IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
    Монти, ама ти наистина си започнал да се самонадъхваш
    Герб се структурират от години, Цветанов няма почивка да обикаля страната и най-отдалечените сокаци, а ти очакваш от една подпухнала червена шапчица да изяде ловеца, бабата и вълка едновременно
    Стига бе тия фалшифицират изборите народа не ги иска

    Коментар


    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
      Всичките ви мечти са такива ... на баба ви да биха ѝ поникнали крила, както Jimmy звучно се изсмя
      Тоя път няма да има прошка, Хамерика трябва да бъде разрушена.... Светът ще бъде едно по-добро и по-спокойно място без Хамерика!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        В момента се търси алтернатива на Тиквата ,от шесте имена който са в червените ,само Радев е победна кандитатура и зад него ще застанат непредубеден електорат и може да победи самата Тиква.
        Ана мен ми трябва човек който да разруши гроб оод....сега а не след 20 г.
        Може би искаш Кунева и касим Дал....
        Аз не понаасям Нинова ама едно правителство Нинова и Патриотите е едно решение в близко време ,преди гроб да източи от Българи още 20 милиарда заем....
        Не понасям партията на Буци дето преди Доганя да го направи генерал паркираше колите ма Маргина и другите сикаджии пред един хотел.Не понасям кака Цеца и Цвъко шлифера..Другарката даскалица дето се нишка също ми е противна а оная Караянчева цело село да и се изтропа в устата не мое ги напълни.Но преди да разрушим трябва да се замислим...Президента все пак няма правомощия да направи някаква беля единствено като Рошко Кримски мое да дръдори простотии на кило и да му се смее целия свят.Но комунисти на власт без да има кой да им дърпа юздите в никакъв случай.Засега депесето е доказало че може да ги озаптява но няма как да искам депесе на власт това е пълен абсурд.Коалиция комунисти с цигани в никакъв случай.Кривата джука Кунева не мога да я понасям изключително нагла крадлива и проста кака при това и дърта и грозна продажна свиня.Като добавим че и Волен не става за нищо си идваме в нашата тъжна реалност.Аз не съм оптимист към коалиция комунисти и телевизия скат.Трябват нови хора почтени и хора които обичат България

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          В момента се търси алтернатива на Тиквата ,от шесте имена който са в червените ,само Радев е победна кандитатура и зад него ще застанат непредубеден електорат и може да победи самата Тиква.
          Ана мен ми трябва човек който да разруши гроб оод....сега а не след 20 г.
          Може би искаш Кунева и касим Дал....
          Аз не понаасям Нинова ама едно правителство Нинова и Патриотите е едно решение в близко време ,преди гроб да източи от Българи още 20 милиарда заем....
          Монти, ама ти наистина си започнал да се самонадъхваш
          Герб се структурират от години, Цветанов няма почивка да обикаля страната и най-отдалечените сокаци, а ти очакваш от една подпухнала червена шапчица да изяде ловеца, бабата и вълка едновременно
          Yeah

          Коментар


          • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
            Нищо ново не е научено, нищо старо не е забравено. Просто БСП. ✝D
            А бе все се каня да те питам ти подаде ли сигнала до данс за хотела на първановия син. Защото ако не си не виждам защо ни занимаваш-този казал, другия рекъл. Това не важи, ББ каза с доноси няма да се занимаваме, пишеш донос/сигнал че хотела е купен с крадени пари и се подписваш. След това ще видим всички какво става

            Коментар


            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
              Монти БСП не е алтернативата за България на този етап.Не искам да ме управляват каки които искат да ми вдигнат данъците за да раздават пари на мангали и хора които не желаят да работят.Баце е простак и смешник.Куманягите по дефолт не ги искам Каракачанов все пак е доносник реформаторите са откровене бездарници за да не кажа боклуци а телевизия Скат ме плаши обикновени фалипръцковци.За мен в тия гадни времена които идват трябват друг тип хора изключително интелигентни и смирени.Така мисля аз
              В момента се търси алтернатива на Тиквата ,от шесте имена който са в червените ,само Радев е победна кандитатура и зад него ще застанат непредубеден електорат и може да победи самата Тиква.
              Ана мен ми трябва човек който да разруши гроб оод....сега а не след 20 г.
              Може би искаш Кунева и касим Дал....
              Аз не понаасям Нинова ама едно правителство Нинова и Патриотите е едно решение в близко време ,преди гроб да източи от Българи още 20 милиарда заем....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Засега само им теглим по една
                Šešelj jebem vam majku svima
                https://www.youtube.com/watch?v=TJ32WyuLK-o

                Мечтата ми е Трибунал в Ростов и да бъдат публично обесени престъпниците Бил Клинтон, Мадлин Олбрайт, Тони Блеър, Хавиер Сополана...
                Че що пък да не ги обесят в Хага.За бесене е и Баба Клиторка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                  Засега само им теглим по една
                  Šešelj jebem vam majku svima
                  https://www.youtube.com/watch?v=TJ32WyuLK-o

                  Мечтата ми е Трибунал в Ростов и да бъдат публично обесени престъпниците Бил Клинтон, Мадлин Олбрайт, Тони Блеър, Хавиер Сополана...
                  Всичките ви мечти са такива ... на баба ви да биха ѝ поникнали крила, както Jimmy звучно се изсмя
                  Yeah

