IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Котило са На кремълски троянски катъри

    Днес е ден за траур, за скръб по идеята, че България е "правова държава".
    Чамадан , вакзал , Париж ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Исторически погледнато Балканите са котилото на Европа.
      Котило са На кремълски троянски катъри

      Днес е ден за траур, за скръб по идеята, че България е "правова държава". Тази идея, многократно потъпквана, но все пак живуркаща, днес бе погребана от Конституционния съд, който с 8 на 4 гласа реши, че Истанбулската конвенция противоречи на Конституцията. Този слаб международен договор, чиято единствена цел е защитата на жените от насилие е ратифициран от ислямистка Турция и от най-католическата страна в света - Полша. В тези страни тя не противоречи на конституциите! Но у нас КС - за кой ли път - се олюля под натиска на т.н. "обществено мнение" и захвърли правото, законността и справедливостта на боклука. Отхвърлянето на Конвенцията ще предизвика неистова радост у най-ретроградните кръгове в българското общество - като почнем от християнските фанатици, минем през всички бои "патреоти" и стигнам до все по-открито фашизиращата се БСП. Самото отхвърляне е стъпка към налагане на дива, фашистка по характера си обществена атмосфера, в която измислиците, инсинуациите, разпалването на изкуствено създадени страхове и след това експлоатацията на ефекта им са основни лостове на една ставаща все по-авторитарна власт. Това решение е и позор за "европейската" партия ГЕРБ, която не намери - или не искаше да намери - в себе си сили да обясни на обърканата общественост същността на конвенцията и нейното предназначение. Вместо това ГЕРБ си мълчеше свенливо като девица на първа среща и даде пълната възможност на адските сили да се развихрят и да тровят обществото. Горко на България - тя бяга от "Европа" вече със скоростта на галопиращ троянски катър.
      Last edited by barbaron; 27.07.2018, 21:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
        Тоя фейк си го заври знаеш къде
        Обясни му ... ти знаеш най добре !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          Е дано да сте доволни- батман в пирин, не някой воевода , а батман, поне да бяха сложили бай хуй че народа да го замеря и да направи грамада
          Тоя фейк си го заври знаеш къде

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Лъжата е основа на политиката и съответно пропагандата на една северна държава.
            Какво познаване на нещата отвЪтре, каква Ерудиция! Явно, се въртиш около или служиш нА въпросния тип хора.
            ...И не разбирам, какво имаш против рублите, щом ти плащат с тях? Освен, че са...МАЛКО?!?

            Коментар


            • Индустрията, глупако!*

              България разполага с ресурси за развитие на тежката индустрия, които може и трябва да използва

              От любимия сайт

              Коментар


              • Е дано да сте доволни- батман в пирин, не някой воевода , а батман, поне да бяха сложили бай хуй че народа да го замеря и да направи грамада

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                  Около 20 души се включиха в организирания спонтанно в социалните мрежи протест срещу днешното решение на Конституционния съд, който обяви, че Истанбулската конвенция противоречи на българската Конституция.

                  Дааааааааааа - 20 души протестирали, дали и барби е бил там , не знам, но поне 2 милиона са си казали- браво на КС
                  Да си протестират ... и гол протест да спретнат все тая .

                  Коментар


                  • Съдят някакъв генерал, но за какво го съдят


                    Аз съм спокоен, уверен и сигурен в моята невинност защото през целия служебен път на развитие съм се старал самосто ятелно и заедно с Вас, колеги, да подхождам с уважение и вежливост към всеки и към всички; да изразяваме преклонение пред паметта и делото на загиналите за свободата и независимостта на Отечеството, както и на пострадалите и загиналите при изпълнение на войнския им дълг в родината или зад граница; да се отнасяме с респект и грижа към техните семейства; да развиваме и обогатяваме военните традиции и издигаме престижа на Родината и въоръжените сили; да уважаваме държавните символи и институции.

                    Чрез публикуването на тези редове искам категорично да заявя, че няма сила, която да е в състояние да ме сломи и пречупи. Към всички онези долни и подмолни субекти казвам: „Но пасаран!“. Аз съм градил името си от деня, когато съм започнал да осъзнавам и разбирам заобикалящият ме свят и няма да допусна, някаква шлака да ме оскверни. Ще бъда непримирим и непоколебим в тази борба, защото Вие приятели ми давате сила, вяра и надежда. Ще дам само няколко примера за поредното обвинение и за какво се съди български офицер, защото журналистите не дават достатъчно яснота и предпочитат пикантериите.

