IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
    СП2 RIP
    Имайки в предвид скоростта с която Руснаците полагат тръбите се очаква някъде през юни да се приключи със строителната част на СП2............към момента полагат по километър на ден.

    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • СП2 RIP

      Коментар


      • На какво ли не са способни полските за 5 евро повече--https://www.youtube.com/watch?v=Lmgpl7G0Sr4
        Северный поток -2 Польское судно протаранило российский корабль снабжения который строит "СП -2"
        Last edited by X_Y; 04.04.2021, 20:59.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Аз си мислех че лелята с курабийките унищожи връзките между руснаци и украинци
          Абе черния за пръв път е прав. За ситуацията с Украйна са си виновни "Руснаците" но не сегашните а онези управлявали СССР преди и след ВСВ.

          Тогава болшевиките създадоха изкуствени републики късайки от територията на Руската империя. Така беше създадена и измислената държава Украйна и то в прекалено голям размер, а след ВСВ вкараха в нея допълнително много западни територии които исторически са с антируски нагласи. По този начин направиха така че Руския елемент в Украйна да е под 50 % и сега си сърбат попарата на собствените грешки в миналото .....
          Last edited by markov; 04.04.2021, 19:26.
          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

          Коментар


          • Първоначално изпратено от cherney Разгледай мнение
            Освен това, извърши най-голямото престъпление в руската история, като унищожи дълбоките връзки между руснаци и украинци. Последното трудно ще бъде поправено в следващите 100 години.
            Аз си мислех че лелята с курабийките унищожи връзките между руснаци и украинци

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

              Вярвам най-вече в историята на България, а тя не лъже. Погледни правителствата на БСП след 1990 и ми кажи кое от тях не докара пълна разуха!

              На ЕС проблемът е много сходен - от леви идиоти Европа се напълни с маймуни от всички краища на света, а работешият, умният, предприемчивият човек трябва да плаща 50% данък, за да има какво да ядат тези паразити. Не подкрепям Герб по никакъв начин, даже аз пострадах сериозно от тях последните 2-3 години заради нежеланието ми да учавствам в схемите им (иначе щях да съм сигурно с няколко милиона напред, но щях да изневеря на принципите си и да предам хората, на които дължа много и които са ми гласували доверие). БСП обаче не е алтернатива и никога няма да бъде. По-голямо зло от лявото няма (а в случая на БСП говорим за крадливото ляво - комбинация от Герб и ляво). Не може разни Гешевци и подобни старчоци, докарали 1997 страната до национална катастрофа, да дават акъли каква да е социалната политика, какви да са данъците и пр. през 2021 година.

              Погледни списъка - имаш толкова много опции за гласуване извън Герб. Има и свестни кандидати, с ясни позиции и с неопетнени имена. Не бъди глупак.
              Дай пример.

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Бе то не е лесно да си идиот.Да гласуваш за хора които искат да ти вдигнат данъците за да раздават по пет кинта на маргиналите а другите да украднат.Са ше видите какво е истинска калинка....Министър на здравеопазването русенския доктор дето разправя че пандемия няма и вирус няма...А калинките на чалгаря ужас.Бог да пази България
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  Ти се шегуваш..не може да си с частен бизнес и да гласуваш за тези,които ти кроят шапка!
                  Бе то не е лесно да си идиот.Да гласуваш за хора които искат да ти вдигнат данъците за да раздават по пет кинта на маргиналите а другите да украднат.Са ше видите какво е истинска калинка....Министър на здравеопазването русенския доктор дето разправя че пандемия няма и вирус няма...А калинките на чалгаря ужас.Бог да пази България

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                    И ти видя едноокия в Манолова и Нинова, така ли? Смешно е. Тези не стават и за инкасаторки на ВИК Радомир. Изкукали лелки, разчитащи на гласовете на пенсионери, да лапнат една незаслужена депутатска заплата и с популизъм да ми се вайкат как били ниски пенсиите на избирателите им.
                    Един път и аз да се съглася с теб.Но не подценявай дъртата ашладисана с...много пишки е счупила и разби две семейства.Знае с кого да си ляга кухата лейка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                      Хихи то вие бсп-то я вземете 50 депутата, я не, пък за управление мечтаете.
                      Те разчитат на коалиция със мутрафоня простак чалгаря Наско жабата и Ицо шамандурата и Майчето...Са ше видим калинките на чалгаря и съм убеден че Бойковите калинки ще изглеждат направо професори.Са много народ ще разбере какво е истинска калинка...а демократичните калинки .Господ да пази Бтлгария.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

