IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
    Хм,интересно и забавно ми стана ....Б@си "конспирацията"!

    Тия чатове дето сийка ги публикува,отде ги има?

    Единствения технически начин да се сдобие с тях е да й ги прати някой от участниците в диалога!

    А за да й ги прати - значи трябва да я познава и да е сигурен,че ще ги излъчи!А това означава,че тя и единият от диалозите са от един отбор,а другия(череп,примерно) е подведения...

    Доста плитка история - явно кадрите са толкова куци,че светят отсекъде!
    Спарт, не им разваляй удоволствието на ефрейторите!
    Почнаха да квичат като доволни прасета във ферма за разплод.

    Още в първия миг започва да мирише отдалеч.
    Приемаме, че Черепа е пълен тъпак и говори от световноизвестната си и позната на всички българска сим карта и въобще не подозира, че някой може да прояви нездрав интерес към неговата комуникация.
    Ко да го правиш ... Череп!
    Тази възможност и хипотеза винаги ще си виси като Дамоклев меч, но има и разни други приказки, които споделят, че той бил умен, хитър, бърз и безжалостен като кралска кобра. Има безкрайни технически способи да се симулира обаждане от непознати номера от произволна точка на света и аз в далеч по-голяма степен бих заложил на едно такова поведение от страна на лирическия герой.

    Остава да разгледаме събитията от страна на другия край. И какво виждаме там - цели ТРИ лирически героя!
    Опа-ллааааа!
    Огнян Стефанов е отдавна под светлината на прожекторите. Неговият телефон го слушат за да го пазят от мутрите - ерго, в негов личен интерес.
    Вторият го слушат не знам точно по какви причини, но причини винаги се намират!

    И тук излиза един трети въпрос. Слушат и третия, но поради злощастно стечение на обстоятелства, не знаят КОЙ е той.

    И тук отново се връщаме в началото. Няма как да слушат (разбирай ПОДСЛУШВАТ със срс) някого, а да не знаят кой е той. Е, има милиционерски хипотези, че телефонът е на друго има, ползва се от различно лице, ма наШте още не го знаят Тъпня, отсекъде!
    Следователно не са слушали него, а все пак са слушали Черепа, който като пълен бунак от явен и лесно проследим телефон извършва предателство спрямо своите собствени хора.

    Удри Бойко, никаква милост!
    Last edited by nachev; 14.07.2020, 15:38.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
      Метаморфози, парадокси, негодници и ... верните ефрейтори по форумите
      Как талантливият мистър Борисов стана Орешарски
      Начев, ти не беше ли сержант?

      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Метаморфози, парадокси, негодници и ... верните ефрейтори по форумите
        Как талантливият мистър Борисов стана Орешарски

        Коментар


        • Хм,интересно и забавно ми стана ....Б@си "конспирацията"!

          Тия чатове дето сийка ги публикува,отде ги има?

          Единствения технически начин да се сдобие с тях е да й ги прати някой от участниците в диалога!

          А за да й ги прати - значи трябва да я познава и да е сигурен,че ще ги излъчи!А това означава,че тя и единият от диалозите са от един отбор,а другия(череп,примерно) е подведения...

          Доста плитка история - явно кадрите са толкова куци,че светят отсекъде!
          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

            Имаш грешка. И то голяма. Не знам за другите, но корни каза никога повече с дпс какво и да ни струва. За божков не знам- но начина по който постъпват с него гербаджиите е напълно неприемлив- на практика национализираха бизнеса му. Едва ли ти бил щастлив ако и с теб постъпят така
            Той сигурно постъпва така защото го е страх да не национализират неговия бизнес?
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

              Чакай малко - довчера бях гербер, а днес турчин ...... ха-ха-ха .....
              Осъзнавате ли, че вие сте предателите, които искате турците да превземат страната. Аз само се опитвам да ви отворя очите, но вие като коне с капаци си пеете вашата си песен. Затова и ви честитя турското управление. След като толкова много го искате, ще си го получите, а аз ще продължавам да ви гледам сеира и да ви напомням какъв гаф сте допуснали.

              Само не ме обвинявайте, че не съм ви предупредил.

              Матеев, личните ти бизнес-планове са обусловени от съществуването на именно ТОВА правителство и в ТОЯ му вид: с настоящите сателити, стожери, сукалчета и хора на хранилка.

              Всички тук сме наясно, че ти си един от изброените. Без да ти завиждам, бих казал, че самият ти нямаш друга алтернатива, освен тая, която бълваш в защита на твоите бъдещи маТРиални интереси. Добре те разбирам!

              ...........

