IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts


  • Спомени от бъдещето
    "Россия просит у США еще немного еды

    США получили официальную просьбу России о предоставлении в текущем году дополнительной продовольственной помощи, заявил в Вашингтоне министр сельского хозяйства США Дэн Гликман. Как сообщает РИА "Новости", эта просьба в настоящее время изучается американской стороной."
    Last edited by barbaron; 01.04.2020, 10:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Това го гледах и аз , мислите ми бяха в същата посока.
      Чудех се как не я досрамя да се покаже по телевизията тази жена и да ни каже в очите че ни краде , а път за тъпия журналист направил материала съвсем нямам думи.
      Че тия срам имат ли.те са свикнали да ходят там където е добре където могат да се впият и да цуцат.Дреме и на миризливата....Такива не трябва да се допускат повече в България.България трябва да премахне двойното гражданство..След като са отишли там да не се връщат никога повече.А тая специално сигур и американско гражданство е взела..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Гледах по ТВ един репортаж от Чикаго ( ако не се лъжа.)..Българка, от 10г в щатите...разболяла се тежко, върнала се в БГ да се оперира и сега й пращат лекарствата от България, щото в щатите нямала застраховка и лековете са непосилни...
        Казуса е спорен в много аспекти..
        Съжалявам за жената и дано се оправи, но...Платила си осигуровките за 5г назад ( така е по закон ) и операцията и е безплатна тук...Плаща си по 30 лв на месец сега и някой личен лекар и изписва мнооого скъпи лекарства, за да ги изпращат в щатите....( имам спомен, че това е нарушение , но не съм сигурен ).. Работи и плаща данъците си там , за да се развиват САЩ.....Някакси не ми се връзва... Може и да не съм прав.
        Това го гледах и аз , мислите ми бяха в същата посока.
        Чудех се как не я досрамя да се покаже по телевизията тази жена и да ни каже в очите че ни краде , а път за тъпия журналист направил материала съвсем нямам думи.
        Last edited by markov; 31.03.2020, 21:31.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

          Ми нямате, вие сте от тези на които трябва да се изключат системите..
          Перко ти отдавна си царството на мъртвите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

            Аз нямам нужда от лечение...ти си за психиатър щото вие гледащите с влажен поглед към Запада и с подмити задници за нищо не ставате
            Ми нямате, вие сте от тези на които трябва да се изключат системите..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

              Теб като очевидно не са те излекували, виновни ли са?

              Аз нямам нужда от лечение...ти си за психиатър щото вие гледащите с влажен поглед към Запада и с подмити задници за нищо не ставате

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ха ха ха тия по добре да закриват здравеопазването.Честито на нашенските тъпанари дето заминаха там.Плащаш като поп а ако не те излекуват са невинни.При такива цени хората трябва да са безсмъртни.Идиоти намбър уан в света.Дано тоя вирус ги поразчисти
                Теб като очевидно не са те излекували, виновни ли са?

                Коментар


                • Гледах по ТВ един репортаж от Чикаго ( ако не се лъжа.)..Българка, от 10г в щатите...разболяла се тежко, върнала се в БГ да се оперира и сега й пращат лекарствата от България, щото в щатите нямала застраховка и лековете са непосилни...
                  Казуса е спорен в много аспекти..
                  Съжалявам за жената и дано се оправи, но...Платила си осигуровките за 5г назад ( така е по закон ) и операцията и е безплатна тук...Плаща си по 30 лв на месец сега и някой личен лекар и изписва мнооого скъпи лекарства, за да ги изпращат в щатите....( имам спомен, че това е нарушение , но не съм сигурен ).. Работи и плаща данъците си там , за да се развиват САЩ.....Някакси не ми се връзва... Може и да не съм прав.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                    Едно от големите предизвикателства да живееш в Съединените щати е здравната застраховка, която човек може лесно да загуби ако бъде освободен от работа. "Лечението от коронавирус струва около 83 000 долара, ако човек отиде в болница и няма здравна осигуровка и това определено не е сума, която човек може да си позволи, което определено е голям риск за всички нас, които сме наоколо, защото хората, които остават без застраховка, нямат здравно покритие", разказа пред БНТ Никол Палмър.
                    Ха ха ха тия по добре да закриват здравеопазването.Честито на нашенските тъпанари дето заминаха там.Плащаш като поп а ако не те излекуват са невинни.При такива цени хората трябва да са безсмъртни.Идиоти намбър уан в света.Дано тоя вирус ги поразчисти

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение
                      ..
                      Иначе, наистина ли не се сещате?
                      Те горките незнаят, че в САЩ можеш да спреш плащанията към кредитори и да продължиш да работиш.
                      И да е няква тайна или нужно някво правно образоване, а то само близката история на GM и AIG е достатъчна...

                      Коментар


                      • Trakatrak:
                        "Да припомням ли, че икономическата и политическата власт в България бе узурпирана от илегални групировки от бившата Държавна сигурност чрез криминален терор и законова безконтролност. Сега те решават как да се манипулира епидемията, като допълнително могат да извличат ползи от нея. Съсипвайки чуждия бизнес и подкрепяйки своя. Конкуренцията у нас е мръсна дума. Има барони и трябва да се съобразяваме с техните щения. Обикновен произвол!"

                        Много обичам кратките, ясните и прецизните мнения на умните Българи

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение

                          Те опорките ги пускаше Кутев на кутевчетата.
                          Долари не можете, но виж с рубли може да се пробвате.
                          Иначе, наистина ли не се сещате?
                          Ми чекаме да ни сведеш окръжното от Козяк де .... то всъщност даларите не са спирали да ги печатат от години нищо ново под слънцето.
                          Last edited by markov; 31.03.2020, 09:37.
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                            Че сведи ни новата опорка да знаем и ние ....... нещо мита ли ша налагаме сега или ша печатаме доларе .....
                            Те опорките ги пускаше Кутев на кутевчетата.
                            Долари не можете, но виж с рубли може да се пробвате.
                            Иначе, наистина ли не се сещате?

                            Коментар


                            • Едно от големите предизвикателства да живееш в Съединените щати е здравната застраховка, която човек може лесно да загуби ако бъде освободен от работа. "Лечението от коронавирус струва около 83 000 долара, ако човек отиде в болница и няма здравна осигуровка и това определено не е сума, която човек може да си позволи, което определено е голям риск за всички нас, които сме наоколо, защото хората, които остават без застраховка, нямат здравно покритие", разказа пред БНТ Никол Палмър.

                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Валидатор Разгледай мнение
                                Вие наистина ли си вярвате на това което пишете? Ако да, това говори много лошо за вас.
                                Ама вие наистина ли не се сещате колко лесно САЩ могат да, и ще защитят шистовите компании?

                                Че сведи ни новата опорка да знаем и ние ....... нещо мита ли ша налагаме сега или ша печатаме доларе .....
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X