IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
    Интересни факти за Кемтрейлсов.

    Сред дарителите на кампанията му има интересни имена, например Младен Михалев- Маджо и Любен Гоцев...

    Ше Ви опрай гинирала, няма са плашите...
    Радев президент ......даже и Борисов си признава че е изкарал недорозумение за президент ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Интересни факти за Кемтрейлсов.

      Сред дарителите на кампанията му има интересни имена, например Младен Михалев- Маджо и Любен Гоцев...

      Ше Ви опрай гинирала, няма са плашите...
      Аз изпратих 50 евро, нещо лошо ли има

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
        Сичкуту талавизор са е заело да реанимира мъртъвци.Баце при Цветанка кротичък миличък още малко и щеше да ме разплаче.После при Поли Златарева другарката Фандъкова половин час ме омайва какви красоти е направила в София как неуморно и денонощно работят за благото на софияци.След нея някаква непозната кака казаха била била социален меринджей и тя изсипва блага раздава кинта на поразия.Великденски добавки Коледни ба си сигур ша обещаят и 20 та заплата пенсии се вдигат на всеки самотен ше назначават бавачка.Въобще мед и масло тече.А на бира не обеща.Безработицата свършила заплатите огромни.Заселването на емигранти било лъжа.Продажни и гнусни медии.Много сте прозрачни и глупави.Номера няма да мине в неделя ги изриваме деба и пасмината гнусна.Така лъгаха за Тръмп така лъгаха за резултатите от нашите избори деба и боклуците гнусни
        Прочее, същият този Боко от самото начало на няколко пъти рече, че "така се прави по кампании-обещава се какво ли не, а после се прави друго". И...
        ...И на мен ми светна: човекът беше откровен, разказа СВОЕТО разбиране за нещата. Е,вярно, опита се да "обобщи", да използва принципа на "математическата индукция": "Ето, ние правим така, значи всички са правили и ЩЕ правят така, значи, няма смисъл да ни сменяте".
        както беше казано - а той изглеждаше така смирен и...подмладен! - че с устата на младенеца говори Истината. (Боко Истината)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
          Верваме ти! И на другите пропагандисти тоже!

          Ама кажи ся ако Индиана Идиотова е човек на Сорос, то сигурно и Гоце Шлема сигурно е такъв, и сигурно и другарката КУРнелия.... пък шлемовете, патоците, беленетата са ги правиле от името на Сорос...
          Как се нарича постоянно за КУР ревящ?

          Коментар


          • Двама опечалени демократи поради загубата на Клинтън

            Цък ....
            Attached Files
            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Ми хубаво, щото Местан (тоест Ердоган) официално подкрепя Цецка.
              Туй значи че за Радев от Турция ще дойдат допълнително още едни 15 000 гласа, които бяха дадени за Орешарски на първи тур. Пък за Цецка нищо допълнително няма да дойде, те вече бяха дадени в първия тур.
              така ще е
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Интересни факти за Кемтрейлсов.

                Сред дарителите на кампанията му има интересни имена, например Младен Михалев- Маджо и Любен Гоцев...

                Ше Ви опрай гинирала, няма са плашите...

                Коментар


                • Непоисканата подкрепа на ДПС за генерал Радев всъщност е подкрепа за ГРОБ.Целта тука е да се повлияе на избирателите на Марешки и Каракачанов да гласуват за Цуца рабфака.Нищо че Местан и Ердоган са за Цуца

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                    Имена???
                    А иначе

                    Борисов за оставката на кабинета: Трябваше да помисля повече преди да заложа правителството срещу избора на президент!
                    От партията ме помолиха да изчакам поне седем дни преди да решим дали да напуснем управлението, заяви премиерът

                    Знаех си аз че българия има нужда от БХ и герб, трудни времена и така нататък, оставката- ако падне на изборите- да ако не падне- няма оставка.
                    На предсрочни избори от плакатите на бсп ще гледа новият президент и как да не гласуваш за тях
                    Ми например Чавдар Кънчев.Красимир Петров и други такива хора.Не аз съм човека който ще казва но хора имаме.

                    Коментар


                    • Сичкуту талавизор са е заело да реанимира мъртъвци.Баце при Цветанка кротичък миличък още малко и щеше да ме разплаче.После при Поли Златарева другарката Фандъкова половин час ме омайва какви красоти е направила в София как неуморно и денонощно работят за благото на софияци.След нея някаква непозната кака казаха била била социален меринджей и тя изсипва блага раздава кинта на поразия.Великденски добавки Коледни ба си сигур ша обещаят и 20 та заплата пенсии се вдигат на всеки самотен ше назначават бавачка.Въобще мед и масло тече.А на бира не обеща.Безработицата свършила заплатите огромни.Заселването на емигранти било лъжа.Продажни и гнусни медии.Много сте прозрачни и глупави.Номера няма да мине в неделя ги изриваме деба и пасмината гнусна.Така лъгаха за Тръмп така лъгаха за резултатите от нашите избори деба и боклуците гнусни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                        А не нито Курнелия нито другите стават за тая работа.Крайно време е истински професионалисти да управляват България а не някакви натегачи нагаждачи и партийни чалгари
                        Имена???
                        А иначе

                        Борисов за оставката на кабинета: Трябваше да помисля повече преди да заложа правителството срещу избора на президент!
                        От партията ме помолиха да изчакам поне седем дни преди да решим дали да напуснем управлението, заяви премиерът

                        Знаех си аз че българия има нужда от БХ и герб, трудни времена и така нататък, оставката- ако падне на изборите- да ако не падне- няма оставка.
                        На предсрочни избори от плакатите на бсп ще гледа новият президент и как да не гласуваш за тях

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                          +100

                          Започва нов проект. Генерала е лястовицата, до година ще видим щъркелите. Ако са от бсп ту- нинова и компания кой е подходящ за премиер- нинова не става според мен
                          А не нито Курнелия нито другите стават за тая работа.Крайно време е истински професионалисти да управляват България а не някакви натегачи нагаждачи и партийни чалгари

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                            Верваме ти! И на другите пропагандисти тоже!

                            Ама кажи ся ако Индиана Идиотова е човек на Сорос, то сигурно и Гоце Шлема сигурно е такъв, и сигурно и другарката КУРнелия.... пък шлемовете, патоците, беленетата са ги правиле от името на Сорос...
                            Идиотова барабар с още 6 човека се появи в документите на уикилийкс. За твое съжаление ти не си там/ и скоро няма да бъдеш/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                              Радев е американско протеже (на военните). Вицето му е хранен човек на Сорос (ЦРУ).
                              Баце е уволнен.
                              +100

                              Започва нов проект. Генерала е лястовицата, до година ще видим щъркелите. Ако са от бсп ту- нинова и компания кой е подходящ за премиер- нинова не става според мен

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от winner Разгледай мнение
                                Радев е американско протеже (на военните). Вицето му е хранен човек на Сорос (ЦРУ).
                                Баце е уволнен.
                                Верваме ти! И на другите пропагандисти тоже!

                                Ама кажи ся ако Индиана Идиотова е човек на Сорос, то сигурно и Гоце Шлема сигурно е такъв, и сигурно и другарката КУРнелия.... пък шлемовете, патоците, беленетата са ги правиле от името на Сорос...

                                Коментар

                                Working...
                                X