              Обаче! На един сериозен факт не може да опонираш! Като се отчетат всички огромни гафове и проблеми, създадени от високите етажи на властта В ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ - а тия гафове нарушават устоите на Обществото, като директно погазват ОСНОВНИ права и свободи - САМО това вече е достатъчно силен сигнал, за да се намесят международни структури, които имат свои, съвсем немаловажни интереси във вариант на съглашения и обвързаности.

              .....,......

              Хайде сега да поумуваме: имало ли е в близките години по-добра възможност, за да намалее влиянието на десетилетият "балансьор" в парламента? ОчевАдно е, че със (според твоите разсъждения!) - "силна партия и подобен балансьор" - нещата НЕ СЕ СЛУЧВАТ!

              Е, да, Матеев - твоите неща в личен план се случват, но за Обществото - НЕ СЕ СЛУЧВАТ според очакванията на мнозинството! В тоя ред на мисли, предлагам да спреш с постоянните твои: заблуди, повторения и внушения тук!

              (Матеев, мисля, че вече си отдавна забелязан - и ако палачинката се обърне - ти ще бъдеш един от бъдещите министри..., жалко, че пак ще те обвиняваме за това, че... не си ни предупредил навреме!... ... ... )

              Коментар


              • Велислав Минеков: Да, държавата е счупена, но от премиера

                Славе, Славе, не мож така лесно да уплашиш БХ.
                Ако знаехте, какви интереси стоят зад упорството да се стои на власт и как тъкмо беше започнало да става наистина сладко от преразпределянето на потоци. Шкафчетата щяха да пребледнеят от срам.
                А какво се е задало! Да не бяха онези тъпи и спестовни северноевропейци, които се противопоставят на даване и "усвояване" на европейски пари.
                А тези пари у нас са разделени и обещани в аванс!
                Ще ги караме тъпите европейци поне с 200.
                Трошици ще стигнат и до ефрейторите, които са повели подкрепата по форумите и громят тъпаците, дето нищо не разбират!


                Факт е, заканата на Славето е от преди два дни, а БХ си е още тук
                Удриии!

                Публикувано във факти.бг: Триото Бабикян, Хаджигенов и Минеков започват национална стачка

                И сега, ква стана тя!
                Излезе, че тези тримцата са лейтенанти на Черепа

                Ееееееее, така е! След като БХ не искА да ги включи във ведомостите за делкане на европарата, а обеща пари на ефрейторите от форума,
                по-добре хората да се цанят на служба при черепа. Се нещо ще падне! А йок?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                  Да, невероятно, но факт - постъпиха така и с мене. Парламента със задна дата прие ретроактивни мерки, като така изкуствено фалира около 300 собственика на малки фотоволтаични централи. Хората не можаха да си платят банковите кредити, загубиха си апартаментите и останаха на улицата заедно със семействата си.

                  И всичко това, защото се приеха поправки в Закона за енергетиката, които влизаха в сила със задна дата от 2-3 години. Как си представяш закон, който се приема днес, и в който пише, че ако вчера си бил със синя риза, подлежиш на разстрел. Те нещо такова се получи тогава, но остана скрито от обществото. Респективно това съсипа соларния бизнес на много фирми, включително и на една от моите.

                  Така че и аз ги недолюбвам ГЕРБ, и в момента не защитавам тях, а политическата стабилност в страната и спазването на законите от всички. Най-голямата заплаха за страната е безвластие в условие на тежка криза от коронавируса, а точно това в момента искат малоумниците по площадите.

                  Разни мафиоти от всички цветове са се хванали за гушата един с друг, и използват протестиращите за собствените си користни цели. Ей това много ме дразни и затова си казвам доводите в тази тема, но явно оставам неразбран. Съвеста ми обаче е чиста, и живот и здраве - когато започнете да ближете рани, ще ви припомня какво съм писал тия дни.

                  Ей Матросов, разчувства ме! Сълза пуснах даже, като гледам от известно време как с гола гръд си на амбразурата..... и браниш ли, браниш Бибитко и Каскета

                  С тез' ченгеджийски прийоми, най-много да накарате още лумпени, comme moi да хукнат по площадите да си търсят правата!

                  Смятате, че всички сме малоумници, като вас?! Повече трябва да се потрудите, а не да подхождате в стил, неграмотникът Харизанов!


