IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    НИКОЛАЙ МАРКОВ


    "Разбирам ги аз тези работи, защото мога да чета между редовете" - тъй рече нашия премиер, попаднал по нелепа случайност в ООН, вместо в ЦСЗ. Разбирал, значи, какво искал да каже Тръмп, дори без да го е казал. Пророк един вид - вижда в отвъдното. Същински политически трюфел!

    И кой мислите е виновен за всичко лошо у нас? Ние, разбира се - гражданите. Стачкували сме били когато се проучвали възможностите за добив на газ и затова сега ще си плащаме яко на руснаците. Ще живеем на студено и ще поскъпват цените на всичко до алелуя. Така ни се пада, като не го слушаме.
    Иначе, банянското глухарче няма отговор защо сме обречени да сме единствената държава в ЕС монополизирана от руския газ, защо продължава да няма интерколекторни връзки и защо мълчи за пълния енергиен монопол! Какво го интересува, че цените на всичко отидоха в космоса именно заради престъпно подписан договор, а той отказа да предоговори въпросния договор за газови доставки от Русия, при фактът, че европейската комисия даде подобна опция от която всички останали държави се възползваха. Ще плащаме, така ни се пада.
    Заключението ми е само едно. Спасението на България е възможно след спасение от Борисов, бандитската му клика и друг обслужващ персонал - видим и невидим. Докато тези болни от алчност отрепки не си получат заслуженото, ние ще продължим да се храним с празните думи на безкрайно празни хора...
    А бе кире- пиши на този човек че цената на газа зависи от цената на нефта- скъп нефт= скъп газ, както и да преговарят цената върви нагоре, да се надяваме също и заплатата да върви нагоре

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
      Тази сутрин съветника ви Пламен Узунов (на снимката) каза ли Ви?
      Хаил гусин Президент.
      А бе приятел- ходил ли си в бразилия- на самба дром има магазинчета срещу около 2-3 долара се обличаш в костюм на танцьор на самба, правиш си снимки и ги събличаш, може и клипче да си направиш с някоя от мулатките там. Та ако качиш снимките означава ли че ти си танцьор на самба??
      Разбрах че можело да се правят такива снимки в търново около крепостта- да не би който си е правил да е станал болярин? Аман от типинали

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
        Как руското министерство на оправданията коментира самозастрелването на руският таралясник! И защо не се оповестиха имената на загиналите офицери от руснаците? Сега,,ако ги извадят от дъното на морето тихомълком ще ги потулят,както и убитите в Украйна....

        Колпино, опять внезапное массовое захоронение

        https://www.youtube.com/watch?v=rtUYYJkAcHc 12 септ.2018 год.




        https://www.youtube.com/watch?v=5jChdphUOoI

        И който си мисли,че сириец е стрелял ето....
        ꧁꧂СТАХАНОВ꧁꧂ UA преди 1 ден (редактиран)


        Не бывает сирийцев операторов ПВО. Там расчет из российских военнослужащих, сирийцы максимум подвозят ракеты. Потому и херню про евреев нести начали
        Не се тревожи Американското министерство на истината и правата вяра ше ни осветли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          НИКОЛАЙ МАРКОВ


          "Разбирам ги аз тези работи, защото мога да чета между редовете" - тъй рече нашия премиер, попаднал по нелепа случайност в ООН, вместо в ЦСЗ. Разбирал, значи, какво искал да каже Тръмп, дори без да го е казал. Пророк един вид - вижда в отвъдното. Същински политически трюфел!

