IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Graf Разгледай мнение
    ................................
    Смехория е, че 27 години след края на комунизмите и на почитателите на сирена, все още съществуват трудно опровержими съмнения за безсъмнения възход на втория български капитализъм и за достойнствата му.
    Поддържани даже и из творенията на официалните статистически източници.
    За съжаление е така. Мисля че в момента нивото на средния Българин по покупателна способност е някъде около 1989 г.

    Но разбира се всеки си гледа през собствената камбанария.
    Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ivan2015 Разгледай мнение
      Наистина горното изречение за "недостатъчност на дохода на домакинствата" е писано в едно издание от 2008г. на "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата", като данните в това издание са за периода 1992-2007г.
      Същото изречение е преписано и в следващото издание от 2009г. на "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата", като данните в това издание са за периода 1992-2008г.
      Същото изречение е преписвано още 6 пъти в ежегодните издания на "Средни цени купени количества основни хранителни стоки от домакинствата" през 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 година.
      Видно от данните за 1989г. публикувани на сайта на НСИ, се вижда, че за 2016г. твърдението че, "Изменението в покупателната способност през последните години все още доходът на домакинствата не е достатъчен за поддържа нивото на потребление от 1989г. не е коректно. Не може да се прави сравнение между доход и потребление, защото това са две различни неща. Например някой може да има голям доход, който му позволява да си купи много цигари, но ако той не желае да пуши много или изобщо не желае да пуши, то той или ще купува много малко цигари или изобщо няма да купува.Горното твърдение за "изменение в покупателната способност през последните години..." не е коректно защото от данните за 1989г. се вижда, че покупателната способност на хората със среден за България общ доход през 2016 за покупката на много стоки в България е по-голяма в сравнение с 1989г. Вижте данните от сайта на НСИ, които данни съм посочил във вчерашния си пост от 17:11 и ще разберете, че аз казвам истината. Освен това в годишните издания на НСИ за "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата" се сравняват данни за цени и покупателна способност само за малък брой стоки, а не за всички стоки. В тези издания не са публикувани данни за сравнение на кощница от стоки, а се сравняват само отделни стоки. Поради тази причина такива обобщения общо за всички стоки са некоректни, а освен това от данните, които съм дал вчера в поста ми от 17:11 се вижда, че извод за "недостатъчност на дохода на домакинствата..." не е верен и данните на НСИ доказват, че такъв извод е неверен.
      Аз винаги казвам истината.
      Ето линк http://www.nsi.bg/bg/content/3209/пу...токи-от от който може да видите, че горното изречение за "недостатъчност на доходите..." е писано през 2008г. и може да го видите на 4 страница в analiz-07-bg.doc .
      На сайта на НСИ може да видите, че горното коментирано изречение за "недостатъчност на доходите..." е публикувано 8 пъти в 8 различни издания за 8 осем различни години, без да се промени дори дума от това изречение и твърдението в това изречение за "недостатъчност на доходите..." за доходите от 2016г. изобщо не е вярно

      този пост ли да гледаме....
      Ами съгласен съм с него.....



      Ivan2015

      Това съобщение беше изтрито от Amsterdamm. Причина: Спамър.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
        По принцип не дебатирам с комундели, това внимание ти е за последно:

