IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
    Значи и двамат с гигов сте гербери?
    Ето още един гербер сам се предаде....Свърши вашата другият месец сте безработни.Докопа ли Радев властта с вас е свършено.МВР и Службите попадат под негов контрол.Ще ви лъснат крадливитик задници а на ГешеФ щее му изкарат и майчиното мляко...Отивате на борсата

    Коментар


    • Когато преди няколко дни казах, че според мен по-голямата част от съдиите са честни и достойни хора, а гнилата ябълка на съдебната система е прокуратурата и тя трябва да бъде разтурена, един колега от форума се учуди и ме попита защо мисля така.

      Аз не му отговорих, защото как да формулирам кое е създало у мен такова усещане? Нямам чак такова дар слово, пък и нямам време да събирам фактите, които са ме довели до това убеждение.

      Вместо мен, отговор на въпроса на колегата дава управителният съвет на Съюза на съдиите в България.
      Изключително силен и достоен отговор на въпроса ЗАЩО ПРОКУРАТУРАТА Е ПРЕСТЪПНА ГРУПИРОВКА.

      Можете да прочетете декларацията на съдиите ТУК.

      Нека тези, които подкрепят банкянската Тиква и неграмотния милиционер направен от Тиквата главен прокурор, да не го четат, че да не се разколебаят в любовта си към МУТРИТЕ.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Да знаеш че герп е някакъв съюз на тъпаците в България
        Значи и двамат с гигов сте гербери?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

          Малко са го прее...карали. Само с 200. Ще го прекарат с 300, като му вземат целия бизнес. Подобни глупаци само това заслужават. Интелектуалец като оня, дето спи с пищов под главата. Тоя па не се разделя с радиометъра от страх да не го облъчат от Космоса руските сателити.
          Да знаеш че герп е някакъв съюз на тъпаците в България

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Направо не ми го побира главата що за страхлив плъх е Борисов!...


            при гражданите...


            Click image for larger version

Name:	image_14470.jpg
Views:	1
Size:	45.6 КБ
ID:	3626420

            Лъжата е участ на робите. Свободните хора са длъжни да говорят истината.-

            Коментар


            • Направо не ми го побира главата що за страхлив плъх е Борисов! Крие се като мишка и го е страх да се срещне със собствения си народ?? Как такъв страхлив плъх ще ръководи цяла България, как ще защитава националните ни интереси пред чужди управници като го е страх даже да излезе при хората?!
              Май вече ми е ясно, защо се крие... имаше една поговорка "гузен негонен бяга"
              Президентът Радев как излезе без охрана при гражданите...
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                Ха ха ха поредния преебан тарикат
                Малко са го прее...карали. Само с 200. Ще го прекарат с 300, като му вземат целия бизнес. Подобни глупаци само това заслужават. Интелектуалец като оня, дето спи с пищов под главата. Тоя па не се разделя с радиометъра от страх да не го облъчат от Космоса руските сателити.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  Начев разсмя ме )) ..
                  Не спирай да се смееш - здравословна препоръка е:



                  Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение

                    И понеже герперите те натаковаха с двеста, сега със зъби и нокти ги защитаваш, за да могат догодина да те натаковат с триста. Давай така. От два-три пъти не се става обратен. Следващия път ще ти вземат и бизнеса, ако е печеливш. Ама па може и да не те забележат. Те кълват на много милиони.
                    Ха ха ха поредния преебан тарикат

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                      Що наследници ? Те са си живи и здрави и още дълги години ще си въртят бизнеса За последните 30 години която и партия да е била на власт за тях никога не се е говорело и пишело, все едно не съществуват ....
                      Ми, добре, спомени ги, че да не са така незаслужено подминавани
                      Най-много да ти изтрият мнението, ако е продуктово насочено )) К'во толкова

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                        Тези,... че те вече техните наследници остават :
                        Няма недосегаеми, има интереси
                        Що наследници ? Те са си живи и здрави и още дълги години ще си въртят бизнеса За последните 30 години която и партия да е била на власт за тях никога не се е говорело и пишело, все едно не съществуват ....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                          Да, отскоро съм във форума, от 2 седмици май време, не са тези, които се в червено, за друга говоря, те са най-голямата тема табу и не е от 20 ами от 30 годинки време, те са истинските недосегаеми, за тях дори трябва да се говори шепнешком .....
                          Тези,... че те вече техните наследници остават :
                          Няма недосегаеми, има интереси

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

                            Ти от днес ли си в този форум

                            Жокерът ти удивително преповтаря медийните приказки на прокурора и властта.

                            Та, точно в този форум за Божков, г-н Черепа, се е писало толкова много и без цензура някога, че едва ли има от по-старите форумци, които да не знаят повече от писанията днес.
                            Изключвам любезната подкрепа на днешния финансов министър към хазартния бизнес на коментирания. Тя не е била тема!