                  Коментар


                  • Не искам да ме управляват и хора които ще ми вдигнат данъците за да купуват американски пушкала 15 та употреба на 50 годин за много пари.По добре две ескадрили СУ 35 два комплекса С 400 и отлични ракетни войски които за няколко минути да сринат Анкара и Истанбул.Щото заплахата за нас идва точно от там
                    Last edited by power grid; 07.08.2016, 17:56.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                      А кой сега ше го съди тоя съд дето уби Милошевич?
                      Засега само им теглим по една
                      Šešelj jebem vam majku svima
                      https://www.youtube.com/watch?v=TJ32WyuLK-o

                      Мечтата ми е Трибунал в Ростов и да бъдат публично обесени престъпниците Бил Клинтон, Мадлин Олбрайт, Тони Блеър, Хавиер Сополана...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                        .. и само селски простотии
                        По добре селски отколкото американски

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Колкото и да се старае Тиквата да купи и да угоди на враговете си , те растат.....тези на който е угодил смятат че това е слабост ,тези който е купил искат още....а за останалите и двете грепи са маскари и подлеци ...
                          Това е истината...
                          падането от високо е най страшно. Гледам в София са бесни хората кой от транспорта ,кой от парното ,кой от бензина ,кой от винетките , кой от доматите и вече не си крият омразата към "Баце" ....а е още лято и е поносимо....
                          Всеки втори говори как може да го избират тази мутра....
                          А Тиквата е уплашен ,слушах му интервюто когато го питаха за генерал Радев и той посочи неговото протеже началника на отбраната Попов .....
                          Много уплашен...
                          Тиквата не влиза в битка която не може да спечели ,тогава тази ще я загуби и на предсрочни се отива....защото ще намеери некоя калинка като Фъндъкова или Николов да се бори за него и гордо да загуби ...Шлифера и Цацева са неизбираеми по същество....
                          Така че Патриотичен преезидент....и нови избори до месеци от февруари три месеца брой ........ през май....ново правителство.
                          Патриотично.
                          Монти БСП не е алтернативата за България на този етап.Не искам да ме управляват каки които искат да ми вдигнат данъците за да раздават пари на мангали и хора които не желаят да работят.Баце е простак и смешник.Куманягите по дефолт не ги искам Каракачанов все пак е доносник реформаторите са откровене бездарници за да не кажа боклуци а телевизия Скат ме плаши обикновени фалипръцковци.За мен в тия гадни времена които идват трябват друг тип хора изключително интелигентни и смирени.Така мисля аз

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                            Петър постове поства
                            по пет поста препоства.
                            Поствай Петре, поствай
                            по пет поста препоствай.
                            .. и само селски простотии
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                              За какво ми е да правя нови облози с теб, след като не си изчистил стария и се разсейваш, че уж не съм ти доказала резултатите за общинските съветници от местните избори ...

                              Може и да е притеснително, но в България засега има една партия /герб/, една мафия /дпс/ и много миманс ... Не се виждат сериозни вътрешни врагове на баце, за които да си струва да се мисли и двоуми. Виж, че всички го гонят да им решава проблемите. Кой го беше открил по спешност около варненското сметище Отдалече изглежда по-зает да участва лоялно в решенията на цивилизованата част от света.

                              Колкото и да се старае Тиквата да купи и да угоди на враговете си , те растат.....тези на който е угодил смятат че това е слабост ,тези който е купил искат още....а за останалите и двете грепи са маскари и подлеци ...
                              Това е истината...
                              падането от високо е най страшно. Гледам в София са бесни хората кой от транспорта ,кой от парното ,кой от бензина ,кой от винетките , кой от доматите и вече не си крият омразата към "Баце" ....а е още лято и е поносимо....
                              Всеки втори говори как може да го избират тази мутра....
                              А Тиквата е уплашен ,слушах му интервюто когато го питаха за генерал Радев и той посочи неговото протеже началника на отбраната Попов .....
                              Много уплашен...
                              Тиквата не влиза в битка която не може да спечели ,тогава тази ще я загуби и на предсрочни се отива....защото ще намеери некоя калинка като Фъндъкова или Николов да се бори за него и гордо да загуби ...Шлифера и Цацева са неизбираеми по същество....
                              Така че Патриотичен преезидент....и нови избори до месеци от февруари три месеца брой ........ през май....ново правителство.
                              Патриотично.

                              Коментар


                              • Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж Слободан Милошевич бил убит? Истината обаче е съвсем друга. Според медии Слободан Милошевич не е бил убит, а е умрял от сърдечен удар.
                                Помните ли как ко мо не та та се опитаха да ви излъжат, че уж Международният наказателен трибунал за бивша Югославия бил признал Слободан Милошевич за невинен по всички обвинения срещу Милошевич, включително по обвиненията за геноцид, престъпления против човечеството и военни престъпления, извършени в Косово и Хърватска между 1991г. и 1999г.? Истината обаче е съвсем друга. Слободан Милошевич умира на 11 март 2006г. и заради смъртта му делото срещу него е прекратено, защото умрял човек не може да бъде съден по наказателно дело. Слободан Милошевич нито е бил оправдан, нито е бил осъден, защото умрял човек не може да бъде нито осъден по наказателно дело, нито може да бъде оправдан по наказателно дело. При смърт на единствения обвиняем по делото, това дело се прекратява на основание смъртта на обвиняемия.
                                Един мой познат казваше, че целта на ко мо не та та е да ви излъжат.
                                Last edited by Ivan2015; 07.08.2016, 16:54.

                                Коментар

                                Working...
                                X