          И кой мислите е виновен за всичко лошо у нас? Ние, разбира се - гражданите. Стачкували сме били когато се проучвали възможностите за добив на газ и затова сега ще си плащаме яко на руснаците. Ще живеем на студено и ще поскъпват цените на всичко до алелуя. Така ни се пада, като не го слушаме.
          Иначе, банянското глухарче няма отговор защо сме обречени да сме единствената държава в ЕС монополизирана от руския газ, защо продължава да няма интерколекторни връзки и защо мълчи за пълния енергиен монопол! Какво го интересува, че цените на всичко отидоха в космоса именно заради престъпно подписан договор, а той отказа да предоговори въпросния договор за газови доставки от Русия, при фактът, че европейската комисия даде подобна опция от която всички останали държави се възползваха. Ще плащаме, така ни се пада.
          Заключението ми е само едно. Спасението на България е възможно след спасение от Борисов, бандитската му клика и друг обслужващ персонал - видим и невидим. Докато тези болни от алчност отрепки не си получат заслуженото, ние ще продължим да се храним с празните думи на безкрайно празни хора...
          Ха ха ха ма верваш ли си че нашия народ е способен на нещо?????Освен това не забравяй че много хора са доволни от Борисов а има и трети като мен които знаят че дори и да изпъдим Борисов все същото ще е.А тая глупост с интерконекторите дори няма да я коментирам.Омръзна ми разни глупаци да обикалят медиите и да ръсят простотия след простотия титуловани като енергийни експерти..България не може да реши проблема с газта сама.Докато в района не се докара и друга тръба все на руски газ ще сме.А и никой не дава гаранция че другият газ ще е по евтин....Всяко находище е с различна калоричност а и се задават интересни времена.Досега транзитът беше къде 18 милиарда кубика са кат довършат Турският паток 15 милиарда бай бай и да видим компресорите на Булгсртрансгаз дали въобще ще могат да работят

          Коментар


          • НИКОЛАЙ МАРКОВ


            "Разбирам ги аз тези работи, защото мога да чета между редовете" - тъй рече нашия премиер, попаднал по нелепа случайност в ООН, вместо в ЦСЗ. Разбирал, значи, какво искал да каже Тръмп, дори без да го е казал. Пророк един вид - вижда в отвъдното. Същински политически трюфел!

            И кой мислите е виновен за всичко лошо у нас? Ние, разбира се - гражданите. Стачкували сме били когато се проучвали възможностите за добив на газ и затова сега ще си плащаме яко на руснаците. Ще живеем на студено и ще поскъпват цените на всичко до алелуя. Така ни се пада, като не го слушаме.
            Иначе, банянското глухарче няма отговор защо сме обречени да сме единствената държава в ЕС монополизирана от руския газ, защо продължава да няма интерколекторни връзки и защо мълчи за пълния енергиен монопол! Какво го интересува, че цените на всичко отидоха в космоса именно заради престъпно подписан договор, а той отказа да предоговори въпросния договор за газови доставки от Русия, при фактът, че европейската комисия даде подобна опция от която всички останали държави се възползваха. Ще плащаме, така ни се пада.
            Заключението ми е само едно. Спасението на България е възможно след спасение от Борисов, бандитската му клика и друг обслужващ персонал - видим и невидим. Докато тези болни от алчност отрепки не си получат заслуженото, ние ще продължим да се храним с празните думи на безкрайно празни хора...

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	image_10954.jpg
Views:	16
Size:	21.6 КБ
ID:	3384173
              Тази сутрин съветника ви Пламен Узунов (на снимката) каза ли Ви?
              Хаил гусин Президент.

              Коментар


              • ХРИСТО КОМАРНИЦКИ

                Good mornin' Mutroland!
                Мандела, евреи, ненасилие, човешки права, глобално развитие...
                Борисов срича всичко това както кандидат-Миска заявява, че ще се бори за Световния мир.
                Кухо, без никакво покритие.

                Коментар


                • Как руското министерство на оправданията коментира самозастрелването на руският таралясник! И защо не се оповестиха имената на загиналите офицери от руснаците? Сега,,ако ги извадят от дъното на морето тихомълком ще ги потулят,както и убитите в Украйна....

