If this is your first visit, be sure to
check out the FAQ by clicking the
link above. You may have to register
before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages,
select the forum that you want to visit from the selection below.
Мдаа, Варшавския договор на някои явно им липсва...
Pi4 pls! Порасни!
No, pi4, на някой не им харесва лицемерието на моралистите от последна инстанция като теб. Ей ти нов пример. Къде видя да ми липсва Варшавския д-р, ама по типично евроценносттен пропаганден модел тръгваш да ми изопачаваш думите. Аз ти говоря, че си е лицемерно да си изкарваш/изкарвал прехраната помагайки да се осъществи продажби на имоти на руснаци и после да им желаеш унищожение на държавата
Болшой театър започва като частен театър на губернаторския прокурор княз Петър Урусов. На 28 март 1776 г. императрица Екатерина Втора подписва документа под названието "привилегия“, с който се дават права за съдържанието на спектаклите, маскарадите, баловете и други увеселения за десет години. Тази дата се приема и за рождена на московския Болшой театър.
Мдааа, Балшой театър е създаден повече от три месеца преди САШШШ.
Да припомня, че на 4 юли 1776г е обявена Декларацията за независимост на САШ.
И тия тръгнали с Мечката мед да ядат!
Дет' викаше една баба:
"Че то и клозета ми на село е по-стар от Америката"
Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Алексей Петров, братята Йордан Стоянов и Пламен Стоянов, известни като Дамбовците, и Антон Петров-Хамстера осъдиха България в Европейския съд за правата за човека (ЕСПЧ), съобщи БНР.
Решенията за жалбите им излязоха днес. Съдът е констатирал нарушения на забраната за изтезаване, презумпцията за невиновност, незачитане на личния живот и липса на ефективни средства за защита.
Четиримата бяха арестувани в рамките на акцията "Октопод" през 2010 г., когато вътрешен министър беше Цветан Цветанов.
Тия двеста хиляди левчета сега трябва да ги платят Цвъки и Боко Тиквата. Солидарно. И двамата мръсници са еднакво виновни.
Плащайте бе!
Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.
Мда, сега видях, че днес бил исторически ден - 25 години (четвърт век) без Варшавския договор... Да си пожелаем скоро и остатъкът (ядката) на тази Империя на злото скоро да се пресели в историята...
адиев: ГЕРБ замитат следите на Цветанов
Кадиев: ГЕРБ замитат следите на Цветанов
ГЕРБ замитат следите на арестувания шеф на Изпълнителна агенция "Автомобилна администрация" (бившето ДАИ) Цветелин Цветанов. Това написа в своя профил във "Фейсбук" бившият социалист и настоящ независим народен представител Георги Кадиев.
Срещу Цветанов бе започната акция на територията на София, Враца и Видин по подозрения за изнудване на превозвачески фирми, вземане на подкупи за издаване на превозвачески лицензи, фалшифициране на протоколи от шофьорски изпити и издаване на фалшиви книжки.
"Замитането на следи започна", предупреди Кадиев. Той посочи, че до вчера Цветелин Цветанов е фигурирал в администрацията на парламента като нещатен сътрудник на депутата от ГЕРБ Владислав Николов.
"Г-н Николов е депутат от Плевен, разбира се. После ми разправяйте, че ГЕРБ-Плевен не познава Цветелин Цветанов. От днес тази информация е изтрита от сайта на парламента. После ми разправяйте, че Цецка Цачева няма нищо общо. Пълна боза. Бъчварова, арестувай ги. Наред", призова Кадиев.
Той прикачи и снимка, която е от 28 март тази година, в която се вижда, че Цветелин Цветанов е регистриран като нещатен сътрудник на народния представител от ГЕРБ Владислав Николов.
Кадиев изтъкна по-рано днес, че точно председателят на парламента Цецка Цачева е предложила Цветанов за шеф на агенцията. "Няма как аз да кадрувам в друго министерство, това е груба манипулация", отрече твърденията Цачева. Припомняме, че и Цачева е избрана за депутат на ГЕРБ от Плевенския регион.
Кадиев пък посочи, че при него продължават да постъпват сигнали за корупция в регионални дирекции на "Автомобилна администрация". Те са свързани с натиск върху транспортни фирми, провеждането на фалшиви изпити за шофьорски документи. По думите му подобни сигнали са подавани през последната една година, но са били заминати под килима.
"Такава стройна организирана структура за рекет не може да съществува без политическа протекция на най-високо ниво", заключи депутатът.
Ренегата Кадиев ,не ми е много симпатичен ама цецка цацева съвсем.....
Общая сумма задолженности компании оценивается приблизительно в 30 млрд руб., отмечается в пресс-релизе АО «Торговый Дом «ЦентрОбувь».
Как стало известно «Росбалту», в случае распродажи активов при банкротстве крупнейшего продавца обуви в стране более 7 тыс. сотрудников могут потерять свои рабочие места. Кроме того, как отмечают эксперты рынка, в случае негативного развития ситуации вокруг «ЦентрОбуви» около 40 китайских фабрик-партнеров российской компании также могут быть признаны банкротами, что рискует омрачить торгово-экономическое сотрудничество между РФ и КНР. http://www.rosbalt.ru/federal/2016/03/31/1502726.html
-------------------------------------------------------------------------------
П.П. Ванка, можеш ли или не можеш да обясниш: защо в азиатска държава, където всички газят в кал, обувната им промишленост фалирга? Би трябвало секторът да цъфти и върже, налЕ?
«Каждый год весной и осенью весь Екатеринбург покрывается толстым слоем грязи и слякоти. Грязь покрывает абсолютно все в городе — дороги, тротуары, газоны, автомобили, здания, людей.
Коментар