IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от barbaron Разгледай мнение
    Един цитат на журналистката Петя Владимирова за [COLOR=#FF0000][B]кошмара гешев
    Ti барби протестира ли- какво направи за страната си за последните 30 години. Всички видяхме какво стана на последните избори- хората обичат гербаджиите, така че...............

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ilv323 Разгледай мнение
      Хайде честит ви нов главен прокурор и успех на господин Иван Гешев в отговорната му работа!
      Един цитат на журналистката Петя Владимирова за кошмара гешев и какво можеше да го предотврати:
      "Tази машина можеха да я спрат половин милион, че и 300 хиляди граждани на площадите в продължение на месец."

      "Но гражданите са малко. За съжаление през последните години освен, че почти половин България се изнесе в чужбина, в страната останаха основно индивиди,
      зомбирани от телевизията и от собствения си мързел и неосъзнат нихилизъм, който никога не може да се превърне в нещо градивно. Има околко 300-400 хиляди активни и умни граждани в цялата страна, които знаем как гласуват и какво правят, но са недостатъчни. На останалите им се вегитира в бедност, соц. носталгия, неукост, чалга, върху разбити пътища, съсипани градове, с все по-малко млади хора."

      Коментар


      • Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          "Мы подождём, пока американцы истратят деньги на технологии, а потом - цап-царап. Или за дёшево купим." (В.Путин)


          Думите цап-царап се ползуват много по корабите, но лично аз съм виждал един-единствен руснак на кораб, всичко друго е било филипинци, украинци, българи, турци. Но всички знаят какво означава словосъчетанието. Тоест искаш да кажеш че руснаците са омиткали цеият свят и целият свят говори руски и ползува това словосъчетание- не мисля че е възможно подобно нещо. При мен има също руснаци- никой никога не е ползувал тези думи. ТОест това ти твърдение отече в канала. Дай следващата опора

          Отричащите фактите винаги са ми били жалки
          Явно и руснаци само от мосфилм си виждал
          Last edited by satz; 28.11.2019, 08:34.

          Коментар


          • [QUOTE=barbaron;n3520491]"Мы подождём, пока американцы истратят деньги на технологии, а потом - цап-царап. Или за дёшево купим." (В.Путин)


            Думите цап-царап се ползуват много по корабите, но лично аз съм виждал един-единствен руснак на кораб, всичко друго е било филипинци, украинци, българи, турци. Но всички знаят какво означава словосъчетанието. Тоест искаш да кажеш че руснаците са омиткали цеият свят и целият свят говори руски и ползува това словосъчетание- не мисля че е възможно подобно нещо. При мен има също руснаци- никой никога не е ползувал тези думи. ТОест това ти твърдение отече в канала. Дай следващата опора

            Коментар


            • "Мы подождём, пока американцы истратят деньги на технологии, а потом - цап-царап. Или за дёшево купим." (В.Путин)

              "Цап-царап" - главная сущность путинского мира. Этим людям не надо развиваться, не надо "выращивать" своих ученых и вкладывать деньги в новые открытия. Им надо только сидеть в засаде на обочине цивилизации и ждать удобного момента, когда можно стырить у других.

              Вы думаете, что он только с другими странами так?!
              У него и в России ровно так-же!
              Подождём, пока Ходорковский.. Подождём, пока Чичваркин..
              Подождём, пока Дуров..
              Подождём, пока кто-то бычка откормит..
              А потом ЦАП-ЦАРАП!


              Я трудился на заводе ради пенсии, как раб,
              Но потом пришёл Володя, И случился цап-царап.

              Россия давно уже существует исключительно по принципу «цап-царап», и в первую очередь — «цап-царап» у собственного народа.

              Вот он, момент истины! Сначала было «мочить в сортире». Теперь ещё и «цап-царап». Две государственные установки - убивать по-тихому, где удастся, и воровать все, что получится.

              Филологическое: теперь у слова «украсть» есть еще один синоним — «цап-царап».
              Как обогатился русский язык!


