IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
    „Правейки сравнение с 1988-а, определено сега, в момента, ескалацията е чувствително по-голяма“, отговори пред БНР проф. Чуков на въпрос колко сериозна е кризата в Персийския залив и кризата между САЩ и Иран „Това, което е неприятно, е, че от вчера вече е дебаркирал един американски хеликоптероносач в непосредствена близост до бреговете на Иран, а с него има и стратегически бомбардировач, както и амфибийни съдове. Което показва, че всичките тези оръжия са инструмент за една много бърза атака“, каза още той.

    Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/analizi-i-komentari...ews682085.html


    Именно,туморите в света трябва да се чистят своевременно! Това е зараза от която се заражда диктатура,безправие и бедност! На запад няма емигранти саудитци,но е пълно и иранци и такива от третият свят,че и от бившият/настоящ/ пост комунистически блок! Иран и СА са и двете богати на природни ресурси,разликата в стандарта на живот е потресаваща!!!

    Когато тираните се изкушават.. САЩ има задължение към своите граждани и към хората в света НИКОГА да не позволява на онези,които искат да унищожат свободата,да диктуват бъдещето на планетата

    .

    Last edited by vanevski; 27.06.2019, 22:57.
    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
      Ама трябваше да ги няма руснаците, сега със сигурност нямаше да има педофили, педали, демократи, вегани инцести, терористи, джихадисти, а такива като Соломон Паси щяха просто да са отпадъчен сапунен материал..
      Русия-гей брак честито....


      https://www.videoclip.bg/watch/99039...-brak-chestito


      Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

      Коментар


      • „Правейки сравнение с 1988-а, определено сега, в момента, ескалацията е чувствително по-голяма“, отговори пред БНР проф. Чуков на въпрос колко сериозна е кризата в Персийския залив и кризата между САЩ и Иран „Това, което е неприятно, е, че от вчера вече е дебаркирал един американски хеликоптероносач в непосредствена близост до бреговете на Иран, а с него има и стратегически бомбардировач, както и амфибийни съдове. Което показва, че всичките тези оръжия са инструмент за една много бърза атака“, каза още той.

        Прочети повече в Blitz.bg: https://blitz.bg/analizi-i-komentari...ews682085.html

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
          Полша 17 дена
          Дания 6 часа
          Холандия 5 дена
          Югославия 11 дена
          Белгия 18 дена
          Гърция 24 дена
          Франция 45 дена
          Норвегия 2 месеца

          СССР издържа 4 години в студ, мрак, и глад, но не се предаде, в резултат, на което Германия капитулира.
          +110 ! ! !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

            То пък едно ниво! На неандерталец....къде ги намира партията ви,все такива .....
            ...и чия „партията ВИ”?
            Но, да, като се замислиш, аз -на неандерталско, Господ не дава до твоето да се сривам...ТО къде ли е, 'баси?
            Last edited by Pyramid; 27.06.2019, 22:55.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бай Сачо Разгледай мнение
              Ама трябваше да ги няма руснаците, сега със сигурност нямаше да има педофили, педали, демократи, вегани инцести, терористи, джихадисти, а такива като Соломон Паси щяха просто да са отпадъчен сапунен материал..
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Ама трябваше да ги няма руснаците, сега със сигурност нямаше да има педофили, педали, демократи, вегани инцести, терористи, джихадисти, а такива като Соломон Паси щяха просто да са отпадъчен сапунен материал..

                Коментар


                • Полша 17 дена
                  Дания 6 часа
                  Холандия 5 дена
                  Югославия 11 дена
                  Белгия 18 дена
                  Гърция 24 дена
                  Франция 45 дена
                  Норвегия 2 месеца

                  СССР издържа 4 години в студ, мрак, и глад, но не се предаде, в резултат, на което Германия капитулира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                    И, в нещо, да подкрепя Ванча: И Господ е против всеобщото „равенство”. Току-що, ми го нашепна. Не дава да слизам до Ванчово ниво, и толкоз. Това за интелектуалното, прочее.
                    То пък едно ниво! На неандерталец....къде ги намира партията ви,все такива .....
                    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                      нищо човешко не ми е чуждо.
                      Куца ми гугъла - ама това май на Рене Декарт беше!

                      Всяко инфо по принцип трябва да се проверява.Иначе поетът-класик брилянтно го е казал:

                      ...Аз четох как някой

                      насякъл с секира,

                      насякъл сам брат си, човека.