        В пост на Graf в който пише "Изменението в покупателната способност през последните години показва, че все още доходът на домакинствата е недостатъчен за да поддържа нивото на потребление от 1989г." Това изречение е писано в една публикация през 2008г., а после абсолютно същото изречение без никаква промяна дори на една дума, е писано в друга публикация през 2009г., а после през 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Сигурен съм, че това изречение просто е преписвано всяка година в следващото издание на "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата" и този, който го е преписвал поне 8 пъти в 8 различни годишни издания може би не се е замислил, че това твърдение изобщо не е вярно. Ако искаш виж данните от поста на Ванчо от 17:11 часа. Тези данни са точно от линка, който дава Graf. От тези данни се вижда, че това твърдение за "недостатъчен доход на домакинствата" изобщо не е вярно. А освен това много хора не си декларират истинските доходи и поради тази причина НСИ няма точни данни за доходите.
        Бегай сега другарю, да си кърпиш ватенката с или без ръкавици в който и да било отвор. Не ти ща цитатите и коментите.
        Дори най-промития комундел знае, че през 89та можехме да си купим едно голямо нищо с една средна заплата и всеки защитник на обратното е кръгъл шизодебил.
        Наистина горното изречение за "недостатъчност на дохода на домакинствата" е писано в едно издание от 2008г. на "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата", като данните в това издание са за периода 1992-2007г.
        Същото изречение е преписано и в следващото издание от 2009г. на "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата", като данните в това издание са за периода 1992-2008г.
        Същото изречение е преписвано още 6 пъти в ежегодните издания на "Средни цени купени количества основни хранителни стоки от домакинствата" през 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 година.
        Видно от данните за 1989г. публикувани на сайта на НСИ, се вижда, че за 2016г. твърдението че, "Изменението в покупателната способност през последните години все още доходът на домакинствата не е достатъчен за поддържа нивото на потребление от 1989г. не е коректно. Не може да се прави сравнение между доход и потребление, защото това са две различни неща. Например някой може да има голям доход, който му позволява да си купи много цигари, но ако той не желае да пуши много или изобщо не желае да пуши, то той или ще купува много малко цигари или изобщо няма да купува.Горното твърдение за "изменение в покупателната способност през последните години..." не е коректно защото от данните за 1989г. се вижда, че покупателната способност на хората със среден за България общ доход през 2016 за покупката на много стоки в България е по-голяма в сравнение с 1989г. Вижте данните от сайта на НСИ, които данни съм посочил във вчерашния си пост от 17:11 и ще разберете, че аз казвам истината. Освен това в годишните издания на НСИ за "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата" се сравняват данни за цени и покупателна способност само за малък брой стоки, а не за всички стоки. В тези издания не са публикувани данни за сравнение на кощница от стоки, а се сравняват само отделни стоки. Поради тази причина такива обобщения общо за всички стоки са некоректни, а освен това от данните, които съм дал вчера в поста ми от 17:11 се вижда, че извод за "недостатъчност на дохода на домакинствата..." не е верен и данните на НСИ доказват, че такъв извод е неверен.
        Аз винаги казвам истината.
        Ето линк http://www.nsi.bg/bg/content/3209/пу...токи-от от който може да видите, че горното изречение за "недостатъчност на доходите..." е писано през 2008г. и може да го видите на 4 страница в analiz-07-bg.doc .
        На сайта на НСИ може да видите, че горното коментирано изречение за "недостатъчност на доходите..." е публикувано 8 пъти в 8 различни издания за 8 осем различни години, без да се промени дори дума от това изречение и твърдението в това изречение за "недостатъчност на доходите..." за доходите от 2016г. изобщо не е вярно
        Last edited by Ivan2015; 09.08.2016, 13:08.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Graf Разгледай мнение
          В местната пропагандна среда доказателствените средства са по дефиниция ненужни. Все пак, поради липсата на други данни, ще ползвам наличните, а верите и вярванията оставям на вярващите и поповете им.
          Стига смехории?
          Смехория е, че 27 години след края на комунизмите и на почитателите на сирена, все още съществуват трудно опровержими съмнения за безсъмнения възход на втория български капитализъм и за достойнствата му.
          Поддържани даже и из творенията на официалните статистически източници
          .
          Именно за това разчитаме на собствените си спомени и преценки.
          Няма нужда другарите да ми казват, колко хубаво съм живял през робството.
          Колкото и висока да е била покупателната ни способност тогава, а тя не е била никак висока, дори не си струва, да се поднася като някакъв вид аргумент, поради факта, че сме живели в робство, върнало ни назад със столетия спрямо останалия свят. Така че колкото и да ни навираш данните на никому ненужния НСИ, пак казвам, няма да се хванат дори и тези, които си пускат съветски химни по семейните си празници.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
            Ти сериозно ли си се хванал в данните на НСИ?
            Доказа ли на някого нещо, дори и кашкавалокрадците не вярват на твърдението, че през 89-та сме били добре по каквото и да било направление. Стига смехории.
            В местната пропагандна среда доказателствените средства са по дефиниция ненужни. Все пак, поради липсата на други данни, ще ползвам наличните, а верите и вярванията оставям на вярващите и поповете им.
            Стига смехории?
            Смехория е, че 27 години след края на комунизмите и на почитателите на сирена, все още съществуват трудно опровержими съмнения за безсъмнения възход на втория български капитализъм и за достойнствата му.
            Поддържани даже и из творенията на официалните статистически източници.
            А.А. "Всяко нещо трябва да се прави толкова просто, колкото е възможно. Но не по-просто!"

