винаги избягвам, за да не слушам „мъдростите“ на шофьорите за политиката. Но, уви, днес трябваше да се прежаля. Седнах с подтиснат вид на задната седалка с надеждата, че този път ще ми се размине политическия монолог на таксиджията. Но в общи линии всичко протече както очакваното – „всички са маскари, няма да гласувам за никой,“ „никога не съм гласувал, няма смисъл, искам да върнат смъртното наказание“, „нищо не зависи от изборите, народът трябва да ги линчува на площада… „ и т.н и т.н. Като го питах ходил ли е на протести, отговорът е „от къв зор“. Опитах се да му кажа, че на тези избори има алтернатива и да се обоснова. Човекът само повтаряше „на никой не вярвам, всички са боклуци.“ Престанах да говоря с него и го оставих да си излива гнева.

    Обаче, накрая ми каза – “Ще ви кажа защо не гласувам – защото на избори съм пренасял чували с предварително попълнени бюлетини, които се подменят след избори. Пренасял съм за герб, дпс, бсп… и разбрах, че няма смисъл.“ Аз го питам – е как си ги пренасял?
    Той – „Ами пристигат едни бусове пълни с чували и се викат много таксита да разнасят чувалите, за да не се набиват на очи – по няколко чувала на такси. Карал съм ги където ми кажат.“ Та такива приказки от таксито може да научи човек…

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

      неподготвени мнения не искаме
      По неподготвени дрънканици от твоите тук рядко има. Нито аргументи , нито обща култура ......голяма си мъка....
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

        Народът казва, че на чужд гроб не се плаче.
        Ами време е да спрете да плачите бе. Един кръжец платени тролове ката ден бълвате спам на тема Русия ....ми спрете се с глупостите бе. Чак опротивяхте с едно и също.....зорлем ще направите всичките нормални българи Русофили с куцата си пропаганда.
        Last edited by markov; 20.03.2021, 19:41.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          Много си объркан ми се чини. към 90 % от населението на планетата живее в бедност. Бедни има и в т.н. богати страни. Примерно в САЩ 40 милиона получават купани за храна...... По твоята извратена логика ......тези 90 % са тор ........
          Народът казва, че на чужд гроб не се плаче.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Тия дано получат десетина гласа
            Десетина депутата ли имаш предвид? Бабичките много ще се радват да накажат чорбаджиите - изедници. Без да им иде на акъла, че искат нов данъчен хаос.

            Коментар


            • https://zonanews.bg/mnenia-i-analizi...-ruski-shpioni

              ХАХАХАХХАХАХ

              бой по кремлинските тикви

              ПОЗДРАВИ ОТ БУРГАС

              Коментар


              • Първоначално изпратено от IvanKirov99 Разгледай мнение
                Не знам дали сте дъвкали партия Възраждане, темата е огромна, ама ни мислят рязко повишаване на данъците.
                https://vazrazhdane.bg/img/myVazrazh...upravlenie.pdf
                Над 3000 лева бруто - 17 % данък общ доход! Над 2520 лева нетно.
                Незасегнати остават само тия с под 1260 лева нето.
                Тия дано получат десетина гласа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                  пази боже сляпо да прогледа !
                  струи крещящо безсилие от гореописаното което НИ радва!
                  какво Ви учиха в казармате е смешно!
                  колко съм стрелял и с какво - хХАХАХАХАХХА *веселяк У*
                  Давам поста Ви на вестник Стършел
                  Не моа да разбера що не затварят
                  Last edited by X_Y; 20.03.2021, 19:40.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                    ИЗЛИШНА ПАРАНОЯ ОТ ВАША СТРАНА
                    войната със северомонголците е спечелена-директен конфликт е излишен-ЗА СПРАВКА Нагорни Карабах

                    ще ги ИЗОЛИРАМЕ и оставим ДА СЕ САМОФРАЗПАДНАТ
                    Не ти хареса май а.Това ви очаква всичките западни
                    Last edited by X_Y; 20.03.2021, 19:40.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бързоходко Разгледай мнение

                      Възхитително! Кратко, ясно, отривисто по фелдфебелски. А съм сигурен че дори не си разглеждал казармените снимки на баща си. Че свои нямаш е ясно. Незнам от къде се появявате с този командаджийски маниер на говорене. в казаемата това ни учеха но първо ни учеха да изпълняваме команди а след това някой ден и само на някои им се позволяваше да издават команди.
                      Дори един пълнител на АК 47 не си изстрелял а говориш за война.
                      В кариерата на президента Кенеди има един съдбоносен момент по време на Карибската Кризза, в който той реава да не дава заповед за воени действия на Пентагона. Прави го след едночасово плуване в закрит басейн в Белия Дом, след като е изслушал всичките си експерти.
                      Смята се, че отказа от твърда реакция е резултат от личните му преживявания по врем на втората световна война. Кенеди комадва патрулен катер който една вечер е блъснат от японски кораб и се разпада. Японците минават и заминават дори н е ясно дали са разбрали какво е станало.
                      Кенеди организира хората си и с плуване стигат до близкия необитаем остров. След не много време му става ясно че всъщност никой няма да ги търси и ги чака гладна смърт. Следва ново плуване с един от хората от екипажа до друг съседен остров на който намират рибари и чрез тях предават съобщение до флота.
                      Та ако го нямаше този опит Кенеди можеби нямаше да спре Карибската Криза, поне от към аериканската страна. Нямаше да има програма Апоо, Нямаше да има електрониката и комуникациите в съвремения им вид. Даже и интернет нямаше да има.
                      Сега от американска страна имаме немощен стрец, който в старанието си да изгради имидж на жизнерадостен дядка едва не се претрепа публично.
                      Имаме обществено мнение формирано от продажна журналистика, която за единия рейтинг е готова да хвърли света в пъкала.
                      Имаме интернет пространство населено с тролове готови за паница леща да развяват всякакви лозунги и транспаранти и зада си дадът кураж ползват фелфебелски тон. С което и започнахме.
                      пази боже сляпо да прогледа !
                      струи крещящо безсилие от гореописаното което НИ радва!
                      какво Ви учиха в казармате е смешно!
                      колко съм стрелял и с какво - хХАХАХАХАХХА *веселяк У*
                      Давам поста Ви на вестник Стършел