                      Измил се,

                      на черква отишъл

                      подире

                      и... после му станало леко. –

                      Смутено потръпнах. И стана ми тежко.

                      Но аз

                      понакуцвам

                      в теория

                      и рекох полека,

                      без злоба,

                      човешки,

                      да пробвам със тази история. –

                      Тя, случката, станала в село Могила.

                      Бащата бил скътал

                      пари.

                      Синът ги подушил,

                      вземал ги насила

                      и после баща си затрил.

                      Но в месец, или пък

                      във седмица само

                      властта го открила и... съд.

                      Ала във съдът

                      не потупват по рамото,

                      а го осъждат на смърт.
                      ....
                      .

                      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                      Коментар


                      • И, в нещо, да подкрепя Ванча: И Господ е против всеобщото „равенство”. Току-що, ми го нашепна. Не дава да слизам до Ванчово ниво, и толкоз. Това за интелектуалното, прочее.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение

                          Да си призная честно,в миналото и аз съм приличал на някои от вас! Но дълбоко в себе си съм усещал,че идеята за равенството и т.н. издиша,защото природата на човека е устроена не както си мислеха някои наивници....и не съм се причислил към обшият хор!

                          Според Тойнби са известни 21 локални цивилизации и във всички от тях има обществен елити които са носители на основните ценности на цивилизацията! В началото на цивилизационното развитие се забелязва недостиг на творчески сили в малцинството и отказ на болшинството да подражава на същото! В такава ситуация свързващото звено в хода на историята, което обезпечава нов творчески импулс в цивилизационното развитие се явява универсалната църква. Именно на това е основана WASP цивилизацията,водачите и залагат на свободата и достойнството на индивида и му дават импулс да твори и успява! Това е основната разлика между нашето православно общество,ислямизъм,африканизъм ,които живеят още във феодализма,и прогресът е невъзможен,труден! Основен признак на това са милионите емигранти отишли и стремящи се към свободният свят,никой не емигрира в диктатурите!
                          Първо информацията ти пак е подвеждаща

                          МОСКВА, 27 июн — РИА Новости. Делегации Грузии и Литвы в ПАСЕ заявили, что продолжат работу до конца сессии, сообщает РБК.
                          Ранее украинские парламентарии покинули заседание ассамблеи после принятия резолюции о подтверждении полномочий российской делегации в полном объеме.
                          Как рассказал представитель Киева в ПАСЕ Владимир Арьев, вслед за Украиной сессию ПАСЕ покинули Эстония, Латвия, Литва, Польша, Грузия и Словакия.
                          Позднее эстонский премьер Юри Ратас заявил, что правительство страны не поддерживает идею ухода из ПАСЕ.
                          В делегации Словакии также отметили, что против восстановления прав российской делегации проголосовал лишь один представитель, который злоупотребил своими полномочиями и подписал документ других стран о неучастии в сессии ПАСЕ.

                          Спестил си някой подробности

                          Относно емигрантите- всеки търси на хляба мекото- ако знаеш колко човека минаха през фирмата където работя, и не се задържат- защо ли- защото се плаща, но се иска и работа. Всеки иска да получава без пари, ама не може. В капитализма не може, иначе в социализма- може. И друго много от западните държави имат изградени социални програми- ако нямаш пари ще ти дадем, ако искаш работа ще ти намерим. Колега на жена ми 5 години е стоял без работа- идва като емигрант и на борсата- език не знае, шофьорска книжка няма- и така 5 години. Накрая го натискат и му намират работа, е да де ама работата е на около 15км- с автобус не става. От фирмата го натискат да изкара книжка, той отива да се оплаква- от борсата му казват да си изкара книжка и да не се оплаква. Полека променят условията на борсата в германия- ще ти дадем пари, но трябва да работиш 80 часа на месец- това е от миналата година. Познай емигрантите дали ще искат да дойдат- ами естествено ще забегнат към франция например- ето ти пари и се спасявай

                          Коментар



                          • 10. Вследствие на това събрание реши да ратифицира пълномощията на руската делегация.

                            11. В замяна на Асамблеята призовава Руската федерация да изпълни всички препоръки, включени в Резолюции 1990 (2014) , 2034 (2015) и 2063 (2015 ).

