IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Съдбата на СССР се стигне ЕС ... натам отиват работите .
    То и дружбата преди беше от векове за векове, я докъде я докарахте,

    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Аз не съм забравил да спомена в бегъл щрих, но ти са забравил да прочетеш!

      От години повтарям, че повечето ми постове са предназначени само за кръга форумци, които могат да държат вниманието си фокусирано и след прочитане на три реда. Има и друго - завистлив съм тези, които могат в три реда да изчерпят богат фактологически материал и да обяснят сложи процеси и връзки

      За останалите са "забранени"
      Е тогава ще оставя диалозите с теб на твоя приятел.
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        ...тъй че санкции няма да се вдигат никакви, а ще има още.
        Докато ги стигне съдбата на ссср.

        Съдбата на СССР ше стигне ЕС ... натам отиват работите .
        Last edited by majnata; 15.10.2018, 16:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
          Начев много е дълго да те цитирам, но си забравил да споменеш,
          Аз не съм забравил да спомена в бегъл щрих, но ти са забравил да прочетеш!

          От години повтарям, че повечето ми постове са предназначени само за кръга форумци, които могат да държат вниманието си фокусирано и след прочитане на три реда. Има и друго - завистлив съм тези, които могат в три реда да изчерпят богат фактологически материал и да обяснят сложи процеси и връзки

          За останалите са "забранени"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            ...тъй че санкции няма да се вдигат никакви, а ще има още.
            Докато ги стигне съдбата на ссср.

            Аз пък си мисля, че заради прочутите европейски ценности много скоро ще има силен миграционен натиск към Крим от нормални европейци.

            Коментар


            • Начев много е дълго да те цитирам, но си забравил да споменеш, че когато България е била разкъсвана от "съюзници-разбойници", то това се е случвало под благосклонният поглед и на руската църква, а също така и на Русия като цяло. На тях силна българска държава не им трябва.
              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                На кого да върнат Крим ? На Украйна ли ... ми тя и Украйна ше оди при Крим , тъй че ...
                ...тъй че санкции няма да се вдигат никакви, а ще има още.
                Докато ги стигне съдбата на ссср.

                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Чета и не мога да повярвам. Преглеждам няколко десетки страници и постоянно срещам възторжено квичене, съпроводено от разтърсваща серия от верижни оргазми, защото видите ли, Вселенският Патриарх признал някаква отделна украинска църква.
                  Иванушка, приятелю, да знаеш, че се намираш под лошото влияние и калпавото методологически и политическо ръководство на Барбарона, който е отявлен българомразец, ненавиждащ всичко и всички наред, превръща и теб в пръскащ отровна жлъчка мразител, отказващ да се съобрази с исторически факти и причинно-следствени връзки, игнориращ мисълта и здравия разум.
                  Оставете Русия! Тя си има президент, правителство и народ, които се грижат за нея!

                  Погледнете България!
                  Имайте милост към родината си ако не може да я обичате, а ако и това е прекалено много за вас, идете си в мир и се надявайте, че ще бъдете забраве - поне до момента, в който вие или децата ви ще се наложи да почукате на прага ни!

                  Искам да съм относително кратък, макар че имам планини за казване, но историята не ми е пряка специалност и може да допусна неточности.
                  Вие чували ли сте за съюзници-разбойници? Знаете ли какво и се случи на България през 1913 г., гогато православните ни братя се обединиха с Турция на падишаха. Същите тези братя, които решаваха своите национални проблеми във времето, когато България даваше безброй жертви при Одрин. Да, там имаше и сърби, но те по-скоро симулираха, че уж храбро и самоотвержено се бият. Нападнаха ни и ни разкъсаха като хищни зверове, под благия, окуражителен и подкрепящ поглед на същата тази Вселенска патриаршия. Апропо, Батюшката - Император май и той тогава радостно потривал ръце, защото като гарант Русия е могла да направи далеч повече, но е чакала и се е помайвала. Какво е чакала?! Чакала си е интересите, както прави всеки сериозен и итговорен субект. Пишете и това в нейните грехове, защото истината е многолика, историята ни е твърде преплетена с тази страна и народ и те има огромни заслуги, но и тежки грехове към нас.

                  Не си затваряйте очите. Църквата като институция се занимава не на последно място и с политика.

                  Не си затваряйте очите. Елитите на практически почти всички съседни нам държави са антибългарски настроени и особено силно това е изразено при Гърция и Сърбия. Така е било, така и ще бъде. При хората е малко по-различно.
                  При двустранните отношения с народите на тези страни има специфични особености, преобладава съмнението и недоверието. Усещам, че и те имат някакви свои основания да не ни харесват, обичат, дори да се страхуват от нас, но да ви кажа правичката - нашият интерес ме вълнува далеч повече.

