IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз съм доволен, сума ти и пара ми се напълни тази нощ в джоба.

    Енергетик, какви са тия нелепици като "агент" на Путин?

    За по сериозен те смятах, не че ми пука.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
      Абе що мълчите бе , агента на Путин в САЩ станал президент
      Какво се чудиш - Класически шок и ступор

      Предстоят петте добре познати фази :

      1. Отричане и изолация (Anger and isolation)
      2. Гняв
      3. Пазарене
      4. Депресия
      5. Приемане

      Сега явно сме на фаза 1, та всички са се изпокрили и гледат умно в стената

      До обед очаквам да се развихри фаза 2, И понеже целевата група се води "образована", очаквам да ни припомнят сума ти позабравени обидни думички от речника ...

      Коментар


      • Абе що мълчите бе , агента на Путин в САЩ станал президент
        Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Дано си разбрал, синко, че това не е "някакво си мнение" ... а знак за почит след десетки години обмислено решение от топ летците на България.

          П.П. Ако ме питаш за моето мнение, то веднага мога да ти го кажа: Уволнен си!

          Нагъл дрисльо, който не почита нищо, няма представа за историята на БГ, няма представа за житейските съдби, няма представа дори с кого говори ...

          ... и си мисли, че със своята наглост може да прикрие своята неграмотност?

          Затова ти повдигнах в черничко и по-едър шрифт, синко, че това не е моето мнение, а ти си толкова фрост да се кълнеш, че си "разбирач", гаврейки се с летците с на БГ.

          Ама, мерси, бре. Запази си "знанията" за себе си.
          Бая си прекалил, ама то и друго не съм очаквал, де.

          Междувременно, да припомня какво си тролил:

          Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Синко, мога да ти ги изкарам поименно всичките, които излитат да пазят Софето и затова пораженията са толкова малки.

          Мога да ти изкарам и поименно какво се случва с тях след "Освобождението" от 1944г.

          Няма нито един оцелял - избити са от твоите шумкари като кучета ...
          Питах за двама, които НЕ са избити след 9-ти. Нали уж бяха всичките?

          Малко фантасмагории:

          Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Това казвам на Фланеца:

          Най-сигурно проектираното инженерно съоръжение в света, е .. авиацията и то бойната.

          Всичко като мерки за безопасност минава първо през самолети и кораби и едва тогава достига до гражданския транспорт като влакове, метро, автобуси, автомобили и велосопеди.

          Тоест там условията да оцелеееш са най-големи
          Див тролинг:

          Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Синко, аз съм инженер-корабостроене и прекрасно как се проектира кораб, самолет или велосипед.

          Мога да те уверя, че няма никакъв риск за летеца при правилно проектиране. Мога да сложа вътре котката - ще излети и ще го приземи.

          Спри да дрънкаш глупости, за които си нямаш хал хабер кой ги прави. Затова никой не иска да бачка в БГ.

          Щото някакъв "ПАУН" си рискувал живота, че се качил. Какво рискува, бре синко? - хаха
          И откровената гавра с хората, които всеки ден рискуват, докато носят дежурство:

          Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
          Свободно, синко

          Само не ни излизай с номерата как "генерала" рускувал своя жизнь всеки ден, че ми става смешно.

          П.П. В БГ историята никога досега летец не е ставал генерал с летене.

          Ай, чао!
          И пак да попипта, докога тоя откровен идиот ще троли и обижда?

          Коментар


          • Да не забравяме че на клона са и путн и ердоган ,голям кючек се задава ,очяквам оня от гърция другия сериза- кириза да изреве отново за напускане или за пари , испанците незнаят къде се намират с 25% безработица .... петрола се свлича путин подлидява ,европа с ердоган се скарват оня пуска имигрантите ,Радев отпор на турчялята и няма да се учудя ако путин подари на ердоган ,кърджали ,оня зад океяна ,тръмп го боли гъзът за Булгаристан ...Господ да ни е на помощ. Един сериозен няма на манежа .
            Животът е огледало.....усмихвай се

            Коментар


            • Само бат боко не позволява да му ги пишат а той им ги пише ,на Плевнята новогодишните ,сега щял да издава книга офцевъдството в една империя ,боко обърна клинтан е сега остава да катурне и меркел , да ти кажа усещам че сме на върхът на балона ,скоро време май ще има яка корекция ,ако нее фед и ецб ...светът ще се згромоляса за месец два ,много луди се събраха на клона и наш боко се усети и пръв слезе )
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                Клинтън губи флорида със2% за момента , Мирандич май червените ще вземат планетата ) ,май дойде времото да се изнасяме на марс.
                Забравих коя шматка от УСА президентите беше направила издънка в едно изказване и от тогава ги резнаха яко.

                В смисъл няма значение кой ще е, вече им пишат всяка реч и те имат право само да сричат. На доктрина са отдавна.
                Last edited by marandi; 09.11.2016, 04:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                  Клинтън губи флорида със2% за момента , Мирандич май червените ще вземат планетата ) ,май дойде времото да се изнасяме на марс.
                  И да вземат властта, после следва въпрос: А, сега какво ще правим? Тоест и те не знаят.

