IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Президентски Избори

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
    “На първия тур се състезават партиите. На втория се иска подкрепа – взема се, търси се, правят се или се залагат какви ли не коалиции. Ние трябва да сме първи на първия тур. Ако не сме, аз няма да ставам маймуна като Станишев, да седя после още и да викам: “Ами тези избори не бяха за парламента.”

    Ей това, винаги ми е липсвало в тоз човек - липсата на мъжка дума.
    Липсата на достойнство.
    И най-вече безбройните ...Празни приказки
    Преди минути каза:
    "Ние сме, първата партия спечелила в изборите. Другите са коалиции, инициативни комитети..."

    Коментар


    • “На първия тур се състезават партиите. На втория се иска подкрепа – взема се, търси се, правят се или се залагат какви ли не коалиции. Ние трябва да сме първи на първия тур. Ако не сме, аз няма да ставам маймуна като Станишев, да седя после още и да викам: “Ами тези избори не бяха за парламента.”

      Коментар


      • Traicho Traikov
        Следване
        преди 41 мин. · Sofia, Sofia City Province ·

        С изненада научих за изявлението на г-н Лукарски, че съм се съгласил да дам подкрепа за кандидата на партия ГЕРБ. Искам ясно да заявя, че не съм дал подкрепата си за нито един от участниците в балотажа и смятам за почтено всеки да изказва собственото си мнение, а не да спекулира с чуждото.

        Коментар


        • Pyramid

          Цецка ще бъде натоварена с тежката задача с чука. Всичко е програмирано, предварително написано, прошнуровано и прономеровано и ще стане това което е написано. Живота не нищо по различно от компютърна програма и някои нейни части просто правят опити да я усъвършенстват отвътре и при следващото и изпълнение тя да работи по успешно.
          Лечението срещу цициализма идва с голяма сила, иначе арабите ще ни превземат. 2017 -18 ще стане така че никоя от западните цициалистически, цоциалкачиджийски държави няма да има и 1 стотинка за цоциалки и включително и Германия която сега ги посреща с бели чаршафи опънати по леглата в луксозни хотели.
          Прави се така - хващаш един който адски добре познава системата на цоциализма и му даваш един чук и му казваш - хайде сега избий от главите на всички цоциализма и той ще го направи защото е професионално компетентен. Това ще се случи и в САЩ между другото.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
            По какво разбра,че не си!!!
            Тайна, майна

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Армен Попов
              ·
              36% * са гласували за Цецка! * работа, ама да се гордеем с десните си *..
              ...не думай. Папагалца мое да води в преписване, в крадене на гласове, в умишквяване и т.н. но, чак таквЪзи лидер да го раздава, не бях забелязал.
              - По-мацано мазало на ГЕРБ не бях виждал, явно е планирана загуба.

              ...само ми е интересно, кой може да дърпа така яко най-идио-тския конец на Боко.
              - щото явно успява.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                Без да съм цоциалист...Ти ли ке мааш с тоя чук, Дани? Да си Одя спокойно, 'начи, без каска?
                По какво разбра,че не си!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Ако не беше Буци България щеше да изпревари Украйна, можеше да направи като Янукович..той обаче излезе човек.
                  Прави голяма грешка че до сега не се е разправил със цоциалистите и то силово, на Цачева първата и задача ще бъде тази, а тя ще е следващия президент. Просто чашата преля отдавна и този цоциализъм трябва да се избие от главите на българите ако трябва с чук.
                  Без да съм цоциалист...Ти ли ке мааш с тоя чук, Дани? Да си Одя спокойно, 'начи, без каска?

                  Коментар


                  • Армен Попов
                    ·
                    36% * са гласували за Цецка! * работа, ама да се гордеем с десните си *..
                    Last edited by X_Y; 06.11.2016, 22:02.

                    Коментар


                    • national power

                      Ако не беше Буци България щеше да изпревари Украйна, можеше да направи като Янукович..той обаче излезе човек.
                      Прави голяма грешка че до сега не се е разправил със цоциалистите и то силово, на Цачева първата и задача ще бъде тази, а тя ще е следващия президент. Просто чашата преля отдавна и този цоциализъм трябва да се избие от главите на българите ако трябва с чук.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • Кво стана ся? Ако няма Костинброд, ще има Симитли!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          На балотажа гласувай за Цачева - българския Путин ! Нали искаш България да си има някой като Путин. И ще видиш че ще започне България да си възвръща силите.
                          Ако изобщо отида да гласувам то ще е срещу Буци щото смятам че простотията и простак номер едно във България са враг номер едно на нашата държава

                          Коментар


                          • Писано е България да е държава на българите, писано е Цачева да спечели на балотажа.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • national power

                              На балотажа гласувай за Цачева - българския Путин ! Нали искаш България да си има някой като Путин. И ще видиш че ще започне България да си възвръща силите.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                                Нищо не се знае може всичко да завърши с избесването на социалистите, кой мангализира България - цоциалистите.
                                Нал мъ кефи голтак с 500 лева заплата или 300 лева пенция ама десен избирател.Трейдърко ша ма умориш от смях

                                Коментар

                                Working...
                                X