IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Изтрий ми мнението от 17.49 Н, че и там стои същото.
    Партия была, есть и будет есть!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
      Гледаш ли к'во стана....само като чуха, че Борисов ще си дава оставката със загубата на патерицата му Цецка )) БФБ-то отлетя ...и ако е вярно, че пазарите отразяват новините предварително ... ))
      опсс, извинявай Бате Пешо, сега видях че този линк е на БНТ ...впрочем не бях поглеждала това предаване след като си замина Димитър Цонев - мир на праха му!
      Добра е новата журналистка, доколкото мога да преценя от малкото чуто....след малко ще го изслушам предаването
      http://imedia.bnt.bg/predavanyia/osh...n-radev?619912

      Слушах видеото преди малко на сутрешния блок на НоваТВ - мъкааа
      Цяла банда от ГЕРБ се изреди и нито едно представяне на друго мнение, поне от другата страна един да бяха поканили ....чак и Костов се включи с намеци за края на света( и субсидиите - партийните ) ) ако не е Цачева... зер, след противопоставянето на натиска на ГЕРБ от Радан и Трайчо, трябваше някой друг глас от ДСБ
      Явно в бТВ е същото
      Та, чии са националните медии

      Коментар


      • На големите "експерти" по-долу да обясним, че се правят на "неразбрали": Президентът е един. Т.е., ако го подкрепят и разни цигани, и турци, ако ще, и израелският Кнесет, той е 1 /ЕДИН/ брой и няма как "да управлява с ДПС/МВР/Путин и т.н. "
        Внушенията ви са за малоумни първосигнални "потребители", дето не са се отучвали да мислят, т.к. преди това, не са се учили.
        А, може би, така харесвате Боко Истината и цялото му "президентско войнство"? Та той, АКО искаше да спечели можеше да изкара Томислав Дончев и щеше да има поне 50% повече гласове. Да, ама не:
        1.Или се бои да не го засенчат по-умни и млади хора като Дончев, или
        2.ЦЕЛИ загуба на битката. В този случай, е ясно циганенето му с оставката. ПРАВИ СЕ на старателен, "правилен" играч...а стяга куфарите да драсне зад граница /предполагам/.

        Да, ама нье Ние си го знаем.

        Затова, който не го иска на власт, хубав/лош Радев, ще гласува за него. Ще си/ни спести още няколко месеца герберастка простотия.

        Така мисля. И ще гласувам за генерал Радев.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Кой какво ще доживее, чадо - е Божа работа.

          Хубавото е, че днешните младежи изобщо няма да разберат за какво им плещи някаква откачалка: ТКЗС, Белене и сие ...

          П.П. Знам ти целият репертоар наизуст, понеже за книгите ми се налага да чета много и да изслушвам всякакви хора. Винаги съм усмихнат и хората споделят неща, които не са казвали никога до този момент.

          От 100 разказа да кажем, че 0.10% ми върши работа, но от толкова разкази и истории търся точно този 0.1% ( смигам )
          Не знаех че си безсмъртен.Мен по принцип много мекефят собственици на панелки с 500 кинта заплата които се определят за десни.....а БГ Император в панелка си е направо потрес

          Коментар


          • Christo Komarnitski
            преди 18 мин. ·

            Особено гнусно е как ГЕРБерите ни прехвърлят през мас-медиите собствените си панически страхове от раздялата с Властта.

            Коментар


            • След тия двамата помияри най после един нормален човек Иво Христов който твърди че има два вида социология такава която ни казва какво трябва да се случи и такава която после обяснява какво се е случило ха ха ха ха ха ха
              Христов срина посредствения простак Митов ха ха ха Дори и Цветанка се забавлява с тия алчни за власт помияри.Доцента дори предложи Митов да оглави щаба на генерал Радев ха ха ха ,Тия са уплашени яко кеф кеф кеф

              Коментар


              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                Марандитко не се изцепвай щото няма да доживеш това.По скоро ше ходиш на бригада в новите текезесета .
                Кой какво ще доживее, чадо - е Божа работа.

                Хубавото е, че днешните младежи изобщо няма да разберат за какво им плещи някаква откачалка: ТКЗС, Белене и сие ...

                П.П. Знам ти целият репертоар наизуст, понеже за книгите ми се налага да чета много и да изслушвам всякакви хора. Винаги съм усмихнат и хората споделят неща, които не са казвали никога до този момент.