            Коментар


            • American Conservative: Представяте ли си реакцията на САЩ, ако руски ракетен крайцер се полюшва във вълните около Бостън
              НАТО прехвърля войски до границите на Русия, а нарича това отбранителна политика


              САЩ по никакъв начин не могат да се избавят от мирогледа си от времето на студената война, защото на Вашингтон му е изгодно да използва Москва като «плашило», за да оправдае разходите си за въоръжаване или началото на нови военни интервенции далече от американските територии. Това пише бившият сътрудник на ЦРУ, изпълнителният директор на Съвета по национални интереси Филип Джиралди за American Conservative, цитиран от news-front.info.
              Както отбелязва авторът, руският президент Владимир Путин както и преди се стреми към позитивни отношения със Запад — тази си позиция той огласи отново в посланието си към американския си колега Барак Обама на 4 юли.

              Независимо от това, НАТО е решило да разположи четири батальона в страните от Балтика и Полша. Вашингтон нарича действията си отбранителни, докато в същото време Русия не разполага войници на границите си, за да противодейства на Запада.

              «За миг си представете обратният сценарий: руски ракетен крайцер се полюшва във вълните около териториалните граници в Бостън или Ню Йорк, или морската пехота на Русия стъпи в Куба. Представете си каква ще е реакцията на САЩ», — се казва в статията.

              Стремежът на НАТО към експанзия и постоянна лъжлива риторика по отношение на Русия заставят Москва да види в лицето на Вашингтон враг. Погрешната политика на САЩ по отношение на Русия може да се превърне в най-крупната международна катастрофа за всички времена, счита Джиралди.
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Graf Разгледай мнение
                Налага се да цитирам отново изследването на НСИ, но целия текст:
                "Измененията в покупателната способност на домакинствата през последните години показват, че все още доходът на домакинствата е недостатъчен, за да поддържа нивото на потребление от 1989 година. Намалението на покупателната способност на домакинствата през предходните години се компенсираше до известна степен чрез работа в домашното стопанство, където се произвеждат продукти предимно за собствена консумация. През 2015 г. доходите от домашно стопанство обаче про-
                дължават да намаляват и са само 1.3% от общия доход на домакинствата. Измененията в покупателната способност на домакинствата са показани в раздел ІV, табл. 2 и 4."
                Очевидно е, че писателите са минали през текста, дали са данните за доходите от бахчи и свинарници, но не са мръднали от тезата си, че потреблението на основни стоки е под равнищата от 1989 г. дори и през 2015 г.
                Аз не съм далеч от мнението, че в НСИ има и дебили, но тогава се спори с числа, а Дурачокът лъже. Лъже като ко мо не.
                Ако не лъжеше така безпардонно, едва ли щях да се потя да го запознавам с официалната теза.
                Ти сериозно ли си се хванал в данните на НСИ?
                Доказа ли на някого нещо, дори и кашкавалокрадците не вярват на твърдението, че през 89-та сме били добре по каквото и да било направление. Стига смехории.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
                  А пари откъде ще вземете? Щото вие пари нямате. А тези които имат, няма и една стинка да ви дадат.
                  А бе те да направят акционерно дружество и да продават свободно акции пък да видим дали няма да съберат акционери- пари. Аз бих се включил, ти разбира се че не би се включил защото пара йок

