IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    хахахаха ..............

    Ти живееш още в ония години преди 1989 година. добри си се окопал в пещерата си на пещерен антикомунизъм.

    Няколко пъти съм го казвал тук че съм бил член на БСП от 1999 до 2007 г.

    Аз съм взел решението да напусна тази партия защото политическите ми възгледи не съвпадаха с нейния курс ......това проблем ли е за теб.

    Ако някога реша пак да членувам или напускам партия да ти питам ли трябва ?
    Ава дрогарьо, питам та що та изгониха ва, не що си "напуснал"...
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      !?!? Другарю изгонен лидер на БСП, аз така по батепешовски питам, я кажи, защо те изгониха и от най-прогнилата, противната, гнусна, долна и крадлива партия в България?
      хахахаха ..............

      Ти живееш още в ония години преди 1989 година. Добре си се окопал в пещерния антикомунизъм.

      Няколко пъти съм го казвал тук че съм бил член на БСП от 1999 до 2007 г. След 2004 година спрях да участвам в партийния живот , 2007 напуснах.

      Аз съм взел решението да напусна БСП защото политическите ми възгледи не съвпадаха с нейния курс ......това проблем ли е за теб ?

      Ако някога реша пак да членувам или напускам партия да ти питам ли трябва ?
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
        Другарю , честно казано се забавлявам с глупотевините ти , много ми е интересно до къде може да стигне психопатията.

        Ти дан си бил акционер в демос бря , така по седесарски / 1,5 милиарда изпарени пари/

        http://www.dnevnik.bg/print/arhiv_pa...ha_v_demos_ad/
        !?!? Другарю изгонен лидер на БСП, аз така по батепешовски питам, я кажи, защо те изгониха и от най-прогнилата, противната, гнусна, долна и крадлива партия в България?
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Господине, правописът ви е ужасен, четенето също.
          Когато се обърнах към уважаемите съфорумци, не ставаше въпрос за Марков, а за уважаемите съфорумци.

          Когато твоите (на Марков) съграждани имат негативно мнение за изявите ти като политик, грамотността ти, честността ти, то тогава кой си ти, та да заставаш над суверена? Глупотевини се пише така, както аз съм го написал, с "У".
          Та глупотевини са жалките ти опити, да замазваш мненията на твои съграждани, които те излагат. За щастие темата тук е "Политика" и на драго сърце ще продължавам, да показвам излагациите на българския политик, господине или другарю, все тая..
          Другарю , честно казано се забавлявам с глупотевините ти , много ми е интересно до къде може да стигне психопатията.

          Ти дан си бил акционер в демос бря , така по седесарски / 1,5 милиарда изпарени пари/

          http://www.dnevnik.bg/print/arhiv_pa...ha_v_demos_ad/
          Last edited by markoci; 03.08.2016, 11:37.
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
            Младеж преди да цитираш глупости поне виж кои им е автора.
            Този сайт от който вадиш ценни писания е собственост на Емил Попов. Напиши му името в гоглето и виж кои е , - прочети и за злощастния фалит на Демос кво пише. Пък тогава пак се излагай като постваш разни глопотевини .... ма всъщност вие в зората на демокрацията сигурно сте били съпартийци ......той беше от лидерите на стедентските стачки в ТУ Габрово.
            Господине, правописът ви е ужасен, четенето също.
            Когато се обърнах към уважаемите съфорумци, не ставаше въпрос за Марков, а за уважаемите съфорумци.

            Когато твоите (на Марков) съграждани имат негативно мнение за изявите ти като политик, грамотността ти, честността ти, то тогава кой си ти, та да заставаш над суверена? Глупотевини се пише така, както аз съм го написал, с "У".
            Та глупотевини са жалките ти опити, да замазваш мненията на твои съграждани, които те излагат. За щастие темата тук е "Политика" и на драго сърце ще продължавам, да показвам излагациите на българския политик, господине или другарю, все тая..
            The strongest stand last.

