IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    https://forum.clubpolitika.com/index.php?act=idx. Има доста по добри попадения в темите за политика от този форум, не пиша, само чета. Просто се псуват прекалено много и не ми е по вкуса това
    Дори не съм подозирал за съществуването на това място!
    Ще го погледна, но категорично е изключено да търся изява там.
    И какво излиза - Ванката е първа писта, така ли?!
    За чепките каза ли вече?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Не съм следил известно време. За какъв друг форум става дума? Днес срещам два пъти тази фраза.

      https://forum.clubpolitika.com/index.php?act=idx. Има доста по добри попадения в темите за политика от този форум, не пиша, само чета. Просто се псуват прекалено много и не ми е по вкуса това

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Това не значи че не трябва да се върнеш. Ето - дай пример, и ще получиш бонус във вашите среди.

        Като навърша пенсионна възраст- да, ще се върна. Дотогава тук. Колкото пъти се върна в бг, след първата седмица ми се приискват нормалните пътища, да няма просяци и боклуци по улиците, във входа ми да е светло като се прибера и нещо ме дърпа наобратно. както и да искаш да се промени статуквото, след като си блъснеш главата в стена 2-3 пъти се отказваш. Имам много добър познат от вмро/ на висока позиция/- дебелият войвода така се разправи с него че той избяга на поне 3000км от бг. За негова сметка лансира един който викаше българия на 3 океана и на 3 континента- вкара него и още един в парламента за смтка на моя човек

        Коментар


        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
          ДС АГЕНТИТЕ, КОИТО ИСКАТ РАДЕВ ДА ОГЛАВИ “ЕДИНЕНИЕТО НА БЪЛГАРИТЕ”

          Президентът Румен Радев да застане начело на „похода към единението на българите”, призова историкът Георги Марков. В понеделник (17 септември 2018 г.) стана ясно, че той оглавява специално формиран за целта инициативен комитет, съобщи “Медиапул”.
          Освен като историк акад. Георги Марков е известен и като секретен сътрудникна Първо главно управление на Държавна сигурност от 1981 г. под псевдонима „РОМАН”.
          ...
          В инициативният комитет влиза и друг сътрудник на тоталитарните служби – Любомир Кючуков.
          Кючуков беше разкрит като сътрудник на Разузнавателното управление на Генералния щаб (военното разузнаване) от 1981 г. под псевдонима „НИКОЛАЙ” от Комисията по досиетата при проверката на дипломатите през 2010 г.
          ...
          https://terminal3.bg/ds-agentite-koi...o-na-blgarite/
          Президента Радив е абсолютно корумпиран използвайки властта си да оправдае прстъпление на баща си блъснал инвалид с личния си Мерцедес. Също так е корумпиран по отношение на медиите използвал медийно затъмнение от 9 дни в които медиите са крили са случката с ПТП.
          Цацарацаров се прави на Ни чул ни видял, значи и той е корумпиран.


          Правителството също е корумпирано и всички са дупе и гащи, щом и Управляващите си траят и не извадиха веднага случая на показ, търсейки отговорност на МВР, Медии и Прокуратура, за чадъра опънат над бащата на Президента.
          след всичко това е и фен на Хитлер! Съветника му Пламен Узунов е хитлерист. ето го на снимката в хитлеристка униформа да поздравява шефа си!
          Хаил гусин Президент. Червената фашистка диктатура наближава!

          Attached Files
          Last edited by Krum Sokolov; 24.09.2018, 17:45.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Оооо начев,

            Къде св загуби бре, да не са отворили пак аспекто?

            Не, не са го отворили, зле стои работата с копейките! Сечат копейки, ама умерено, имат сстрах от Бога, още много имат да учат за сеченето и печатането.
            Та си рекох, нека малко си почина, пък леко да охлабя примката, че някой взеха съвсем да дават фира - ванчовците по едно време съвсем бяха затънали в аутисничен ступор и освен някакви голи дакларации, които бяха масово и гнусливо подминавани от форумците, нищо не можеха да родят.
            Я, погледни сега! Красота!
            Единият започнал да говори с думите на апостолите.
            Дори одеве видях, че пак си позволил преди няколко страници да цитира Левски! Естествено, направил го е извън контекста, подбрано, пропагандно, глупаво.
            Добре, че поне престана да цитира за смръдливите ботуши и чепките, пък и за освободителите и поробителите.

