IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Нашите учени са изоставени от държавата на себе си, гладни като въшки, и или се разбягват накъдето им видят очите, или ще си ги издерат едни на други, за грантове. Съответно, секретност нула, какво си въобразяват някои?
    Сал ти си останал единствения автентичен изобретател и оня с перката с асиметричното крило

    Коментар


    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
      Оръжията и тяхната роля в цивилизованите общества

      Личното оръжие и правото на самозащита са от фундаментално значение за едно цивилизовано общество.
      Прочее, даже и българската рая е имала право да има и използва лично оръжие - нож, сабя, пушка - под турско.

      Коментар


      • Оръжията и тяхната роля в цивилизованите общества

        Личното оръжие и правото на самозащита са от фундаментално значение за едно цивилизовано общество.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Не е чак толкова невъзможно колкото си мислиш пък и наште учени за какво им плащат ?
          Нашите учени са изоставени от държавата на себе си, гладни като въшки, и или се разбягват накъдето им видят очите, или ще си ги издерат едни на други, за грантове. Съответно, секретност нула, какво си въобразяват някои?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

            От Илиянци.
            Не е чак толкова невъзможно колкото си мислиш пък и наште учени за какво им плащат ?

            Коментар


            • Малко смях

              Нито един кандидат за евродепутат от България не е приел поканата на ”Менса България” да се яви на тест за интелигентност. Писмото с предложението до партиите, коалициите и инициативните комитети е изпратено още преди седмица, обясни председателят на Управителния съвет на ”Менса България” Христо Радков.

              "Когато един човек иска да представлява България в Европейския парламент и да защитава нашите интереси - на народ и на държава, той трябва да има, според нас, един минимум като качества. Да знаем, че той е във възможност да защити нашите интереси. Виждаме едни листи с хора, за които не разбираме какви качества притежават. По същия начин ние можем да спрем на произволна улица първите 17 човека, които минат, и да ги предложим на суверена да ги избере", обясни Радков пред БНР.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Ние ако си купим отнякъде ядрено оръжие и ние ще станем фактор 1 на Балканите .
                От Илиянци.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Ние ако си купим отнякъде ядрено оръжие и ние ще станем фактор 1 на Балканите .
                  Едно време имахме двестатина руски ракети за донасяне на ядрен припас на главата на отсрещния.
                  Но ядрените глави бяха в СССР с готовност за докарване, монтиране и изстрелване шест часа.
                  Май.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Всъщност по този начин написано- маленкий израел и други бла-бла може да се перефразира- маленкая северна корея поставила на место самая вуоръжоная/ сигурно не е правилно, но толкова са ми знанията по руски, за разлика от някой други/ держава в мире- пиндостан

                    Барби или импотент може ли да ми напишете горното изречение на руски- за да си го подобря, все пак се стягам да си купувам кока кола на 5-то авеню за 20 рубли


                    Сълзи ми текат от очите при прочитането на тоя пост!!! ))


                    Браво!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Аз си мисля че там даже Руснаците и Израелците работят заедно срещу влиянието на Иран.

                      Русия има изгода Израел да ограничават операциите на Иранците в Сирия , така руснаците са в позиция на едноличния голям брат без да се налага те да са лошите и да наритват Иранците ....
                      Русия всякак се старае да облекчи санкциите но, тя по-добре от щатите разбира, колко е важен добронамереният съсед. Затова, тя няма да се конфронтира с Иран. Напротив, ще го подкрепи срещу външна агресия но, само при явна такава и със санкции поне след исканЕ към СБ на ООН и официално от иранската държава. Иран прави много грешни стъпки я региона и срещу Израел, конфронтация с който, Русия не би желала. „Големи момчета са, да се оправят.”

                      Коментар


                      • Ние ако си купим отнякъде ядрено оръжие и ние ще станем фактор 1 на Балканите .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          Всъщност по този начин написано- маленкий израел и други бла-бла може да се перефразира- маленкая северна корея поставила на место самая вуоръжоная/ сигурно не е правилно, но толкова са ми знанията по руски, за разлика от някой други/ держава в мире- пиндостан

                          Барби или импотент може ли да ми напишете горното изречение на руски- за да си го подобря, все пак се стягам да си купувам кока кола на 5-то авеню за 20 рубли
                          Който има ядрени бомби не го закачат,който няма кучета го яли.Затова гледат да го разоражат и после да му видят сметката.

                          Коментар


                          • Всъщност по този начин написано- маленкий израел и други бла-бла може да се перефразира- маленкая северна корея поставила на место самая вуоръжоная/ сигурно не е правилно, но толкова са ми знанията по руски, за разлика от някой други/ держава в мире- пиндостан

                            Барби или импотент може ли да ми напишете горното изречение на руски- за да си го подобря, все пак се стягам да си купувам кока кола на 5-то авеню за 20 рубли

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                              барби не ти ли идва на ум за някаква договорка- ами че гнусните еврей толкова атаки направиха, а тези ракети веднъж не стрелнаха. Натаняхуто ходи няколко пъти до москва сигурно са се договорили за да не пуцат поне един път
                              Аз си мисля че там даже Руснаците и Израелците работят заедно срещу влиянието на Иран.

                              Русия има изгода Израел да ограничават операциите на Иранците в Сирия , така руснаците са в позиция на едноличния голям брат без да се налага те да са лошите и да наритват Иранците ....
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                                Маленький Израиль в очередной раз поставил на место огромную Россию. С-300 снова промолчали.
                                ...
                                барби не ти ли идва на ум за някаква договорка- ами че гнусните еврей толкова атаки направиха, а тези ракети веднъж не стрелнаха. Натаняхуто ходи няколко пъти до москва сигурно са се договорили за да не пуцат поне един път

                                Коментар

                                Working...
                                X