IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

    Ша трябва да ми пратиш някои лев за урока:

    Участници в СП2 са: консорциума включва Газпром с 51 % и пет западноевропейски компании – австрийската OMV, Shell, френската Engie и германските Uniper и Wintershall.

    Та тези западноевропейски компании инвестират общо към 3,5 милиарда , щото имат пазар за газа и очакват сериозни печалби .......та стига се излага.

    п.п.
    Германският канцлер Ангела Меркел заяви, че Русия е доставяла газ и по време на студената война и занапред ще продължи да доставя суровината. Германия, която планира да спре последните си ядрени централи през 2022 г. и да се откаже от въглищната енергетиката до 2038 г., вижда в газа мярка за подкрепа на енергийния си баланс.

    Та в тоя ред на мисли се очертава и СП3 .....
    То вашия ред на мисли е все такъв.

    Не каза обаче мерцедесите кво ш'ги прават?
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      Е па дори измамникът предпочита бърбън пред бояришник
      Немски журналист нарече ракетните комплекси С-400 „кошмар за НАТО“

      "Наличието на само едно руско подразделение в Сирия доведе до факта, че западните самолети вече не можеха да контролират въздушното пространство на страната", посочва авторът
      Освен това, закупуването на С-400 се оказа по-изгодно за Турция от възможното придобиване на американски комплекси „Пейтриът“, пише журналистът.

      "С-400 се смята за по-напреднал от системата на „Пейтриът“ и е почти два пъти по-евтина", отбелязва Крамър.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        А нещата ще се развият така:
        "Искате да ми продадете мерцедеси? Чудесно! Но ще трябва да купите нещо от мен (познай какво). Ама не искате? Ми тогава тия мерцедеси си ги заврете... )

        Кво мислиш?

        Ша трябва да ми пратиш някои лев за урока:

        Участници в СП2 са: консорциума включва Газпром с 51 % и пет западноевропейски компании – австрийската OMV, Shell, френската Engie и германските Uniper и Wintershall.

        Та тези западноевропейски компании инвестират общо към 3,5 милиарда , щото имат пазар за газа и очакват сериозни печалби .......та стига се излага.

        п.п.
        Германският канцлер Ангела Меркел заяви, че Русия е доставяла газ и по време на студената война и занапред ще продължи да доставя суровината. Германия, която планира да спре последните си ядрени централи през 2022 г. и да се откаже от въглищната енергетиката до 2038 г., вижда в газа мярка за подкрепа на енергийния си баланс.

        Та в тоя ред на мисли се очертава и СП3 .....
        Last edited by RUBLA; 14.04.2019, 10:48.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

          Пак нищо не си разбрал брато.

          1. Относно СП2.
          Газопровода се оперира от съместна компания, която не е собственик на газа.

          Газпром ще ползва половината капацитет и ще продава газа в Германия.

          За твоя изненада обаче другата половина от капацитета няма да остане празна , а ще я ползват другите участници в СП 2 , който пак ще купуват газа пак от Газпром само че не в Германия а на Руския бряг .......


          2. Турски поток си върви много добре по план в края на годината ще му режат лентата.

          3. Ердо много яко цака Перчема , последното което четох е че не само С 400 ще купят ами ако краваритете продължава да се правят на господари ще купят и СУ 57 от Руснаците
          Сигурно ги четеш тия неща в економический абзор.

          Иначе кво ше праят германците толкова много газ, не знам.

          А нещата ще се развият така:
          "Искате да ми продадете мерцедеси? Чудесно! Но ще трябва да купите нещо от мен (познай какво). Ама не искате? Ми тогава тия мерцедеси си ги заврете....... )

          Кво мислиш?

          Last edited by RUBLA; 14.04.2019, 10:47.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

            Айде ся газчицата нефелна,

            Както казва ватето, Spoko, бай ви Дони още не е свършил.

            Но не забелазваш ли колко интересно става?
            ЕК им разрешава да ползват само половината от капацитета, а бат'ви Ердо и САЩ изиграха голем театър с тези ц400 и самолетите. Незнайно защо обаче турският паток запецна...

            Пак нищо не си разбрал брато.

            1. Относно СП2.
            Газопровода се оперира от съместна компания, която не е собственик на газа.

            Газпром ще ползва половината капацитет и ще продава газа в Германия.

            За твоя изненада обаче другата половина от капацитета няма да остане празна , а ще я ползват другите участници в СП 2 , който пак ще купуват газа пак от Газпром само че не в Германия а на Руския бряг .......


            2. Турски поток си върви много добре по план в края на годината ще му режат лентата.

            3. Ердо много яко цака Перчема , последното което четох е че не само С 400 ще купят ами ако краваритете продължава да се правят на господари ще купят и СУ 57 от Руснаците
            Last edited by markov; 13.04.2019, 22:00.
            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

              Имам личен интерес баце , акционер съм в Газпром

              И са кефя как ви мачкат нефелната газчица
              Айде ся газчицата нефелна,

              Както казва ватето, Spoko, бай ви Дони още не е свършил.

              Но не забелазваш ли колко интересно става?
              ЕК им разрешава да ползват само половината от капацитета, а бат'ви Ердо и САЩ изиграха голем театър с тези ц400 и самолетите. Незнайно защо обаче турският паток запецна...

              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Марков, какво става в габрово
                Бе народа има нужда от отдушник ..... едно време в соца се ходеше на футболни мачове за целта, посбием се с другата агитка , после заедно набием съдията .....и всичко е точно.

                Сега гледаме същото ама в поизменен, демократичен вариант....
                Last edited by mibova; 13.04.2019, 21:39.
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Aбе марков, теб само да те бъзнат и не мож се спря бе! Кат че ли пъпът ти е хвърлен там?

                  Имам личен интерес баце , акционер съм в Газпром

                  И са кефя как ви мачкат нефелната газчица
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • https://www.youtube.com/watch?v=qG5Qa75GGjs

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      мисли му ти ...щото чувам че вас ви закриват ...
                      Spoko, той работи на няколко места, така че и с 5 долара повече или по малко е все едно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Mи честито, чувам че отварят нова тролск фабрика в кръйм, ще има повече работа?

                        мисли му ти ...щото чувам че вас ви закриват ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Цък ...Северен 2 се строи без коментари .
                          Mи честито, чувам че отварят нова тролск фабрика в кръйм, ще има повече работа?

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                            Aбе марков, теб само да те бъзнат и не мож се спря бе! Кат че ли пъпът ти е хвърлен там?

                            https://www.youtube.com/watch?v=p2bvPzvFlP8 - по здрав за факи и ода обърнеш внимание на следващият текст от песента

                            Dsching, Dsching, Dschingis Khan He Reiter - Ho Leute - He Reiter - Immer weiter! Dsching, Dsching, Dschingis Khan Auf Brüder! - Sauft Brüder! - Rauft Brüder! - Immer wieder! Lasst noch Wodka holen (Ho, Ho, Ho, Ho, Ho) Denn wir sind Mongolen (Ha, Ha, Ha, Ha, Ha) Und der Teufel kriegt uns früh genug!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Е па ако иска да си продава бангиите в САЩ ша ще,
                              Цък ...Северен 2 се строи без коментари .

                              Коментар


                              • Марков, какво става в габрово
                                Last edited by mibova; 13.04.2019, 21:38.

                                Коментар

                                Working...
                                X