                  Колпино, опять внезапное массовое захоронение

                  https://www.youtube.com/watch?v=rtUYYJkAcHc 12 септ.2018 год.




                  https://www.youtube.com/watch?v=5jChdphUOoI

                  И който си мисли,че сириец е стрелял ето....
                  ꧁꧂СТАХАНОВ꧁꧂ UA преди 1 ден (редактиран)


                  Не бывает сирийцев операторов ПВО. Там расчет из российских военнослужащих, сирийцы максимум подвозят ракеты. Потому и херню про евреев нести начали
                  Last edited by vanevski; 26.09.2018, 03:41.
                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Въпросът технически беше към теб но смисълът му от типа 'да разлаем кучетата'...


                    Но понеже го взе сериозно, та да спомена че русия е наш враг.
                    Връщайки се още във времената на резане на чепките, действията на тази държава срещу България ни дават да разберем, че едно такова действие е напълно в реда на нещата.

                    Нали знаеш, че сериозен и добронамерен разговор, с отношение и болка към и за родната ни страна и равноотдалеченост към всички останали, няма да се получи.
                    Освен това, не те знам къде си в момента, но при мен е вече е 22.30, а ме "каниш " да вляза в един много сериозен разговор, но без надежда за смислен резултат.

                    Жена ми вече два пъти влиза и ме гледа с въпросителн и разтревожен поглед

                    Ако проявяваш интерес, може и да поговорим, но не сега.

                    Доколкото повдигна въпроса за "чепките", имам едно сериозно предложение. Много ценно и отрезвяващо е да се прочете за сетен рът документалното наследство на Васил Левски. Никак не е обемно. Гледам да препрочитам по-важните неща от него колкото е възможно по-често. Човек проглежда и отрезвява. Вчера подскочих срещу Иван, доколкото тенденциозно е некоректно беше цитирал част едно от неговите писма. Намери и прочети цялото. Онова, в което руският цар щял да има изгода да се пратят нашите на юнашка и безсмислена смърт. И за руските агенти.

                    След това помисли за епохата - от Виенския конгрес до 70 - те години.
                    Разсъждавай исторически и в контекст.

                    Не забравяй да се поинтересуваш от мнението на Левски за европейците и за техните дипломати. Моля те, не ме карай мен да го цитирам, неудобно ми е.

                    Потърси мнението на европейските и на руските политически елити. Задължително не пропускай Бисмарк. За англичаните дори и дума не отварям. Потърси информация и за отношението на морални и нравствени авторитети, на обикновените хора. Без грам ирония или намеци - един от най-ярките примери за приятелско отношение към народа ни са американците (от онова време).

                    Разсъждавай и геостратегически. Ние българите нямаме преплетени исторически отношения с полинезиици, пигмеи и индианци. Но имаме със сърби, гърци, турци и руснаци.

                    Предлагам, не изисквам - направи едно такова усилие и ако продължаваш да мислиш, че някой ни е дължал безалтернативно преданост, любов, безгранична саможертва, игнориране на собствения си интерес - все неща, които ние без ограничение сме му дали в цялата си история, пък той е потъпкал, агресивно е отхврълил, имал наглостта да мисли за себе си ... да, нека тогава да помислим и за хипотеза за втърдяване на позициите.

                    Лека вечер





                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Въпросът технически беше към теб но смисълът му от типа 'да разлаем кучетата'...


                      Но понеже го взе сериозно, та да спомена че русия е наш враг.
                      Връщайки се още във времената на резане на чепките, действията на тази държава срещу България ни дават да разберем, че едно такова действие е напълно в реда на нещата.

                      На тебе персонално Русия какво ти е направила ? Руски граждани може да са те пообидили , ама пък цяла Русия да ти е крива ... малко преувеличено ми се види .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Този волен полет на мисълта ти винаги ме е изненадвал!
                        Оправдавам те пред себе си само заради силно изявяваното от теб желание да ме уязвиш по всякакъв възможен начин. Нападение, ирония, абсурд?
                        Какво да се прави, на война всички методи са добри, а ти отколе виждаш в мое лице противник.

