IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

    https://russian.rt.com/world/news/55...medium=desktop

    ИГИЛовците проумяха,че нямат шансове за партизанска война по подобие на муджехидините в Афганистан и накараха слугите си от Запада да ги разставят из Европа! С което слугите вече са заложници на собственото си "производство" и оттук насетне при всяко неспазено обещание думата ще има Taнца на Калъчката...Като се знае кви страхливци са макарона,тромпета и магарицата,интересното уви,ще е скоро.
    Ми нали видиш , вече и бирата си на Октоберфеста не моат да пият спокойно !

    Коментар


    • Международная коалиция во главе с США вывела боевиков террористической организации «Исламское государство»* из сирийской провинции Дейр эз-Зор, сообщает агентство SANA со ссылкой на источники.....
      https://russian.rt.com/world/news/55...medium=desktop

      ИГИЛовците проумяха,че нямат шансове за партизанска война по подобие на муджехидините в Афганистан и накараха слугите си от Запада да ги разставят из Европа! С което слугите вече са заложници на собственото си "производство" и оттук насетне при всяко неспазено обещание думата ще има Taнца на Калъчката...Като се знае кви страхливци са макарона,тромпета и магарицата,интересното уви,ще е скоро.
      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

        Коментар


        • Роухани пригрозил Трампу судьбой Саддама Хусейна

          МОСКВА, 22 сен — РИА Новости. Президента США Дональда Трампа и его страну ждет судьба Саддама Хусейна, если Вашингтон не пересмотрит политику в отношении Тегерана, заявил иранский лидер Хасан Роухани.

          РИА Новости https://ria.ru/world/20180922/1529139693.html

          Дали ша го обесят Бачо Дончо за перчема или за ковбойските чепици с главата надоле? Туй е вопросът...


          Да пожелаем успех на Саша срещу Жошуа/нещо като мъжки вариант на сестра Уилямс/.

          Результаты взвешивания Александр Поветкин - Энтони Джошуа

          https://fightnews.info/rezultaty-vzv...toni-dzhoshua/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Супер купих си от смешните гащи с презрамки за 50 евро от лидл, от утре се стъквам с тях и отивам на работа, само не знам откъде да намеря някоя по ци..........ста сервитьорка да ходи с мен да ми налива бирата
            Вальо , акъл нямаш ... никогаш не ми е идвало на ум да се правя на малоумник , хеле па и да си платя ... ба ги у швабите и киселото им зеле !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
              [TABLE="align: left, border: 0, cellpadding: 0, cellspacing: 0"]
              [TR]
              [TD="bgcolor: #f0efef"] "Октоберфест" започна при безпрецедентни мерки за сигурност

              [/TD]
              [/TR]
              [TR]
              [TD="bgcolor: #f0efef"]

              Над 600 полицаи ще следят за сигурността по време на тържествата, има допълнителни заграждения и камери ... инак ше има "аллахакбар " и гърмежи
              Супер купих си от смешните гащи с презрамки за 50 евро от лидл, от утре се стъквам с тях и отивам на работа, само не знам откъде да намеря някоя по ци..........ста сервитьорка да ходи с мен да ми налива бирата

              Коментар


              • "Октоберфест" започна при безпрецедентни мерки за сигурност

                Над 600 полицаи ще следят за сигурността по време на тържествата, има допълнителни заграждения и камери ... инак ше има "аллахакбар " и гърмежи .

                Коментар


                • http://epicenter.bg/article/Publikuv...lib/164126/7/0
                  Публикуваха видео на „Белите каски“ с инсценировка на „химическа атака“ в Идлиб

                  Сирийската агенция SANA публикува видео-инсценировка на „химическа атака“ в сирийската провинция Идлиб, подготвена от „Белите каски“, за да бъдат обвинени правителствените сили за нея, предава РИА Новости, цитирана от Агенция "Фокус".

                  Но няколко минути по-късно материалът е изтрит от Youtube. Статията за клипчето на арабски и английски в сайта на агенцията обаче все още е там, отбелязва руската агенция.

                  В петминутното клипче се показват три варианта на една и съща видео инсценировка с подобни „сценарии“ и роли на действащите лица. В началото на видеото на земята лежат „жертвите“ на химическата атака, докато същевременно се носи друг мъж на носилка към кола на бърза помощ, а дете е поливано с вода във фургона на пикап.