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    В пост на Graf ....Сигурен съм, че това изречение просто е преписвано всяка година в следващото издание на "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата" и този, който го е преписвал поне 8 пъти в 8 различни годишни издания може би не се е замислил, че това твърдение изобщо не е вярно. А освен това много хора не си декларират истинските доходи и поради тази причина НСИ няма точни данни за доходите.
                    Бегай сега другарю, да си кърпиш ватенката с или без ръкавици в който и да било отвор. Не ти ща цитатите и коментите.
                    Дори най-промития комундел знае, че през 89та можехме да си купим едно голямо нищо с една средна заплата и всеки защитник на обратното е кръгъл шизодебил.
                    Налага се да цитирам отново изследването на НСИ, но целия текст:
                    "Измененията в покупателната способност на домакинствата през последните години показват, че все още доходът на домакинствата е недостатъчен, за да поддържа нивото на потребление от 1989 година. Намалението на покупателната способност на домакинствата през предходните години се компенсираше до известна степен чрез работа в домашното стопанство, където се произвеждат продукти предимно за собствена консумация. През 2015 г. доходите от домашно стопанство обаче про-
                    дължават да намаляват и са само 1.3% от общия доход на домакинствата. Измененията в покупателната способност на домакинствата са показани в раздел ІV, табл. 2 и 4."
                    Очевидно е, че писателите са минали през текста, дали са данните за доходите от бахчи и свинарници, но не са мръднали от тезата си, че потреблението на основни стоки е под равнищата от 1989 г. дори и през 2015 г.
                    Аз не съм далеч от мнението, че в НСИ има и дебили, но тогава се спори с числа, а Дурачокът лъже. Лъже като ко мо не.
                    Ако не лъжеше така безпардонно, едва ли щях да се потя да го запознавам с официалната теза.
                    А.А. "Всяко нещо трябва да се прави толкова просто, колкото е възможно. Но не по-просто!"

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Предателите на България да гният вовеки!!!!!!!!!!
                      Амин/да бъде

                      Тук съм съгласен с теб

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        По принцип не дебатирам с комундели, това внимание ти е за последно:

                        В пост на Graf в който пише "Изменението в покупателната способност през последните години показва, че все още доходът на домакинствата е недостатъчен за да поддържа нивото на потребление от 1989г." Това изречение е писано в една публикация през 2008г., а после абсолютно същото изречение без никаква промяна дори на една дума, е писано в друга публикация през 2009г., а после през 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Сигурен съм, че това изречение просто е преписвано всяка година в следващото издание на "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата" и този, който го е преписвал поне 8 пъти в 8 различни годишни издания може би не се е замислил, че това твърдение изобщо не е вярно. Ако искаш виж данните от поста на Ванчо от 17:11 часа. Тези данни са точно от линка, който дава Graf. От тези данни се вижда, че това твърдение за "недостатъчен доход на домакинствата" изобщо не е вярно. А освен това много хора не си декларират истинските доходи и поради тази причина НСИ няма точни данни за доходите.
                        Бегай сега другарю, да си кърпиш ватенката с или без ръкавици в който и да било отвор. Не ти ща цитатите и коментите.
                        Дори най-промития комундел знае, че през 89та можехме да си купим едно голямо нищо с една средна заплата и всеки защитник на обратното е кръгъл шизодебил.
                        Не се чувствай длъжен да отговаряш на всеки мой/или на друг пост, демокрация е сега, мога да напиша че сестра ти е курва, а ти да трябва да доказваш че нямаш сестра и най интересното на демокрацията е че ти не можеш да направиш нищо.
                        Колко години преписват едно изречение няма абсолютно никакво значение, след като е вярно, могат да го препишат и 1000пъти. Все пак там работят математици и счетоводители , а не литератори/предложи им да поканят маранди. Какво си декларират хората и какво не няма никакво значение- има статистика която казва недостатъчен доход- в твоето мислене чистачката с 100лв и директора с 1000лева са равни- нали имат среден доход 550лв, е да де ама пробвай се да живееш с 100реални лева+ 450-виртуални и след това с 1000реални и -450 виртуални. Сигурен съм че второто ще ти хареса повече
                        Какво сме можели да си купим 89г със средна заплата казва статистиката, а не иванчо или аз, или ти, независимо в какво вярваме

