IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 23.11.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига сте злословили срещу Трайчо...
    Като се сетя, че е загубил 80 % от инвестициите си на БФБ, малко се успокоявам.....

    Коментар


    • Едно напомняне във връзка с удобните въпроси на Трайков

      От повече от година има Комисия за разследване на случилото се в КТБ ...в подопечния на Цачева Парламент.
      Резултат?!

      Коментар


      • Относно оемджитката, гъбата, факи и френския рентиер

        Реформаторите като че ли очакваха по-голяма подкрепа за Трайчо Трайков. Според Вас защо се стигна до това той да не бъде припознат като алтернатива на Цецка Цачева?

        Трайчо Трайков е най-нелепият от всички кандидати. Очевидно играе роля, която нито му е по мярата, нито му пасва вътрешно. Той не е естествен представител на тази десница, а просто някакво лице, което реформаторите взеха, за да участват в тези избори. Така че не виждам как той можеше да мобилизира голям вот. Както виждате, резултатът му е катастрофа.

        Наздраве

        Коментар


        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
          А защо и генералът не отговори на въпросите на Трайков
          А Трайков зашо не отговори на моите въпроси?Кой е Трайков та Президента Радев да му отговаря?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Какво подкрепя и какво не подкрепя на думи президентът, не ме интересува. Интересуват ме единствено неговите действия по отношение на това или онова.

            Аз например искам бъдещият Президент да публикува веднага, изцяло и безусловно оная стенограма от сбирката при него по повод КТБ. След която КТБ беше умишлено фалирана. Не приемам никакви съображения за секретност, търговска тайна, национални интереси. Ако имам възможност да се задават въпроси по телефона, ще се опитам да задам този въпрос.
            И аз искам ама едва ли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Как един не каза преди 27 години бях проз бачкер- вижте ме сега- във фирмата ми работят 100 ч0века, през ден идват данъчните на ревизия и не откриват нищо

              Нищо такова няма- цеца, радев, русия, от време на време тръмп. Бат факи каза че ще гласува за килърито- е както обикновено дърво- и неговия играч не мина.
              Единствен марков каза че има фирма и дермокрадците се засилиха да вадят всички лоши неща от турското робство насам за всички с фамилия марков.
              А пък за незавършилите инженери да не говорим
              Бат ти факи ша гласува за клиторито ама наужким само тука във форума....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Ала бала ... всеки истеризиращ уж десен от членството на Цачева в бкп имаше години на разположение да се възмущава, още откакто беше избрана за председател на НС първия път. Тя не го е крила.
                Само днешният Министерски съвет да се вземе - пълно е с бивши членове на БКП и децата им, поинерция и председателя на НС

                Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Много нелепа агитация с призива за въздържане от гласуване. Политиката е изкуство на възможното, избираш от това, което е на пазара, а не от което ти се иска.
                За Референдума, имаше "окупация" на медии и безумно говорене ... да не се гласува
                Сега, с какво се променил .... свободният пазар

                Аз ще гласувам - защото имам избор

                Коментар


                • Как един не каза преди 27 години бях проз бачкер- вижте ме сега- във фирмата ми работят 100 ч0века, през ден идват данъчните на ревизия и не откриват нищо

                  Нищо такова няма- цеца, радев, русия, от време на време тръмп. Бат факи каза че ще гласува за килърито- е както обикновено дърво- и неговия играч не мина.
                  Единствен марков каза че има фирма и дермокрадците се засилиха да вадят всички лоши неща от турското робство насам за всички с фамилия марков.
                  А пък за незавършилите инженери да не говорим

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    Какво подкрепя и какво не подкрепя на думи президентът, не ме интересува. Интересуват ме единствено неговите действия по отношение на това или онова.

                    Аз например искам бъдещият Президент да публикува веднага, изцяло и безусловно оная стенограма от сбирката при него по повод КТБ. След която КТБ беше умишлено фалирана. Не приемам никакви съображения за секретност, търговска тайна, национални интереси. Ако имам възможност да се задават въпроси по телефона, ще се опитам да задам този въпрос.
                    Един много много много добър въпрос, на който трябва да се поиска отговор, съответно конкретен ангажимент, от двамата кандидати!

                    Коментар


                    • Не видях никъде честитки да се разменят между дермокрадците за 10.11.
                      Само плюят по натовския генерал, който е завършил в щатите в далечната 92година. По него време някой са ходили прави под масата, а сега плюят по човека който е харесан от сегашния ни голям черен брат да ни оправи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от prectical Разгледай мнение
                        Всеки десен който пробутва тая червена гнида чачева не е с десни убецдения а платен агитатор на хранилка. По-добре не гласувайте,вместо да подкрепите отново червен агент. СДС през 90-те години беше бъкана с червени и ДС агенти. Сега отново сте водени от пребоядисани комунисти.
                        Ала бала ... всеки истеризиращ уж десен от членството на Цачева в бкп имаше години на разположение да се възмущава, още откакто беше избрана за председател на НС първия път. Тя не го е крила.

