IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

    Ti и барби сте спецовете на руския във форума, така че както кажеш така ще е. Аз ти казвам в бг винпром как се прави алкохол различен от ракията. За винпром русе ми беше дипломната работа, отделно съм работил там , така че може да ми вярваш.

    За руските специалитети ти казах- ти и барби, ако ни излъжете си е за ваша сметка, ще знаем че сте лъжци/ то не че се съмняваме де/ и няма да ви вярваме
    +1111
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

      Ti и барби сте спецовете на руския във форума, така че както кажеш така ще е. Аз ти казвам в бг винпром как се прави алкохол различен от ракията. За винпром русе ми беше дипломната работа, отделно съм работил там , така че може да ми вярваш.

      За руските специалитети ти казах- ти и барби, ако ни излъжете си е за ваша сметка, ще знаем че сте лъжци/ то не че се съмняваме де/ и няма да ви вярваме
      е вате безсъмнено си експерт по царкировките.

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        Същия принцип като бояришника, а? Ама с омекотена вода...

        Ti и барби сте спецовете на руския във форума, така че както кажеш така ще е. Аз ти казвам в бг винпром как се прави алкохол различен от ракията. За винпром русе ми беше дипломната работа, отделно съм работил там , така че може да ми вярваш.

        За руските специалитети ти казах- ти и барби, ако ни излъжете си е за ваша сметка, ще знаем че сте лъжци/ то не че се съмняваме де/ и няма да ви вярваме

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

          Спирт, омекотена дестилирана вода и есенция- 100% текила
          Същия принцип като бояришника, а? Ама с омекотена вода...

          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
            Аууу, голям срам. Е ся ше го измия със подобаваща доза... не бояришник, текила. Сто процента агаве.

            Спирт, омекотена дестилирана вода и есенция- 100% текила

            Коментар


            • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
              Добре де, щом искате да сте там, дето сте завряни от 1944 г. до днес, гласувайте си както досега
              Тъкмо по-бързо ще скапете окончателно българия
              E az откога ти пея да се върнеш, ама ти не, та не. Нямало с кого белмондо да си пие кафето

              Коментар


              • Аууу, голям срам. Е ся ше го измия със подобаваща доза... не бояришник, текила. Сто процента агаве.


                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                  Моля, няма защо.
                  Дерзаете вие, скапахте се да плюете в темата. заедно с оня ескимос от канада.
                  Омръзнахте на всички. Едно и също, постоянно. Няма мисъл. Няма творчество.
                  Просто латерни. Продажни дребни дущици
                  "Кацнал бръмбар на трънка, па започнал да дрънка,
                  де го чула мУшица, със примряла дущица..."

                  погледнете се отстрани, засрамете се
                  +1111
                  Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение

                    Моля, няма защо.
                    Дерзаете вие, скапахте се да плюете в темата. заедно с оня ескимос от канада.
                    Омръзнахте на всички. Едно и също, постоянно. Няма мисъл. Няма творчество.
                    Просто латерни. Продажни дребни дущици
                    "Кацнал бръмбар на трънка, па започнал да дрънка,
                    де го чула мУшица, със примряла дущица..."

                    погледнете се отстрани, засрамете се
                    Обръщаш се към, разговаряш с - радиоточки, с рупори, мечко.
                    Last edited by R1a1; 29.10.2019, 20:16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Аз господар нямам.Стрхувам се само от Бог.Съдбата ви ще е кучечка
                      Ми тя твоятя вече е кучешка.
                      Лежа ли във ветеринарното в Долни Дъбник? - Лежа.
                      Зашиха ли те? Бе горе-доле...

                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mechka 429 Разгледай мнение
                        Продажни дребни дущици
                        И аз така мисля, наистина са Продажни дребни дущици
                        Grigor Lilov

                        "Въобще не разбирам защо родните власти, а оттам и българските медии в синхрон с руските крият името и длъжността на обявения заради шпионаж за нон грата у нас руски шпионин.
                        Става дума за Андрей Николаевич Егоров, първи секретар на посолството на Русия.

                        По някои данни той е бил спипан на място - в конспиративни условия за получаване на информация. Заслугата въобще не е на родните служби, а на американците, които предали данните на Цацаров, Гешев и босовете на секретните ни служби при спявката им преди седмица в САЩ.
                        По-интересен е въпросът за кръга от лицата, с които е контактувал, за да събира секретна информация, вкл. и за нашите съюзници от ЕС и НАТО.
                        Ще ви подскажа: гледайте всички подадени оставки от разни постове през тези дни (слез завръщането от мисията в САЩ на прокуратурата и секретните ни служби). Гледайте и всички поискани оставки.
                        И въобще не вярвайте на посочените мотиви!

                        А най-интерес е проблемът дали някога у нас ще има осъдени българи за шпионаж срещу държавата?
                        ------------------------
                        **** След осемгодишна съдебна сага единствените такива обвиняеми бяха оправдани напълно от Върховния касационен съд.
                        Напомням - полк. Яни Янев бе задържан пред вратата на руското посолство с чанта, пълна с материали с гриф "строго секретно", а документите се оказаха предадени на него от Лиляна Гешева, шеф на секретната секция на военното ни разузнаване.
                        Като получател се сочеше Владимир Ломакин, военен аташе на Русия у нас, който тихомълком си замина за родината."
                        Last edited by barbaron; 29.10.2019, 19:57.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                          Какво чакаш, напиши и ти като малинов една "Докладная записка" до твоя господ(ар)
                          https://bravo.btv.bg/btvnovinite/malinov.pdf
                          Аз господар нямам.Стрхувам се само от Бог.Съдбата ви ще е кучечка

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
                            Благодарско
                            Само две реплики бяха достатъчни, за да се види нивото на разкапване
                            Дерзайте все така
                            Моля, няма защо.
                            Дерзаете вие, скапахте се да плюете в темата. заедно с оня ескимос от канада.
                            Омръзнахте на всички. Едно и също, постоянно. Няма мисъл. Няма творчество.
                            Просто латерни. Продажни дребни дущици
                            "Кацнал бръмбар на трънка, па започнал да дрънка,
                            де го чула мУшица, със примряла дущица..."

                            погледнете се отстрани, засрамете се
                            Last edited by mechka 429; 29.10.2019, 19:41.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Точно Господ ще се разправи с тия "крадци"
                              Какво чакаш, напиши и ти като малинов една "Докладная записка" до твоя господ(ар)
                              https://bravo.btv.bg/btvnovinite/malinov.pdf

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от rover Разгледай мнение

                                За щастие, Господ на бодлива крава, рога не дава.
                                Точно Господ ще се разправи с тия крадци

                                Коментар

                                Working...
                                X