IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    На тебе какъв ти е проблема , освен че си платен от крадливата върхушка тип Цветан Василев ... ако си щастлив френски пенсионер с деца /!/ и внуци ...... въобще не ти е мястото тук ...
    Той ако е щастлив няма да е тук

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Ако знаеш колко ми липсваше танчето крокодила
      Споко сега Ванката / канадския пенционер / ще му отговори с някои цитат от Клара Цеткин я от Роза Люксембург
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Златото е напът да запише най-добрата си седмица от 2016 г. насам, след като премина прага от 1500 долара за тройунция за първи път от шест години насам. Цената на среброто се приближава до 14-месечен връх, предава Bloomberg.

        И двата метала постигнаха силни ръстове на фона на безпокойството за перспективите пред световната икономика и продължаващото намаляване на лихвените проценти от централните банки по света. Продължаващата търговска война между САЩ и Китай също увеличи търсенето на активи убежища, като трейдъри и анализатори, участвали в ежеседмичното допитване на Bloomberg, са почти единодушни в прогнозите си за силен растеж на цената на златото.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • За България,проблема е в това, че масовката 90 процента от хората са бедни и гладни, следователно има кражби, ключ или кирка в колата ти от завист и куп други неща.

          Здравната система е пред разплад, Образователната е под всякаква критика. Бъдеще за децата си не виждат в тази страна за съжаление.

          Докато в Америка- да имаш къща с двор и 1-2 нови коли, почивките и всичко - това не е лукс това дори лоуър мидъл клас го имат. Следователно хората не са гладни, озверени, завистливи и злобни.

          Колкото и да си богат в България няма как да се отделиш от обществото дето те заобикаля, не говорим за изключения, ненормално богат да си се затворил в къщата си в затвореният комлекс и да не излизаш навънка и да нямаш досег с нищо.
          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
            Жители Архангельской области начали скупать йод после взрыва на полигоне
            ... в аптечных киосках 9 августа практически невозможно найти препараты с содержанием йода.

            Познайте защо са изкупили всичкото йод в Архангелската област в Русия
            9М730 "Буревестник" най-вероятно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

              Ако знаеш колко ми липсваше танчето крокодила
              markov;n3493570]

              Ми съжалявай си , ама що го правиш видимо във форума се чудя......дотегна на всички !
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                Нещо не я разбирам статистиката- през ден се колят и избиват по 20 човека,и в училищата също, ама са на амнайсто място по убийства от огнестрелно оръжие. Сигурно в русия през ден пада по някоя атомна бомба че са на 3-4 място по убийства
                Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение


                Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение


                Хубаво че ги четеш денонощно тези произведения ама не ни ги навираи във форума бе...стана досадно отдавна.

                Той бърка темите.
                Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                Коментар


                • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                  [....Въпросът е дали [/B][/COLOR]гражданите ще поумнеят и проумеят, че живеят вив филма "Мълчанието на Агнетата"!
                  https://nypost.com/2019/08/05/bullet...y-easy-to-buy/
                  Bulletproof vest worn by Dayton shooter surprisingly easy to buy

                  ъхъ , баш "Мълчанието на Агнетата" ...

                  Коментар


                  • [QUOTE=barbaron
                    [/QUOTE]

                    На тебе какъв ти е проблема , освен че си платен от крадливата върхушка тип Цветан Василев ... ако си щастлив френски пенсионер с деца /!/ и внуци ...... въобще не ти е мястото тук ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                      [URL=OLOR]гражданите ще поумнеят и проумеят, че живеят вив филма "Мълчанието на Агнетата"!
                      Ако знаеш колко ми липсваше танчето крокодила

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение
                        Четири жертви на ново масово убийство в САЩ

                        Хората били
                        Нещо не я разбирам статистиката- през ден се колят и избиват по 20 човека,и в училищата също, ама са на амнайсто място по убийства от огнестрелно оръжие. Сигурно в русия през ден пада по някоя атомна бомба че са на 3-4 място по убийства

                        Коментар


                        • Tatiana Christy
                          ·
                          Идват местни избори, след това и парламентарни -- забележете никой от бсп, герб, дпс и притурки не се произнася за ширещия се произвол на прокуратурата- бухалка с/у неудобните. Никой. Президентът и той мълчи. Явно изявлението на Гешев, че няма нужда от разделение на властите, и терорът на сцец прокуратурата не са направили особено впечатление на президента и не заслужават коментар. Явно протестите на хилядите граждани с/у срамната кандидатура на гешев, също. Кандидатът-кметът Манолова, която се прави на света вода ненапита и алтернатива на герб, но пък предложила Пеевски за данс и тя мълчи, СлавитУ и той! Иначе всички искат да се "борят" за справедливост, само дето не искат. Иначе глупави лозунги всеки може да дрънка, докато правовата държава потъва....Въпросът е дали гражданите ще поумнеят и проумеят, че живеят вив филма "Мълчанието на Агнетата"!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            "На днешния ден през 1977 г. ДС [COLOR=#0000CD][B]преби до смърт баща ми Георги Заркин в затвора в Пазарджик"
                            Къде е 77г, къде е 2000г че и ДС, въобще твоят човек няма връзка с главният

                            Коментар


                            • Четири жертви на ново масово убийство в САЩ

                              Хората били наръгани на няколко отделни места в Гардън Гроув и съседния град Санта Ана, на около 55 км югоизточно от Лос Анжелис. Заподозреният бил въоръжен с два много големи ножа, тип мачете и бил изключително брутален докато нападал хората.

                              американците са в състояние на истинска гражданска война...такова разделение, омраза и агресивя няма никъде....да им имам ценностите, които 30 40 години неолибералите се мъчат да наложат на останалия свят,,,,срам за тази някога велика нация!!!!!

                              Коментар


                              • "На днешния ден през 1977 г. ДС преби до смърт баща ми Георги Заркин в затвора в Пазарджик"

                                "Основната причина за лошото отношение към мен и семейството ми е издаването на документалните книги "Вулкан - I част" и особено "Вулкан - II част", която излезе през 2000 г. - споделя пред "168 часа" Лъчезар Заркин, син на убития в затвора от органите на ДС писател Георги Заркин.

                                Тези две документални книги са написани на базата на разследванията на Военната прокуратура в Пловдив във връзка с
                                убийствата на политическите затворници в България, сред които е и убийството на моя баща Георги Заркин. В тях фактите бяха представени съвсем документално, за да не бъда обвинен в пристрастие. Целта ми беше младите хора да се запознаят с действията на Държавна сигурност и как тя крепеше тоталитарната власт в България, но това ми донесе страхотни неприятности. Само след няколко месеца ме уволниха. Оттогава, от 2000 г. до днес, непрекъснато чувствам дългата ръка на Държавна сигурност. Според мен диригентът е бившият следовател Петър Бъчваров, който е водил три пъти следствието на баща ми", допълва синът.

                                https://www.168chasa.bg/article/6382...3h5K3x98ydCPB8
                                Last edited by barbaron; 09.08.2019, 12:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X