                        Ах да може да поискате да се сравнява положението сега и 96година при $ 3000лв- едва тогава 2015/16 ще изглеждат по добри

                        Коментар


                        • Да се помни!!!

                          На днешния ден преди 69 г. ЦК на БКП взима престъпното решение да се даде културна автономия на Пиринска Македония.
                          Веселин Ангелов: Въпреки очебийните доказателства за задкулисните намерения на югославското комунистическо ръководство по въпроса за федерацията и още по-ясните сигнали за действителните намерения, насочени единствено към заграбване на Пиринска Македония, ръководството на БРП (к) не прави съответстващите на националните интереси изводи. Тъкмо обратното. То продължава да робува на македонистките си схващания и дори предприема съзнателни действия за стриктно изпълнение на поетите в Блед и преди това договорености с югославяните за Пиринска Македония и „разрешаването” на македонския въпрос. То се съобразява не с реалностите, а с указанията на съветското партийно ръководство.*
                          *откъс от документалната книга на историка Веселин Ангелов, „Хроника на едно национално предателство”.

                          -------------------------------------------------------------------

                          Предателите на България да гният вовеки!!!!!!!!!!
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                            Какво прочете от доклада, всъщност прочете ли и една страница??? Доколкото разбирам не си чел нищо.
                            Но е хубаво да се види как подскачаш с боксовата ръкавица в задния двор.
                            А иначе не разбирам какво искаш- правилна или неправилна статистическата информация се подава от всички държави и например иванчо може да ти каже колко леки коли са произведени в шаш и колко в бг/или които искаш държави/ и да сравниш къде е бг спрямо тази държава.
                            Информация от статистиката подава иванчо/ колко кафтана са произведени в русия, не че ме интересува/, барбарон/ казва колко човека от френския легион са изпратени в мали за да защитават демокрацията, в превод атомните мини/ .
                            Виж ти не казваш колко банички си произвел, но статистиката я боли хея за твоите банички
                            По принцип не дебатирам с комундели, това внимание ти е за последно:

