IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
    Кои сини крадци?
    Ми да ти припомня тогава - Костовци , Бакържиевци, Софиянски, оня дето беше известен като мистър 10 процента , Бисеровци , Цоневци , Цветан Василев и т.н .......няма да ги изброявам всичките, знам че си ги знаеш аверите.....
    Last edited by markoci; 03.08.2016, 00:47.
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
      Напротив в момента голяма част от нещата зависят от волята на народа.

      Гласуваш за Атака, БСП, АБВ, ДПС, патреоте разне - получаваш Путя.
      Гласуваш за ДОСТ - получаваш султаня.
      Гласуваш за ГЕРБ, РФ - получаваш Брюксел.

      Преди за който и да гласуваш получаваш СССР-то.

      Ми светни ме за кого съм гласувал че получих нато ?

      Щото за нато на избори в БГ не се е появявало в БГ ?
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Преди известно време българска медия публикува статия, в която пише че на 4.12.1963г. се е състояло заседание на централния комитет на БКП, на което се е обсъждал въпроса за сливане на България със Съветския съюз. Медията публикува ксерокопие от стенографски протокол и в това копие се вижда, че пише и следното:
        Стенографски протокол
        на заседанието на пленума на централния комитет на БКП за по-нататъшното най-тясно сближение и в перспектива за сливане на Народна република България със Съветския съюз, състояло се на 4.XII.1963г.

        Предс.Митко Григоров: Другари, откривам заседанието на пленума на ЦК на партията. За дневен ред се предлага една единствена точка:
        Обсъждане на въпроса за по-нататъшното най-тясно сближение и в перспектива за сливане на Народна република България със Съветския съюз.
        Доклад ще направи др. Тодор Живков.
        Друго предложение има ли? - Няма.
        Който е съгласен с така предложения дневен ред, моля да гласува! Приема се...

        Ето линк http://desebg.com/2011-01-13-09-24-01/735--1 в който може да видите ксерокопието от този стенографски протокол и да прочетете целия протокол.

        Нека никой никога да не гласува за БСП.
        Last edited by Ivan2015; 03.08.2016, 00:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
          Най жалкото е че сините талибани всъщност правят същото в което упрекват комунистите. Пак го докараха до там нищо в БГ да не зависи от волята на народа , и решенията за държавата ни да се вземат в Вашингтон, Брюксел или баг знае къде ...но не и в София.

          А уж този път щеше да бъде друго.......
          Напротив в момента голяма част от нещата зависят от волята на народа.

          Гласуваш за Атака, БСП, АБВ, ДПС, патреоте разне - получаваш Путя.
          Гласуваш за ДОСТ - получаваш султаня.
          Гласуваш за ГЕРБ, РФ - получаваш Брюксел.

          Преди за който и да гласуваш получаваш СССР-то.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            Преди 40 години , е минало НЕ станало , ако се беше случило вероятно щеше да бъде грешка.

            Притеснява ме че едни сини крадци - същите като теб , направиха държавата ни СЕГА американски протекторат.....
            Кои сини крадци? Да нямаш впредвид Луканката, Илия Павлов, Емил Кюлев, В. Моллов,Веска Меджидиева, Мутрите, тимаджиите, Гергов, Николай Банев... Милен Велчев, Хаяско, царчето ... Съсела, Р.Овч, Гоце,... Ако някой се сети да добавя.
            Та тия ли имаш в предвид? Или някои регионални дерибейчета на които сестрите им дават пари за къщи и нови коли?
            Last edited by Имхотеп; 03.08.2016, 00:20.
            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Най жалкото е че сините талибани всъщност правят същото в което упрекват комунистите. Пак го докараха до там нищо в БГ да не зависи от волята на народа , и решенията за държавата ни да се вземат в Вашингтон, Брюксел или баг знае къде ...но не и в София.

              А уж този път щеше да бъде друго.......
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                Преди 40 години , е минало НЕ станало , вероятно е щяло да бъде грешка.
                Притеснява ме че едни сини крадци - същите като теб , направиха държавата ни СЕГА американски протекторат.....
                Абе, ти сега. Един път да гледаш, как петел снася, и веднага се юрна. Няма да го вкараш в пътя, той само по канавките си кара този. ОставИ го, тури му пепел.


                ...или пръта?

