Първоначално изпратено от v_tin
Разгледай мнение

Че епъл за миналата година е продал oколо 150 млн парчета. Едно парче струва около $500.
Я си преформулирай въпроса пак. Отчети че епъл искат $ а не рубли.

Коментар