IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Нямам никакви съмнения че вярваш на путин.
    Ся, малко по- сериозно. Всичко което се плямпа по медии особено руските, си е чист вид пропаганда предназначена за електората на професор Христов.
    Има едни сайтове, включително и руски, където хора много по-запознати от нас с действителността обсъждат различни сценарии по начин по който го правят военните. Всяка стъпка е детайлно резглеждана, и като ги четеш за първи път може да се ужасиш че има такива хора. Всъщност, това им е работата на военните, и на други професии също, които са тясно свързани с евентуални подобни процеси.

    Ето нещо за четене, което излиза извън представите на местните зомбита за подобни сценарии.
    Когда "ответка" не работает

    Прочети я, и кажи какво мислиш
    Ще погледна. Мерси.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


      То и аз като напиша повече от две изречения в съседната тема - не може - ти, "спеца" - да не ме засечеш, че съм пишел дисертации...

      Е, твоите дисертации - да не са по-долу от моите? А? Че и още можело да се пише... Не може ли по-кратко? Празни лафове! Знаем какво ни внушаваш.

      И кога пък ти сам успя да завършиш: техника, политически науки, международни икономически отношения, че и философия? При безплатното виШУ - на комунизЪма ли беше това, че да ти сваляме шапка - ако не казваш нищо съществено?

      Много си зле!
      Ма ти не пишеш две изречения, ти не пишеш даже десет изречения.
      Ти пишеш няколко страници,
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение

        Имхотепе, ако вярваш на Путин, че имат свръхзвуково атомно оръжие, с което американците сега не могат да се справят, то би трябвало да си по-скромен.
        Аз лично вярвам на Путин, че са с две гърди пред американците във възможността си да дръннат за нула време (петнайсет минути) който и да е голям град в САЩ, включително и Вашингтон, окръг Колумбия.
        Нямам никакви съмнения че вярваш на путин.
        Ся, малко по- сериозно. Всичко което се плямпа по медии особено руските, си е чист вид пропаганда предназначена за електората на професор Христов.
        Има едни сайтове, включително и руски, където хора много по-запознати от нас с действителността обсъждат различни сценарии по начин по който го правят военните. Всяка стъпка е детайлно резглеждана, и като ги четеш за първи път може да се ужасиш че има такива хора. Всъщност, това им е работата на военните, и на други професии също, които са тясно свързани с евентуални подобни процеси.

        Ето нещо за четене, което излиза извън представите на местните зомбита за подобни сценарии.
        Когда "ответка" не работает

        Прочети я, и кажи какво мислиш
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

          Ами не четеш ли? Верно че е повече от две изречения, ама аз кво съм виновен?

          То и аз като напиша повече от две изречения в съседната тема - не може - ти, "спеца" - да не ме засечеш, че съм пишел дисертации...

          Е, твоите дисертации - да не са по-долу от моите? А? Че и още можело да се пише... Не може ли по-кратко? Празни лафове! Знаем какво ни внушаваш.

          И кога пък ти сам успя да завършиш: техника, политически науки, международни икономически отношения, че и философия? При безплатното виШУ - на комунизЪма ли беше това, че да ти сваляме шапка - ако не казваш нищо съществено?

          Много си зле!

          Коментар


          • Това вероятно има отношениеhttps://www.youtube.com/watch?v=TF-JFdJjDBg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Krum Sokolov Разгледай мнение
              [ATTACH=CONFIG]n3406923[/ATTACH] Как какво бре? Ти глава нямаш ли? Ще се освободим от Руско робство. Русия ще бъде пепел и няма да може да усети как са я изпепелили. Толкова са зле завалиите. Бедни ама нахакани.
              Зипрекса по 10мг , 3 пъти дневно !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                Aaa , само една,
                От България трябва да може да се покрие радиус до 7-8 минути полетно време на ракетите. Това май включва и масква, но не съм сигурен. Има други по-подходящи места за това. От България трябва да може да се унищожи цялата военна инфраструктура от Черно море до накъм подмосковието.