                        Как сладко си говорите днеска. Разходите на дребно за имоти ще растат. Данъци ще се плащат. Хвърлих днеска един глас за БСП и аз . Имотките как яко ще дадат нагоре. Гответе се за ляво управление, с доста ограничения да перат пари в България поне.
                        Хихи то вие бсп-то я вземете 50 депутата, я не, пък за управление мечтаете.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          БСП и ГЕРБ са популисти нищо общо с ляво и дясно
                          +1111 аз лично не виждам почти никаква разлика между тях .....99 % са еднакви
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от распутин Разгледай мнение

                            Донякъде си прав, из гласувах за Герб през 2009, защото артернативата беше Станишев, а ББ изгряваше, доказваше се и ловеше яко бандити.
                            Обаче, втория му мандат беше непростима грешка.
                            Така и сега, в тоя момент Герб трябва обезателно да си ходи.
                            Само че, за управление трябва да се избере задължително НЯКОЙ.
                            Не може да се дърпаш и да чакаш Уго Чавес у нас.
                            Между слепите Герб, избираш току там някой едноок да те води.
                            Между да спиш под моста, избираш някоя съборетина, просто е, ама вие младоците със набола брада сте едни максималисти ....
                            И ти видя едноокия в Манолова и Нинова, така ли? Смешно е. Тези не стават и за инкасаторки на ВИК Радомир. Изкукали лелки, разчитащи на гласовете на пенсионери, да лапнат една незаслужена депутатска заплата и с популизъм да ми се вайкат как били ниски пенсиите на избирателите им.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Руските милиардери са по-малко от американските, но затова пък са по-богати от тях. Има и други съществени разлики.

                              Фактът, че империята на Путин се различава съществено от други страни, си личи и по разпределението на богатствата. В Русия богатството винаги води и до политическа власт. Има и други разлики. Руските милиардери може и да са по-малко от американските на брой, но пък са по-богати от тях. В САЩ свръхбогатите са 614, докато в Русия – само 99.

                              Милиардерите в Америка разполагат средно с по пет милиарда долара, докато руснаците имат по близо 14 милиарда. Най-богатите в САЩ са спечелили парите си от иновации и благодарение покупателната способност на населението.
                              В Русия залагат на добрите връзки с Кремъл.

                              А сега, Grosss, кажи ни кой от днешните руски милиардери
                              • не ограбва националното богатство на русия
                              • и не е в бандата на путин
                              Барба, като ги гледам от руснаци по нашето Черно море не можеш да се разминеш.Стоят по 10-15 дни и харчат като баровци,като влязат в
                              ресторантите сервитьорите търчат като финикиици защото знаят,че ония плащат и правят по 200 лв сметки.Купуват си имоти иначе бедни
                              горките,карат на по 200 долара доходи.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ejonny2376 Разгледай мнение

                                Вярвам най-вече в историята на България, а тя не лъже. Погледни правителствата на БСП след 1990 и ми кажи кое от тях не докара пълна разуха!

                                На ЕС проблемът е много сходен - от леви идиоти Европа се напълни с маймуни от всички краища на света, а работешият, умният, предприемчивият човек трябва да плаща 50% данък, за да има какво да ядат тези паразити. Не подкрепям Герб по никакъв начин, даже аз пострадах сериозно от тях последните 2-3 години заради нежеланието ми да учавствам в схемите им (иначе щях да съм сигурно с няколко милиона напред, но щях да изневеря на принципите си и да предам хората, на които дължа много и които са ми гласували доверие). БСП обаче не е алтернатива и никога няма да бъде. По-голямо зло от лявото няма (а в случая на БСП говорим за крадливото ляво - комбинация от Герб и ляво). Не може разни Гешевци и подобни старчоци, докарали 1997 страната до национална катастрофа, да дават акъли каква да е социалната политика, какви да са данъците и пр. през 2021 година.

                                Погледни списъка - имаш толкова много опции за гласуване извън Герб. Има и свестни кандидати, с ясни позиции и с неопетнени имена. Не бъди глупак.
                                Донякъде си прав, из гласувах за Герб през 2009, защото артернативата беше Станишев, а ББ изгряваше, доказваше се и ловеше яко бандити.
                                Обаче, втория му мандат беше непростима грешка.
                                Така и сега, в тоя момент Герб трябва обезателно да си ходи.
                                Само че, за управление трябва да се избере задължително НЯКОЙ.
                                Не може да се дърпаш и да чакаш Уго Чавес у нас.
                                Между слепите Герб, избираш току там някой едноок да те води.
                                Между да спиш под моста, избираш някоя съборетина, просто е, ама вие младоците със набола брада сте едни максималисти ....
                                Last edited by распутин; 04.04.2021, 17:04.

                                Коментар

                                Working...
                                X