IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts




  • Случката Хашоги - YouTube
    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

      Президентите демократи Клинтън,Обама се опитаха да демократизират ислямските държави,бяха изоставили поддръжката на диктаторите,защото те подтискаха промяната в Исляма! В резултат на Арабската пролет, надделяха ислямистките идеи за Световен халифат,като и Ислямските братя,Сауди Араби и аятоласите в Иран искат установяването му,разликата е само в методите на постигането му! Тръмп правилно променя тактиката на Запада за диктатурите,защото по-лесно ги контролира! Защото и левичарството и комунизмът в света желаят разбиване на християнската цивилизация и Свободните общества. Арабските общества и Ислямът са все още на ниско цивилизационно развитие и не са узрели за демокрация! Русия също и вся осталная сволоч!
      Що , да не би туй което ти наричаш демокрация , да е нещо прогресивно ?!

      Коментар


      • "Ромъния либера": Путин стъпи в Европа с "Турски поток"

        Вместо да сме зависими от руския газ с директна тръба от Русия,наша ОСВОБОДИТЕЛКА от турско робство ,сега пак ще сме зависими от руския газ но през тръбата на територията на нашата петвековна поробителка,егати и външната политика на нашия самозван баш политик от банкя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
          Диктаторите могат да спят спокойно

          Нещо неясно?


          А, да! Нека все пак да се направи уточнение, че въпросът не е зададен заради президента Тръмп или диктаторите!
          Президентите демократи Клинтън,Обама се опитаха да демократизират ислямските държави,бяха изоставили поддръжката на диктаторите,защото те подтискаха промяната в Исляма! В резултат на Арабската пролет, надделяха ислямистките идеи за Световен халифат,като и Ислямските братя,Сауди Араби и аятоласите в Иран искат установяването му,разликата е само в методите на постигането му! Тръмп правилно променя тактиката на Запада за диктатурите,защото по-лесно ги контролира! Защото и левичарството и комунизмът в света желаят разбиване на християнската цивилизация и Свободните общества. Арабските общества и Ислямът са все още на ниско цивилизационно развитие и не са узрели за демокрация! Русия също и вся осталная сволоч!
          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Анди, т.н ваши лични съобщения са сбъркани и неработещи и отдавна съм се отказал да ги ползвам!
            Освен това, личната комуникация предполага съвсем друг вид човешка връзка.
            Не може да ми предлагате да градя човешка връзка по вашия начин.
            Това е ужасяващжо некултурна и нетактична проява.


            В дългия пост имаше един ярко политически елемент, който очевидно ви беше много удобно да затриете, нище че темата се казва Политика.
            Сърбал съм ви попарата и архивирам всичко, което се поства?

            Ето, аз ще се самоцитирам и ще попитам директно вас:

            "Бил гласувал за Тръмп. Ако това е твоят искрен, човешки избор, ако уважавш новата си Родина и институциите в нея, няма начин да не си поставиш въпроса, как така в една наша медия се правят открито неласкателни внушения за американския президент. Внушения, които апропо, не съм чувал тук дори за руския президент. Нещо неясно?!"

            Нормално ли е една водеща медия да публикува статии за президента на първата страна, геостратегически партньор на България, в която да се срещат такива внушения за личността и за институцията??

            Коментар


            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

              Вноските отдавна ги нема ... окрадоа ги .
              Неговите ортаци Костовите боклуци.И днеска един такъв майцепродавец се е изакал за Белене в брюксел.Е има да вземат Белене ще се строи.Ако трябва тия ще ги избесим първо но ще го построим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Имхотеп

                Значи продаваш еФтините турски моркови, убивайки местните производители.
                Каквото и да правиш все е от ...полза за България.
                Ти наясно ли си ,че амуджите от Източна България си купиха зимнината готова направена от Одрин,излиза им 3 пъти по-евтино ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп

                  А, ще ме прощаваш, но родителите ми са работили цял живот. И са си внасяли вноски за пенсии както всички от онова време.
                  Така че много ти здраве.
                  Вноските отдавна ги нема ... окрадоа ги .

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп

                    А, ще ме прощаваш, но родителите ми са работили цял живот. И са си внасяли вноски за пенсии както всички от онова време.
                    Така че много ти здраве.
                    Да работили са хората и заслужават пенсията си.Жалкото е че ти ги заряза на произвола на комунистите и Путин тука.Хората са те отгледали дали са всичко за тебе а ти кво заряза ги точно когато хората трябва да се радват на това което са създали ти ги обрече на произвола.Жалки сте това майцепродавците за пари.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power

                      Много има да се чудиш като ти приберат паспорта.Айде разкарай се.Негодник дето е зарязал родителите си и Родината заслужава презрение и трябва да бъде псуван и гонен.
                      Поне едно благодаря да беше казал че останалите тук с труда си плащаме пенсиите на родителите му.
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп

                        Е а па тебе те интересува само да си продадеш еФтините полски моркови убивайки местните производители.
                        Ама ти не си в час,в момента турците са Клондайка на търговията.Поляците лапат "евтин" шистов газ и се чудят къде се..т гладните.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                          Не ми е неудобно.
                          Я опитай пак.

                          Ще помогна - не съм чел линка ти.
                          Да, много ми помогна! Очевидно става въпрос за типичните твои простотии - нямаш какво да кажеш, дори и да се появи някаква бледа мисъл, не знаеш как да го кажеш, но ... нека да разлаем кучетата по фараонски.
                          Както е добре известно, египетските фараони са имали едно едно основно занимание - да разлайват кучетата, пък и да размяукват котките.

                          Не е толкова страшно да отвориш линка. Дори е препоръчително. Става дума за водеща бъргарска финансова медия все пак. Напоена с ярки и правилни ценности, това не ти е някаква напоена с отрова самогонна отврат.
                          Пък и става дума за твоя президент!
                          Е, ти не си гласувал за него, но все пак той е лигитимно избран от американския народ, към който неистово се стремиш да се присъединиш и ти. Тук трябва да е силата ти!
                          Не да ми изливаш безпрестанно жлъч по напуснатата и омразна за теб бивша Родина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                            Въпросът е съвсем ясно написан. Две прости думички. И очевидно се търси отговор на ясен и прост въпрос.

                            Проблемът е, че не просто не знаеш отговора, не можеш дори да схванеш въпроса!
                            Помисли пак и ако не ти е неудобно, попитай отново.
                            Не ми е неудобно.
                            Я опитай пак.

                            Ще помогна - не съм чел линка ти.
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              A какъв е въпроса, начев?
                              Въпросът е съвсем ясно написан. Две прости думички. И очевидно се търси отговор на ясен и прост въпрос. Зададен от мен, не от статията.

                              Проблемът е, че не просто не знаеш отговора, не можеш дори да схванеш въпроса!
                              Помисли пак и ако не ти е неудобно, попитай отново.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                                Диктаторите могат да спят спокойно

                                Нещо неясно?


                                А, да! Нека все пак да се направи уточнение, че въпросът не е зададен заради президента Тръмп или диктаторите!
                                A какъв е въпроса, начев?
                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X