IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ooo, vate,
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
      Саудитска Арабия осъди на смърт чрез обезглавяване петима от убийците на журналиста.
      Убийците на Георги Марков - максимални пенсии!
      Интересно защо все още наглосаксите не дават достъп до досието на марков, едва тогава може да се каже че е имало убийци, иначе става малко като делото сергей антонов- вие сте виновни- докажете- ами не можем, аааааааа също и с отравянето на скрипалови- отново същата работа няма доказателства, ама руснаците виновни


      ИИИИ барби какво значи- се тре жоли- това е от криворазбраната цивилизация- сигурно си гледал тази постановка

      Коментар




      • Скрита картинка: Намерете книгата "Винету" в библиотеката

        Коментар


        • Саудитска Арабия осъди на смърт чрез обезглавяване петима от убийците на журналиста.
          Убийците на Георги Марков - максимални пенсии!

          Коментар



          • Американка напада Тръмп по CNN, нарича го... ”българин” Според мен това не е обида

            Коментар


            • Ба си чичо Дони Перчема бил българин аз си мислех че е македонец.Ха ха ха америкнските боклуци съвсем изтрещяха

              Коментар


              • Американски съд постанови, че Хилари Клинтън трябва да отговори на още въпроси за имейлите

                Скандалът с частния имейл-сървър на бившата кандидатка за президент продължава.

                "Полуживата" е време да стяга багажа и панделата ... Меркел също ... Юнкер в психиатрична клиника за алкохолизъм ... Баси докъде докараха света тия престъпници !

                Коментар


                • Националният дворец на културата ще бъде осветен в цветовете на дъгата за Деня на толерантността

                  "Сградата на НДК ще свети в часовия диапазон между 20:00 и 21:00 часа на 16 ноември 2018 г. в знак на уважението към различията, многообразието на култури и традиции, както и в защита на всички форми на индивидуална човешка свобода."

                  Браво ! Време е да се скъсат от Библията страниците за Содом и Гомор , а содомията да бъде обявена за традиция и "форма на индивидуална човешка свобода."

                  Ашколсун !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                    Може би и самият Обран е нещо различно от това, което си мислим, че е ...
                    Споко бе Начев, стига се шашка, бат ти Виктор както и византийците отлично знаят ( макар и не политкоректно) че сите макета са си чок булгериън

                    Пък това че наште убавци могат без проблем и на бяла арктическа мечка да издадат БГ паспорт си е друг въпрос...

                    Коментар


                    • Още по симпатичен ми стана Дончо ... крантата да духа супата !

                      Коментар


                      • https://dnes.dir.bg/svyat/bidan-tram...DJQV_t3KcAWI6o

                        Американка напада Тръмп по CNN, нарича го... ”българин”

                        / dir.bg

                        Коментар


                        • Американски военни: Почвайте преговори с Русия, нямаме средства за ядрена триада!

                          За пълноценно развитие на ядрените си сили САЩ трябва да отделят 1 трилион долара.
                          Генерал Джон Хайтън, STRATCOM:

                          "Когато представител на Конгреса ми зададе въпроса с какво разполагаме, за реализиране на стратегията за национална сигурност, аз отговарям - това, с което разполагахме и миналата, и по-миналата година. Съветът ми е следният: ние имаме нужда от сила, която да може да реагира веднага на всяка възможна заплаха, съществуваща в съвременния свят. Такава сила е ядрената триада. Руснаците разполагат с мощна триада, която е насочена срещу нас. А когато аз нямам такава триада, не мога да гарантирам нанасянето на ответен удар. Това означава, че не мога да дам гаранции за сигурността на страната".

                          Ми печатайте бе , ... печатайте !

                          Коментар


                          • Истината е че Груевски няма Български паспорт защото се чувства Античен Македонец.

                            Баща му обаче се чувства Българин и затова има Българско гражданство.

                            Шизофренията е пълна при макетата.

                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • ДАНС също категорично отрича Груевски да има български паспорт


                              През последния час Орбан също е дал заден и е изпратил журналисти от интервюирала го медия с думите: Това е чисто правен въпрос и трябва да отправите питанията си към адвокатите на Груевски.

                              Някой се опитва да удари нашата страна в един особено чувствителен момент. Ей-така стават бели!
                              Доколкото Груевски е прекарал известно време в Белград на разни специални места, не е никак трудно да насочим размишленията си към удбата, ама на мен ми се струва, че това е някакъв желан ефект, а истинският интерес идва от друго място.

                              ДД на САЩ изказа категорично становище: Груевски да лежи в Македония. Груевски трябва да бъде съден в Македония, каза представител на Държавния департамент 15.11.2018 / 15:09

                              Вашингтон, 15 ноември /БТА/ Съединените щати смятат, че бившият македонски премиер Никола Груевски, който иска политическо убежище в Унгария, трябва да излежи присъдата си в Република Македония, съобщи днес Държавният департамент, предаде агенция МИА. "В прозрачен юридич...

                              Коментар


                              • Макрон : Франция е съюзник на САЩ, а не техен васал!

                                В пет туита след посещението си във Франция Тръмп разкритикува този важен съюзник на САЩ за това, че почти е бил победен от Германия през Втората световна война и за ниския рейтинг на Макрон.

                                "Така щеше да отговори и ген.Дьо Гол ако беше жив!Браво , след този отговор трябва да очакваме по независима политика на Франция от САЩ и същото ,което славния генерал щеше да направи ,да се откаже от санкциите към Русия!"

                                "Прав е. Франция не е васал на САЩ отдавна. Тя е васал на Германия."

                                Коментар

                                Working...
                                X