IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
    Днес глупости не ми се четат , като вземеш да се държиш нормално и да пишеш така се обади , до тогава ще ти прескачам писанията...
    Като искаш нормално, вземи публикуван решение на съда в Хага за посмъртното оправдаване на Милошевич.
    Там всички решения са публични.

    Документ требва, а не разни бръщолевиници
    Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
      Сигурен съм че си мислиш за това нещо.

      Лъжата е първото Аз на ... кому...
      Ха довърши сам ако можеш
      Днес глупости не ми се четат , като вземеш да се държиш нормално и да пишеш така се обади , до тогава ще ти прескачам писанията...
      Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от markoci
        А аз още мисля над това нещо, чудя се също що никои друг освен Иванушка не го коментира :
        Сигурен съм че си мислиш за това нещо.

        Лъжата е първото Аз на ... кому...
        Ха довърши сам ако можеш
        Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
          И анти-комунета крадат, всичко е до човека. Обобщавания, клишета...опростачване на нещата, етикети /супергерои?/ са все маркетингови трикове на едни, дето се правят на други. И да чувам от апологети на крадците, че видиш ли, само "другите" били виновни - разбираш ли сега, защо не те вземаме много народ на сериозно?
          Дали ти ме вземаш насериозно или не, въобще не ми пука.
          Доказал си какъв си, и това ми е достатъчно.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Преди 2 дена българска медия публикува статия със заглавие "Скандал в БСП! Щаб поде кампанията на ген. Радев преди да бъде излъчен за президент." В статията пише, че в центъра на червените караници отново е кандидатурата на Радев за президент, която вече предизвика оставки в редиците на БСП. Според източници на медията, в централата на БСП на "Позитано" 20 вече работи предизборен щаб, който подготвя кампанията на Радев. Според медията това става в абсолютно нарушение на правилника на партията и думите на лидера и Корнелия Нинова, която в национален ефир е обявила, че по кампанията на Радев ще започне да се работи едва ако той бъде приет като кандидат на левицата от Националния съвет на БСП, който още не се събрал да я обсъди. Според медията практически това означава, че номинирането на Радев за кандидат на БСП вече е предрешено.

            Нека никой никога да не гласува за БСП.
            Last edited by Ivan2015; 14.08.2016, 16:53.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение
              Корпоративен и частен дълг нямат нищо общо с държавен дълг, но както казва един форумец:
              Целта на комонетата е да излъжат.

              Бих добавил, че това е техният начин на живот.

              И анти-комунета крадат, всичко е до човека. Обобщавания, клишета...опростачване на нещата, етикети /супергерои?/ са все маркетингови трикове на едни, дето се правят на други. И да чувам от апологети на крадците, че видиш ли, само "другите" били виновни - разбираш ли сега, защо не те вземаме много народ на сериозно?
              Last edited by X_Y; 14.08.2016, 16:54.

              Коментар


              • Корпоративен и частен дълг нямат нищо общо с държавен дълг.
                И друго: БВП на САЩ е не 65 млрд, а доста повече, но както казва един форумец:
                Целта на комонетата е да излъжат.

                Бих добавил, че това е техният начин на живот.

                Last edited by Имхотеп; 14.08.2016, 17:34.
                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Дайте да погледнем между редовета,

                  Джим Роджърс: САЩ е с най-висок дълг, но дефолт е невъзможен
                  http://mejdu-redovete.com/%D0%B4%D0%...%D0%BE-%D0%B4/

                  Той отбелязва, че през първото тримесечие на 2016 дългът на САЩ се увеличил с $ 645 милиарда, БВП – $ 65 милиарда. Към 14 юни размерът на корпоративен и частен, достигна $ 64100000000000, или 352 процента от БВП. Общият размер на дълга на САЩ възлиза на $ 19,191 трлн.

                  борчча на хамерика е 350% БВП. Всъщност БВП е една изключително проста формула. Ако извадим за първо тримесечие от новия борч растежа получаваме 0,58трлн. Необходима е допълнителна информация, но на годишна база ще получим 2,32трлн., което означава че БВП на хамерика е ОТРИЦАТЕЛЕН около 12% без кредита


                  „ На нас никога няма да ни се наложи да обявим дефолт, защото ние печатим пари. Неприятно ми е да ви го кажа, но дефолт никога няма да има”. Той е убеден, че САЩ винаги може да отпечата необходимата сума, за да покрие дълговете си.

                  Кой съм аз, че да споря с Батко Джим, който казва че хамерика не може да фалира, защото ФЕД ще напечати зелена бумага... На искам да попитам, Защо вече 100г хамериканското правителство не може да направи един одит на частната еврейска банка... Значи тогава е напълно възможно банкерите да кажат оправяйте се, нещо от рода на което казва Шешель на съда в Хага, ЩЕ ТРЯБВА ДА ИЗЯДЕТЕ СВЕ Г*ВНА, които сте ИЗ*****

                  Банкерите, Наднационалните елити имат същия проблем както в Навечерието на ПСВ разрушаването на империите. Трябва да бъде разрушена, хамерика която е заплаха за съществуването на света

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Писах че чакам решение.

                    Искам пример как точно щяхте да решите кризата в бивша Югославия и сега в Сирия.

                    Лесно е да се критикува, трудно е да се намери решение.

                    Отнася се за всички критикуващи дадени политики. Предложете решение.
                    питам:
                    1. МАТО/Хамерика и васалите/ нарушиха ли международното право в бЮгославия;
                    2. Коалицията от 60 страни плюс, водени от Хамерика нарушава ли международното право в Сирия;
                    3. Освен Хамерика, друг има ли право да нарушава международното право;

                    Можеш да отговориш с ДА/НЕ... Мерси предварително

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                      Хм, не мисля - лицемерието, наред с лъжата, подлостта, злобата, глупостта и някои други са главни ценности на Хуйлостан...
                      Това са адвокатски и западни ценности

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
                        hahaha смешко
                        Тебе пък кой те люля!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                          Ми направи бе Гигов!!!Ще ги разбиеш всички!№!ч
                          hahaha смешко

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            Когато работеше Кремиковци, той даваше работа на хиляди българи в Северозападна България. Работеше пристанището в Лом. Това значи работа за няколко хиляди души. Работеха железниците от София до Лом. Също стотици човека и техните семейства. За Химко е същото. Десетина хиляди се прехранваха около него. И завода за гуми е същото. Държавата се стремеше да създаде някакъв поминък там.

                            Та северозападнала България е западнала поради ЛИПСАТА на предприятия като Химко, Кремиковци, Вида и подобни.
                            ....
                            Ми направи бе Гигов!!!Ще ги разбиеш всички!№!ч

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                              Ми щях да оставя хората да се оправят както сметнат за добре.какво си мислиш че ще направят на Асад ако американците не ги въоръжават.Ми никаква опозиция няма да има щото ще ги вкара по затворите или ще ги изтрепе.няма власт никъде по светът която всички да харесват.И сега нямаше да има никакви бежанци и никакви проблеми.
                              И ако се беше случил този сценарий със сигурност жертвите , бежанците и щетите за световната икономика щяха да са стотици пъти по малко.
                              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                                Лицемерието е основна европейска ценност и аз се учудвам че ти още не си свикнала с този факт...
                                Хм, не мисля - лицемерието, наред с лъжата, подлостта, злобата, глупостта и някои други са главни ценности на Хуйлостан...

                                Коментар

                                Working...
                                X