IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • THE LEGATUM PROSPERITY INDEX™ 2018


    https://www.prosperity.com/rankings


    Creating the Pathways from Poverty to Prosperity





    Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
      Май го намерих този Невен ето .....

      https://www.facebook.com/neven.kasab...36027136524332 пожарникар от Смолян! Евалата!
      И какво , като е недоволен да напуска пожарната ида се хвърля в частния бизнес. Възможностите са неограничени.
      А чиляка стой на държавна хранилка , бачка един ден и три почива. Получава пълна осигуровка и относително прилична заплата за БГ стандарта, + привилегията за пенсиониране след 20 години служба и ред други благини като 30 дни платен годишен отпуск ..... и пак недоволен.

      Ми напусни бе човече .....покажи реално че не си доволен !
      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vanevski Разгледай мнение
        Май го намерих този Невен ето .....

        https://www.facebook.com/neven.kasab...36027136524332 пожарникар от Смолян! Евалата!
        прати му 20 долара да се напие от мъка за коледа и да му дадеш повод за следващата тирада


        Не е препоръка

        Коментар


        • Май го намерих този Невен ето .....

          https://www.facebook.com/neven.kasab...36027136524332 пожарникар от Смолян! Евалата!
          Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Въртят ,сучат и пак Русия и Сибир виновни.Наш Ташунко най-добре да си купи шейни с кучета щото цяла зима ще е така,Якутски студ.
            Разбирам те,пак си недоволен! И как няма да е така,виж какво пише Божинката от друг форум?...Много е дълго,само началото...

            .Август 27, 2017, 12:38:36 pm »

            ".Живея в България! Мога да се бия, почти професионално! Имам С категория и карам камион. Пожарникар съм! Началник на смяна! Мога да правя ламинат, шпакловки, мазилки и покриви! Грамотен съм, мога да мисля, пиша и осмислям какво се случва у нас. Плащам си редовно сметките и данъците. Пия умерено, не пуша. Не ходя по ресторанти и не съм в състояние да харча или живея, като бял човек! Заплатата ми стига само за седмица!
            Имам приятели, които в Англия изкарват моята заплата само за три дни. Карам трошаляк на 25 години и не мога да го сменя с друг.
            Та, питам! Защо съм беден? Питам вас, Боклуци, Политици
            .
            Аз ли не съм производителен или некадърен, или вие? Защо в чужбина някакъв, който може само да завърти една крушка на фасонката, живее като пич? Кара чисто нова кола, на лизинг и когато той изтече я сменя?
            Защо бе, вашта мама и Боклуци?

            Защо те обикалят света, а ние пестим цяла година за няколко дни почивка на морето? От колко време сме в Европейския съюз и какво направихте за нас ? Защо от 2009 година заплатата ми е във фризера, а постоянно ми вдигате цените на всичко? Аз ли съм идиот, или вие?
            Защо на гръцкия пенсионер пенсията е по – висока от мойта заплата, а даже си рискувам живота? Защо ни откраднахте и миналото и бъдещето? Защо децата ми трябва да ви плащат заемите, които откраднахте?
            Докога мислите, че ще ви търпим?...."

            .Мога да питам до утре …
            Глас в пустиня. Вашта мама и политически мастии!
            Невен Касабов
            Last edited by vanevski; 15.11.2019, 20:25.
            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Попаднах на нещо интересно! Сега аз не искам да засегна по-добрият и нежен пол,напротив впечатлен съм от благоразумието и креативноста на същите представителки,без които човечеството не би съществувало!! И колко нещастни бихме били без тях! Вероятно щяхме да бъдем като амебите...



              Прочее, ,да прочетем....


              Адвокат споделя един прелюбопитен казус на негов италиански колега адвокат. Някаква дама решила да се възползва от услугите му и го натоварила да я представлява в сделка, с която тя искала да продаде недвижим имот намиращ се в Южна Африка. Адвокатът с изненада установил, че там Юстинияновият кодекс е все още действащо право и в процеса на подготвяне на документацията получил от насрещната страна искане въпросната дама, в качеството си на собственик, да подпише декларация че се отказва за в бъдеще от привилегията си,предоставена й от Senatus Consultum Velleianum. Това се оказал акт на Римският Сенат приет преди деветнадесет века, който давал право на жените да се отметнат от волеизявлението си и така да възстановят старото правно положение. Сенаторите, явно убедени, че е характерно за жените често да си променят мнението, сметнали че не би било справедливо да изискват последователност и постоянство от тях и затова им предоставили тази възможност. Последиците обаче не са били точно тези, които навярно са очаквали. Занапред никой не е имал особено желание да влиза в договорни отношения, ако насрещната страна е жена. Било намерено решение изразяващо се в писмен отказ от привилегията за конкретното правоотношение!