                  При това във втората и третата версия на видеото мъжът не лежи на носилката, а помага на останалите да поливат детето с вода.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    „От себе си” ли, каза? Не чух добре? И кои сме тези „вие”? Чиста проба сталинизъм лъха от думите ти „Кто не с нами, тот против нас.” А нещата нито са толкова сложни, нито толкова върли: Не намирам, че „комунизми” ѝ „мада Раша” са „ виновни” за всичко беди на света, и - толкова. Някои твърдят, „евреите” им били виновни и т.н. Ѝ това не е така: Сбърканите „национални елити” (виж нашия, да ти се отще), поставили себе си, за лична изгода, в услуга на чужди сили, ТОВА е Проблемът. Да, и на Рашата се слагат (Болен ѝ Ко) и тя, като има интерес, се възползва но... НО, ДА ПОВТОРЯ: НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДАТЕЛСТВО НА „избраниците” е слабата точка в нац. сигурност ѝ просперитет. Кясъците на тълпата силно ги филтрирам и не се влияя, така че, айде да не се киснем един-друг.
                    А Ѝнтересът клати фЕса, ВСЕКИ има свои си интереси и не мож' го задължи да прегърне изцяло твоите. Дори Рашата, щатите и т.н. Как се отстояват НАШИТЕ-ТОВА Е ВАЖНОТО.
                    Разкажвте сега за враг номер едно на горнооряховските из... обретатели,

                    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                      Ти и за още положителни и разумни състояния на човечеството ще се съгласиш! Писано е:"Ще познаете истината и тя ще ви направи свободни"! В смисъл изяснили сте си защо сте се появили на този свят! Оше ,като по-млад не съм вярвал в идеологията за равенството на комунизма,затова и не станах партиец! А са ми предлагали/лично парт.секретар на градът,където работих и живеех/,гледах си съвестно работата реално не съм имал проблеми!

                      Убедено съм вярвал,че хората не са роботи и няма да станат,макар сега да има тенденция да се унифицира обществото,иначе казано да стане стадо! Комунизмът също така се опита в лицето на някои "Умници" да въведът стадния инстинкт за своя угода и власт,но естествено се провали! Тук ,при "враговете" видях какви възможности предоставя капитализмът,-млади хора дошли от другият край на света,без връзки,без идеално познание на езика с постоянство и труд успяват печелят много повече отколкото в Бг,оценяват ги,удовлетворени са,а и защото анаят "капиталистите",че и на тях носят печалба и така обществото прогресира ,а не запада . Да не ти пиша за социално-слабите как се обгрижват..

                      ..А за торпилирането на капитализмът,отдавнашна е "мечтата" на некадърниците-комунисти,не че не се опитват,но кой бяга от Свободата от хубавото в живота! Вие и сами се отвращавате от себе си,но негласно....
                      „От себе си” ли, каза? Не чух добре? И кои сме тези „вие”? Чиста проба сталинизъм лъха от думите ти „Кто не с нами, тот против нас.” А нещата нито са толкова сложни, нито толкова върли: Не намирам, че „комунизми” ѝ „мада Раша” са „ виновни” за всичко беди на света, и - толкова. Някои твърдят, „евреите” им били виновни и т.н. Ѝ това не е така: Сбърканите „национални елити” (виж нашия, да ти се отще), поставили себе си, за лична изгода, в услуга на чужди сили, ТОВА е Проблемът. Да, и на Рашата се слагат (Болен ѝ Ко) и тя, като има интерес, се възползва но... НО, ДА ПОВТОРЯ: НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДАТЕЛСТВО НА „избраниците” е слабата точка в нац. сигурност ѝ просперитет. Кясъците на тълпата силно ги филтрирам и не се влияя, така че, айде да не се киснем един-друг.
                      А Ѝнтересът клати фЕса, ВСЕКИ има свои си интереси и не мож' го задължи да прегърне изцяло твоите. Дори Рашата, щатите и т.н. Как се отстояват НАШИТЕ-ТОВА Е ВАЖНОТО.
                      Last edited by Pyramid; 22.09.2018, 16:43.

                      Коментар


                      • Да припомня думите на Тончо Жечев

                        /Тончо Жечев е български писател, хуманитарист и литературен критик, оставил запомнящи се следи в националната култура с Българският Великден или страстите български. Тълкувател на българското духовно наследство и на българската същност..../


                        "Погледнете природата и всичко в нейния царствен порядък и ще разберете колко противно на естественото е да смятаме, че равенството е щастливото бъдеще на света. Никак не е случайно, че най-несправедливите, най-ужасните, непоносимите за човека общества дойдоха в името на равенството, под флага на егалитаризма. (Съвършено друг и напълно справедлив е необходимият принцип на свободното общество, за равенството на всеки пред закона!)

