IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

    Бе агент Ориндж казал на Путин че всички дет плюят Русия са идиоти и да не им обръща внимание
    хахаха

    А бе гледам съдията подпира франсетата, дали е честно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

      За какви инвестиции хоратиш,забрави ли гнилите ябълки и френският посланик? Никой не иска да има отношения с мутри! България е още във феодализма,където корупцията е нормално явление!
      Ааааааааааааа онзи който се оплакваше че бг наложила глоба на франсетата в русе, нали за него говориш??

      Умтити, какво хубаво френско име, гледам и макарона там, бабата дали и тя вдига полата на трибуните

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Е за уолмартя нали ти го откри къде е в ню Йорк?
        Ако не беше ти ватка, низнам кво щяхме да прайм...

        Бе агент Ориндж казал на Путин че всички дет плюят Русия са идиоти и да не им обръща внимание

        Коментар


        • А бе франсетата много църни- хеле пък този канте, ако го видя в тъмното ще ходя да ми леят куршум

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Да де защо плачеш, и ако може да ни информираш за уолмартя ще бъде още по добре.А ти инвестирай в депилатоар
            Е за уолмартя нали ти го откри къде е в ню Йорк?
            Ако не беше ти ватка, низнам кво щяхме да прайм...

            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              На чужд гроб недей да плачеш, ако погледнем бг сигурно инвестициите са на нула, ама ти плачеш за руснаците. Я кажи тръмпи какво прави, уолмартя намери ли
              За какви инвестиции хоратиш,забрави ли гнилите ябълки и френският посланик? Никой не иска да има отношения с мутри! България е още във феодализма,където корупцията е нормално явление!
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Ми инвестирай де, акъл не давай,

                И що да плача за ватките? Се ми е тая. Информирам ви вас, мурзилките, да видите какво и вас ви чака,

                Да де защо плачеш, и ако може да ни информираш за уолмартя ще бъде още по добре.А ти инвестирай в депилатоар

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                  Мажната, дреме ми дали ше фалира или не.
                  Повече се радвам когато нещата се случват бавно, агонията им повече ме кефи отколкото някакъв си фалит...
                  Бе тя тази агония нещо много дълга бе, още маранди ги чакаше, сега ти и барби, после канадския джендър. Тя вашата работа е все чакане- сега да фалират, после годо и тка нататък

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ми инвестирай де, акъл не давай,

                    И що да плача за ватките? Се ми е тая. Информирам ви вас, мурзилките, да видите какво и вас ви чака,

                    Ти си мисли за собствения си задник ... не че струва нещо де .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      На чужд гроб недей да плачеш, ако погледнем бг сигурно инвестициите са на нула, ама ти плачеш за руснаците. Я кажи тръмпи какво прави, уолмартя намери ли
                      Ми инвестирай де, акъл не давай,

                      И що да плача за ватките? Се ми е тая. Информирам ви вас, мурзилките, да видите какво и вас ви чака,

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        На чужд гроб недей да плачеш, ако погледнем бг сигурно инвестициите са на нула, ама ти плачеш за руснаците. Я кажи тръмпи какво прави, уолмартя намери ли
                        Де у Дъбника ли ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                          Иностранный бизнес отказался верить в ускорение экономики России
                          На чужд гроб недей да плачеш, ако погледнем бг сигурно инвестициите са на нула, ама ти плачеш за руснаците. Я кажи тръмпи какво прави, уолмартя намери ли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Мажната, дреме ми дали ше фалира или не.
                            Повече се радвам когато нещата се случват бавно, агонията им повече ме кефи отколкото някакъв си фалит...
                            Мхм , пълна бавна агония до твойто пенЦиониране , дето ше дойде на албанския великден ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Докат доде време за пенсия / твойта / , Русия мое и да фалира ...
                              Мажната, дреме ми дали ше фалира или не.
                              Повече се радвам когато нещата се случват бавно, агонията им повече ме кефи отколкото някакъв си фалит...
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Чиче кажи кого да турим.Сичките викаме тоя не става оня не става.Кого?Курнела ли????С мазния пърделник дет не мога да я трая и кохортата и Таско Желю Валю оня Свинаря.Как ме виждаш да гласувам за тия смешници.Или за гнусните патриоти????За кого за ДПС ли?За Марешки или за Барека...Колкото и противен да е Боката е по добър от тия.Аз на парламентарни избори не съм гласувал от 1997 и едва ли ще гласувам освен ако не се появи някой нов...На тия сичките пикая барабар с Боката
                                По нашите ширини е нарушен принципът на свободата и равнопоставеността отразен в Обществения договор на Русо! Ние се намираме предимно в територията на Хартланда,където принципал обикновено са диктатурите,просто наличните предпоставки го налагат! И тук може да се получи демократичноста и равнопоставеноста,има такива случаи .Сингапур,Чили при Пиночет,но просто не се е появила такава прослойка,готова да го наложи! Да се надяваме еволюцията,а не революцията да го приложи,както реставрацията Мейджи в Япония например.Дано евоюлираме,ама надали !

                                [QUOTEОсновната причина за Реставрацията Мейджи е осъзнаването от японския политически елит на нуждата от бърза модернизация на страната. Изоставането на Япония става съвсем явно, когато американският комодор Матю Пери идва в страната, за да сключи договор, разрешаващ свободната търговия в японските пристанища. Той пристига с няколко бойни кораба, които далеч превъзхождат като техника и въоръжение японските.

                                Водачите на Реставрацията виждат възстановяването на властта на императора като средство за укрепване на Япония пред заплахата от страна на колониалните сили. Самото наименование „Мейджи“ означава „просветено управление“, като целта на новия режим е да съчетае „западния напредък“ с традиционните „източни“ ценности
                                ][/QUOTE]

                                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...B4%D0%B6%D0%B8

                                Тук пак да припомня 5те закони на глупоста
                                Last edited by vanevski; 10.07.2018, 21:00.
                                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                                Коментар

                                Working...
                                X