            Коментар


            • А иначе в земята на джуджето с уверени крачки (или крачици, щот говорим за джудже) вървят към добре познатия модел "Вся власть Советом!" (или в случая - джуджам)...

              Ликвидират повечето партии в Русия до 2020 г.

              Препоръчва го законът, поставящ непосилни изисквания

              http://www.clubz.bg/42938-likvidirat...usiq_do_2020_g

              Коментар


              • Като оставим настрана невярното излагане на исторически факти, никак не е подходящо да обясняваш историко-политически събития от 60-те, случили се във Франция, пречупени през психомодел, роден в болната глава на едно джудже, обитаващо съвсем друг прострнствено-времево-политически контекст...

                Апят двойа, товарищи!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                  Глупости на търкалета.

                  Почти веднага след създаването на НАТО Де Гол изважда Франция от НАТО, после Франция се връща обратно. Никой не му праща нито танкове, нито революция му спретват.
                  Да де свалят Де Гол чрез оранжев преврат и връщат Франция в правия път у НАТО ......
                  Last edited by markoci; 03.08.2016, 10:22.
                  Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Глупости на търкалета.

                    Почти веднага след създаването на НАТО Де Гол изважда Франция от НАТО, после Франция се връща обратно. Никой не му праща нито танкове, нито революция му спретват.

                    Що няма условия за революция в Германия или във Франция въпреки атентатите.
                    Продължавай да търкаляш глупостите, Не пречиш

                    Изваждането на Франция от МАТО и искането на ДеГол да получи срещу зелената шума физическо злато бяха причина за организирането на преврат във Франция и свалянето на ДеГол, както беше свален Виктор Янукович в Украйна.

                    ДеГол трябваше да прояви твърдост и да ошамари френските ранобудни студенти в самото начало, но уви... А по нататък от позицията на времето виждаме развитието на типичен Майдан, студентско неподчинение, гражданско неподчинение, профсъюзни протести, блокиране на транспортна инфраструктура и учрежждения!

                    Френския национален герой ДеГол завърши своята блестяща кариера, както страхливеца и националния предател Янукович, а Франция окончателно загуби статут на велика сила!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Без коментар.

                      Предложението за прозрачност на Николай Марков звучи така сякаш ще осигури някаква прозрачност, но не. На практика предложението му е за някаква обобщена и синтезирана информация по няколко въпроса, които не се различават съществено от отчетите на кмета, правени до сега. Разбира се това предложение беше с радост прието от цялото мнозинство. Само че това предложение по никакъв начин не е превенция срещу далавера като настоящата; с него няма как да предотвратим цялата администрация начело с кмета да отиде на море за петък, събота и неделя под предлог, че ще прави обмяна на опит с черноморска община; няма как да разберем, че за ремонт на общински имоти са поканени две габровски и една тревненска фирма, но не и общинската строителна фирма ”Колю Фичето”; няма как да разберем реципрочни и справедливи ли са правата и задълженията на общината и всички нейни контрагенти по сключените договори и т.н. и т.н. От цялата работа е видно, че Николай Марков е откривател на формула за псевдопрозрачност, която очевадно устройва кмета и мнозинството.

                      Това за съжаление, скъпи съграждани, е поведението на кмета и мнозинството, дори и след такава груба далавера, така че прозрачността в Дряново минава през оставките на кмета Иван Николов и общинските съветници Ангел Димитров, д-р Нено Ненов, адв. Румен Иванов, Михаил Белев и Николай Марков.
                      Младеж преди да цитираш глупости поне виж кои им е автора.
                      Този сайт от който вадиш ценни писания е собственост на Емил Попов. Напиши му името в гоглето и виж кои е , - прочети и за злощастния фалит на Демос кво пише. Пък тогава пак се излагай като постваш разни глопотевини .... ма всъщност вие в зората на демокрацията сигурно сте били съпартийци ......той беше от лидерите на стедентските стачки в ТУ Габрово.
                      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                        Преди малко, 'ноголикото се изцепи: Глупости. Угаждаш на господарите си. Кой те знае, колко си приватизирал и ти обществени ползи и обобществявал собствените си загуби.

