Първоначално изпратено от Имхотеп
Разгледай мнение
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Политика
Collapse
X
-
Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнениеРоссийские комплексы РЭБ впервые атаковали британские истребители F-35
Остави че ги атаковали, ами и единия дал фира. Нещо сирия ще ви утеснее, за подводницата да не говорим, че там хората се спукват от смях
Не става само с пари,навремето СССР фалира заради свъхвъоражаване и да не стане сега същото със САЩ.Каубойте се готвят за война ,но
70% от пушкалата са им неефективни и безполезни и стават за битка в Африка ,но не и срещу руснаци и китайци.Last edited by X_Y; 24.03.2021, 09:48.
- 2 Харесвания
Коментар
-
Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение
Официално в Русия няма внос на ваксини като Pfizer и Moderna. Неофициално - $500 на доза в Москва и Санкт Петербург, за която от двете имаш предпочитания. Елитът се ваксинира със западни, а за плебса - Спутник. Там винаги е било така.
п.п.
Нещо да споделиш за клиничните изпитания на тази ваксина ? Чувам че маи били изментили яко за третата фаза. Стари данни , фалшиви проучвания.....по големи мошенници от западните няма !Last edited by markov; 24.03.2021, 09:31.Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
Направо са се осрали.
"....накануне в Гданьский залив зашел USS Carney (DDG-64) — эсминец типа «Арли Бёрк», главное ударное вооружение которого составляют две пусковые системы «Иджис» на 90 крылатых ракет.
Официальные представители и Западного военного округа, и Минобороны уклонились от комментариев, не посчитав нужным даже сообщить, что парад не состоится. Не последовало объяснений и после 9 Мая, при том что на подготовку военно-морского парада из бюджета Петербурга(на >500км. от есминеца) было выделено 4 миллиона рублей.
13 мая на специализированном калининградском портале вышла аналитическая статья под названием «По Калининграду может быть нанесён превентивный удар»."Last edited by satz; 24.03.2021, 08:53.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнениеАбе убиецът се бил привил от каронавирус?
Някоя мурзилка има ли повече инфармация?
- 1 like
Коментар
-
Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
Да бе верваме ти , затова тук десетина трола от много години се потите по цял ден да громите Руснаците ....щото нищо не става от тях ...... нале.
Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
Направо са се осрали.
То за това който е воювал с руско оръжие все е загубил.
Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
Вярно. Не става. Затуй, цялото НАТО се посира при едната мисъл, колко "неставащо" е и как "не може" го навря в кучи гъз.
То за това който е воювал с руско оръжие все е загубил.
Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Коментар
-
Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнениеРуското оръжие за нищо не става.
Доказано във всички войни от петдесетина и повече години.
Руските тролове обаче са много ентусиазирани, като че ли са се натровили с вълшебна напитка.
Коментар
-
Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнениеРоссийские комплексы РЭБ впервые атаковали британские истребители F-35
Остави че ги атаковали, ами и единия дал фира. Нещо сирия ще ви утеснее, за подводницата да не говорим, че там хората се спукват от смях
Подводницата на Черноморския флот на Русия "Ростов на Дон" е изчезнала от радарите на корабите на НАТО в Средиземно море, съобщава АФП.
По-късно руски източник е информирал, че имало контакт с подводницата и тя предавала информация.
Вчера редица неруски медии съобщиха, че група кораби на НАТО след контакт са започнали търсене на руската подводница в Средиземно море.
"Силите за борба с подводници на НАТО вече седмица се опитват да намерят подводницата "Ростов на Дон" в Средиземно море... Опитите за нейното откриване не се увенчаха с успех. В същото време руското командване не е загубило връзка с "Ростов на Дон", отбеляза руският източник в Деня на подводничаря, който се отбелязва днес в Русия.
По думите му НАТО разполага с големи възможности в Средиземно море, но нивото на скритост на руската подводница е надминало очакванията.
"Те задействаха големи сили за търсене на руската подводница, но без резултат. Така че в условията на военни действия те се намират под прицел, което много ги дразни", коментирал още източникът.
По-рано днес командирът на Черноморския флот вицеадмирал Игор Осипов заяви, че всичките шест подводници на флота се намират днес в морето на бойно дежурство.
Както вчера написа изданието News Israel преди няколко дни руската подводница e изчезнала от екраните на системите за управление и контрол на корабите на НАТО. Изчезването на подводницата породи загриженост сред военноморските сили на САЩ, "особено във връзка със способността на руската подводница да събира конфиденциална информация".
След това военноморските сили на САЩ разположиха съюзнически сили в помощ за намирането на "изчезналата" руска подводница.
Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит
Коментар
-
Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
https://fakti.bg/world/564404-trima-ruski-piloti-na-bombardirovach-tu-22m-zaginaha-pri-nelep-incident-krai-kaluga
ЦИТАТ :
"Нa зeмятa, кoгaтo двигaтeлитe бяхa пуcнaти, ce зaдeйcтвaхa кaтaпулти. Тримa души бяхa убити, включитeлнo кoмaндирът нa пoлкa, кoйтo ceдeшe нa инcтруктoрcкoтo мяcтo", кaзa изтoчникът нa aгeнциятa. хахахаххаха ХАХАХАХАХХАХАХАХХАХА
Остави че ги атаковали, ами и единия дал фира. Нещо сирия ще ви утеснее, за подводницата да не говорим, че там хората се спукват от смях
Коментар
-
Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнениеТри крушения вертолётов США в Сирии за месяц. Американцы винят Российские системы РЭБ
Американские лётчики боятся выходить на патрулирование в Сирии, какая то неведомая сила приземляет их вертолёты. Новейшая и высокотехнологичная машина просто отказывается работать после взлета.
В третьем крушении американского вертолёта над Сирией увидели след российского вооружения.
Около суток назад, над северо-восточной частью Сирии, потерпел крушение уже третий подряд американский военный вертолёт.
В официальном заявлении сказано о том, что виной всему стала техническая неисправность, однако, это уже третий случай, когда в этом районе Сирии у американских винтокрылых машин банально отказывают все системы, что привело к предположениям о том, что виной всему является работа мощной системы РЭБ.
Три крушения вертолётов США в Сирии за месяц.
(IMG:https://i.ibb.co/7b0gpBd/8865.jpg)
Американцы винят Российские системы РЭБ
ЦИТАТ :
"Нa зeмятa, кoгaтo двигaтeлитe бяхa пуcнaти, ce зaдeйcтвaхa кaтaпулти. Тримa души бяхa убити, включитeлнo кoмaндирът нa пoлкa, кoйтo ceдeшe нa инcтруктoрcкoтo мяcтo", кaзa изтoчникът нa aгeнциятa. хахахаххаха ХАХАХАХАХХАХАХАХХАХА
Коментар
Коментар