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                        неподготвени мнения не искаме
                        Възхитително! Кратко, ясно, отривисто по фелдфебелски. А съм сигурен че дори не си разглеждал казармените снимки на баща си. Че свои нямаш е ясно. Незнам от къде се появявате с този командаджийски маниер на говорене. в казаемата това ни учеха но първо ни учеха да изпълняваме команди а след това някой ден и само на някои им се позволяваше да издават команди.
                        Дори един пълнител на АК 47 не си изстрелял а говориш за война.
                        В кариерата на президента Кенеди има един съдбоносен момент по време на Карибската Кризза, в който той реава да не дава заповед за воени действия на Пентагона. Прави го след едночасово плуване в закрит басейн в Белия Дом, след като е изслушал всичките си експерти.
                        Смята се, че отказа от твърда реакция е резултат от личните му преживявания по врем на втората световна война. Кенеди комадва патрулен катер който една вечер е блъснат от японски кораб и се разпада. Японците минават и заминават дори н е ясно дали са разбрали какво е станало.
                        Кенеди организира хората си и с плуване стигат до близкия необитаем остров. След не много време му става ясно че всъщност никой няма да ги търси и ги чака гладна смърт. Следва ново плуване с един от хората от екипажа до друг съседен остров на който намират рибари и чрез тях предават съобщение до флота.
                        Та ако го нямаше този опит Кенеди можеби нямаше да спре Карибската Криза, поне от към аериканската страна. Нямаше да има програма Апоо, Нямаше да има електрониката и комуникациите в съвремения им вид. Даже и интернет нямаше да има.
                        Сега от американска страна имаме немощен стрец, който в старанието си да изгради имидж на жизнерадостен дядка едва не се претрепа публично.
                        Имаме обществено мнение формирано от продажна журналистика, която за единия рейтинг е готова да хвърли света в пъкала.
                        Имаме интернет пространство населено с тролове готови за паница леща да развяват всякакви лозунги и транспаранти и зада си дадът кураж ползват фелфебелски тон. С което и започнахме.
                        Last edited by Бързоходко; 20.03.2021, 18:34.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                          По спомен - генетичните изследвания доказваха 20- 30 % съвпадение наследствеността ни с тази на руснаците. Дължащи се на славянската компонента влязла в двата народа. Така че и да не са ни братя са ни много близки роднини и трябва да се уважаваме.....
                          Те ни викат братя ,ние им викаме братя ,но за да разберем защо сме братя трабва да разгледаме историята на Волжска България и на всички ще
                          стане ясно ,че сме братя и не само по славянска, но и по българската линия.Киевският княз Светослав е внук на Расате и правнук на Борис 1покръстителя.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            Много си объркан бе герасиме.

                            Русия в нагорни карабах не е воювала. Остави Азерите да понапляскат Арменците които си бяха повярвали как Запада ще им помогне. След това Русия удари по масата , под техен надзор Азерите и Арменците подписаха мирен договор и на практика Русия получи пълен контрол на региона и нови военни бази - пет на брой. Руски войски разделят воюващите страни и контролират границата между тях .....
                            неподготвени мнения не искаме
                            Last edited by X_Y; 20.03.2021, 18:30.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение

                              ИЗЛИШНА ПАРАНОЯ ОТ ВАША СТРАНА
                              войната със северомонголците е спечелена-директен конфликт е излишен-ЗА СПРАВКА Нагорни Карабах

                              ще ги ИЗОЛИРАМЕ и оставим ДА СЕ САМОФРАЗПАДНАТ
                              Много си объркан бе герасиме.

                              Русия в нагорни карабах не е воювала. Остави Азерите да понапляскат Арменците които си бяха повярвали как Запада ще им помогне. След това Русия удари по масата , под техен надзор Азерите и Арменците подписаха мирен договор и на практика Русия получи пълен контрол на региона и нови военни бази - пет на брой. Руски войски разделят воюващите страни и контролират границата между тях .....
                              Last edited by X_Y; 20.03.2021, 18:30.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от марин Разгледай мнение

                                А къде са тези "принципи", когато половината от народа с "история" е на ръба на мизерията,
                                половината пенсионери са с минимална пенсия, а голата "истина" е, че най-голямата част от индустрията
                                произвежда чаркове за немски и френски автомобили?
                                Много си объркан ми се чини. към 90 % от населението на планетата живее в бедност. Бедни има и в т.н. богати страни. Примерно в САЩ 40 милиона получават купани за храна...... По твоята извратена логика ......тези 90 % са тор ........
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X