                            Но, виж, има си теми табу за последните 20на години, които и днес са си таккива безмълвни - Златев, Ипон, жените на премиера, братовчеди с премиерски бизнес...
                            Да, отскоро съм във форума, от 2 седмици май време, не са тези, които се в червено, за друга говоря, те са най-голямата тема табу и не е от 20 ами от 30 годинки време, те са истинските недосегаеми, за тях дори трябва да се говори шепнешком .....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
                              Пичове чудя ви се, уж тука само експерти и специалисти сте се събрали ама май по махленски си бистрете политиката
                              Обсъждате Бацето Бойко, Доганя, Пеевски и Гешев, Божков и разни други персонажи. Кой в ква игра играе, кой на кого е човек, кой в кви схеми се е забъркал, кво щяло да се случи и прочие и така нататък.....
                              Що не си задавате по-сериозни въпроси ? Жокер : Задайте си например въпроса за коя икономическа групировка за последните 30 години да се е споменало най-много ама най-много 3 пъти по медиите - телевизии, вестници .... Повечето от вас дори са забравили за нейното съществуване. Къса е паметта на българина. И ако се сетите за нея започнете сначале и от самото начало да подреждате пъзела и схемите
                              Ти от днес ли си в този форум

                              Жокерът ти удивително преповтаря медийните приказки на прокурора и властта.

                              Та, точно в този форум за Божков, г-н Черепа, се е писало толкова много и без цензура някога, че едва ли има от по-старите форумци, които да не знаят повече от писанията днес.
                              Изключвам любезната подкрепа на днешния финансов министър към хазартния бизнес на коментирания. Тя не е била тема!

                              Но, виж, има си теми табу за последните 20на години, които и днес са си таккива безмълвни - Златев, Ипон, жените на премиера, братовчеди с премиерски бизнес...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Спарт, не им разваляй удоволствието на ефрейторите!
                                Почнаха да квичат като доволни прасета във ферма за разплод.

                                Още в първия миг започва да мирише отдалеч.
                                Приемаме, че Черепа е пълен тъпак и говори от световноизвестната си и позната на всички българска сим карта и въобще не подозира, че някой може да прояви нездрав интерес към неговата комуникация.
                                Ко да го правиш ... Череп!
                                Тази възможност и хипотеза винаги ще си виси като Дамоклев меч, но има и разни други приказки, които споделят, че той бил умен, хитър, бърз и безжалостен като кралска кобра. Има безкрайни технически способи да се симулира обаждане от непознати номера от произволна точка на света и аз в далеч по-голяма степен бих заложил на едно такова поведение от страна на лирическия герой.

                                Остава да разгледаме събитията от страна на другия край. И какво виждаме там - цели ТРИ лирически героя!
                                Опа-ллааааа!
                                Огнян Стефанов е отдавна под светлината на прожекторите. Неговият телефон го слушат за да го пазят от мутрите - ерго, в негов личен интерес.
                                Вторият го слушат не знам точно по какви причини, но причини винаги се намират!

                                И тук излиза един трети въпрос. Слушат и третия, но поради злощастно стечение на обстоятелства, не знаят КОЙ е той.

                                И тук отново се връщаме в началото. Няма как да слушат (разбирай ПОДСЛУШВАТ със срс) някого, а да не знаят кой е той. Е, има милиционерски хипотези, че телефонът е на друго има, ползва се от различно лице, ма наШте още не го знаят Тъпня, отсекъде!
                                Следователно не са слушали него, а все пак са слушали Черепа, който като пълен бунак от явен и лесно проследим телефон извършва предателство спрямо своите собствени хора.

                                Удри Бойко, никаква милост!
                                Начев разсмя ме )) Написал си забавен пародиен разказ на течащото криминале ))

                                Но, сериозно се размислих що за аналитични способности има индивида, че му поднасят подобни ....неща, афиширани като "страшно" престъпление на издирвания, мейби, ... престъпник без присъда.
                                Че това прилича на махленска приказка на 2ма мераклии. Да хванат 2 герберасти от средния им ешалон и по-ярки приказки ще извадят.
                                Божков говори за някакви десет хиляди, ма души ли, ма долари ли или левчета, няма значение, важно е внушението

                                И най-вече се чудя, Гешевата прокуратура не разбира ли, че това чатче, показва Президента с истинските му правомощия, орязани услужливо и от предходния президент в полза на Герб, помниш, сигурно, как прехвърли външно разузнаване към правителството ...

                                И участниците, ясно артикулират точно това, президентът Радев нито дирижира протеста, нито има енергия да го направи.
                                Гешев е уникален, точно като боса му - хвърлят в пространството коренно противоречиви твърдения и все в една посока бият )

                                Горното чатче е бозава водица сравнено с това

                                Добро утро, бос! Либийското лоби и неговите интереси в България

                                https://www.youtube.com/watch?v=niKayZFgBXw

                                хеле пък това

                                Б.Б. ли е на записа?

                                https://www.youtube.com/watch?v=50Dv...re=emb_rel_end
                                Last edited by съни(тя); 14.07.2020, 19:33.

                                Коментар

                                Working...
                                X