IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Aa, ми нищо, това само говори за ценностната система на ватниците и колко струват приказките им.

    И какъв точно е проблема в ценностната им система ?

    Там е стандарт да имат вила в Чужбина:
    - Средната класа в България , Турция , Гърция , Кипър, Черна гора.
    - Горната им класа накъде на запад - Италия, Испания, Англия.

    На последък чувам било модерно да имат вили в Крим и Сочи ….
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Aa, ми нищо, това само говори за ценностната система на ватниците и колко струват приказките им.

      ...а не е ли показателно за вкус, стил на ивот, просперитет? Добре платен, може да си го позволи, притежава. Ама много ви двоен аршинът бе, ако западняк има пари -добре, рашка - ни в коем случае.
      Shitt.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

        ъхъ и кво от това ?
        Aa, ми нищо, това само говори за ценностната система на ватниците и колко струват приказките им.

        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          Италианската икономическа полиция започва проверки на финансовото състояние и имотите на Соловьов - руски телевизионен водещ и активен пропагандатор на Путя. Соловьов, който ненавижда Запада и западните порядки притежава имение на брега на езерото Комо, Италия.
          ъхъ и кво от това ?
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Италианската икономическа полиция започва проверки на финансовото състояние и имотите на Соловьов - руски телевизионен водещ и активен пропагандатор на Путя. Соловьов, който ненавижда Запада и западните порядки притежава имение на брега на езерото Комо, Италия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              http://epicenter.bg/article/Karierat...-/156971/11/33
              Кариерата на Меркел е заложена на карта заради мигрантската криза и изборите в Бавария наесен
              Меркел е подложена на яростни критики отвътре и отвън заради политиката си "Дойче веле": Как бежанците променят Европа
              Във все повече европейски страни десните популисти берат плодовете от миграционната криза. А намирането на общоевропейско решение на проблемите става все по-трудно.




              Мдаааа , време е за следствието !
              Следствието ще дойде много бързо. Ще ги настаняват в "западните балкани". Борисов вече сигурно е предложил корабите, които Италия не ги иска да разтоварват в България.
              Друго следствие. Едва ли.

              Коментар


              • http://epicenter.bg/article/Karierat...-/156971/11/33
                Кариерата на Меркел е заложена на карта заради мигрантската криза и изборите в Бавария наесен Зеехофер за Меркел: Не мога да работя повече с тази жена

                http://epicenter.bg/article/Zeehofer...na/157007/7/50
                Last edited by majnata; 17.06.2018, 15:43.

                Коментар


                • Днес, 15:16
                  Този коментар от Имхотеп е изтрит от RUBLA
                  Причина: Не е по темата. Заяждане.Обиди.

                  Рубльова , колко жълти картона се полагат преди бан ? Да си направим сметката де ...

                  Коментар


                  • Мурзилките, ще ви черпим по-късно че сега не може.

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      Abe и аз те знам, че ако ти покажа снимка на маймуна с калашников ще кажеш че е фейк,
                      въпреки че ти ги знаеш къде живуркат тези маймуни
                      Ako говориш за тези https://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU живеят във франция. Не знам дали е фейк. Имайки предвид кой пуска напоследък фейк новини, сигурно не е. За разлика от твоите снимки

                      Коментар


                      • Честит Рамазан Байрам, на всичките ни приятели мюсюлмани!
                        Да сме всички живи и здрави! Амин!!
                        Bayraminiz Mubarek Olsun!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin
                          Винаги съм знаел че на теб може да се разчита за да намериш онези консерви, оюе малко старание и ще ги откриеш. Смела таварощи в ногу
                          Abe и аз те знам, че ако ти покажа снимка на маймуна с калашников ще кажеш че е фейк,
                          въпреки че ти ги знаеш къде живуркат тези маймуни

                          Коментар


                          • Според данни от Росстат през април 2018г. производството на тетрадки в Русия е намаляло с 49,4 % спрямо април 2017г., а през първите 4 месеца на 2018г. производството на тетрадки в Русия е намаляло с 48,6 % спрямо първите 4 месеца на 2017г.
                            Едва ли някой анализатор би се учудил от тези данни.

                            Един мой познат казваше, че ко мо не та та се дразнят от моите постове във форума, защото аз винаги казвам истината, а целта на ко мо не та та е да ви излъжат.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп
                              Барби, я дай пак оная консерва, да може мажната да облажи окото, че с тоя сух хлебец много оглупè,

                              ФакЮ ти участва ли в мелето тази вечер в христо ботев, по телевизора те показаха, ама да видим ти дали ще си признаещ

                              Коментар


                              • Руска медия съобщи, че на 15 юни 2018г. централната банка на Русия е отнела лиценза за банкова дейност на още една банка в Русия.
                                Според мои сметки от началото на 2018г. до сега 33 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.
                                По мои сметки през 2017г. 57 банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.
                                Според данни, посочени от руска медия, от началото на 1991г. до сега няколко хиляди банки в Русия са прекратили банковата си дейност поради отнемането на лицензите им за банкова дейност или поради ликвидация.

                                http://www.banki.ru/news/lenta/?id=10518863
                                http://www.banki.ru/banks/memory/

                                Да ви напомня, че от 24 юни 1992г. до сега в Русия официалният курс на щатския долар към руската рубла се е увеличил над 100 000 пъти.
                                Last edited by Ivan2015; 24.06.2018, 00:46.

                                Коментар

                                Working...
                                X