IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 24.08.2016 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Напразно така се режеш, Рибоций. Сравни, наистина, броя намедалите, на спортовете, в които България беше водеща сила, и тогава , ако имаш забележки...
    Аман от хейтъри.
    Може да има и хейтъри, не споря. Причината да нямаме предишните успехи е в липсата на финансиране. Просто нещата стоят по друг начин. Лично аз не съм съгласен да бъда доен непрекъснато и с моите пари група хора да си живеят живота. Колкото и да им е чудно на някои, спортът не е присърце на всеки и много хора изобщо не се интересуват от него. Отгоре на всичко непрекъснатите скандали, злоупотреби и дрязги в различните спортни организации хич не способстват за добрия имидж на спорта и спортистите като цяло. Това важи за всички сфери на обществения живот, но без образование и здравеопазване не може, да речем...а без спорт както се вижда - може.
    Партия была, есть и будет есть!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
      Напразно така се режеш, Рибоций. Сравни, наистина, броя намедалите, на спортовете, в които България беше водеща сила, и тогава , ако имаш забележки...
      Аман от хейтъри.
      Жълтокнижков,дават здрЙордановаМожеш да се кефиш!Най-голямата конкуренция,източноевроейците!!!
      Last edited by kefala; 21.08.2016, 12:52.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        Спомняш ли си баластрата?Каква баластра беше,а!!!
        Напразно така се режеш, Рибоций. Сравни, наистина, броя намедалите, на спортовете, в които България беше водеща сила, и тогава , ако имаш забележки...
        Аман от хейтъри.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
          България има втори медал от Олимпиадата в Рио де Жанейро. Спечели го Мирела Демирева в скока на височина. Българката премери сили с най-добрите в света в тази дисциплина и се справи блестящо. Браво, Мирела! Така вече имаме два медала, след като по-рано състезателката по борба Елица Янкова ни донесе бронз.


          Алоуууууууу математика, по времето на кумунизъма, досега щяхме да сме отвели всички с поне 10 медала досега.
          Преди време/ преди 3-4 дни/ мисля че в блиц имаше статистика по олимпиади колко медала е спечелила бг . Направо сигурно ще си супер дупер мега и хипер изненадан, но тази година ще имаме най малко медали.
          Според иван комунистите са виновни, а според теб???
          Спомняш ли си баластрата?Каква баластра беше,а!!!

          Коментар


          • България има втори медал от Олимпиадата в Рио де Жанейро. Спечели го Мирела Демирева в скока на височина. Българката премери сили с най-добрите в света в тази дисциплина и се справи блестящо. Браво, Мирела! Така вече имаме два медала, след като по-рано състезателката по борба Елица Янкова ни донесе бронз.


            Алоуууууууу математика, по времето на кумунизъма, досега щяхме да сме отвели всички с поне 10 медала досега.
            Преди време/ преди 3-4 дни/ мисля че в блиц имаше статистика по олимпиади колко медала е спечелила бг . Направо сигурно ще си супер дупер мега и хипер изненадан, но тази година ще имаме най малко медали.
            Според иван комунистите са виновни, а според теб???

            Коментар


            • Първоначално изпратено от v_tin Разгледай мнение
              Погледни моста. направо кефи
              Ето го мостчето:
              https://www.youtube.com/watch?v=stG6NwcFdfs

              А още няма мост не пречи на туризма в Крим да се развива. :

              6-7 милиона туристи за 2016 очаквали, че ние в БГ дето уж сме с традиции в туризма сме от подобен порядък.......

              Украинските граждани, както и преди, пристигат да почиват по курортите на Крим. През миналата година около 500 хил. украински граждани посетиха републиката и почиваха спокойно, без каквито и да е ограничения“, заяви Аксенов.

              До 1 юли Крим е бил посетен от 1,5 милиона туристи, което е с 21% повече в сравнение със същия период на миналата година. От тях 10% са били украински граждани. На 25 юни властите в Крим обявиха начало на върховия сезон през лятото. В средата на май министърът на транспорта на Русия Максим Соколов съобщи, че от началото на 2016 г. пътникопотокът към Крим е нараснал с 30%.

              Кримските власти очакват, че тази година областта ще бъде посетена от между 6 и 7 милиона туристи. През 2015 г. броят им е бил 4,5 млн.
              Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                Викаш, да можеше и общинската фирма да я фалирате 32 пъти
                Не ми стана много ясно , че рекох да питам, теб страх ли те е да не ти се случи нещото за което мечтаеше онзи руски ходжа, или ти не си такава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от markoci Разгледай мнение
                  Постижението на Руснаците е забележително имайки в предвид , кви ги разправяха форумните експерти по фалита на Русия.