            Някое свободно место за писане сррещу доларки дъл няма да се намери покрай теб?!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Бе не знам кой си ама постовете ти съвпадат с аналния лизатор от другият форум- преди бях пуснал един, ако искаш да пусна още някой само кажи.
              Не съм следил известно време. За какъв друг форум става дума? Днес срещам два пъти тази фраза.


              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Президентът Путин изказа някаква теза след свалянето на последния руски самолет, че ще има отговор, който (цитирам не буквално, а смислово) ще бъде усетен и разбран.

                В първия момент субективно си помислих, че казва нещо, което звучи доста силно и двусмислено, но причината за това е, че възможните и полезни практически ходове в създалата се ситуация са ограничени, а някаква реакция все пак трябва да има, защото пасивността в подобно положение не може да бъде разбрана и оправдана от широки кръгове нито вътре в страната, нито вън.

                Отговорът (поне един от тях) очевидно вече е намерен:


                Русия доставя С-300 на Сирия

                Силен и опасен отговор - с доста взиривен заряд.

                Привидният отказ от краен вариант в Идлиб днес се заменя с ръф пауерплей.
                Доста непредвидимо и опасно!
                Оооо начев,

                Къде св загуби бре, да не са отворили пак аспекто?

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                  Аз не давам рецепти за благополучие от фриско за разлика от дамата. Хайде върни се назад и намери мой коментар че например бх трябва да си ходи- народа го е избрал и той може да го свали. А агата кристи е на всяко гърне мерудия- като започнеш от как изглежда путин до фермерите в южна африка. Всъщност май греша- за мача не се е изказала или барби не ни е информирал
                  Това не значи че не трябва да се върнеш. Ето - дай пример, и ще получиш бонус във вашите среди.

                  Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Президентът Путин изказа някаква теза след свалянето на последния руски самолет, че ще има отговор, който (цитирам не буквално, а смислово) ще бъде усетен и разбран.

                    В първия момент субективно си помислих, че казва нещо, което звучи доста силно и двусмислено, но причината за това е, че възможните и полезни практически ходове в създалата се ситуация са ограничени, а някаква реакция все пак трябва да има, защото пасивността в подобно положение не може да бъде разбрана и оправдана от широки кръгове нито вътре в страната, нито вън.

                    Отговорът (поне един от тях) очевидно вече е намерен:


                    Русия доставя С-300 на Сирия

                    Силен и опасен отговор - с доста взиривен заряд.

                    Привидният отказ от краен вариант в Идлиб днес се заменя с ръф пауерплей.
                    Доста непредвидимо и опасно!

                    Коментар


                    • Барби защо не ни информираш за тези изказвания

                      Илиян Василев23.09.2018


                      Тази есен ще реши съдбата на два ключови проекта в стратегията на руските енергийни „потоци“ – вторите линии на Северния и Турския поток. Дамоклевият меч е надвиснал над двата проекта, като във всеки един момент правителството на САЩ може да наложи санкции, които незабавно ще ги спрат.

                      Цялата статия така не я прочетох след този изречения. Ако си пишеш с въпросния господин му пише че руснаците ще го преместят в другия крачол

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                        Йоан 8:32
                        [SIZE=22px][B]и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.
                        Бе не знам кой си ама постовете ти съвпадат с аналния лизатор от другият форум- преди бях пуснал един, ако искаш да пусна още някой само кажи. Затова ти писах да проявиш малко творчество на български, креативност на английски, на еврейски не знам как е - всъщност сега се сетих- пум-пумпум и отвреме на време бууууууууууум

                        99,99999999% съм сигурен че си ти- избягал от бг отишъл в израел/ не е лошо разбира се/ обрязъл се и взел 5 шекела, понеже се налага да работи побегнал в канада. Обади се на хамас и на руснаците да оцелят блока на лесбииката


                        Цитат(Analyser @ Sep 20 2018, 23:10)
                        Предварительные данные от ВВС Израиля:
                        22:10 Четыре израильских истребителя-бомдардировщика F-16 вылетают на задание.
                        22:29 Израильские бомбардировщики находятся на высоте 12 км на удалении 100 км от Латакии.
                        22:30 Израильский Генштаб сообщает русским о предстоящей атаке.
                        22:31 F-16 выпускают управляемые бомбы GBU-39 в сторону цели и ложатся на обратный курс.
                        22:43 Бомбы поражают цель.
                        22:50 Израильские самолеты прибывают на свою базу.
                        22:55 Сирийские ПВО начинают беспорядочную стрельбу.