                Re: "Петел"- от "изкукуригал".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  Бе ти можеш ли да посочиш някъде в темата някой да е говорил за американски протекторат?
                  Не съм чел нещо подобно.
                  Но съм чел, че преди четиридесеттина години едни от тогавашните червени крадци - същите такива като теб сега, са искали да правят България шеснайста република на една вече разпаднала се империя?
                  Липсата на прецизност на изказа е показателна за нивото на вакуума между ушите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                    Бе ти можеш ли да посочиш някъде в темата някой да е говорил за американски протекторат?
                    Не съм чел нещо подобно.
                    Но съм чел, че преди четиридесеттина години едни от тогавашните червени крадци - същите такива като теб сега, са искали да правят България шеснайста република на една вече разпаднала се империя?
                    Преди 40 години , е минало НЕ станало , ако се беше случило вероятно щеше да бъде грешка.

                    Притеснява ме че едни сини крадци - същите като теб , направиха държавата ни СЕГА американски протекторат.....
                    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                      Руска губерния не ща да ставаме , но не искам и разни необразовани и неуспели в живота соросоиди да ме убеждават колко е убаво да сме Американски протекторат.

                      Да не би в момента в БГ да е : във възход , благоденствие , нацията се увеличава като численост ?

                      КО , НЕЕЕ !
                      Бе ти можеш ли да посочиш някъде в темата някой да е говорил за американски протекторат?
                      Не съм чел нещо подобно.
                      Но съм чел, че преди четиридесеттина години едни от тогавашните червени крадци - същите такива като теб сега, са искали да правят България шеснайста република на една вече разпаднала се империя?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                        Руска губерния не ща да ставаме , но не искам и разни необразовани и неуспели в живота соросоиди да ме убеждават колко е убаво да сме Американски протекторат.

                        Да не би в момента в БГ да е : във възход , благоденствие , нацията се увеличава като численост ?

                        КО , НЕЕЕ !
                        И аз като Ванката.

                        Руска медия преди дни публикува изследване според което

                        Более 40% россиян заявили о нехватке денег на еду и одежду

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от БАЦЕ
                          Мухахахаха ........ Компютъра - плод на капитализма !?! Ти си наденал поне 2-3 от белите ризи с обърнатите ръкаве . Ногу си зле , бе Рогон..чо.... Кой с роги , кой без самолет , коя с вълни , хахахаха . Ногу , ама ногу, сте капут тва русофобите , бе - ша ви гътам по 5 наведнъж , беееее
                          A по пет наведнъж моеш ли да лапаш?
                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Днес руска медия публикува статия за предстоящи съкращения на работни места в Северна Осетия, която е в Русия. В статията пише, че в Северна Осетия, която е част от Русия, през август 2016г. 1718 души може да загубят работата си. От статията става ясно, че в тази част на Русия 1718 души може да загубят работата си, тъй като предстоят масови уволнения.

                            http://www.vestikavkaza.ru/material/170004

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Хайърсъзов! Разгледай мнение
                              Тук руска губерния ли искаш?
                              Мизерия, упадък и катастрофа?
                              Да??
                              Това ли??
                              --------------------

                              Как един грамотен и образован не го поиска??????????
                              Руска губерния не ща да ставаме , но не искам и разни необразовани и неуспели в живота соросоиди да ме убеждават колко е убаво да сме Американски протекторат.

                              Да не би в момента в БГ да е : във възход , благоденствие , нацията се увеличава като численост ?

                              КО , НЕЕЕ !
                              Last edited by markoci; 02.08.2016, 22:51.
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Знаете ли кой уби българския писател Георги Иванов Марков на рождения ден на Тодор Живков на 7 септември 1978г.?

                                Да ви напомня, какво казваше Гeорги Иванов Марков за управлението на комунистическата власт в България: "По пълно подобие на СССР режимът у нас е иззел правото на общество, обществени групировки или отделни лица да имат своя решителна дума, свой критерий за правилно и погрешно, свой компас за движението си. Вместо това властва критерият на режима, който се определя главно от политическите нужди на деня и следва ограничена, но много гъвкава доктрина."
                                Ето още какво казваше Георги Иванов Марков за управлението на комунистическата власт в България: "Кои са тези, на които историята би могла един ден да потърси отговорност? Първият и съвсем официален отговор е, че властта принадлежи на Българската комунистическа партия и нейните поделения...По-точният отговор е, че властта у нас принадлежи на БКП, която управлява страната от името на Съветския съюз...Тук искам да бъда напълно и категорично ясен: абсолютно никакво важно, сериозно или що-годе значително решение у нас не може да се вземе без предварителното съгласие на Съветския съюз."

                                http://desebg.com/2011-01-06-11-54-1...02-27-11-20-16

                                Нека никой никога да не гласува за БСП.
                                Last edited by Ivan2015; 02.08.2016, 22:29.

                                Коментар

                                Working...
                                X