                        И т.н., знаем се.
                        Господари нямам. На обществен пост не съм бил. Просто си подбирай твърденията.
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                          Да типично, низшия духом човек като няма аргументи минава в лични нападки .... колко познато.
                          Здрасти и добро утро на всички. Назад в темата не съм се връщал но, тук ще дам пример, как нещо може да изглежда добро и правилно, ако човек не се вглежда в контекста. Защото, в конкретният пост, Марандулецът е...прав. По принцип ме дразни но, има попадения. /Опитвам се да бъда справедлив./

                          По-долу, отново грешим /Просто, призовавам към прецизност, че щурчовки какво още няма да ни оплюят, ако караме така/:
                          Уран 238. Получава се от уран 234 (използван за атомни бомби) и уран 235 )който се използва в атомните електроцентрали). ОУ е метал, който до преди известно време се е изхвърлял като отпадъчен продукт. Този метал е много здрав. Когато се използва за снаряди и куршуми той пробива всякаква броня. Пробива бронята на танка като масло. Използват го за пробивач (penetrator). За сравнение снарядите от други метали се затъпяват, когато контактуват с бронята, но ОУ не се затъпява. В Ирак през 91 година за първи път са използвани такива амуниции. После и в Сърбия американците хвърлиха голямо количество такива амуниции.Проблема е в това че тези снаряди са радиоактивни и остават такива за 4,5 милиарда години. Тази снаряди отделят радиоактивен прах, който прониква в почвата, и оттам във водата, а също така и остава във въздуха.
                          Уран 238 НЕ СЕ ПОЛУЧАВА от уран 234/235 /или дори 233, там са други нещата/. Това е химически елемент и при сепариране само се отделя от природната смес, кой знае в коя звезда възникнала.
                          После, 4,5 милиарда години е само периодът му на полуразпад. След това време, единствено количеството му намалява два пъти. Кога ще изчезне напълно, Господ знае, и зависи от нашия критерий за "напълно".

                          Преди малко, 'ноголикото се изцепи:
                          Това е благодарениe на следването на сесесерейския модел с десетилетия буквално до преди вчера. Сиреч, дължим го на вас, продалите България на руски престъпници.
                          Правителство и управляваща партия комунисти, опозиция комунисти, ченгета комунисти, армия от комунисти - но са ви криви американците. Смешно.
                          Глупости. Угаждаш на господарите си. Кой те знае, колко си приватизирал и ти обществени ползи и обобществявал собствените си загуби.

                          И т.н., знаем се.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                            Поредната ти заблуда , няма разлика между СИВ и НАТО !

                            1. Никои не ни пита и преди и сега за членство в СИВ или НАТО.
                            2. Ако се помъчиш да излезеш от НАТО ,ще ти спретнат я гражданска война, я цветна революция ....... същите похвати но леко видоизменени през времето. Или пък направо ще те демократизират с бомби с обеднен уран ......
                            Глупости на търкалета.

                            Почти веднага след създаването на НАТО Де Гол изважда Франция от НАТО, после Франция се връща обратно. Никой не му праща нито танкове, нито революция му спретват.

                            Гърция също излиза от НАТО след като Турция напада и окупира Северен Кипър. След това пак се връща. За протокола Кипър никога не е бил член на НАТО, не е член и в момента.

                            И накрая граждански войни и цветни революции има в там където има условия за тях - в диктатурите. В демокрациите проблемите се решават с оставка и избори. Срещу кой ще протестират и ще се бият хората, след като правителството си подаде оставката и отиде на избори. В близката ни история имаше 3 дни протести, Борисов си подаде оставката и нещата утихнаха. Просто като фасул. Ако се беше запънал положението можеше да стане много зле.

                            Що няма условия за революция в Германия или във Франция въпреки атентатите.

                            Коментар


                            • Без коментар.