                  То не бяха приказки как е го на ша фалират, как поради ембаргото ша измрат от глад , как самовар не можели да направят без помощта на западна технология и все в тоя род тъпизми.....
                  Погледни моста. направо кефи

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Flanker Разгледай мнение
                    Вярно е, но не знам, а и не ме интересува дали са знаели или не за тях нашите противници по времето на Студената война. Факт е обаче, че никой на Балканите не е можел да се защити от тях.
                    Нарязахме ги нали??, А можеше поне по стамбула да гръмнем поне веднъж, ей така залпово, да видим дали са толково мащни тези оръжия и дали щяха да го сравнят със земята

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      - Да, ама СЛЕД Олимпиадата. Докато на рашките им устроиха капана ПРЕДИ нея. И накрая, "Победителите не ги съдят"?
                      Вече почвам да се чудя дали цялата плеяда американски златни медалисти и тя не е дрогирана. Странно ли е, че именно тези "инциденти" на WADA се случват именно сега?
                      Ами май е по добре преди олимпиадата отколкото след нея- справка карл люис когото накараха да върне златните медали, а в сегашен вариант една от звездите на кеча- брок лезнар- спечели някаква голяма титла , но го изловиха с допинг и сега се чува че ще му я отнемат/ това е информация от преди седмица/

                      Обще взето как протича допингирането когато държавата дава- тренираш имаш някакви постижения, занимаваш се професионално със даден спорт, в даден момент треньора те пита искаш ли да вземаш химия, не ти казва каква- отговора е 99% да. Започват да ти дават по една шепа таблетки- не знаеш какви са, отиваш при треньора, той ти е приготвил една чашка с лекарства и чаша вода- не виждаш опаковка ели каквото и да е друго- просто таблетки. Виждаш че резултатите ти се подобряват с всяка тренировка и продължаваш да вземаш и пак и пак. В момента в който спреш, се връщаш на старите показатели

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                        Първо това е от 2003 година. Претопляш стари манджи.

                        Разликите са в независимите институции.

                        Където имаш независими институции все се намира някой да се противопостави. Докато руснаците като ги хванаха сега и почна едно плюене против световния заговор.

                        Т.е. в този случай който си цитирал сравни действията на институциите с действията на институциите в Русия през 2016 и ще видиш разликите.

                        Може да сравниш и действията на институциите когато хванаха Ланс Армстронг (супер мега, якия колоездач от САЩ) и му взеха всички титли. И това го направиха американците и не стигна дори до WADA или някои комитети.

                        И там се разбра че федерацията им по колоездене е зобала всички - на всички са давали под строй. И ги разжалваха - цялата федерация

                        А в БГ и Рашата като ни хванат и почват оправдания и теории на конспирацията.

                        Ама не бях аз, ама са ми сложили в супата. Ама са ми сложили в добавките дето вземам. Ама тука искат да ни прецакат. Изобщо тъжна история. Ем ги хващаш и пак лъжат като гьонсурати.

                        Демек разликите е че там има и такива дето лъжат като гьонсурати, но се намират такива дето да ги разжалват. Докато при нас и в Рассията - това си е държавна политика и всички лъжат по веригата и няма някой който да коригира и да каже - "Пичове това не е правилно"


                        Това е политика приятел. И колкото е по силна една държава толкова по се изкушава да се меси в работите на "независимите институции". Само как звучи а- независими институции. Смях в залата господа другари Оправданията не са само при руснаците или българите, те са при всички които в някаква степен са виновни- така е устроен човешкия мозък, ако искаш мога да ти изнеса лекция за "АЗ"-а, вината и прошката. Ако си спомняш имаше една афера с бг щангисти преди 5-6 години, изгоря целия отбор и софарма казаха- ами ние сме дали лекарствата, ама преди това сме пакетирали такъв стимулант и следите от него са в лекарствата давани на спортистите. Ние нямаме инструменти/техника , с която да отстраним тези частици
                        Ме знам за други, но аз се смях тогава много. Просто майка ми работеше като лаборант, учил съм и малко медицина, тренирал съм доста и малко или много знам че това което се говореше тогава е лъжа, лъжа разбираш ли, лъжа. После се чуха разни работи че някой бил взел пари за да изхвърлят отбора, колко е вярно не знам, но знам че приказките бяха лъжа
                        Преди 2-3 дни излезе едно интервю с един от лекоатлетите/ нигер/, който директно си каза - нямам уважение към карл люис защото той вземаше допинг и така спечели медалите си
                        И ти сам пишеш че федерацията на краварите е давала на всички- и след това са се оправдавали- ами при руснаците и при българите е същото, на мен когато се занимавах активно със спорт ми даваха по една шепа илачи за по бързо възстановяване. Преди време препоръчах сарженор на един колега, той обаче казал попитал сестра си за това лекарство и се оказва че е много вредно, а аз съм го пил месеци наред преди състезания. Сарженор е френско лекарство за възстановяване, изпиваш ампулата и след 20-30 минути си готов да вдигнеш като сизиф земята.

                        Така че по полека с обвиненията

                        Коментар


                        • Женски хандбал - Русия - Олимпийски шампион !

                          Коментар




                          • Премиерът на Турция допусна: Руските ВКС може да използват базата Инджирлик

                            Премиерът на Турция Бинали Йълдъръм опроверга изявленията на някои медии за това, че Русия е отправила молба да използва базата Инджирлик. Това той каза, отговаряйки на въпроси на журналисти. При това Йълдъръм допусна възможността базата да бъде използвана при необходимост.
                            „Тази информация не е вярна, но при необходимост базата Инджирлик може да бъде използвана”, отбеляза турският премиер. Той добави, че Русия едва ли би имала такава необходимост.

                            „Мисля, че няма такава необходимост. В Сирия има вече две бази. Разликата в разстоянието е 100-150 километра”, обясни Йълдъръм.
                            Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                              American drug...limpics.

                              Коментар


                              • Yeah

                                Коментар

                                Working...
                                X