                            12. Руската делегация трябва без по-нататъшно забавяне връщане към сътрудничество с Комитета за наблюдение и всички други комисии на Асамблеята и съдържателен диалог относно изпълнението на своите ангажименти и задължения. Следва да се предостави достъп на Съвета на представителите на мониторинг на Европа.

                            13. Освен това, Асамблеята призовава руските власти да: 13.1. освободят 24 украински моряци, заловени в Керченския проток по обвинение в "незаконно преминаване на границата на Руската федерация";
                            13.2. незабавно да плати всички дължими такси към Съвета на бюджета Европа;
                            13.3. безусловно и пълно сътрудничество с съвместния екип за разследване и холандски прокуратурата в постигането на тези, отговорни за свалянето на Малайзия Airlines полет MH 17 до правосъдие;
                            13.4. предприеме ефективни мерки, насочени към предотвратяване на нарушения на човешките права на лесбийки, гейове, бисексуални, транссексуални и интерсексуалните (ЛГБТИ) хора, по-специално в Чеченската република, както и съдебно преследване на извършителите на престъпления, извършени в миналото;
                            13.5. пълноценно сътрудничество с международната общност в рамките на разследването на убийството на Борис Немцов;
                            13.6. пълноценно сътрудничество с всички агенции за мониторинг на човешките права, в това число, необходимо за неговото пълно и неограничен пряк достъп до всички места, в които Русия има оперативни дейности.
                            Почти не съм срещал по-малоумни "преводи". Или писалият ги е на...съответното "ниво на компетентност".
                            По т.13.2. да питам, за кога са "дължими" таксите: За времето, когато Русия не е участвала в ПАСЕ, или след възстановяването и в права? Някак не е логично, да те ебават, да нямаш право на глас, пък да "дължиш" /че и да плащаш !?!/ "такси".
                            По чл.13.3. Руската страна нееднократно призоваваше именно за това, а бе не просто игнорирана, ами ѝ назначена за "виновна" далеч преди същинското начало, да не говорим, за хода на следствието. На нейно място, бих настоял за компенсации или бих директно отсвирил наглеците.
                            По чл.13.4. Ванката, май точно това го мъчи. Що бе, Ванка? Притесняват ли те злите рашки ? Ама-ха!
                            А, за чл.13.6, направо - че и изобщо - не им се разбира, какво искат. Няма угодия.
                            Last edited by Pyramid; 27.06.2019, 18:10.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение



                              Ванчо, ти преди 3 месеца ни тегли едни майни, как се реши да се върнеш като знаеш че тук всички са русофили
                              Да си призная честно,в миналото и аз съм приличал на някои от вас! Но дълбоко в себе си съм усещал,че идеята за равенството и т.н. издиша,защото природата на човека е устроена не както си мислеха някои наивници....и не съм се причислил към обшият хор!

                              Според Тойнби са известни 21 локални цивилизации и във всички от тях има обществен елити които са носители на основните ценности на цивилизацията! В началото на цивилизационното развитие се забелязва недостиг на творчески сили в малцинството и отказ на болшинството да подражава на същото! В такава ситуация свързващото звено в хода на историята, което обезпечава нов творчески импулс в цивилизационното развитие се явява универсалната църква. Именно на това е основана WASP цивилизацията,водачите и залагат на свободата и достойнството на индивида и му дават импулс да твори и успява! Това е основната разлика между нашето православно общество,ислямизъм,африканизъм ,които живеят още във феодализма,и прогресът е невъзможен,труден! Основен признак на това са милионите емигранти отишли и стремящи се към свободният свят,никой не емигрира в диктатурите!
                              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
                                Вярно е,че има пробив в ПАСЕ ,но и условията,които са поставени на гнусията съвсем не са за пренебрегване!!

                                ]
                                Първо, вземи и се извини, че така гадно ме подведе.
                                Щото между Словения и Словакия има баш толкова разлика, както между Швеция и Швейцария .
                                Всъщност, в тази тема извиненията са практически неприложими, то може поне да се смота някакво съжаление за механична грешка

                                Аз ще поразмисля допълнително, дали да приема съжалението! Изначално уважение се дължи всекиму, ама при теб грешките взеха да стават повече и ... все случайни?

                                За далеч по-незначителни и изсмукани от пръстите "прегрешения" Барбито ме нарича директно мерзавец, а пък товарищ Макс ми тегли една сосна.

                                Взе да ми омръзва вече, ще почна и аз пак наред!

                                Коментар

                                Working...
                                X