                        Няма да ти вляза в тона и ще отговоря сериозно.
                        Откъде се пръкна в главата ти тази мисловна и лексическа комбина;ция?? Прекъсване на дипломатически отношения?
                        От какъв зор, в каква връзка?
                        За сериозните неща и със сериозните и законни субекти трябва да се говори!
                        Без прекъсване, упорито, до пълна изнемога!
                        Въпросът технически беше към теб но смисълът му от типа 'да разлаем кучетата'...


                        Но понеже го взе сериозно, та да спомена че русия е наш враг.
                        Връщайки се още във времената на резане на чепките, действията на тази държава срещу България ни дават да разберем, че едно такова действие е напълно в реда на нещата.

                        Last edited by Имхотеп; 25.09.2018, 22:08.
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                          Този волен полет на мисълта ти винаги ме е изненадвал!
                          Оправдавам те пред себе си само заради силно изявено изявяваното от теб желание да ме уязвиш по всякакъв възможен начин. Нападение, ирония, абсурд?
                          Какво да се прави, на война всички методи са добри, а ти отколе виждаш в мое лице противник.

                          Няма да ти вляза в тона и ще отговоря сериозно.
                          Откъде се пръкна в главата ти тази мисловна и лексическа комбина;ция?? Прекъсване на дипломатически отношения?
                          От какъв зор, в каква връзка?
                          За сериозните неща и със сериозните и законни субекти трябва да се говори!
                          Без прекъсване, упорито, до пълна изнемога!
                          Оправдаваш или не, случаят е безнадежден.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Този волен полет на мисълта ти винаги ме е изненадвал!
                            Оправдавам те пред себе си само заради силно изявено изявяваното от теб желание да ме уязвиш по всякакъв възможен начин. Нападение, ирония, абсурд?
                            Какво да се прави, на война всички методи са добри, а ти отколе виждаш в мое лице противник.

                            Няма да ти вляза в тона и ще отговоря сериозно.
                            Откъде се пръкна в главата ти тази мисловна и лексическа комбина;ция?? Прекъсване на дипломатически отношения?
                            От какъв зор, в каква връзка?
                            За сериозните неща и със сериозните и законни субекти трябва да се говори!
                            Без прекъсване, упорито, до пълна изнемога!
                            Начев , не се чуди , знаеш ли ,че лутащите се в сексуалното ориентиране / търсещи , нежни души / понякога изпадат в алогични и дори парадоксални умозаключения ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                              Начев, мислите ли че България трябва да прекъсне дипломатически отношения с русия?

                              Този волен полет на мисълта ти винаги ме е изненадвал!
                              Оправдавам те пред себе си само заради силно изявяваното от теб желание да ме уязвиш по всякакъв възможен начин. Нападение, ирония, абсурд?
                              Какво да се прави, на война всички методи са добри, а ти отколе виждаш в мое лице противник.

                              Няма да ти вляза в тона и ще отговоря сериозно.
                              Откъде се пръкна в главата ти тази мисловна и лексическа комбина;ция?? Прекъсване на дипломатически отношения?
                              От какъв зор, в каква връзка?
                              За сериозните неща и със сериозните и законни субекти трябва да се говори!
                              Без прекъсване, упорито, до пълна изнемога!
                              Last edited by nachev; 25.09.2018, 21:55.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Ето ти линк към тези двете от които получавам допълнителна пенсия:
                                http://www.agirc-arrco.fr/particuliers/
                                и още един към енциклопедията:
                                https://fr.wikipedia.org/wiki/Retrai...C3%A9s_(France)
                                Помоли някой батко да ти ги преведе
                                Ъхъ , аз пък получавам от тука https://www.regjeringen.no/en/topics...n-fund/id1441/... википедия сам ше си търсиш ... Помоли някой батко да ти преведе

                                Коментар

                                Working...
                                X