              Элита, собранная из воров, не может и не будет думать иначе, чем обычный карманник. Его задача - отвлечь внимание клиента и запустить руку в чужой карман. Всё. Это и есть потолок развития и понимания стоящих задач у таких людей. И другого у них не будет никогда.

              Это так называемый лидер великой державы Какие же мы великие засранцы что у нас такой лидер
              Last edited by barbaron; 27.11.2019, 19:09.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                Кандидатът за президент Блумбърг: Нужни са мигранти, които да подобрят религията и икономиката


                Amiiiiiiiiiii бг джипситата са със същия манталитет, така че може да им ги пратим
                Бравос, уцели десетката. Всъщност какво казва мераклия президентът Бамбур

                1. Хамерика се проваля със социални дейности, като образование, възпитание на нравствени хора и създаване на квалифицирани кадри... За пиндо образованието нема какво да си говорим, средностатистическия пиндос не е чувал за България, Украйна... познанията му по история са от телевизията, знае че редник Раен е победил Хитлер... подобни са познанията му и по математика

                2. Има една приказка, каквото е добро за Форд, е добро и за Хамерика. Всъщност съвпадат ли интересите на бизнеса и държавата. Америка се управлява от крипто олигархия, финассова и корпоративна, която ползва за смокинен лист някакви демократични процедури. Американски народ няма, а олигархията иска да си подобри качеството на матряла на възможно най ниска цена

                3. Устройва ли ни нас това нещо!!! Съвпадат ли интересите на бизнеса и нашия народ?... в частност решаване на демографски и бизнес проблеми,работна ръка, с миграция. Как ще се съхрани глубинния ни 1300години народ?, Как ще се осъществи приемственост между поколенията.... Интересува ли ни кой ще живее изобщо на тази територия.

                4. Искам да върна лентата в близкото минало по времето на Бай Тошо, народа ни живя ЗЛАТЕН ВЕК. Народа благоденстваше, възпроизвеждаше се, живееше достойно беше здрав и образован. Имаше немислими към сегашен момент постижения в спорта, литературата, изкуството, икономиката, селското стопанство... Тогава ЦСКА играеш Полуфинал на КЕШ с нашенски момчета с по 200лв заплата, докато сега мигрантите футболисти, които получават на 2-3 порядъка по голяма заплата за нищо не стават... Защо така, а?


                Днес почина Стефан Данаилов, великан в киното! Лека му пръст!

                Дами Канят
                https://www.youtube.com/watch?v=Y3RkJ5acCQE

                Коментар


                • Кандидатът за президент Блумбърг: Нужни са мигранти, които да подобрят религията и икономиката

                  Amiiiiiiiiiii бг джипситата са със същия манталитет, така че може да им ги пратим

                  Коментар


                  • https://www.24chasa.bg/mnenia/article/7914366-- ahahahahahahah, ahahahahahahah. Имало големи смешници в България по високите етажи

                    Коментар


                    • Май най-добре прави онази министърка срещу която и в бг протестираха- май беше в пакистан- всичко що е мюслим зад границата и си решаваш проблема

                      Коментар


                      • Интервю на Георги Коритаров

                        - "Имате ли някакви данни за конкретно навлизане на българските служби и за тяхна активност, насочена срещу конституционния ред на Сърбия?"

                        - За конкретна активност на българските служби трябва да се обърнете към съответните специализирани органи в Сърбия, а колкото до това, което аз имам като информация става дума за българи, които са в състава на УМНИК или на КОР в Косово. Те са особено активни в северната част на Косово, където сръбския народ вижда и усеща тази активност по събиране на информация и разгръщане на някакви активности.

                        -Президентът Вучич имаше предвид българския военен аташе?

                        - В изявлението си президентът Вучич имаше предвид, когато говореше за активност на българските служби, военния аташе на България в Белград, който по време на посещение в Санджак, заедно с представители на австрийските и на немските специални служби, очевидно става дума за военни разузнавания, е водил политически разговори, насочени към това да се изясни бъдещият статут на тази област. Нещо, което е неприемливо от страна на сръбските власти.

                        - Защо да е неприемливо, когато в една такава ситуация, в един такъв район е важно да се знае какво става?