                Супер!Направо - гениално!А през тово време ,руснаците ще си седят,ще наблюдават с интерес как унищожаваме цялата им военна инфраструктура от Черно море до накъм подмосковието.... и само ще аплодират военните ни подвизи ....Как не се бях сетил досега за такова развитие на нещата!Гениален военен стратег си !Браво!

                П.П. Е... сега ми светна ,що за хора са ни управлявали,когато сме започнали Втората/Междусъюзническа/ война....
                Last edited by retro_69; 18.11.2018, 16:01.

                Коментар


                • Click image for larger version

Name:	17951845_1676467515704742_5061293084321196959_n.jpg
Views:	11
Size:	63.0 КБ
ID:	3406923
                  Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  питах с България какво ще стане , твоите полюции си ги дръж за себе си .
                  Как какво бре? Ти глава нямаш ли? Ще се освободим от Руско робство. Русия ще бъде пепел и няма да може да усети как са я изпепелили. Толкова са зле завалиите. Бедни ама нахакани.
                  Last edited by Krum Sokolov; 18.11.2018, 16:01.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Ами не четеш ли? Верно че е повече от две изречения, ама аз кво съм виновен?
                    Питах те / обяснявам като за бавноразвиващ , какъвто се изкарваш .../ след отговора на Русия от България какво ще остане . И е ясно , че поради вродения си дебилизъм провокираш такъв отговор .

                    Last edited by RUBLA; 18.11.2018, 16:45. Причина: Всеки има различна представа за добрия тон, но хубаво е да съвпада и с правилата на сайта.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                      Така и трябва.
                      ПРО има вече в Румъния, в България трябва да се разположи втори ешелон на ПРО и ракети със среден обсег, след излизането на САЩ от рсмд.

                      Имхотепе, ако вярваш на Путин, че имат свръхзвуково атомно оръжие, с което американците сега не могат да се справят, то би трябвало да си по-скромен.
                      Аз лично вярвам на Путин, че са с две гърди пред американците във възможността си да дръннат за нула време (петнайсет минути) който и да е голям град в САЩ, включително и Вашингтон, окръг Колумбия.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                        питах с България какво ще стане , твоите полюции си ги дръж за себе си .
                        Ами не четеш ли? Верно че е повече от две изречения, ама аз кво съм виновен?
                        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Aaa , само една,
                          От България трябва да може да се покрие радиус до 7-8 минути полетно време на ракетите. Това май включва и масква, но не съм сигурен. Има други по-подходящи места за това. От България трябва да може да се унищожи цялата военна инфраструктура от Черно море до накъм подмосковието.

                          питах с България какво ще стане , твоите полюции си ги дръж за себе си .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                            Така и трябва.
                            ПРО има вече в Румъния, в България трябва да се разположи втори ешелон на ПРО и ракети със среден обсег, след излизането на САЩ от рсмд.

                            Ти какво ще спечелиш ако всички българи бъдат изтребени до крак щото това не е наша война а първи ще го отнесем?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                              Ти какво, не знаеш ли, че и във Франция има червена сган,, която лъже народа, че като се вземе от предприемчивите богати и се даде на мързеливите, ще цъфнат, та вържат
                              Казва се Цоциализъм , барабов ... и вие соросоидите сте най големите цоциалисти , нали затуй все в Русия ви е окото , да окрадете ако може ... ама ядец , дърво и то голямо !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                                И ако / не дай Боже / , някой изстреля ракета от България към Русия , какво ще стане ?
                                Aaa , само една,
                                От България трябва да може да се покрие радиус до 7-8 минути полетно време на ракетите. Това май включва и масква, но не съм сигурен. Има други по-подходящи места за това. От България трябва да може да се унищожи цялата военна инфраструктура от Черно море до накъм подмосковието.

                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X