IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Boyan Chukov
    23 часа ·

    Двама граждани на САЩ са заловени при неудачния опит за преврат във Венецуела. Това са Айран Бери /41 г./ и Люк Денман /34 г./. Двамата са сътрудници на охранителната фирма Silvercorp базирана във Флорида.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Инджев: Не спя до обяд, но се радвам да съм тулуп в очите на фатмака Борисов

      https://frognews.bg/obshtestvo/narod...h4CyENdlDsDqPs


      Мoя милocт, мaкaр дa нe cпи дo oбяд, нo cи пoзвoлявa дa нe ce cъглacявa c Бoриcoв, ce върнa в cпoмeнитe cи в кaчecтвoтo cи нa бивш тулуп. Тaкa нaричaхa в кaзaрмaтa нoвoбрaнцитe oт мeждиннoтo пoпълнeниe прeз прoлeттa. Пoнeжe бях тръгнaл гoдинa пo-рaнo нa училищe, нe мe взeхa вoйник зaeднo cъc cъучeницитe ми cлeд крaя нa гимнaзиятa. Oщacтливихa мe c призoвкa чaк пoлoвин гoдинa пo-къcнo и мaкaр вce oщe дa нe бях нaвършил 18 гoдини в крaя нa мaрт 1973 гoдини ce oкaзaх тулуп в cливeнcкия гaрнизoн.
      Агента Ивайло е гнусно същество помияр.Дори Боката е класи над него и толуп е най меката обида за такива наглеци.

      Коментар


      • Инджев: Не спя до обяд, но се радвам да съм тулуп в очите на фатмака Борисов

        https://frognews.bg/obshtestvo/narod...h4CyENdlDsDqPs


        Мoя милocт, мaкaр дa нe cпи дo oбяд, нo cи пoзвoлявa дa нe ce cъглacявa c Бoриcoв, ce върнa в cпoмeнитe cи в кaчecтвoтo cи нa бивш тулуп. Тaкa нaричaхa в кaзaрмaтa нoвoбрaнцитe oт мeждиннoтo пoпълнeниe прeз прoлeттa. Пoнeжe бях тръгнaл гoдинa пo-рaнo нa училищe, нe мe взeхa вoйник зaeднo cъc cъучeницитe ми cлeд крaя нa гимнaзиятa. Oщacтливихa мe c призoвкa чaк пoлoвин гoдинa пo-къcнo и мaкaр вce oщe дa нe бях нaвършил 18 гoдини в крaя нa мaрт 1973 гoдини ce oкaзaх тулуп в cливeнcкия гaрнизoн.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          Каква е тая новата схема със ваучерите за Мутроморието.
          Едни хартийки ще се печатат, другите ще ги осребряват, третите ще ги продават на 50%,
          кой ще следи колко са отпечатани, колко са осребрени, хаос както санирането ми се струва.

          Вместо да се дадат ваучери 200 лв за храна и 50 лв за лекарства на човек,
          да се намали ДДС-то на храните и лекарствата до 8%, докато приключат и Санитарните Мерки.

          Тия с бизнесите по морето, ако се сетят да открият Америка и си пуснат услугите с цени на 40-50%,
          може да спасят нещо от тримесечния сезон.
          Иначе, я отидат едни 10% от хората до морето, я - не.

          Естествено, шофьорчето на Маджо ще сложи 14 дневна карантина за ходене и връщане до Гърция,
          да ни принудят да седим тука лятото.



          Къмпинг Къпиновски манастир край Търново.
          Река, басейн, палатки, каравани, горски къши, механа
          Паркинг - безплатен.
          Схемата е кандидатстват нашите хора за тези ваучери и само при тях можеш да ходиш.
          Малките и другите да го духат. Справка - къщи за тъщи. Държавна помощ за мутренския им бизнес, ама да мине пред Европа.
          Това до търново е много яко. Само 1 път съм ходил, имам да наваксвам
          Last edited by bota156; 05.05.2020, 21:47.
          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

          Коментар


          • Каква е тая новата схема със ваучерите за Мутроморието.
            Едни хартийки ще се печатат, другите ще ги осребряват, третите ще ги продават на 50%,
            кой ще следи колко са отпечатани, колко са осребрени, хаос както санирането ми се струва.

            Вместо да се дадат ваучери 200 лв за храна и 50 лв за лекарства на човек,
            да се намали ДДС-то на храните и лекарствата до 8%, докато приключат и Санитарните Мерки.

            Тия с бизнесите по морето, ако се сетят да открият Америка и си пуснат услугите с цени на 40-50%,
            може да спасят нещо от тримесечния сезон.
            Иначе, я отидат едни 10% от хората до морето, я - не.

            Естествено, шофьорчето на Маджо ще сложи 14 дневна карантина за ходене и връщане до Гърция,
            да ни принудят да седим тука лятото.



            Къмпинг Къпиновски манастир край Търново.
            Река, басейн, палатки, каравани, горски къши, механа
            Паркинг - безплатен.
            Last edited by hazard; 05.05.2020, 21:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
              БСП ( и Радев) подкрепиха Извънредното Положение от 13.03.
              После реваха, че било в ущурб на БГ народ..