                  Коментар


                  • Воят и късането на ризи на дългогодишни лузъри /по собственото им признание/ и тролове, меки китки и ошашавени политически неграмотници е музика за ушите

                    Цвъ Василев бил академик, а черепа голяма битка, ще се мре от смях днес
                    Last edited by gogo6060; 14.07.2020, 14:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                      За матеев какво ще кажеш
                      Не го познавам лично, но ми се струва неадекватен по отношение на икономическата и политическата обстановка в страната ! Неадекватен и в това, че не е наясно, че правителството на Борисов още от самото начало се крепи и управлява задкулисно от ДПС-Доган и Пеевски !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение

                        Имаш грешка. И то голяма. Не знам за другите, но корни каза никога повече с дпс какво и да ни струва. За божков не знам- но начина по който постъпват с него гербаджиите е напълно неприемлив- на практика национализираха бизнеса му. Едва ли ти бил щастлив ако и с теб постъпят така
                        Да, невероятно, но факт - постъпиха така и с мене. Парламента със задна дата прие ретроактивни мерки, като така изкуствено фалира около 300 собственика на малки фотоволтаични централи. Хората не можаха да си платят банковите кредити, загубиха си апартаментите и останаха на улицата заедно със семействата си.

                        И всичко това, защото се приеха поправки в Закона за енергетиката, които влизаха в сила със задна дата от 2-3 години. Как си представяш закон, който се приема днес, и в който пише, че ако вчера си бил със синя риза, подлежиш на разстрел. Те нещо такова се получи тогава, но остана скрито от обществото. Респективно това съсипа соларния бизнес на много фирми, включително и на една от моите.

                        Така че и аз ги недолюбвам ГЕРБ, и в момента не защитавам тях, а политическата стабилност в страната и спазването на законите от всички. Най-голямата заплаха за страната е безвластие в условие на тежка криза от коронавируса, а точно това в момента искат малоумниците по площадите.

                        Разни мафиоти от всички цветове са се хванали за гушата един с друг, и използват протестиращите за собствените си користни цели. Ей това много ме дразни и затова си казвам доводите в тази тема, но явно оставам неразбран. Съвеста ми обаче е чиста, и живот и здраве - когато започнете да ближете рани, ще ви припомня какво съм писал тия дни.
                        Last edited by Mateev; 14.07.2020, 14:04.

                        Коментар


                        • [QUOTE=Mateev;n3626155]

                          Хайде не се ядосвай. Отивай на протест, че Божков те очаква. Днеска той се е разпоредил пак да има протести, и пак да се събере "тълпа от шик'ви лумпени".


                          Да не забравиш да закараш бачкерите в два слеобяда пред кметството да скандират гешев е радост и само герб

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                            Божков държи милионите (или дори милиарди) и докато не бъде вкаран на толло, а парите му конфискувани, всяка една власт е под заплаха. Видяхте ли в линка от прокуратурата какви ги плещи - иска да вземе управлението на страната и се опитва да събере 180 депутата. Е как ще го спрете с протести да плати на когото трябва колкото трябва и така да превземе власта?

                            Единствените, които можеха да го спрат (ББ и Гечев), вие искате да ги свалите от власт. Ха сега ми кажете чии интереси защитавате - своите или тези на Божков, а покрай него и на Пеевски и Доган?
                            А ето тука става ясно, че Божков командва и президента Радев и дори му е наредил какво правителство да състави:
                            Е то и други имат милиарди- БХ излезе в панама пейпърс с 3,6 милиарда долара, а той дори не е бизнесмен, ама ти него го величаеш. Божков не го оправдавам , но човека показа документ от нап в които ясно пише- не дължи данъци

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Абе ти да не си лапал от парите в шкафчето на Тиквата ? Най големия защитник и проводник на интересите на Доган и Пеевски е именно Тиквата !
                              За матеев какво ще кажеш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mateev Разгледай мнение

                                Хайде не се ядосвай. Отивай на протест, че Божков те очаква. Днеска той се е разпоредил пак да има протести, и пак да се събере "тълпа от шик'ви лумпени".
                                Матеев, защо си мислиш, че протестите ще спрат до падане на това правителство. Да не се окаже Божков да си вземе двупосочен билет и отново да се приземи в Дубай или там където е? Доколкото следя във форума, си човек с бизнес, за който "работят" тези, които са излезли на улицата в момента да протестират. Та ако тези "лумпени" не се върнат на работното място, моята прогноза, че сегашната ти сигурност ще се изпари много бързо и ти и тези като теб ще се наложи да "излезете на паветата". Така, че Божков не е вариант за никой, но сегашното управление е вариант само за хората, като вас. Ето затова вие пасувате сега. А би трябвало точно сега да се съберете и да направите стратегия за бъдещо управление, ама "страх лозе пази", "наведена главица, сабя не я сече" и още и още. Така, че умната и се захващайте от сега да работите за благото на хората, защото има сред вас има хора с опит и логическа и икономическа мисъл.

                                Коментар

                                Working...
                                X