                              Предложението за прозрачност на Николай Марков звучи така сякаш ще осигури някаква прозрачност, но не. На практика предложението му е за някаква обобщена и синтезирана информация по няколко въпроса, които не се различават съществено от отчетите на кмета, правени до сега. Разбира се това предложение беше с радост прието от цялото мнозинство. Само че това предложение по никакъв начин не е превенция срещу далавера като настоящата; с него няма как да предотвратим цялата администрация начело с кмета да отиде на море за петък, събота и неделя под предлог, че ще прави обмяна на опит с черноморска община; няма как да разберем, че за ремонт на общински имоти са поканени две габровски и една тревненска фирма, но не и общинската строителна фирма ”Колю Фичето”; няма как да разберем реципрочни и справедливи ли са правата и задълженията на общината и всички нейни контрагенти по сключените договори и т.н. и т.н. От цялата работа е видно, че Николай Марков е откривател на формула за псевдопрозрачност, която очевадно устройва кмета и мнозинството.

                              Това за съжаление, скъпи съграждани, е поведението на кмета и мнозинството, дори и след такава груба далавера, така че прозрачността в Дряново минава през оставките на кмета Иван Николов и общинските съветници Ангел Димитров, д-р Нено Ненов, адв. Румен Иванов, Михаил Белев и Николай Марков.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                                Доста бъркаш , от тези дето си ги изброил единствено Атака се обявяват за излизане от НАТО. Те пък не стават за гласуване по ред други причини .....та човек ако иска да каже НЕ ИСКАМ НАТО на следващите избори няма как да го направи.
                                Явно много разбираш от Атаки..

                                Ето уважаеми съфорумци, историята на средностатистическите български политици в развитие:

                                Уважаема редакция,
                                Изпращам ви копие от сигнал до Областния прокурор и Директора на областната дирекция на МВР в гр. Габрово.
                                "След поредица от действия на служители от РУП - гр. Дряново насочени срещу членове и симпатизанти на ПП АТАКА в града, съм принуден да Ви запозная със ситуацията с искане за незабавно прекратяване на натиска срещу нас.
                                На 03.06.2011 г. според Стоянка Стойнова трима полицаи влизат в апартамента й на ул. "Гурко" №4, вх. Б и извършват обиск. Полицаите не са представили документ за тези си действия, като накрая са обявили, че са търсили марихуана в саксии, но за тяхно съжаление не са открили нищо. За този случай бях уведомен веднага от Пламен Стойнов - син на г-жа Стойнова и член на ПП АТАКА. След проведен разговор с районен съдия Пламен Попов установих, че не е издавана заповед за обиск. На 06.06. 2011 г. отново трима полицаи, водени от Деян Денчев, отиват на същия адрес и принуждават г-жа Стойнова да подпише документ за извършен обиск със задна дата от 03.06.2011 г. След отказ от нея и сина й да подпишат документа, последвали закани срещу тях. След продължителен натиск и изнудване прекаралата два инсулта г-жа Стойнова не издържала и подписала поднесения й документ. Присъстващият на тази акция полицай Момчил Георгиев нареди на Пламен Стойнов да не се занимава повече с ПП АТАКА и с мен, защото ще свършел в затвора. Специално към мен отправи заплаха, че скоро съм щял "да изгоря". Държа да напомня, че още през 2007 г. бях нападнат от полицай Георгиев в сградата на РУП - Дряново, където внасях жалба срещу местния лидер на БСП Николай Марков. След агресивни действия срещу мен загубих съзнание и след последвалата лекарска намеса уведомили жена ми да ме изнесе от сградата. Този случай стана пред очите на началника на РУП Тони Тодоров, който след това презрително ми заяви: "Ти нямаш свидетели бе, къде си тръгнал".
                                При необходимост ще свидетелстваме най-изчерпателно по десетки други случаи, които отговорно заявявам са или полицейски терор срещу нас, или отказ от съдействие. По общо наше мнение тази тенденция води началото си от 30.07.2008 г. след наш арест на митинг на ПП АТАКА в гр. София. Много се надявам да бъде спрян политическият натиск срещу нас, включващ физически и оскърбителни действия от страна на РУП - Дряново с началник Тони Тодоров."
                                Апостол Матев, гр. Дряново
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X