                        - Аз ще Ви задам един въпрос. Как бихте реагирали, ако нашият военен аташе например отиде в южната част на България, в Кърджали например и започне да разговаря с турското национално малцинство за това какъв е техният статут и какво ще става с този регион?

                        - Що се отнася до мен, аз мисля, че такива разговори са съвсем приемливи, защото те се отнасят към получаване на информация. Това не е подтикване към дезинтеграция. Това е въпрос.

                        - Не съм съгласен с Вас. Това би било намеса във вътрешните работи на страната. Има си процедура, по която тези неща се коментират. Да Ви отговоря и за Санджак. Там има среди и сили, които се опитват районът да получи автономия, а оттам Санджак да стане и независима държава. Нещо, което е дълбоко неприемливо. Това дестабилизира Сърбия и ние категорично се противопоставяме на такива опити и на такива разговори.

                        - Знаете ли каква ще е професионалната съдба на българския военен аташе? Дали ще бъде екстрадиран?

                        - Не мога да отговоря на този въпрос. Според мен това поведение излиза извън рамките на добросъседските отношения и не допринася за подобряването на контактите между Сърбия и България.

                        - Що се отнася до руския шпионски скандал какво мислите как излезе той на повърхността едва сега?

                        - Очевидно, че някой е имал този запис и сега в този момент е решил да го пласира. По какви причини, можем само да се досещаме.

                        - Каква чужда служба би била в състояние да направи такъв запис?

                        - Служба, която има много добре организирана мрежа от агенти и сътрудници на територията на Сърбия.

                        - Президентът Вучич подчерта, че е имало наблюдение от страна на сръбската контраразузнавателна служба и когато са видели, че има контранаблюдение около руския офицер, контрашпионажът се е отказал да прави запис или някакви други действия. Това означава, че чужда специална служба е направила запис въпреки контранаблюдението.

                        - Не знам дали друга служба е направила записа. Това трябва тепърва да се изяснява.


                        - Дали тази тема по някакъв начин засяга темата за ЕС, европейски служби, мястото на Сърбия в Европа и пътя й към ЕС?

                        - Като се има предвид, че на един албанец се беше правило опит да му се продава оръжие и когато беше разкрито, че Момчило Перешич - бивш началник на Генералния щаб работи за американците, това показва, че срещу нас се води много сериозна разузнавателна активност. Това показва, че ние сме територия за мощен геополитически сблъсък, преди всичко, на сили като Русия и Съединените щати, които сблъскват сили в този регион. Според мен този скандал около така наречения руски шпионин също има елемент от геополитическия сблъсък. И обективно е насочена към това да се нарушат отношенията между Русия и Сърбия.

                        Коментар


                        • Смърт в небето след сблъсък на два хеликоптера в Мали

                          Франция има там контингент от около 4500 войници, които се сражават с джихадисти

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Факи, какво става с визите- БХ договорил да може да си джиткаме до говедария безвизово. Ще си дадеш ли адреса да ти дойда на гости? Барби като му казах че ще му ходя на гости 3 дни мисли какво да ми отговори най накрая ми писа че ми е приготвил отрова в младото божоле / същински татул/ и ме отказа. Ти какво ще кажеш- ще ме приемеш ли
                            Гледай на митницата да не ти намерят бюста на вожда отзад.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Факи, какво става с визите- БХ договорил да може да си джиткаме до говедария безвизово. Ще си дадеш ли адреса да ти дойда на гости? Барби като му казах че ще му ходя на гости 3 дни мисли какво да ми отговори най накрая ми писа че ми е приготвил отрова в младото божоле / същински татул/ и ме отказа. Ти какво ще кажеш- ще ме приемеш ли
                              Last edited by v_tin; 27.11.2019, 11:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от satz Разгледай мнение
                                Ми какво, поглеждаш износа ни на зърно и храни и почваш да се смееш на такива изводи.

                                Тука голям смях бря.
                                Прилича на комсомолско събрание за заклеймяване на Трайчо Костов
                                Какво стана ерзац- купи ли си коната или ще почакаш още малко да ги раздават по 2 за лефффффффффф

                                Коментар

                                Working...
                                X