                От 100 разказа да кажем, че 0.10% ми върши работа, но от толкова разкази и истории търся точно този 0.1% ( смигам )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  Aбе не знам какви страхове има в Европа и колко сме дестабилизирани, ама "умните пари" почнаха да идват на БФБ и дъртата Софка тръгна нагоре. Та не знам доколко тезите на драгалевския мангал имат нещо общо с реалността
                  Гледаш ли к'во стана....само като чуха, че Борисов ще си дава оставката със загубата на патерицата му Цецка )) БФБ-то отлетя ...и ако е вярно, че пазарите отразяват новините предварително ... ))
                  Last edited by съни(тя); 08.11.2016, 17:55.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                    Леле Цветанка е поканила оная дебелата противна свиня с винетките.Ба си цело село да и сере в устата не мое ги напълни отврат!!!!!!!!!!!!!!!!!Гербаджийска отврат гнус.Предсмъртни къчове и гърчове....Ужаст да идва неделя да ги изритаме деба боклуците крадливи
                    +================================================= =================

                    Добър речник! Нека модератоадминистраторът по никакъв начин да не затрива подобни диаманти. Те, и другите му подобни от този автор, ще прославят форума.
                    Партия была, есть и будет есть!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                      Гробарите са платили на Цветанка след оная свиня дойде калинката Митов до 18 има още 20 минути колко ли още ще се изредят.Тия хора са прости и глупави.Колкото повече дразнят народа толкова по яко ще загубят.
                      Ха ха ха ха ха
                      чакай малко, вчера в линка, който ми изпрати - Благодаря!, не беше ли пак Митов
                      още не съм го изслушала цялото...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Търпение, трябва да измрат просто. Другият вариант е да ги избием, но на никой не му се цапа с кръв, понеже границите са отворени.

                        Смееш им се на мизерията и толкова. Не забеляза ли, че най-устатите "богаташи" тук живеят по селата.

                        П.П. Единият не ходил на вчерашните избори, но не спира да ръси акъл, а другият хамстер смята, че като отиде веднъж в Търново е хванал Господ за шалтера. Лелей ... какво трябва да кажа аз тогава ... и репликата за Арбанаси, където имахме парцел
                        Марандитко не се изцепвай щото няма да доживеш това.По скоро ше ходиш на бригада в новите текезесета .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от data Разгледай мнение
                          Ботилчица ракия (лично производство 45 градуса ) че дори не са си направили труда да погледнат в уйкито за кого гласуват а тук първо сигнално : Радев е червен , Радев е комунист , хаххахха Не се излагайте така бе хора , не е трудно - малко четене трябва
                          Уважавам хора, които пазят традициите на БГ и предците си. Пускай на познатия адрес

                          Понякога се чудя защо изобщо се хабя да си припомняме кой е измислил А и Бъ ... ( отнема ми много време и енергия ) и с много по-малко усилия бих пуснал прекрасна визитка за БГ.

                          П.П. Сещам се за един случай, но не помня точния владетел на днешна Русия, който изпраща цяла делегация да проучат: Коя е тази България, която им е дала писменост и те я ползват толкова години.

                          Все още тогава сме под шапката на Османска империя, но странното за мен беше, че едва в 18 век техен владетел се запитва: Аджеба, аз на какво пиша тук и откъде е дошло?

                          Машала, товорищ ...

                          Коментар


                          • Гробарите са платили на Цветанка след оная свиня дойде калинката Митов до 18 има още 20 минути колко ли още ще се изредят.Тия хора са прости и глупави.Колкото повече дразнят народа толкова по яко ще загубят.
                            Ха ха ха ха ха

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                              Слънчева,

                              и за слепите вече е ясно, че си червена кордела, но има тема: "Президентски избори" и би могла да си насочиш енергията там.

                              В тази тема пишем фундаментално каква визия искаме да има България. Не ни занимавай с разни еднодневки.

                              П.П. Разбираме колко си "загрижена", но меко казано отвращавате 'орицата с този подход, което е целта.
                              Отговарям само на мненията ви, ако забелязваш ...какво коментирате )

                              И АБСОЛЮТНО никак и извъобще не мЪ интересува какъв цвят кордела ще ми лепнеш
                              Имам си достатъчно добър и стилен вкус, твоят няма как да се отрази )))

                              Коментар


                              • Не че особено вярвам на Галъп, обаче ако са малко от малко близо до истината това е фатален проблем за Цеца:

                                http://www.mediapool.bg/radev-s-mnog...ews256229.html

                                " ... За сметка на това Румен Радев е достатъчно популярен сред симпатизантите на националистическите формации. Докато половината от гласоподавателите на Патриотичния фронт все още се колебаят кого да подкрепят, то сред другата половина Радев печели симпатиите в съотношение 4:1 спрямо Цачева. Същото е положението и сред гласуващите за "Атака"..."

                                Тия взеха над 570 000 гласа !!! Предпочитания за Радев 4:1 - това не е шега работа - половината да излязат да гласуват и Цеца е сигурен пътник .

                                Как се обръща такива нагласи за 5 дни аз не знам, да му мислят Цвъки и сие ...

                                Коментар

                                Working...
                                X