                        23:00 Русский ИЛ-20 исчезает с радаров во время захода на посадку.


                        Естествено, космонаФтите квичат, че трябвало да ги предупредят още в 22:10, за да имат арабите време да се подготвят и да посрещнат с ракети израелските самолети

                        Хаил Путин!


                        Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                        Предварительные данные от ВВС Израиля:


                        22:10 Четыре израильских истребителя-бомдардировщика F-16 вылетают на задание.
                        22:29 Израильские бомбардировщики находятся на высоте 12 км на удалении 100 км от Латакии.
                        22:30 Израильский Генштаб сообщает русским о предстоящей атаке.
                        22:31 F-16 выпускают управляемые бомбы GBU-39 в сторону цели и ложатся на обратный курс.
                        22:43 Бомбы поражают цель.
                        22:50 Израильские самолеты прибывают на свою базу.
                        22:55 Сирийские ПВО начинают беспорядочную стрельбу.

                        23:00 Русский ИЛ-20 исчезает с радаров во время захода на посадку.


                        Естествено, космонаФтите квичат, че трябвало да ги предупредят още в 22:10, за да имат арабите време да се подготвят и да посрещнат с ракети израелските самолети

                        Хаил Путин!
                        Last edited by v_tin; 24.09.2018, 17:27.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Ми върни се ти бе вате, що си се сврял в тая дупка там?
                          Айде, тъкмо и селюто ще отвори белене и ще те направи копач,

                          Аз не давам рецепти за благополучие от фриско за разлика от дамата. Хайде върни се назад и намери мой коментар че например бх трябва да си ходи- народа го е избрал и той може да го свали. А агата кристи е на всяко гърне мерудия- като започнеш от как изглежда путин до фермерите в южна африка. Всъщност май греша- за мача не се е изказала или барби не ни е информирал

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Ванчо, Това ...
                            Йоан 8:32
                            и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.


                            И колко пъти да ти казвам,че не съм тоя,за когото ме представяш,ама то все едно говоря на това по-долу.....



                            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              Барби къде е агата кристи- гледам че си стои във фриско и се кефи на чернилките, като каква изказва мнения- като поредния емигрант- ние тук срещу вие там. Като иска толккова много промяна/ ти също/- хванете се в ръце и се върнете в бг и направете нещо- иначе само лаете месеца- а пък нали знаеш- кучетата си лаят кервана си върви. Това че някой иска да прави нов политпроект не е лошо или поне не е толкова лошо- значи президента не може- някакъв спиртосан архитект от долно уйно може.

                              Бе кога бате пешо ще отвори белене за такива като теб- децата на капитан грант
                              Ми върни се ти бе вате, що си се сврял в тая дупка там?
                              Айде, тъкмо и селюто ще отвори белене и ще те направи копач,

                              Last edited by Имхотеп; 24.09.2018, 17:00.
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Барби къде е агата кристи- гледам че си стои във фриско и се кефи на чернилките, като каква изказва мнения- като поредния емигрант- ние тук срещу вие там. Като иска толккова много промяна/ ти също/- хванете се в ръце и се върнете в бг и направете нещо- иначе само лаете месеца- а пък нали знаеш- кучетата си лаят кервана си върви. Това че някой иска да прави нов политпроект не е лошо или поне не е толкова лошо- значи президента не може- някакъв спиртосан архитект от долно уйно може.

                                Бе кога бате пешо ще отвори белене за такива като теб- децата на капитан грант
                                Не бе. На лейтвнант Шмид. „Децата”.

                                Коментар

                                Working...
                                X