                  Аз съм избягал на НЗД и малко АДСИЦ. Нека мине навалицата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound
                    Сега ме накара да вадя готова шкембе чорба от фризера. Тъкмо докато дефростне ще излязат и резултатите в САЩ. Тръмп май ще бие.. Ще забогатея за ден.
                    Бях се избазикал за ЮКей с една позиция паунд, тоест че ще останат в ЕС и пазар ме цапардоса - хаха

                    Коментар


                    • Клинтън губи флорида със2% за момента , Мирандич май червените ще вземат планетата ) ,май дойде времото да се изнасяме на марс.
                      Животът е огледало.....усмихвай се

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                        Откриват паметник на трима пилоти герои
                        http://www.desant.net/show-news/36995/

                        Идеята за изграждането на техен паметник се ражда през 2011 г., когато в архивите са намерени автентични доказателства за разигралата се трагедия. Много са родолюбивите българи, отдали сили и енергия за реализирането на този мемориал, съобщават от Клуба на летците „Капитан Димитър Списаревски”, които са основни инициатори на проявата.
                        ------------------------------------------------

                        П.П. Синко, тежки думи и упреци отправяш към 'орица, които не познаваш. Още по-лошото е, че ги отправяш към летците на БГ, които са убити като кучета в гръб.

                        Ако ще плюеш за спорта по БГ летците, може спокойно да се идентифицираш като Алексей Маресиев - някаква фентъзи шматка. Там са така - без глава, ръце, крака летят и трепят яко лошите ...
                        Защо? Защо си губиш времето?
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          С това се боря...иначе казано, губя си времето доста часове, последните дни
                          С манипулациите на мощните, добре платени от някои партии медии
                          И ЗА правото на хората да са информирани
                          Не облъчвани с едностранни мнения художествена измислица на управляващи политици
                          Да, това е надежда и за живот, и за едно по-добро, и за по-нормално бъдеще в страната ни

                          Силните на деня НЕ могат да купят всички.
                          Не могат да уплашат всички!

                          И в крайна сметка, най-важна е усмивката по спокойните лица на хората
                          А бе, дъще ...

                          .. имах предвид да погледнеш родителите си, децата, жена си и дали са добре. Те не са ти даденост

                          Понеже съм смотан и се грижа, колкото мога. За какви партии, шматки и т.н. ми шпрехаш, бре моме Калино?

                          Тия, които си изредила изобще не те броят, че си жива. Нито теб, нито родителите, нито децата, нито роднините.

                          Порастни някой ден да'е ..

                          Коментар


                          • Дано си разбрал, синко, че това не е "някакво си мнение" ... а знак за почит след десетки години обмислено решение от топ летците на България.

                            П.П. Ако ме питаш за моето мнение, то веднага мога да ти го кажа: Уволнен си!

                            Нагъл дрисльо, който не почита нищо, няма представа за историята на БГ, няма представа за житейските съдби, няма представа дори с кого говори ...

                            ... и си мисли, че със своята наглост може да прикрие своята неграмотност?

                            Затова ти повдигнах в черничко и по-едър шрифт, синко, че това не е моето мнение, а ти си толкова фрост да се кълнеш, че си "разбирач", гаврейки се с летците с на БГ.

                            Ама, мерси, бре. Запази си "знанията" за себе си.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marandi
                              Виж, ако можеш да манипулираш и накараш някого да живее още 10 години поне ...

                              Ако, накараш някого да спре да мисли за смъртта, а с нетърпение да очаква утрото ...

                              Хм .. всъщност няма значение ( понеже прочетох редовете 20 пъти докато схвана опита за гавра )
                              С това се боря...иначе казано, губя си времето доста часове, последните дни
                              С манипулациите на мощните, добре платени от някои партии медии
                              И ЗА правото на хората да са информирани
                              Не облъчвани с едностранни мнения художествена измислица на управляващи политици
                              Да, това е надежда и за живот, и за едно по-добро, и за по-нормално бъдеще в страната ни

                              Силните на деня НЕ могат да купят всички.
                              Не могат да уплашат всички!

                              И в крайна сметка, най-важна е усмивката по спокойните лица на хората

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                                Това е мнение, написано от някой, който обяснява как нищо не правят нашите летци при дежурство и нищо не рискуват.

                                Фантасте, пропагандно животно ще викаш на някой друг, а междувременно отново не си наясно нито какви простотии тролиш, нито какво те питат.

                                Смешен и жалък, както и обикновено.
                                Откриват паметник на трима пилоти герои
                                http://www.desant.net/show-news/36995/

                                Идеята за изграждането на техен паметник се ражда през 2011 г., когато в архивите са намерени автентични доказателства за разигралата се трагедия. Много са родолюбивите българи, отдали сили и енергия за реализирането на този мемориал, съобщават от Клуба на летците „Капитан Димитър Списаревски”, които са основни инициатори на проявата.
                                ------------------------------------------------

                                П.П. Синко, тежки думи и упреци отправяш към 'орица, които не познаваш. Още по-лошото е, че ги отправяш към летците на БГ, които са убити като кучета в гръб.

                                Ако ще плюеш за спорта по БГ летците, може спокойно да се идентифицираш като Алексей Маресиев - някаква фентъзи шматка. Там са така - без глава, ръце, крака летят и трепят яко лошите ...

                                Коментар

                                Working...
                                X