              Забележка моя.

              Известно е,откъде произтичат постулатите на днешното право! А то е продължител на Римското право/
              iuris romani/,което всеизвестно е,че в основата му са заложени традициите и обичаите на римският народ...

              "Древният обичай се зачита заслужено като закон и това е правото, за което се казва, че е установено от нравите. Тъй като самите закони ни свързват не поради друга някаква причина, а защото са били приети по решение на народа, основателно и това, което народът е одобрил без записване, обвързва всички."
              Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Не бре !
                Путин е виновен, щот бил тиранин, дето наредил да се разработи климатично оръжие....
                Пролетта дал нараждането и вече е готово ( ако не , всите учени в Сибир, да му копат диамантите...).
                Руска му работа - една кола не могат да спретнат, но ракети, самолети, дронови, АЕЦ-ове и даже климатично оръжие правят...

                пп В скоро време банани ще отглеждат в Сибир...
                +1111
                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Интересно е и ,че Канадското Ване нещо се изгуби в пряспите.Няколко дена ни мъ,ни дъ.

                  Click image for larger version

Name:	yZPUZ.jpg
Views:	1
Size:	65.3 КБ
ID:	3517021


                  Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

                  Коментар


                  • Интересно е и ,че Канадското Ване нещо се изгуби в пряспите.Няколко дена ни мъ,ни дъ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Това е нищо в сравнение със САЩ https://www.sinoptik.bg/news/rekordn...i-v-sasht-3729
                      Ха ха ха студът дошъл от Сибир сигур Путин му е наредил....... за толко им стига акъла...
                      Last edited by RUBLA; 15.11.2019, 11:19. Причина: Спазвайте добрия тон!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Не бре !
                        Путин е виновен, щот бил тиранин, дето наредил да се разработи климатично оръжие....
                        Пролетта дал нараждането и вече е готово ( ако не , всите учени в Сибир, да му копат диамантите...).
                        Руска му работа - една кола не могат да спретнат, но ракети, самолети, дронови, АЕЦ-ове и даже климатично оръжие правят...

                        пп В скоро време банани ще отглеждат в Сибир...
                        Най-вероятно ще е чел писанията на Барби у форума и се казал "Абе тоя що да не му......"и дум 20 санта сняг над Париж.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                          Въртят ,сучат и пак Русия и Сибир виновни.Наш Ташунко най-добре да си купи шейни с кучета щото цяла зима ще е така.
                          Не бре !
                          Путин е виновен, щот бил тиранин, дето наредил да се разработи климатично оръжие....
                          Пролетта дал нараждането и вече е готово ( ако не , всите учени в Сибир, да му копат диамантите...).
                          Руска му работа - една кола не могат да спретнат, но ракети, самолети, дронови, АЕЦ-ове и даже климатично оръжие правят...

                          пп В скоро време банани ще отглеждат в Сибир...

                          Коментар


                          • Въртят ,сучат и пак Русия и Сибир виновни.Наш Ташунко най-добре да си купи шейни с кучета щото цяла зима ще е така,Якутски студ.
                            Last edited by Grosss; 15.11.2019, 10:15.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                              Барбата абе кво става паднаха 15 санта сняг и Францата се скапа няма ток спряха влаковете пътищата блокирани и непочистени....А какво ли ще се случи ако паднат 50 санта дори фантазията ми е бедна да си го представя.На приказки сте много велики а на дело посерковци по зле и от нас.
                              Това е нищо в сравнение със САЩ https://www.sinoptik.bg/news/rekordn...i-v-sasht-3729

                              Коментар


                              • Барбата абе кво става паднаха 15 санта сняг и Францата се скапа няма ток спряха влаковете пътищата блокирани и непочистени....А какво ли ще се случи ако паднат 50 санта дори фантазията ми е бедна да си го представя.На приказки сте много велики а на дело посерковци по зле и от нас.

                                Коментар

                                Working...
                                X