                  Някой от вас, юначни българи, интернационалисти и борци за църковната независимост на Украйна, случай да е чувал, че само преди две седмици същото това лице Вартоломей, в сослужение със сръбския патриярх в град |Солун са изнесли едно перфектно антибългарско мероприятие, което е трябвало да ознаменува бляскавата победа отпреди точно 100 години на православните войски над врага при Добро поле. Чували ли сте за Добро поле и кой е бил врагът, който се е изправил срещу сръбските и гръцките войски. Е, то гърците тогава хич ги е нямало, но пък е имало французи и англичани, а щом е за права вяра, ще притворим очи за тяхната схизматичност.
                  Така че - хич не ми го навирайте тоз (тогоз), не квичете от възторг за чуждата църква, ами си задайте въпроса, защо е там, чий го търси и в чий интерес работи?
                  И след това си задайте въпроса - вие българи ли сте или канадци и французи
                  Ако сте канадци и французи - марш оттук!

                  Надявах се да чуя и някаква приказка за вчерашния ден, когато се навърши годишнина от влизането на България в ПСВ, но уви - украинските и руските проблеми имат по-висок приоритет в мразещите ви глави!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                    Пуснали фалшив руски паспорт на началника на кабинета на президента


                    Иво Христов съобщи, че фалшивата новина обикаля интернет. Политическите опоненти фабрикуват фалшификати. Следователно всяко тяхно твърдение трябва да се приема за измама, до доказване на противното, пише той.
                    Сам си разговаря Неговите хора пускат фалшивата новина, после той я опровергава
                    Поредното активно мероприятие Стари филми на ДС/КГБ
                    А "Krum Sokolov" си е малко глупавичък
                    Last edited by X_Y; 15.10.2018, 16:04.

                    Коментар


                    • Пуснали фалшив руски паспорт на началника на кабинета на президента


                      Иво Христов съобщи, че фалшивата новина обикаля интернет. Политическите опоненти фабрикуват фалшификати. Следователно всяко тяхно твърдение трябва да се приема за измама, до доказване на противното, пише той.

                      Krum Sokolov
                      Вчера, 06:07
                      ТОВА Е РУСКИЯТ ПАСПОРТ НА Иво Христов НАЧАЛНИКА НА КАБИНЕТА НА пРЕЗИДЕНТА МАТРЬОШКА ГУМЕН РАДИВ!
                      КАКЪВ ПОЗОР!!!
                      Кой Управлява България????
                      Attached Files
                      Last edited by majnata; 15.10.2018, 15:44.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Мисля че като върнат крим.

                        На кого да върнат Крим ? На Украйна ли ... ми тя и Украйна ше оди при Крим , тъй че ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                          Салвини: Санкциите срещу Русия са абсурдни

                          Санкциите срещу Русия са „социално, културно и икономически абсурдни“, заяви италианският заместник министър-председател Матео Салвини, цитиран от Ройтерс.

                          Лидерът на крайнодясната партия „Лига“ сподели, че е получил един и същ въпрос от редица бизнес лидери в страната – кога ще приключат санкциите срещу Москва?
                          Мисля че като върнат крим.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Салвини: Санкциите срещу Русия са абсурдни

                            Санкциите срещу Русия са „социално, културно и икономически абсурдни“, заяви италианският заместник министър-председател Матео Салвини, цитиран от Ройтерс.

                            Лидерът на крайнодясната партия „Лига“ сподели, че е получил един и същ въпрос от редица бизнес лидери в страната – кога ще приключат санкциите срещу Москва?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                              Германските медии: Краят на Меркел вече се вижда

                              ХСС тръгва надолу по стръмното, следвайки пътя на ХДС и ГСДП, които малко го изпреварват.Политическото земетресение от Бавария ще се усети чак в Берлин. След местния вот в южната германска провинция много германски медии вече виждат края на ерата Меркел.
                              След Меркел Шроши след него наште сороспии ще ги вкараме в Белене..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                "Нещо, което очакваш да се случи в държава от Третия свят". Това е оценката за срещата с премиера Бойко Борисов с посланиците от различни държави от европейски дипломати.
                                Съвсем очаквано, дипломатите не коментираха официално след срещата. Но на дипломатически прием следващата вечер тя е била основна тема. "С всички колеги говорихме за това. И всеобщото мнение е, че никой не е очаквал в страна от ЕС премиерът да търси сметка на посланици за това какво пишат медиите и какво говорят политиците в техните държави," каза пред "Капитал" дипломат от европейска държава. Именно това е оставило учудването, че така се държи лидер на страна от ЕС. В свободните и демократични държави управляващите ги (и още по-малко посланиците) не могат да контролират кой и какво говори нито пък да носят отговорност за това.
                                Е то затуй сороспиите по света решиха че от тях зависи всичко ... Я като Путин и Орбан да ги натирят или още по добре да ги натикат в панделата и да видим ше има ли проблеми ?!
                                Last edited by majnata; 15.10.2018, 14:43.

                                Коментар

                                Working...
                                X