              Сега пак ли ще подкрепят Извънредните Санитарни Мерки и
              от утре пак ще чуваме популистки лозунги ?
              Много вероятно. Мисля, че Радев не можа да си подбере кабинет, който да не го допусне да влезе в тясното русло - вероятно това е част от сделката. За червените... те не знаят какво правят, а и не се учат от грешките си. Разчитат на чуждите грешки, но самите те не дават достатъчно сериозни сигнали за стабилност и напредък.
              И това ще мине ...

              Коментар


              • БСП ( и Радев) подкрепиха Извънредното Положение от 13.03.
                После реваха, че било в ущурб на БГ народ..

                Сега пак ли ще подкрепят Извънредните Санитарни Мерки и
                от утре пак ще чуваме популистки лозунги ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Да някои си имат име като Измамник например.Тоя е политик колкото ти си изобретател...Само да не сбиете за Името...
                  Твоето? Ама молим ти се!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                    На Томова не може да се вярва. Само като и гледам писанията какви ги ръси....

                    Ама и на онази партия, к'ва беше на Коцето, същите лъжци като другите. За едните избори миналата година си проверих данните в сайта на ЦИК, дали съм вписан в някаква подписка. И ...хоп! Бил съм участвал в подписка на "Възраждане", а аз не съм. Чудех се дали да ги дам под съд, ама ме домързя. Само пуснах писмо до ЦИК. Явно никой не чете и там тези сигнали.
                    Че аз колкото пъти проверя там все излизам в някакви подписки на формации около Вълка Лупи / Сашо Томов / без да съм се подписвал .......мислех да се занимавам , пък после си викам нямам време за глупости......
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                      Много си далеч от истината и безкрайно много встрани. Тези ти писания клонят към абсолютната глупост
                      "Невежеството е блаженство. Носи ти спокойствие, безметежно е. Не те тормози с въпроси. Не подозираш колко много не знаеш, затова си въобразяваш, че знаеш всичко. Невежеството те уголемява в собствените ти очи, дава ти самочувствие да се произнасяш по въпроси – невежествено, но ти не подозираш, че е невежествено. Колкото по-малко подозираш, толкова по-силно се произнасяш. Винаги ще се намерят толкова невежи като теб да те аплодират. А за останалите винаги можеш да кажеш, че са просто завистници, глупаци, подкупни. Невежият е винаги прав в собствените си очи. Заспива спокойно, защото не се тормози с въпроси, които го държат буден. Спокоен е като плитка вода, няма дълбочини, които да я завихрят в неспокойни вълни или вирове, в които едно мнение може да се удави, за да изплува друго – по-вярно, по-зряло, по-изстрадано. Невежеството е непроменливо, стабилно, затова и често агресивно и побеждаващо."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Ти какво очакваш от млад и амбициозен политик?
                        Всеки си има партизанско име. Както и ти, „Мнимия”.
                        Да някои си имат име като Измамник например.Тоя е политик колкото ти си изобретател...Само да не сбиете за Името...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение
                          ...

                          Време е всички тези неща да се преосмислят и веднъж завинаги да се разрешат, защото иначе обществото ни е прогнило и продължава да се разлага с всеки изминал ден. Трябва да се извърши прочистване, ако ще и дори 10% от населението да бъде тикнато в затвора. Това е пътя - друг няма.

                          Иначе в момента какво се получава - ами всички крадци са на свобода. В София вероятно се се крадат по 100 коли на ден, и това се счита за нормално. Полицията знае кои са крадците и не е поискала, не ги е тикнала в затвора от първия до последния, но поради криворазбрани права тези крадци са на свобода и продължават да крадат коли всеки божи ден....
                          "Препълването с престъпници" е древна стратегия за износ на революции....
                          другия ни проблем е описан в едни учебници "как да разложим западните общества"

                          Като пишеш за крадците, един от тях съвсем точно и посочи къде е проблема,
                          като го притиснали ченгетата след гонка на улицата, крадльото се развикал "извикайте ми прокурор"

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                            Добро утро относно костадинов- с дявола да сме добре, ама и на дявола тамян да прикадим- така я кара КК и който го слуша само си вика - супер - този ще ни оправи. Ама не знае че същия през ден си пие кафето с портних. На последните избори накараха от бсп да издигнат неизбираем кандидат и след това кирил добрев натискаше бсп варна да гласували за КК

                            А на онзи крокодил от афера недей да вярваш много. имал съм вземане-даване с нея че я знам малко. Дай и 5 лв и и кажи да изкара исус христос по черен от дявола- смятай го за направено
                            На Томова не може да се вярва. Само като и гледам писанията какви ги ръси....

                            Ама и на онази партия, к'ва беше на Коцето, същите лъжци като другите. За едните избори миналата година си проверих данните в сайта на ЦИК, дали съм вписан в някаква подписка. И ...хоп! Бил съм участвал в подписка на "Възраждане", а аз не съм. Чудех се дали да ги дам под съд, ама ме домързя. Само пуснах писмо до ЦИК. Явно никой не чете и там тези сигнали.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              На тоя куманис ли викат Костя Копейкин?
                              Ти какво очакваш от млад и амбициозен политик?
                              Всеки си има партизанско име. Както и ти, „Мнимия”.
                              Last edited by Pyramid; 05.05.2020, 08:33.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                                Много си далеч от истината и безкрайно много встрани. Тези ти писания клонят към абсолютната глупост
                                Не обобщавай, моля. Всички стареем.

                                Коментар

                                Working...
                                X