                            В пост на Graf в който пише "Изменението в покупателната способност през последните години показва, че все още доходът на домакинствата е недостатъчен за да поддържа нивото на потребление от 1989г." Това изречение е писано в една публикация през 2008г., а после абсолютно същото изречение без никаква промяна дори на една дума, е писано в друга публикация през 2009г., а после през 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015. Сигурен съм, че това изречение просто е преписвано всяка година в следващото издание на "Средни цени и купени количества основни хранителни и нехранителни стоки от домакинствата" и този, който го е преписвал поне 8 пъти в 8 различни годишни издания може би не се е замислил, че това твърдение изобщо не е вярно. Ако искаш виж данните от поста на Ванчо от 17:11 часа. Тези данни са точно от линка, който дава Graf. От тези данни се вижда, че това твърдение за "недостатъчен доход на домакинствата" изобщо не е вярно. А освен това много хора не си декларират истинските доходи и поради тази причина НСИ няма точни данни за доходите.
                            Бегай сега другарю, да си кърпиш ватенката с или без ръкавици в който и да било отвор. Не ти ща цитатите и коментите.
                            Дори най-промития комундел знае, че през 89та можехме да си купим едно голямо нищо с една средна заплата и всеки защитник на обратното е кръгъл шизодебил.
                            The strongest stand last.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God"
                              Всъщност "опонира" с доводи без стойност, типично за ко мо не та та.
                              Прекрасно се вижда, как в "докладът" някоя мързелива писарушка е прекопирала едно и също изречение ОСЕМ ПЪТИ през годините, защото всичката им е такава на писарушките в България. Наследство им е този манталитет от крадливите гнусни комуняги. Стой си там в германската землянка, по добре не се излагай.
                              Какво прочете от доклада, всъщност прочете ли и една страница??? Доколкото разбирам не си чел нищо.
                              Но е хубаво да се види как подскачаш с боксовата ръкавица в задния двор.
                              А иначе не разбирам какво искаш- правилна или неправилна статистическата информация се подава от всички държави и например иванчо може да ти каже колко леки коли са произведени в шаш и колко в бг/или които искаш държави/ и да сравниш къде е бг спрямо тази държава.
                              Информация от статистиката подава иванчо/ колко кафтана са произведени в русия, не че ме интересува/, барбарон/ казва колко човека от френския легион са изпратени в мали за да защитават демокрацията, в превод атомните мини/ .
                              Виж ти не казваш колко банички си произвел, но статистиката я боли хея за твоите банички

                              Коментар


                              • Абе тия не фалираха ли вече ?

                                Русия пусна първия в света енергоблок от поколение "3 плюс"

                                Първият в света енергоблок от поколение „3 плюс“ в Нововоронежката АЕЦ подаде електричество към енергийната мрежа на Русия, съобщи Росатом.

                                Иновационният енергоблок от поколение „3 плюс“ – Шести енергоблок на Нововоронежката АЕЦ, бе включен в мрежата и подаде първите 240 мегавата в енергийната система на Русия. В 3 часа и 35 минути московско време в Шести енергоблок на Нововоронежката АЕЦ, който е с реактор ВВЕР-1200, бе извършена една от най-важните и отговорни операции от етапа на енергийното стартиране – успешно бе осъществено първото пробно включване на генератора към националната мрежата, уточнява руската компания.

                                „Това събитие е наша голяма победа, която увенчава огромен обем работа, свързана с монтажа, инсталиране на оборудването, сложни подготвителни операции. Може да се констатира, че всички дейности бяха изпълнени надеждно и безопасно. Персоналът, който управлява блока, ясно разбира процеса, оборудването работи надеждно и безопасно“. Това е заявил по време на събитието генералният директор на „Концерн Росенергоатом“, част от „Росатом“, Андрей Петров.

                                Иновационните енергоблокове от поколение „3 плюс“ имат подобрени технико-икономически показатели, осигуряват абсолютна безопасност при експлоатация и напълно съответстват на постфукушимските изисквания за безопасност на МААЕ, се посочва в прессъобщението.

                                Особеност на тези енергоблокове е голямата им наситеност – т.нар „пасивни системи за безопасност“, които могат да функционират дори в случай на пълна загуба на електроснабдяване и без намесата на оператор. По този начин в Шести енергоблок на Нововоронежката АЕЦ са приложени такива уникални, нямащи аналози в света, системи като системата за пасивно отвеждане на топлината от реактора, рекомбинатори на водорода и уловител на стопилка на активната зона.

                                Въвеждането в строй на Шести енергоблок на Нововоронежката АЕЦ ще повиши сумарната мощност на централата един път и половина. Очаква се след въвеждането на енергоблока в промишлена експлоатация още през първата му година допълнителните данъчни постъпления да бъдат около 2 милиарда рубли.

                                Шести енергоблок на Нововоронежката АЕЦ ориентировъчно ще бъде приет в промишлена експлоатация в края на 2016 г. след усвояване на 100% мощност и провеждане на последните тестове, уточняват от „Росатом“.
                                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X