                        В края на краищата ние ще си останем незряло, болно, неустроено общество до момента, в който изстрадаме докрай аристократичния принцип, за който английското общество започна да узрява още в края на XVIII век – никой не е привилегирован, всички са привилегировани!"


                        ИЛИ всички са равни пред закона! Римляните са казвали:" Лош закон,но закон"! Римското право е в основата на демократичните ценности,в частност и при Християнството....Въздай кесаревото,кесарю,божието Богу!

                        Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                          Ето, че тук съм съгласен с,теб. Единствената дребна корекция е, че не борбата с капитализма е утопия, а неговото отписване от историята. Капитализмът е трябвало и, ето, зародил се е. Нищо, освен сам не може да го торпилира. Също, като всичко друго, търпи развитие и модификации...и също, като всичко друго, ще прекрати съществуването си в известния си нам вид. Какво ще последва? Не знам. Някой, някога, ще види. Я го доживеем, я не точно.
                          Ти и за още положителни и разумни състояния на човечеството ще се съгласиш! Писано е:"Ще познаете истината и тя ще ви направи свободни"! В смисъл изяснили сте си защо сте се появили на този свят! Оше ,като по-млад не съм вярвал в идеологията за равенството на комунизма,затова и не станах партиец! А са ми предлагали/лично парт.секретар на градът,където работих и живеех/,гледах си съвестно работата реално не съм имал проблеми!

                          Убедено съм вярвал,че хората не са роботи и няма да станат,макар сега да има тенденция да се унифицира обществото,иначе казано да стане стадо! Комунизмът също така се опита в лицето на някои "Умници" да въведът стадния инстинкт за своя угода и власт,но естествено се провали! Тук ,при "враговете" видях какви възможности предоставя капитализмът,-млади хора дошли от другият край на света,без връзки,без идеално познание на езика с постоянство и труд успяват печелят много повече отколкото в Бг,оценяват ги,удовлетворени са,а и защото анаят "капиталистите",че и на тях носят печалба и така обществото прогресира ,а не запада . Да не ти пиша за социално-слабите как се обгрижват..

                          ..А за торпилирането на капитализмът,отдавнашна е "мечтата" на некадърниците-комунисти,не че не се опитват,но кой бяга от Свободата от хубавото в живота! Вие и сами се отвращавате от себе си,но негласно....
                          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                            Капиталистите са необходим и важен фактор в съвременните обществено-икономически взаимоотношения, защото притежават нужните качества за поддържането на тази система – иновативност, пробивност, агресивност, предприемачески дух, целеустременост, склонност да рискуват и т.н. Без тези техни качества не би било възможно съществуването на модерния свят, не би бил възможен прогресът! Естествено, като всеки от нас и те не са лишени от недостатъци, но ролята на правовата държава е да ограничава до минимум тяхното влияние и да използва само полезните им за обществото заложби.

                            В действителност борбата срещу капитализма е обречена, тя е като борба срещу глобалното затопляне или ледниковия период, т.е. борба срещу неподвластни на човешкия ум и физически възможности природни сили. Причината, поради която продължава упорито да се води, е стремежът на определени сили да се възползват от невежеството и наивността на някои хора и да използват тяхната енергия за свои користни цели. Своята амбиция за придобиване на контрол над политическите и икономически процеси и за овладяване на обществените ресурси те прикриват зад благовидни предлози и уж справедливи каузи, явяващи се в действителност чиста демагогия. Борбата срещу капитализма е само една от тези добре звучащи, но на практика неосъществими утопии, с помощта на които тия подмолни сили въвеждат в заблуждение лекомислените и ги впрягат в своя ярем, за да вършат мръсната им работа и да служат като пушечно месо, когато се наложи.
                            Ето, че тук съм съгласен с,теб. Единствената дребна корекция е, че не борбата с капитализма е утопия, а неговото отписване от историята. Капитализмът е трябвало и, ето, зародил се е. Нищо, освен сам не може да го торпилира. Също, като всичко друго, търпи развитие и модификации...и също, като всичко друго, ще прекрати съществуването си в известния си нам вид. Какво ще последва? Не знам. Някой, някога, ще види. Я го доживеем, я не точно.

                            Коментар



                            • Система Путина деградирует: полетели "черные лебеди"?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                                „Аз съм син на българската работническа класа.
                                ...
                                Колелото на историята се върти и ще се върти до пълната победа на комунизма!”
                                Днес е започнал процеса за подпалването на райстага, а горното са думи на георги димитров
                                Кеф Хайде, пали Райхстага и бягай после в България да установяваш комунизъма
                                За още 100 години А ние ще ви гледаме сеира

                                Коментар

                                Working...
                                X