                        Умишлено създавате изкуствена говорилня по въпроса за нейното членство, за да отвлечете вниманието от увъртанията и лъжите на един дезертьор и кариерист, политически пудел на пеевски, рядка субстанция, която ви опаковаха в целофан.

                        Много нелепа агитация с призива за въздържане от гласуване. Политиката е изкуство на възможното, избираш от това, което е на пазара, а не от което ти се иска.

                        Ще им накривите шапките на Герб с поставяне в опозиция ... "Да гласуваш за гадев, за да накажеш Бойко Борисов е като да си избодеш с игла окото, за да се смееш на тъщата си, че има кьорав зет."
                        Last edited by OMG; 10.11.2016, 19:37.
                        Yeah

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          ....- "Да, подкрепям" ....но кога, някога или сега - НЕ се пита, както и не се пита, как точно ЦЕЦКА ще подкрепи комисии да разследват, вкл. и Шефа й, напр. за Булгартабак ....за КТБ ...или пък да изисква от Цацаров да разследва кви са тия приказки в Яневагейт ..... или пък, едно изчезнало тефтерче.....
                          Какво подкрепя и какво не подкрепя на думи президентът, не ме интересува. Интересуват ме единствено неговите действия по отношение на това или онова.

                          Аз например искам бъдещият Президент да публикува веднага, изцяло и безусловно оная стенограма от сбирката при него по повод КТБ. След която КТБ беше умишлено фалирана. Не приемам никакви съображения за секретност, търговска тайна, национални интереси. Ако имам възможност да се задават въпроси по телефона, ще се опитам да задам този въпрос.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                            А защо и генералът не отговори на въпросите на Трайков
                            Че кой е Трайков, та да му отговаря? В България има 6 милиона избиратели, ако всеки изпрати по един списък, няма да му стигне цяла вечност да отговаря.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
                              А защо и генералът не отговори на въпросите на Трайков
                              Затова по-долу, написах - жалко за Трайчо.
                              Представя го в друга светлина от кандидатската му кампания, но явно е притиснат от дружинката от ДСБ

                              Въпросите му са чист ПОПУЛИЗЪМ!
                              И той, като умен човек, го знае. Но се търси вратичка, уж, зад отговорите на някакви популистки въпроси - отговори да се призоват гласувалите за него...да се ориентират към Цачева
                              Иван Костов, който почти не се е показвал след краха на КТБ... преди 2 дни излезе и индиректно почти призова за Цачева... мъкааа

                              Въпросите са популистки, защото - някои и в момента си ги има, разни съвети за реформи към президента.... други са твърде пожелателни и естествено, всеки може да каже - "Да, подкрепям" ....но кога, някога или сега - НЕ се пита, както и не се пита, как точно ЦЕЦКА ще подкрепи комисии да разследват, вкл. и Шефа й, напр. за Булгартабак ....за КТБ ...или пък да изисква от Цацаров да разследва кви са тия приказки в Яневагейт ..... или пък, едно изчезнало тефтерче )
                              За КЗК - ами, да и Цецка ще каже, че трябва сериозно да работи, без зависимости и какво от това???
                              По т.8 от въпросите - ами самият Трайков да се запознае с положението!

                              Та, така ....едни на пръв поглед злободневни въпроси, но зададени услужливо без конкретика и СРОКОВЕ и най-вече с отворен отговор - "Да, съгласна съм, ЩЕ подкрепя" ))))

                              И да, това би била най-точната позиция - Да отговорят и двамата кандидати и всеки да реши.
                              Но целта е друга, както писах по-горе
                              Last edited by съни(тя); 10.11.2016, 19:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                                Барби, с цялото ми уважение към "бомбите" на ПИК и Блиц, все си мисля, че архивите "говорят" - извадете я книжката...
                                Лъжа е, че всички умни хора преди '89-та са били членове на БКП.

                                Но, дори така да е - ще имат поне една прилика двамата кандидати )
                                Аз за първи път чувам военен да не е бил партиец, този как се е отървал не знам. Отделно че е бил най добър във випуска си, навремето добри джуров ходеше по поделенията и се ръкуваше със отличниците на всеки випуск и си говореше с тях по няколко приказки. Няма как да ме убеди генерала че не е бил партиец.

                                Но и цеца е била, бойко и той, барби и той, така че какво толкова

                                Коментар

                                Working...
                                X