                    Едно от абсурдните обвинения е, че отдаваме почит на Апостола на свободата, пред неговия паметник, който се намира вътре в поделението. Другите няколко обвинения т.е. за всичките години, през които имах честта да бъда командир на 61 Стрямска механизирана бригада, е отбелязването на освобождението на Карлово и сформирането на първия общински съвет в града на Апостола и в България след освобождението от турско робство. Защото по подобаващ начин отбелязахме 100 години от Балканските войни. Защото извършвахме Богоявленски водосвет на бойното знаме, защото укрепвахме връзките между армия и народ и накрая, но не и на последно място защото намирахме време и да сплотяваме колектива за Коледа.

                    Представяте ли си за какво съм подсъдим!? Това е гавра с българския войник независимо дали е войник, сержант, офицер или генерал. Това е гавра и с местната власт и български народ. Очаквам вашите коментари, а към троловете се обръщам - застанете с имената си страхливци, както аз го правя. За България и нашия народ! Бог да ни пази!



                    Димитър Шивиков

                    Коментар


                    • Около 20 души се включиха в организирания спонтанно в социалните мрежи протест срещу днешното решение на Конституционния съд, който обяви, че Истанбулската конвенция противоречи на българската Конституция.

                      Дааааааааааа - 20 души протестирали, дали и барби е бил там , не знам, но поне 2 милиона са си казали- браво на КС

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Kak разбра откъде е тръгнало корабчето
                        https://www.vesselfinder.com/vessels...MMSI-310773000

                        google: "корабчето" ласт порт

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Лъжата е основа на политиката и съответно пропагандата на една северна държава.


                          Това не мога да го знам. Знам само, че в блиц, а вероятно и в останалите медии вече няма дори и лоши журналисти.
                          Останали са лоши преводачи и зад тях няма дори редактор. Пълна нищета. Трябва да се проверява дори когато новината е, че слънцето е изгряло от изток.

                          Колкото до корабчето, то може и да е носило руска газ, може да е била и норвежка или алжирска или катарска.
                          Въобще едно е да законодателстваш, съвсем друго е да застанеш на терминал в Холандия и да разделиш руските молекули, от норвежките и алжирските газови молекули.
                          След това, като го регазифицират в New Brunswick, той ще попадне в тръбите и ще се омеша с американски и канадски газ, ще захрани и канадски и американски домове в района. За жалост независимо, че имат политически различия двете държави в района - студът зимата е еднакво голям.

                          Мисълта ми беше, че не може да изградите геополитическо теза на базата на 2-3 корабчета.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                            Спарте, гледам го това корабче около което създадохте 2 страници политика:
                            https://www.vesselfinder.com/?imo=9748904

                            чисто ново корабче, произведено тази година;
                            не било тръгнало от Русия, а от Холандия;
                            не било пристигнало в Еверет, а в Сейнт Джон, което пък
                            не било в САЩ, а в Канада.

                            Kak разбра откъде е тръгнало корабчето

                            Коментар


                            • Пожар в електрически трансформатор предизвика хаос в железопътния трафик в Париж и спря всички влакове, тръгващи от и за една от ключовите гари – "Монпарнас".

                              Близо 2 500 души бяха евакуирани. Няма пострадали. 26 хиляди домакинства в околните квартали останаха без ток.

                              Прочети още на: https://www.bgonair.bg/world/2018-07...ama-postradali

                              Притесних се за "барби" ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tkilata Разгледай мнение

                                Спарте, гледам го това корабче около което създадохте 2 страници политика:
                                https://www.vesselfinder.com/?imo=9748904

                                чисто ново корабче, произведено тази година;
                                не било тръгнало от Русия, а от Холандия;
                                не било пристигнало в Еверет, а в Сейнт Джон, което пък
                                не било в САЩ, а в Канада.

                                Лъжата е основа на политиката и съответно пропагандата на една северна държава.


                                Last edited by X_Y; 27.07.2018, 19:35.
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X